Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koga vidite kao novo lice hrvatske političke scene?

Go down

Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty Koga vidite kao novo lice hrvatske političke scene?

Postaj by tanuki uto pro 01, 2015 9:49 am

osvjedočeni smo izborima  i volji  hrvatskog puka  koji očigledno ne  želi ni  Milanovića  ni  Karamarka za  liderea i premjera, a gdje ste vi u tom  filmu?
jeste li možda glasovali za MOST ? i
što u stvari vidite u toj  političkoj opciji i dali ste stvarno toliko jebeno  naivni  da mislite kako e most nova  ideja  Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty700 / 999700 / 999Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty

[Vrh] Go down

Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty Re: Koga vidite kao novo lice hrvatske političke scene?

Postaj by tanuki uto pro 01, 2015 10:07 am

i jeste li se možda samo malo nasmijali  na ovaj moj uzaludni pokšaj osvježavanja ovog foruma? pa ni najzaluđenije tikve  moraju shvatiti da  je  gotovo i da je ovaj forum  mrtav,
gotovo kraj, game ove!
rekvijem za kraj!
bez Neu ovaj forum ne postoji   ma  koliko  nam bilo  žao. ali moramo prihvatiti istinu
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=J_4zQAScDCk#t=0
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty700 / 999700 / 999Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty

[Vrh] Go down

Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty Re: Koga vidite kao novo lice hrvatske političke scene?

Postaj by Neu pet pro 04, 2015 10:15 pm

Jebemti Most! Jebemti SDP! Jebemti HDZ!
Ne treba nam nitko! Bez stranke, bez lobiranja, bez političkih pizdarija! Za slobodnu HRVATSKU!

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty999 / 999999 / 999Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by mojper uto pro 08, 2015 2:39 pm

Nema predaje @tanuki, naša borba još traje, do posljednjeg čovjeka.
mojper
mojper
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 26.03.2014
Broj postova : 53
Reputacija Reputacija : 5
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty0 / 9990 / 999Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]