Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORaH - Održivi razvoj Hrvatske

+12
Prop
silent
eva kant
FALKON 2
nikolina
Hell
damfisk
Gabriel
Neu
Teo
igor malteze
Mihovil
16 posters

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty Re: ORaH - Održivi razvoj Hrvatske

Postaj by Neu ned lis 12, 2014 8:13 pm

Brzorastuća stranka Mirele Holy prva je izradila nacrt zakona za unapređenje prava LGBT osoba. Profesorica na zagrebačkom Fakultetu političkih znanosti dr. sc Nataša Beširević, inače predsjednica Foruma za društvenu pravdu i ljudska prava unutar kojeg je nastala ova i još 20-ak politika, slikovito je objasnila kako je prijedlog politike za unaprijeđenje LGBT osoba, koje je napisala voditeljica projekata pri Centru za istraživanje, razvoj i transfer tehnologije Sveučilišta u Zagrebu mr. Sanja Galeković, sastavljen kako bi ljudi drugačije seksualne orijentacije zapravo imali samo jednakost i život u miru, kao i standardna većina. » Jutarnji
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty999 / 999999 / 999ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty Re: ORaH - Održivi razvoj Hrvatske

Postaj by FALKON 2 uto lis 14, 2014 12:51 pm

Zanimljivo vođenje stranke ... :O

Iz OraH-a izbačeno oko 700 članova jer nisu radili - ništa Iz OraH-a izbačeno oko 700 članova jer nisu radili - ništa Krajem ljeta ove godine vodstvo ORaH-a je oko 700 članova izbrisalo iz evidencije i stavilo ih u status simpatizera iz raznih razloga, od toga da su prekršili statut stranke, pa do toga da unutar stranke nisu ništa radili. Stranka trenutno broji između 2.000 i 2.500 članova. Vezani članci 'Koalicija sa SDP-om? Ovisi o tome kako odrade svoj mandat do kraja' Holy za Jutarnji'Koalicija sa SDP-om? Ovisi o tome kako odrade svoj mandat do kraja' Ekskluzivno u Globusu: Prva prava biografija najpopularnije političarke u Hrvatskoj Prvi unutarstranački izbori u ORaH-u održat će se u nedjelju, 26. listopada ove godine. Međutim, prvi put u hrvatskom političkom životu od uvođenja demokracije za sve najviše funkcije u jednoj stranci glasat će svi članovi s pravom glasa, piše Novi list. Elektronsko ili dopisno glasovanje Velika će novost biti i to da se neće održati ni formalna izborna skupština s izaslanicima u nekoj dvorani kao to rade ostale stranke jer će članovi glasovati elektronskim ili dopisnim putem. Na taj će se način birati osam članova predsjedništva stranke, po četiri iz svake regionalne organizacije tako da svaka ima po jednog muškog i ženskog predstavnika, te predsjednik i članovi Glavnog i Nadzornog foruma stranke. je napisao/la:

http://danas.net.hr/hrvatska/iz-orah-a-izbaceno-oko-700-clanova-jer-nisu-nista-radili
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty9 / 9999 / 999ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty Re: ORaH - Održivi razvoj Hrvatske

Postaj by tanuki uto lis 14, 2014 1:05 pm

pa ova Mirela je grozna kao i Neu;
briše one koji ništa ne rade, a tko će onda glasovati za nju hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty700 / 999700 / 999ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty Re: ORaH - Održivi razvoj Hrvatske

Postaj by FALKON 2 uto lis 14, 2014 3:30 pm

ideššš Laughing Laughing
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty9 / 9999 / 999ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty Re: ORaH - Održivi razvoj Hrvatske

Postaj by Hell uto lis 14, 2014 7:03 pm

Neu je napisao/la:Brzorastuća stranka Mirele Holy prva je izradila nacrt zakona za unapređenje prava LGBT osoba. Profesorica na zagrebačkom Fakultetu političkih znanosti dr. sc Nataša Beširević, inače predsjednica Foruma za društvenu pravdu i ljudska prava unutar kojeg je nastala ova i još 20-ak politika, slikovito je objasnila kako je prijedlog politike za unaprijeđenje LGBT osoba, koje je napisala voditeljica projekata pri Centru za istraživanje, razvoj i transfer tehnologije Sveučilišta u Zagrebu mr. Sanja Galeković, sastavljen kako bi ljudi drugačije seksualne orijentacije zapravo imali samo jednakost i život u miru, kao i standardna većina. » Jutarnji

Ovakve stvari me stalno i vuku u Orah smajlić
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty497 / 999497 / 999ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty Re: ORaH - Održivi razvoj Hrvatske

Postaj by m sri pro 03, 2014 7:50 am

održivi razvoj bez industrije
to je super . budemo se održivo razvijali bez radnih mjesta , onako uz i tako preveliku trgovinu !
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty14 / 99914 / 999ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty Re: ORaH - Održivi razvoj Hrvatske

Postaj by Prop sri pro 03, 2014 8:10 am

Imamo turizam, nema straha za nas...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty108 / 999108 / 999ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty Re: ORaH - Održivi razvoj Hrvatske

Postaj by RobinUd sri pro 03, 2014 8:17 am

@ Neu: ORaH želi natjerati trgovačke lance da prodaju više domaćih proizvoda
FALKON 2 je napisao/la:Laughing veću glupost nisma mogao čuti, jer to je miješanje u tržište!
Kada domaći proizvođači to traže onda se opravdava da smo mi velika EU tržnica i da se ne može i nesmije utjecati na tržište ali sada odjednom ORaH će to natjerati nekoga ... znači pokušaj kupovanja jeftinih političkih bodova !

Svaka pametna zemlja, koja ima patriotski orijentirane politicare, pokusava u okviru "pravila igre", stititi bar one, koji su ih izabrali (da malo banaliziram).
Svakakve metode postoje, neke sasvim legalne, neke na granici. Administrativne zabrane ili forsiranja nekog proizvoda u EU ne postoje.
Jedna od metoda je, skrivenim ili legalnim nacinom dijeliti drzavne poticaje za odredjeni proizvod, da bude konkurentan na trzistu.

Ima jedan zgodan primjer: Austrijska naftna kompanija OMV je htjela preuzeti (kupiti) madjarski MOL (postupak je jos na sudu, jos nije gotovo). Obzirom da se Madjari na legalan nacin nisu tome mogli oduprijeti, proglasili su MOL tvrtkom "od posebnog nacionalnog interesa", i sve to skupa "ugradili u madjarski Ustav (nesto slicno imaju i Englezi).
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty0 / 9990 / 999ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty Re: ORaH - Održivi razvoj Hrvatske

Postaj by m sri pro 03, 2014 8:31 am

Prop je napisao/la:Imamo turizam, nema straha za nas...

znaš kaj to bi igralo kad bi stvarno naš turizam bio vođen kvalitetno !
a nije , jedan prag ima veči prihod od turizma neego naša cijela obala !
tako da potencijala ima , ima ......
ali nekako mi se čini da taj resor vode totalno nekvalitetni kadrovi !
pogotovo na lokalnoj razini ......

ali naš turizam ima potencijal veliki , ogroman ...


ali nema , nema razvoja , održivog , kako to lijepo zvuči bez industrije !
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty14 / 99914 / 999ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty Re: ORaH - Održivi razvoj Hrvatske

Postaj by FALKON 2 sri pro 03, 2014 8:57 am

Turizam, industrija i proizvodnja hrane bi nam trebao biti prioritet ...
potencijala imamo, imamo velike mogućnosti ali se to ne koristi nego uništava ...
malo se oko turizma više vrti ali sve ostalo se uništava, proizvodnja hrane se uništava zbog uvozničkih lobija, industirja zbog stranih vlasnika koji preferiraju svoje domaće a naše uništavaju itd itd ...

holly kada uđe u sljedeći sastav Vlade će opet preferirati na ministarstvo iz kojeg je i izletila ... tako da trla baba lan da joj prođe dan ...
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty9 / 9999 / 999ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty Re: ORaH - Održivi razvoj Hrvatske

Postaj by Prop sri pro 03, 2014 9:03 am

Ne treba biti kritičan toliko prema Holy jer se bori za ekologiju cura. To je, na kraju krajeva, i dobar fajt. Kao političarku je makar možeš cijeniti jer zna sve o temama za koje se zalaže i o kojima govori. Svakako bolje nego ovi populisti koji se frazama razbacuju, a pojma nemaju o čemu pričaju.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty108 / 999108 / 999ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty Re: ORaH - Održivi razvoj Hrvatske

Postaj by FALKON 2 sri pro 03, 2014 10:14 am

druže to stoji, i pohvalno je ... ali ja njoj ipak malo zamjeram to što tera mak na konac, jer po šemi koju ona promovira sve što se u RH radi,proizvodi,pa čak i turizam su ekološki štetni ...

Znači treba se brinuti za ekologiju, ali ipak treba u svemu imati granicu ...
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty9 / 9999 / 999ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 6 Empty Re: ORaH - Održivi razvoj Hrvatske

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.