Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORaH - Održivi razvoj Hrvatske

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 2 Empty Re: ORaH - Održivi razvoj Hrvatske

Postaj by FALKON 2 sub ruj 27, 2014 4:08 am

Odgovorio je tebi falkon na pitanje pa cakni boldao da je tabili SVIM strankama ... Holy je izbacena iz SDP-a zbog razmirica, odlaze joj celni ljudi iz ove stranke zbog razmirica i ti se uhvatila mene i HDZ-a.

Za mene tvrdis kako ne postujem tuđe misljenje i tuđa prava a u isto vrijeme ne prihvacas moje misljenje u cijelosti nego smatras tipfelerom rijec koja oznacava fa sam mislio na sve stranke i sve politicke opcije. Kazes nisam se dokazao u nijednoj temi? Pa sta imam dokazivati kada vam je jedini argument da sam HDZ-ac i nemam pravo glasa. Po tebi znaci ako je Sanader krao i tobje dokazano, izbacen je iz stranke, Čobankovic je priznao a sve ostalevoptuznice nisu dokazane ali posto ja nisam istupio iz stranke onda sam i ja lopov i krao sam sa njima?
Nakraju sta treba napraviti sa SDP jer po toj logici do sada imaju vise sranja nego sve stranke zajedno ... Novi ministar obrazovanja je u sukobu interesa jer si je namjestao poslove privatno od kako je ministar.
Znaci da ti bas logika ne drzi vodu ...povuci se mozes uvijek ali borbom se postize cilj jer ni ti na svako sranje ne rastajes se jer i sama znas da od bjezanja nema nista.

Znaci li to da i premijer Milanovic treba odstupiti iz SDP-a sada kad su mu celni ljudi napravili tolika sranja?

Da vojnici napustaju polozaj kod svake izgubljene bitke sta mislis gdje bi sada bili?
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 2 Empty9 / 9999 / 999ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 2 Empty Re: ORaH - Održivi razvoj Hrvatske

Postaj by Gabriel sub ruj 27, 2014 7:37 am

eva kant je napisao/la:
pa onda reci kako netko tko je u svojoj stranci imao veća sranja od razmirice oko vizije i raznih skrivenih igrica iza zastora , a nije nakon toga istupio iz iste te stranke, ima obraza drugog upućivati na dobro promišljanje samo zato jer podržava neku stranku koje nije ni član?
kako ne? zar je nešto loše upozoriti nekoga na nešto u što sumnjaš? i upravo zato što unutar svoje stranke je imao slične situacije možda mu je lakše prepoznati takvu situaciju kod nekog drugog.
to sad što ti pokušavaš reći bi bilo isto kao da sam ja posudio novce nekome tko mi nije vratio ili me na neki drugi način prevario, dok ti imaš pozitivno mišljenje o tom liku a ja te pokušavam upozoriti da dobro razmisliš...
eva kant je napisao/la:vjerujem ti da falkon zna biti kritičan i prema HDZ-u, ali u ovoj raspravi, kao i u nekim drugima se nije baš dokazao kao takav, s obzirom da je odbio odgovoriti na sasvim jednostavno pitanje, a počeo se baviti mojim nečitanjem, bojom kose i šta ja znam čime sve..
to je vaš ad hominem i u taj dio ne ulazim, ali mogu reći, bar ovdje, nakon što je on rekao da treba pripaziti, ti si odmah izvukla hdz, a to je također ad hominem u ovom slučaju.
eva kant je napisao/la:nema to veze s idealnim svijetom, tako je u svakoj državi s demokratskim, višestranačkim sistemom. svaka stranka želi pridobiti što više glasača kako bi mogla biti na funkciji izvršne vlasti, i to samo po sebi nije ništa negativno.
to je već nešto drugo, svaka stranka ima cilj doći na funkciju izvršne vlasti. to stoji, tu si u pravu, ali nije to ono što si tvrdila u postu prije. iako, ajde recimo i u onom djelu, da imaju viziju da nešto naprave, da nešto prmjene...imaju oni viziju do jednog trenutka, a kad taj trenutak dođe tada vizija nestane. ja bih volio, bez obzira što sam član hdz-a, iskreno, ja bih volio da je sdp u ovom mandatu ispunio svoj plan 21, iako mi je neoznato kakav je to plan al jebatga, nema veze..pa da je bar 15 od tih 21 ispunio ja bih bio zadovoljan.

Edit; jedna ilustracija politike u hrvata Very Happy

ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 2 10304882_763880110349788_4178809146995790078_n
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 2 Empty0 / 9990 / 999ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by eva kant sub ruj 27, 2014 8:47 am

FALKON 2 je napisao/la:Odgovorio je tebi falkon na pitanje pa cakni boldao da je tabili SVIM strankama ... Holy je izbacena iz SDP-a zbog razmirica, odlaze joj celni ljudi iz ove stranke zbog razmirica i ti se uhvatila mene i HDZ-a.

Za mene tvrdis kako ne postujem tuđe misljenje i tuđa prava a u isto vrijeme ne prihvacas moje misljenje u cijelosti nego smatras tipfelerom rijec koja oznacava fa sam mislio na sve stranke i sve politicke opcije. Kazes nisam se dokazao u nijednoj temi? Pa sta imam dokazivati kada vam je jedini argument da sam HDZ-ac i nemam pravo glasa. Po tebi znaci ako je Sanader krao i tobje dokazano, izbacen je iz stranke, Čobankovic je priznao a sve ostalevoptuznice nisu dokazane ali posto ja nisam istupio iz stranke onda sam i ja lopov i krao sam sa njima?
Nakraju sta treba napraviti sa SDP jer po toj logici do sada imaju vise sranja nego sve stranke zajedno ... Novi ministar obrazovanja je u sukobu interesa jer si je namjestao poslove privatno od kako je ministar.
Znaci da ti bas logika ne drzi vodu ...povuci se mozes uvijek ali borbom se postize cilj jer ni ti na svako sranje ne rastajes se jer i sama znas da od bjezanja nema nista.

Znaci li to da i premijer Milanovic treba odstupiti iz SDP-a sada kad su mu celni ljudi napravili tolika sranja?

Da vojnici napustaju polozaj kod svake izgubljene bitke sta mislis gdje bi sada bili?

ne, nisi mi odgovorio na jednostavno i sasvim logično pitanje promišljaš li dobro i kad je o HDZ-u riječ, nego si počeo s predbacivanjem da se povodim za damfiskom, da ne razmišljam svojom glavom i da sam plavuša.

ti tvrdiš da su svi oni isti, ali onda se u mojoj glavi nameće pitanje zbog čega si član HDZ-a, jer netko tko je uvjeren da su svi isti, što bi trebalo značiti jednako loši, neće biti ni u jednoj stranci. no ti si ipak član jedne stranke, pa onda tvoje riječi kako su svi isti, nemaju neku težinu, jer ipak vjeruješ kako je HDZ bolji od ostalih stranaka, iako se do sada pokazalo da nije baš tako. kad ja kažem da mi ORaH jedini ulijeva nadu da je moguće drugačije, ti uskačeš s nekakvim savjetima da treba dobro promisliti, pa je moje pitanje o tome jesi li i ti dobro razmišljao kad je riječ o HDZ-u sasvim opravdano.

Gabriel je napisao/la:
kako ne? zar je nešto loše upozoriti nekoga na nešto u što sumnjaš? i upravo zato što unutar svoje stranke je imao slične situacije možda mu je lakše prepoznati takvu situaciju kod nekog drugog.
to sad što ti pokušavaš reći bi bilo isto kao da sam ja posudio novce nekome tko mi nije vratio ili me na neki drugi način prevario, dok ti imaš pozitivno mišljenje o tom liku a ja te pokušavam upozoriti da dobro razmisliš...

ne, samo po sebi nije loše nekoga upozoriti..
no kad netko nekoga savjetuje na promišljanje, a sam možda postupa nepromišljeno, onda je takav savjet sumnjiv. zar ne?

Gabriel je napisao/la:
to je već nešto drugo, svaka stranka ima cilj doći na funkciju izvršne vlasti. to stoji, tu si u pravu, ali nije to ono što si tvrdila u postu prije.

naravno da sam to isto rekla i u prijašnjem postu:
eva kant je napisao/la:
ok, nek se radi o lapsusu, ali moraš priznati da je onda ta konstatacija još besmislenija ako posebno naglašava težnju za dolazak na vlast političkih stranaka kao neku negativnost, ako je jasno da drugačije nije moguće politički vladati i provoditi svoje programe. svrha svake stranke je da u ime svojih birača djeluje, a ne samo da postoji.

Gabriel je napisao/la:
iako, ajde recimo i u onom djelu, da imaju viziju da nešto naprave, da nešto prmjene...imaju oni viziju do jednog trenutka, a kad taj trenutak dođe tada vizija nestane.

da, jer si postavljaju nerealne ciljeve ili ne dovoljno konkretne, pa su im samim tim i strategije loše.

Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 21
Započeo/la tema :
ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 2 Empty92 / 99992 / 999ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gabriel sub ruj 27, 2014 2:13 pm

eva kant je napisao/la:ne, samo po sebi nije loše nekoga upozoriti..
no kad netko nekoga savjetuje na promišljanje, a sam možda postupa nepromišljeno, onda je takav savjet sumnjiv. zar ne?
ali ti neznaš da li on postupa nepromišljeno jer neznaš njegove motive, prije svega zašto nije istupio iz stranke, možda zato što pokušava nešto promjeniti unutar stranke, a čak ako i jest nepromišljeno, savjet "budi oprezan", "dobro razmisli" neznam, ali po meni nikada ne može biti sumnjiv niti loš, pa nije ti rekao da bježiš od te stranke nego da razmisliš.

eva kant je napisao/la:naravno da sam to isto rekla i u prijašnjem postu:
u ta dva posta si rekla dvije različite stvari
eva kant je napisao/la: ako je jasno da drugačije nije moguće politički vladati i provoditi svoje programe. svrha svake stranke je da u ime svojih birača djeluje, a ne samo da postoji.
eva kant je napisao/la:svaka stranka želi pridobiti što više glasača kako bi mogla biti na funkciji izvršne vlasti, i to samo po sebi nije ništa negativno.

eva kant je napisao/la:da, jer si postavljaju nerealne ciljeve ili ne dovoljno konkretne, pa su im samim tim i strategije loše.
upravo o tome ti govorim i ja, znači; Treba biti oprezan sa strankama, sa njihovim obećanjima, pa bio to sdp, hdz, orah ili bilo koja druga, svi lažu, neki svjesno naki nesvjesno, ali svakome je glavni cilj doći na vlast, poslje toga je sve relativno.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :
ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 2 Empty0 / 9990 / 999ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by eva kant sub ruj 27, 2014 3:30 pm

Gabriel je napisao/la:pa ja ću se počet osjećat ko da pričam kineski jer ti stalno govorim isto što i ti, samo sa dodatkom-kada dođu na vlast svoja obećanja i vizije zaborave ili promjene i na kraju ostane upravo ono da dolaze na vlast da bi narod pokrali i prevarili jer je očito da je na kraju većina političara iz sabora bi trebala završiti u zatvoru, ili iz pritvora u sabor, što imamo priliku vidjet sa Marinom Lovrić Merzel.

ne kaže se uzalud da svaki narod zaslužuje točno onakvu vlast kakvu ima.
ali za razliku od nekih naroda, hrvati baš teško uče iz vlastitih grešaka, pa će se vjerojatno takva situacija i dalje još neko vrijeme ponavljati.

Gabriel je napisao/la:
ja osobno u toj stranci radim jednako kao i da nisam u njoj, toliko mi je bitna politika, a s druge strane, kako stranke svoju politiku mogu provoditi tek kad dođu na vlast, tako se neke stvari jednostavnije rješavaju iznutra smajlić
čak i kad si totalno neaktivan, svojim članstvom podržavaš tu stranku.

Domaćica foruma Eva

Započeo/la tema :
ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 2 Empty92 / 99992 / 999ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu sub ruj 27, 2014 4:49 pm

"Uspjeh ORaH-a počiva na nekoliko točaka. Velik dio lijevog biračkog tijela ostao je bez stranke za koju bi glasali, a onda se pojavio ORaH. Njihova zelena agenda prihvatljiva je širokom krugu ljudi – i lijevim i desnim, zelena agenda je umirujuća i ne dijeli ljude. Holy ima vrlo izraženu rodnu ideologiju koja privlači brojne urbane i obrazovane žene, ali privlači i razne manjinske skupine u društvu. Holy je političarka koja se usudi biti iskrena, kao osoba je jako uvjerljiva, a javnosti se doima i kao poštena. No morati će profilirati još barem desetak ljudi u stranci ako želi dugoročno biti ozbiljna politička snaga", kaže profesorica Mirjana Kasapović. » Večernji

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 2 Empty999 / 999999 / 999ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gabriel sub ruj 27, 2014 6:35 pm

eva kant je napisao/la:ne kaže se uzalud da svaki narod zaslužuje točno onakvu vlast kakvu ima.
ali za razliku od nekih naroda, hrvati baš teško uče iz vlastitih grešaka, pa će se vjerojatno takva situacija i dalje još neko vrijeme ponavljati.
i kad se netko usudi reći; "pripazite, možda tu nisu čista posla" poteže se ad hominem jer se član hdz-a usudio kritizirati neku drugu stranku

eva kant je napisao/la:čak i kad si totalno neaktivan, svojim članstvom podržavaš tu stranku.
ja nisam ni rekao da ne podržavam stranku, ali ako podržavam stranku ne znači da podržavam politiku, ja sam optimist i nadam se da će jednog dana na čelo hdz-a doći netko zaista pošten i da će samim time i državu izvesti na pravi put.
da li je to grijeh? ako jest neka je, ja sam grešnik iz dna duše!
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by eva kant sub ruj 27, 2014 8:03 pm

Very Happy

Domaćica foruma Eva

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by FALKON 2 ned ruj 28, 2014 6:23 am

Eva uz dužno poštovanje ali ona rečenica je upravo napisana kao ad hominem odnosno da bi diskreditirala svaki moj komentar jer sam član kriminalne organizacije (HDZ-a ) jelte odnosno insiuirala si da ja nisam kompetentan davati procjene i komentare!

@damsfik

Je li? A to je, kao, dokazano? Gdje? Kada? Kako? Pred kojim sudom? je napisao/la:

Znači na temelju optužnice protiv jednog čovjeka koji je ujedno nakon svojih kriminalnih djela cijela organizacija biva proglašena kriminalnom, dok u drugom slučaju gdje vodstvo suprotne organizacije (koja je ujedno na vlasti) postoje optužnice, te i izrečene presude ali se drugu organizaciju ne proglašava kriminalnom?

Kako je u jednom slučaju moguće da jedna bude proglašena kriminalnom a u drugom ne?

To samo pokazuje u kolikoj mjeri je naše sudstvo,odvjetnici te komplet pravosuđe korumpirano te u kojoj se mjeri izvršna vlast miješa u sudtvo ...

Dokaz je sudac Turudić koji je vodio jedan od sporova protiv Sanadera ali kada je progovorio o nekim stvarima vezanim za to suđenje je pao u "nemilost" izvršne vlasti koja se trudila na svaki mogući način diskreditirati ...

Mislim da u kolikoj mjeri po tvojoj i evinoj logici ja nisam kompetentan davati komentare i procjene jer sam član HDZ-a , jednako tako i ti nisi kompetentan davati procjene i komentare jer u hrvatskoj je najveći stupanj korupcije upravo u tvojoj branše ...

Sada dalje komentirate ti i eva jer svako daljnje zajebavanje sa vama je uzaludno gubljenje vremena ...
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Započeo/la tema :
ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 2 Empty9 / 9999 / 999ORaH - Održivi razvoj Hrvatske - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by eva kant ned ruj 28, 2014 6:53 am

pa i nisi..
izvini, ali kako netko tko se identificira s nekom strankom u kojoj je bilo toliko sranja, ima obraza srati po nekoj drugoj stranci.
i nemoj mi reći da nije kriva stranka nego pojedinci, jer stranka nije apstraktan pojam, stranka su njeni članovi, a znamo što su pojedini članovi radili, uz podršku svih svojih članova koji su ih doveli na tu poziciju. a ako se sad ti članovi pravdaju kako nisu mogli znati šta će se dogoditi, isto tako neće znati ni ubuduće, pa je tvoja konstatacija kako treba dobro promisliti, ništa drugo nego šuplji pokušaj pljuckanja po stranci čiji program nisi ni pročitao.

Domaćica foruma Eva

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by FALKON 2 ned ruj 28, 2014 7:26 am

Odgovori mi kako ja koji sam član mogu znati šta je radio Sanader?
Po kojoj logici?
Ili bolje kako neki član sa istoka Hrvatske može znati šta radi Milanović u SDP-u ?

Ili bolje pitanje kako ti možeš nešta znati kako je u nekom gradu situacija ako tamo niti si bila niti ćeš kročiti tamo, ali u isto vrijeme komentiraš događaje tamo i određuješ šta je i kako bi trebalo biti?

A sa svojim gornjim komentarom si samo potvrdila ono što ti je i gabrijel napisao, a to je da se koristiš ad hominem raspravom odnosno upravo si me nazvala lopovom jer si me optužila da sa kao član MORAO znati šta oni u Zagrebu rade?
Kao da su oni papirnato nama članstvu dostavljali šta rade, šta potpisuju itd a ujedno si i gabrijela nazvaLA LOPOV JER JE I ON ČLAN TE STRANKE pa je i on morao znati šta se dešava ... Laughing logika ti je jača strana
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by eva kant ned ruj 28, 2014 7:30 am

FALKON 2 je napisao/la:

Mislim da u kolikoj mjeri po tvojoj i evinoj logici ja nisam kompetentan davati komentare i procjene jer sam član HDZ-a , jednako tako i ti nisi kompetentan davati procjene i komentare jer u hrvatskoj je najveći stupanj korupcije upravo u tvojoj branše ...

to nije točno, to je samo percepcija koju građani imaju. međutim, podaci istraživanja, a uzeti iz priznanja građana su drugačiji: korpcija je najraširenije u kontaktima građana s osobljem u bolnicama (17,7 posto), prometnom policijom (13,3posto), djelatnicima Državnog inspektorata (10 posto) i carinicima (6,1 posto).

Zadnja promjena: eva kant; ned ruj 28, 2014 7:40 am; ukupno mijenjano 1 put.

Domaćica foruma Eva

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by eva kant ned ruj 28, 2014 7:35 am

FALKON 2 je napisao/la:Odgovori mi kako ja koji sam član mogu znati šta je radio Sanader?
Po kojoj logici?
Ili bolje kako neki član sa istoka Hrvatske može znati šta radi Milanović u SDP-u ?

Ili bolje pitanje kako ti možeš nešta znati kako je u nekom gradu situacija ako tamo niti si bila niti ćeš kročiti tamo, ali u isto vrijeme komentiraš događaje tamo i određuješ šta je i kako bi trebalo biti?

A sa svojim gornjim komentarom si samo potvrdila ono što ti je i gabrijel napisao, a to je da se koristiš ad hominem raspravom odnosno upravo si me nazvala lopovom jer si me optužila da sa kao član MORAO znati šta oni u Zagrebu rade?
Kao da su oni papirnato nama članstvu dostavljali šta rade, šta potpisuju itd a ujedno si i gabrijela nazvaLA LOPOV JER JE I ON ČLAN TE STRANKE pa je i on morao znati šta se dešava ... Laughing logika ti je jača strana

ne, ja tebe, a ni gabrija nisam nazvala lopovima, već nekompetentnima donositi sud o drugim strankama, budući da ispravan sud niste mogli donijeti ni o stranci čiji ste članovi, a koja je prva iznevjerila vaša povjerenje.

i da, meni je logika jača strana, ali tebi razmijevanje teksta očito baš i nije.

Domaćica foruma Eva

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gabriel ned ruj 28, 2014 8:08 am

i za sav taj sud nisu bile dovoljne 4 godine "poznanstva", samo izjava da sam/smo članovi Very Happy
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by FALKON 2 ned ruj 28, 2014 8:15 am

Znači prvo izjava da sam MORAO znati šta je radio SANADER je jača logika ...

Te da smo kao članovi to MORALI znati ...

Jednako kako si ti kompetentna govoriti o pravima manjina u Vukovaru u koji nisi bila niti jednom, a za komentiranje stanja u tome gradu ipak bi trebala par puta otići i komunicirati sa ljudima ... ali ti si kompetentna komentirati to ... Laughing
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by eva kant ned ruj 28, 2014 8:22 am

Gabriel je napisao/la:i za sav taj sud nisu bile dovoljne 4 godine "poznanstva", samo izjava da sam/smo članovi Very Happy

čitaj, gabri, čitaj..

nisam iznosila sud o vama kao osobama, iznijela sam svoje mišljenje o vašoj nekompetenciji što se tiče prosuđivanja kada je riječ o političkim strankama na osnovu činjenica koje ste vi iznijeli. a moglo je proći i 10 godina da ja te činjenice ne saznam, pa bih i dalje živjela u neznanju o toj vašoj nekompetenciji.

Domaćica foruma Eva

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by eva kant ned ruj 28, 2014 8:29 am

FALKON 2 je napisao/la:Znači prvo izjava da sam MORAO znati šta je radio SANADER je jača logika ...

Jednako kako si ti kompetentna govoriti o pravima manjina u Vukovaru u koji nisi bila niti jednom, a za komentiranje stanja u tome gradu  ipak bi trebala par puta otići i komunicirati sa ljudima ... ali ti si kompetentna komentirati to ... Laughing

da vidimo, gdje je ta izjava da si morao znati..ja je u svom tekstu ne vidim, ali možda sam je previdjela pa možeš slobodno citirati taj dio ako postoji, kao što tvrdiš da postoji.

ja o pravima manjina imam pravo govoriti kao i bilo tko drugi, a hoće li me netko smatrati kompetentnim ili ne, ovisi o osobnoj prosudbi svakog pojedinca. i ti imaš ovdje na forumu pravo pisati šta hoćeš o bilo kojoj stranci, a svatko će sam procijeniti koliko si  kompetentan ili nekompetentan.

Domaćica foruma Eva

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gabriel ned ruj 28, 2014 8:35 am

eva kant je napisao/la:

čitaj, gabri, čitaj..

nisam iznosila sud o vama kao osobama, iznijela sam svoje mišljenje o vašoj nekompetenciji što se tiče prosuđivanja kada je riječ o političkim strankama na osnovu činjenica koje ste vi iznijeli. a moglo je proći i 10 godina da ja te činjenice ne saznam, pa bih i dalje živjela u neznanju o toj vašoj nekompetenciji.
čitam ja sasvim dobro i baš zbog toga sam iznenađen da ti pišeš ovakve izjave.

pa evo par pitanja;
1. ako nekome kažeš da nije kompetentan govoriti o nečemu, to je samo uljepšano rečeno "mrš glupane, nemaš pojma", pa kako to nije osobno?
2. to znači da mi kao članovi hdz-a ne smijemo govoriti o niti jednoj stranci, uzevši u obzir sve što si napisala, a samim time niti o hdz-u, jer ipak smo članovi te stranke?
3. znači li to i da ne smijem govoriti kontra crkve jer ipak, službeno, još uvijek sam i u toj organizaciji?
4. navedi mi jednu riječ koju sam ja lošu rekao o mireli ili stranci orah, molim te.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by eva kant ned ruj 28, 2014 8:49 am

1. čekaj, ako sam dobro shvatila, ti hoćeš reći da ja ne smijem izreći svoje mišljenje o nečijoj nekompetenciji? ili u čemu je problem? u tome što moje mišljenje nije pozitivno?

2. ne, kao što sam u prijašnjem postu rekla: svatko smije izreći svoje mišljenje o svačemu, ali isto tako svatko može izreći svoj sud o tom mišljenju i procijeniti koliko je tko kompetentan na osnovu ovih ili onih činjenica.

3. isto kao i pod 2.
svojim članstvom dovodiš u pitanje vjerodostojnost tvojih sudova

4. nisam ni tvrdila da si ti išta o tome rekao.. jedini koji te cijelo vrijeme pokušava uvući u ovu raspravu je falkon.

Domaćica foruma Eva

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gabriel ned ruj 28, 2014 9:13 am

ne, nije problem u tome što nije pozitivno, već u tome što je površno, jer ako ćemo o kompetetntnosti, onda ni ti nisi kompetetntna suditi o mom članstvu u nekoj stranci budući da nisi (koliko je meni poznato) član niti jedne stranke, nemoš znat moje motive dok ti ih ja ne kažem, a ti motivi mogu u potpunosti promjeniti priču.
što se holly tiče, upravo sam pročitao jednu informaciju koja joj je kod mene osobno podigla rejting...al dobro, budući sam kompletno nekompetentan...nema smisla.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by eva kant ned ruj 28, 2014 2:24 pm

upravo to što nisam član ni jedne stranke me i čini mjerodavnijom, jer me ne vode osobni motivi, a za tuđe sam motive već prije rekla da su privatna stvar svakog pojedinca, u što ne ulazim. naravno da nisam kompetentna suditi o tvojim motivima, jer ih ne znam. zato i ne sudim o njima, već o tvojoj kompetenciji u vezi procijene svoje i drugih stranaka.
ja smatram da si svojim članstvom i glasom za HDZ (kao i mnogi drugi) nesvjesno podržao da se narod vara i pljačka, (što ti ne odobravaš, a to znači da su te prevarili) jer im je to tvoj glas (i onih tisuću drugih) omogućio. isto tako je tisuće glasova omogućilo SDP-u da sada radi to što radi,
što znači da je i tvoja procijena, kao i ona glasača SDP-a bila loša. ako ti nakon toga ne dovodiš svoju kompetenciju u pitanje, onda zaista nema razloga da to dovodiš u pitanje kad su glasači SDP-a ili bilo koje druge stranke u pitanju.

Domaćica foruma Eva

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk ned ruj 28, 2014 3:25 pm

FALKON 2 je napisao/la:
Znači na temelju optužnice protiv jednog čovjeka koji je ujedno nakon svojih kriminalnih djela cijela organizacija biva proglašena kriminalnom,
dok u drugom slučaju gdje vodstvo suprotne organizacije (koja je ujedno na vlasti) postoje optužnice, te i izrečene presude ali se drugu organizaciju ne proglašava kriminalnom?

Kako je u jednom slučaju moguće da jedna bude proglašena kriminalnom a u drugom ne?

Ne razumijem ovu rečenicu:

"Znači na temelju optužnice protiv jednog čovjeka koji je ujedno nakon svojih kriminalnih djela cijela organizacija biva proglašena kriminalnom"

Očito ti nešto nedostaje u toj rečenici, pa ako bi je mogao dopunit ili ispravit, da ti mogu odgovorit.

Također, ja nisam HDZ nazvao kriminalnom organizacijom, nego si (opet!!!) ti pustio mašti da divlja pa ti se razmahala paranoja i vidiš neprijatelje na svakom koraku...

Nadalje, u onom šta ti nazivaš "drugim slučajem" ne postoje "izrečene presude".

Kad se pojave "izrečene presude", svakog onog tko je osuđen nazvat ću kriminalcem, bez ikakvih problema i sa osobitim zadovoljstvom.

FALKON 2 je napisao/la:
To samo pokazuje u kolikoj mjeri je naše sudstvo,odvjetnici te komplet pravosuđe korumpirano te u kojoj se mjeri izvršna vlast miješa u sudtvo ...

Lažeš. To uopće ne pokazuje ni korupciju sudstva niti pravosuđa niti miješanje izvršne vlasti u sudstvo.

Naime, ako neki promatrač nazove HDZ "kriminalnom organizacijom", to onda nema nikakve veze niti sa sudstvom niti sa pravosuđem.

To je potpuno jasno svakoj osobi koja ima barem dvije funkcionalne moždane stanice. Doduše, to isključuje članove HDZ-a.

:faceklanjanje:

FALKON 2 je napisao/la:
Dokaz je sudac Turudić koji je vodio jedan od sporova protiv Sanadera ali kada je progovorio o nekim stvarima vezanim za to suđenje je pao u "nemilost" izvršne vlasti koja se trudila na svaki mogući način diskreditirati ...

Hoćeš reći da se dotičnog pokušava "diskreditirati" na način da je unaprijeđen, da je dobio najzahtjevnije i najosjetljivije predmete i da se redovito javlja po svim medijima?

Zaista, vrlo zanimljivo diskreditiranje putem unaprijeđivanja i napredovanja u karijeri. Svjetski fenomen, rekao bih... Da se nekog diskreditira na način da mu se unaprijeđuje karijera.

Vrh.

FALKON 2 je napisao/la:

Lažeš. U "mojoj branši" nije najveći stupanj korupcije u Hrvatskoj.

Najveći stupanj korupcije je u HDZ-u.   kofica

FALKON 2 je napisao/la:Sada dalje komentirate ti i eva jer svako daljnje zajebavanje sa vama je uzaludno gubljenje vremena ...

Klasika... Kao svaki pravi član HDZ-a, kad si suočen sa istinom, izvrijeđaš sugovornike pa podviješ rep i bježiš.

Ništa drugo nije se ni moglo očekivat od člana HDZ-a.

FALKON 2 je napisao/la:Odgovori mi kako ja koji sam član mogu znati šta je radio Sanader?
Po kojoj logici?

Ti kao član HDZ-a si mogao doznati šta je radio Sanader onog momenta kada su mediji objavili detalje iz optužnice a uvjeriti si se mogao kada je objavljena presuda protiv Sanadera.

Wink

FALKON 2 je napisao/la:

Ili još bolje pitanje - jesi li ti ikada čuo za sredstva javnog priopćavanja?

Da ti pokušam objasniti jednostavno (jer znam da ti kao član HDZ-a ne možeš shvatit komplicirana objašnjenja): mi znamo šta se događa u gradu u kojem ne živimo na isti onaj način na koji ti znaš šta se događa u SDP-ovoj vladi iako nisi član te vlade

Kužiš? Wink

FALKON 2 je napisao/la:

Još jednom: iluzorno je od člana HDZ-a očekivat da poznaje značenje pojma "ad hominem" , ali svejedno, nema smisla da se ovoliko sramotiš...

FALKON 2 je napisao/la:Kao da su oni papirnato nama članstvu dostavljali šta rade, šta potpisuju itd a ujedno si i gabrijela nazvaLA LOPOV JER JE I ON ČLAN TE STRANKE pa je i on morao znati šta se dešava ... Laughing logika ti je jača strana

I opet - lažeš. Nitko nije Gabriela (pa ni tebe) nazvao lopovom.

Potpuno je razumljivo da te puca paranoja (to se može očekivati od člana HDZ-a) ali ipak, u istoj rečenici lažno otpužit nekoga i istovremeno mu spočitavat nedostatak logike je previše čak i za člana HDZ-a.

FALKON 2 je napisao/la:Znači prvo izjava da sam MORAO znati šta je radio SANADER je jača logika ...

Opet lažeš.

Nitko nigdje nije rekao da si ti kao član morao znati šta radi Sanader.

Zašto toliko lažeš? Tko te tjera da toliko lažeš? Je li ti barem malo neugodno toliko lagat? Sramiš li se tolikog laganja?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gabriel ned ruj 28, 2014 7:03 pm

eva kant je napisao/la:upravo to što nisam član ni jedne stranke me i čini mjerodavnijom, jer me ne vode osobni motivi, a za tuđe sam motive već prije rekla da su privatna stvar svakog pojedinca, u što ne ulazim. naravno da nisam kompetentna suditi o tvojim motivima, jer ih ne znam. zato i ne sudim o njima, već o tvojoj kompetenciji u vezi procijene svoje i drugih stranaka.
ja smatram da si svojim članstvom i glasom za HDZ (kao i mnogi drugi) nesvjesno podržao da se narod vara i pljačka, (što ti ne odobravaš, a to znači da su te prevarili) jer im je to tvoj glas (i onih tisuću drugih) omogućio. isto tako je tisuće glasova omogućilo SDP-u da sada radi to što radi,
što znači da je i tvoja procijena, kao i ona glasača SDP-a bila loša. ako ti nakon toga ne dovodiš svoju kompetenciju u pitanje, onda zaista nema razloga da to dovodiš u pitanje kad su glasači SDP-a ili bilo koje druge stranke u pitanju.
ne sudiš o mojim motivima ali si sigurna da radim loše zato što sam član stranke, bez obzira na motive...lol

svojim članstvom ili svojim glasom, možda kod nekoga to jest ista stvar ali za mene ne, budući da ja član stranke jesam, ali glasač nisam.

jednako kako mogu reći da su u hdz-u lopovi na čelu stranke, isto tako mogu reći da su i na čelu sdp-a licemjeri, pogotovo milanović da dalje u koaliciju ne ulazim, da li po tebi ja jesam ili nisam kompetentan za to, to je isključivo tvoja stvar, ali pitati me kako imam(o) obraza suditi o tome je već nešto drugo.

ja osobno nikada nikoga nisam sudio po njegovoj pripadnosti stranci/organizaciji ili ne, ali građanin sam države hrvatske i kao takav sam slobodan kritizirati bilo koga i pohvaliti bilo koga želim, ovisno da li po mom mišljenju je ta osoba učinila nešto dobro ili loše.

nadalje, što se obraza tiče, moj je obraz čist, trenutno neobrijan, ali čist.

Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by nikolina ned ruj 28, 2014 7:11 pm

ORaH ako dođe na vlast onda smo tek na*ebali...zatvorit će se i ovo malo firmi što ima,jel njihov je program takav,da sve šteti okoliši...i onda ćemo svi lijepo da živio od "čistog" zraka Very Happy

nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 37
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk ned ruj 28, 2014 7:16 pm

Gabriel je napisao/la:

...ali si sigurna da radim loše zato što sam član stranke, bez obzira na motive...lol
...

I opet - to nitko nigdje nije rekao.

:faceklanjanje:
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]