Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

+9
Makiarica
Stevo Largo
Amyicha
pustinja
Teo
bokaso1
Mass
Iron Man
Neu
13 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Najbolje pjesme su mi...

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme I_vote_lcap78%Hrvatske vs strane vs srpske pjesme I_vote_rcap 78% 
[ 7 ]
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme I_vote_lcap11%Hrvatske vs strane vs srpske pjesme I_vote_rcap 11% 
[ 1 ]
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme I_vote_lcap11%Hrvatske vs strane vs srpske pjesme I_vote_rcap 11% 
[ 1 ]
 
Ukupno glasova : 9
 
 

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by Neu čet svi 05, 2011 5:18 pm

Koje su vam najomiljenije? Koje vam najbolje zvuče, najbolje sjednu u vaše uši....
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty999 / 999999 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by Iron Man čet svi 05, 2011 5:19 pm

slušam sve troje, ali uglavnom cajke pošto to najčešće puštaju u mom kraju neznam:
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty336 / 999336 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by Mass čet svi 05, 2011 5:20 pm

Slušam strane i poneke domaće..
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty200 / 999200 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by bokaso1 čet svi 19, 2011 2:03 pm

Stvarno nemam ogranicenje kad je muzika u pitanju slusam sve sto mi se svidja........ Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty120 / 999120 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by Teo čet svi 19, 2011 2:53 pm

Ovo mi je malo glupo da pod srpske pjesme piše turbofolk i cajke npr. Đorđe Balašević, Zdravko Čolić, osim toga i u hrvatskoj ima turbofolk izvođača.... nisu ni blizu turbofolk glazbi.

Pretežno slušam stranu glazbu no i domaću. Pretežno pop glazbu.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty0 / 9990 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by pustinja čet svi 19, 2011 3:04 pm

Nema SRPSKIH pjesama jer su i to STRANE dakle pitanje je domaće ili strane, druga je stvar što neki ne znaju koje su im domaće a koje strane cici fiju Very Happy
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty0 / 9990 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by Teo čet svi 19, 2011 4:54 pm

pustinja je napisao/la:Nema SRPSKIH pjesama jer su i to STRANE dakle pitanje je domaće ili strane, druga je stvar što neki ne znaju koje su im domaće a koje strane cici fiju Very Happy

Ovo si dobro rekao slažem se s tobom gore
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty0 / 9990 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by Amyicha čet svi 19, 2011 10:00 pm

strane (engleske uglavnom)
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty113 / 999113 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by Stevo Largo pet svi 20, 2011 12:21 pm

ma sve šta me u srce dira kavica
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty20 / 99920 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by Makiarica ned srp 10, 2011 2:17 pm

pustinja je napisao/la:Nema SRPSKIH pjesama jer su i to STRANE dakle pitanje je domaće ili strane, druga je stvar što neki ne znaju koje su im domaće a koje strane cici fiju Very Happy


Tako je...
Najezim se na to srpske ili hrvatske pjesme,koliko nam jos treba da shvatimo kako muzika ne poznaje religiju,ona poznaje jedino dusu ili "novcanik i zlatan zub".. kao
Makiarica
Makiarica
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 10.07.2011
Broj postova : 20
Reputacija Reputacija : 7
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty0 / 9990 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by tanuki ned srp 10, 2011 2:38 pm

pod dojmom današnje emisije nedeljom u 2 mogu reči:
ideano bi bilo kad bi se spojili ceca i tomson i pjevali u duetu Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty700 / 999700 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by Purgy ned srp 10, 2011 4:43 pm

Ovisi gdje računamo ex-yu.
Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty142 / 999142 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by tanuki ned srp 10, 2011 5:20 pm

iskreno baš i ne kužim što su to srpske a što hrvatske pjesme,
osim ako se ne misli na one tradicionalne:
evo zore evo dana, evo jure i bobana
ili tko to laže, srbija je mala tri puta je ratovala i opet će ako bude sreće?
koje su to hrvatske vs srpske pjesme
možda ona od jure stublića, e moj druže beogradski,i odgovor bore, e moj druže zagrebački?
pjesma, muzika,umjetnost nema nacionalni identitet-
tako da mi nije poznato da postoje srpske ili hrvatske pjesme!
jedina hrvatska pjesma je hrvatska himna,
možda da pecnem malo srrbe-
njihova himna je bože pravde, a kao su i on sekularna država Laughing
no kost mi ipak zastaje u grlu Sad
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty700 / 999700 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by Purgy ned srp 10, 2011 5:41 pm

Valjda se misli na Jelenu Rozgu&Magazin protiv Karleuše i Rade.
Very Happy

Nego, kad smo kod druga beogradskog, pjesma je napisana iz tuge, ali ok.
Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty142 / 999142 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by tanuki ned srp 10, 2011 5:44 pm

Purgy je napisao/la:Valjda se misli na Jelenu Rozgu&Magazin protiv Karleuše i Rade.
Very Happy

Nego, kad smo kod druga beogradskog, pjesma je napisana iz tuge, ali ok.
Very Happy
je i u srbiji je doživljena kao antiratna, i bile su afere i otkazi zbog nje u srbji-
koliko sam danas čuo u stankovićevoj emisiji!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty700 / 999700 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by bokaso1 ned srp 10, 2011 9:08 pm

Pa ovde sam razumeo da se misli na peme poreklom iz Srbije i Hrvatske i Strane....... Tako mozemo izvesti podelu pesama ali sam skloniji se sloziti da muzika nema identites nacionalni...... Odnosno ima ako je u sluzbi podizanja morala odnosno velicanja nacije.......

I Tanuki velika greska u izboru pesama nacionalistickih kod Srba i Hrvata........ Skon sam poverovati da nisi namerno izvukao tu paralelu vec prvo sto ti je palo na pamet........

"Evo zore, evo dana, evo Jure i Bobana"... Je Ustaska pesma....
"ko to kaze, ko to laze" Je pesma Srpska iz 1914..............


Ajde da gledamo neke tamburase ili neke starogratske pesme koje treba ce nas zbliziti Tanuki, batali Cecu, Tomsona, Merlina, Hanku i ostale koji su pevali nacionalisticke pesme ajde one koji su bili normalni ljudi........





bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty120 / 999120 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by tanuki ned srp 10, 2011 9:22 pm

bokaso1 je napisao/la:Pa ovde sam razumeo da se misli na peme poreklom iz Srbije i Hrvatske i Strane....... Tako mozemo izvesti podelu pesama ali sam skloniji se sloziti da muzika nema identites nacionalni...... Odnosno ima ako je u sluzbi podizanja morala odnosno velicanja nacije.......

I Tanuki velika greska u izboru pesama nacionalistickih kod Srba i Hrvata........ Skon sam poverovati da nisi namerno izvukao tu paralelu vec prvo sto ti je palo na pamet........

"Evo zore, evo dana, evo Jure i Bobana"... Je Ustaska pesma....
"ko to kaze, ko to laze" Je pesma Srpska iz 1914..............


Ajde da gledamo neke tamburase ili neke starogratske pesme koje treba ce nas zbliziti Tanuki, batali Cecu, Tomsona, Merlina, Hanku i ostale koji su pevali nacionalisticke pesme ajde one koji su bili normalni ljudi........





ne starogratske
ja sam oduvjek slušao EKV i idole i stare radove riblje čorbe, a posebno mi je omiljen moj sugrađanin bajaga ili da pomenem balaševića, možda si čuo za slađanu i njenu pesmu.amsterdam ili olivera mandića, kad se furao na gay i nitko mu to u bivšoj jugi nije zamjerao!
bluza puni đepovi, a na srcu štepovi ili pogledaj svoj dom anđele ili nisu krivi generali što su rekli pali, krivi smo mi ili ovo je stvarni svet oko mene, samo čekam da prođe....


Zadnja promjena: tanuki; ned srp 10, 2011 9:26 pm; ukupno mijenjano 1 put.
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty700 / 999700 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by Purgy ned srp 10, 2011 9:23 pm

Ako se Thompson računa pod hrvatske pjesme, glasam za srpske pjesme.
Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty142 / 999142 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by tanuki ned srp 10, 2011 9:28 pm

+ s ovim se potpuno slažem Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty700 / 999700 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by bokaso1 pon srp 11, 2011 12:04 am

I Ja se slazem sa vama dvojicom......... Cak Tanuki se slazem i sa starim radovima sto si nabrojao.......

Ima sad Tanuki Riblja Corba jednu pesmu "Prezir" u klasi "Andjele".....
Inace ja volim Tamburase, i Starogradske pesme.... Ove novokomponovane narodne slabo pratim i slusam i mora biti bas jako lepa pesma ili pevljiva da bi je slusao....... O balasevicu necu trositi recei, njega bas volim.....

Oko muzike od izvodjaca iz hrvatske ja licno volim Olivera da cujem, Prljavo Kazaliste, Parni Valjak, Koloniju i voleo sam ET grupu i Neke radove Dina Dvornika.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty120 / 999120 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by pustinja pon srp 11, 2011 4:45 am

Tanuki je možda malo pogriješio izbor ali između Ustani bane i tko to kaže tko to laže ja biram bana.
Između prljavog kazališta i riblje čorbe ja biram prljavce.
Između bareta i svih pobjeđuje bare.
Od novijih bendova Adastra mi je OK i vodi daleko ispred svih a totalni car je Hladno Pivo i svi drugi bilo hrbvatski bilo srpski izvođači mogu im ljubiti pete. Ali izbor muzike je ionako presubjektivna stvar za ocjenjivanje kao i koja je boja ljepša jel plava il crvena ili koji je cvije tljepši jel ciklama ili ljubičica i slično.
Dakle (po mojem) je" Tko kome gura u svijetu glamura" daleko bolja stvar od pratnje uz harmoniku i" Moj stric tvome stricu gura žicu kroz guzicu"
(sitnovez)

Bajdvej, iako mi je thompson van bilo kakve liste i ne bih mu dao niti jedan glas da se glasuje za ozbiljan muzički doprinos ali dobiva moje glasove za živciranje pojedinaca hrvatske i srpske nacionalnosti koji će ga slušati i drvljem i kamenjem po njemu negoi promjeniti radio stanicu (takve doista ne razumijem) dakle dva boda za nervoziranje pojedinaca.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty0 / 9990 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by tanuki pon srp 11, 2011 5:50 am

ma da spomenem i azru- oni su bili zakon-
miris cigarete. plavičasti trag, dali me prepoznaješ,
o čemu razmišljaš
ili kada pustim cd buldožera u autu i navinem stvar:

U mom odijelu ima mjesta
Ima mjesta za sve
Za sve te sitne, male usi
Zivotinjice drage.

U mome tijelu ima krvi
Ima krvi za sve
Za sve te male, zedne stvore
Zivotinjice drage.

Ima mjesta za bluz gnjus
Za to jadno malo dijete
Zivotinjicu dragu.

U mojoj glavi ima majka
Ima majka za sve
Za sve te lude, lude stvari
Zivotinjice drage.

Ima mjesta za bluz gnjus
Za to jadno malo dijete
Zivotinjicu dragu.

a suputnici totalno popizde Laughing
a ko im je kriv kada pristanu na druženje i da ih ja vozim u planine hammer
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty700 / 999700 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by bokaso1 pon srp 11, 2011 12:44 pm

Slazem se sa tobom Pustinja da je ukus u muzici previse subjektivan....... Ali ti si izneo tvoj stav i ima logike u njemu....... Nisam ni ja odusevljen sa trubacima i harmonikom ali mogu slusati, cak uz neke pesme mogu se veseliti...... Mada sam rekao za moju dusu sta mi se svidja.......
Cak i Hladno pivo mi se svidja..... slusam ja i vase Vatrogasce.......

Jedino za Tomsona Ne znam sta da kazem...... kapiram ja njega da je prosao na nacionalizam i sad fura taj fazon....... A glupo bi bilo da sad proba nesto drugo....... Nije po mom ukusu i trebalo bi ga procesuirati zbog velicanja Ustaskog pokreta, sirenja mrznje........ To sad sudovi rade fenomenalno i posle gomile para koje bi platio nebi pevao ono sto ne treba........ Odnosno nebi vredjao i nervirao nikoga.......

Lako se to da resiti i cemu nerviranje......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty120 / 999120 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by Purgy pon srp 11, 2011 2:07 pm

Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty142 / 999142 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by Prop pon srp 11, 2011 2:08 pm

Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty108 / 999108 / 999Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty

[Vrh] Go down

Hrvatske vs strane vs srpske pjesme Empty Re: Hrvatske vs strane vs srpske pjesme

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.