Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateizam kao vjera i kao religija???

+13
zbracun
pustinja
Lenica
evitaa
Prop
damfisk
Teo
diabolik.
WEYLAND-YUTANI
Hunnerkongen
RobinUd
fosforica
Iron Man
17 posters

Stranica 4 / 12. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by Mihael12 pon svi 13, 2013 5:01 pm

damfisk je napisao/la:


Svoje baljezganje o nečemu o čemu ne posjeduješ niti osnovna predzanja, pljucanje po neistomišljenicima, autistično izbjegavanje odgovora i papagajsko ponavljanje jednih te istih besmislica ti nazivaš diskusijom! Nevjerovatan stav!
O kakvim odgovorima je rijec? O kakvim izbjegavanjima je rijec?
O kakvim baljezganjima je rijec?
O kakvim pljucanjima je rijec?
Budi malo konkretniji i donesi mi te tekstove!
Hvala!

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by tanuki pon svi 13, 2013 5:44 pm


1) Zato sto su ateisti netolerantni dogmatici, ili imas neki drugi razlog, koji bih zelio saznati. OK?

2) Da li si uopce svijestan nelogicnosti koju si u ovoj recenici deponirao? Ateisti su militantni i netolarantni, jer znaju, da nisu u stanju logicno i racionalno obrazloziti svoj svjetonazor. Ako promislis psteno, racionalno i logicno, onda ces doci do spoznaje, da ateizam nema ni smisla,´ni cilja, jer nudi beznadje.

3) Hahahaha,,,,,,,, oj ,,,,,,koja argumentacija!!!!!!!!!!!!! Ateizam u komunizmu je obojen nasiljem i terorom, jer je totalitaran u teoriji i praksi, docim su neo-ateisti totalitarni relativisti u teoriji i praksi. Dakle u totalitarnosti se nije nista promjenulo, nego je iskljucivo razlika u praksi i njezinoj sadrzini.
3) [/quote]
mislio sam da razumjem što pišeš, ali vodim relativno smisleno napisane riječi, ali totalno nejasne i nerazumljive,
ostali forumaši bakar pokušavaju argumentirati svoj stav, neki se zaklinju u bibliju neki u kuran, dogmu kao neosporivu istinu!
iz ovih tvojih napisa jedino je potpuno jasno da stoji moja tvrdnja da između ateista i teista ne može doći do smislene i konstruktivne rasprave,
pročitaj knjigu:
vjerujeni ja također,
ona jke smisleno napisana za razliku Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by Hunnerkongen pon svi 13, 2013 6:54 pm

Mihael12 je napisao/la:
Sinko, ateizam je besmislen, besciljan i beznadan put u propast! papa

A kao kršćanstvo koje se širilo silom, ratovima i bivalo nametnuto nije?
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty39 / 99939 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by Mihael12 pon svi 13, 2013 7:00 pm

tanuki je napisao/la:
1) Zato sto su ateisti netolerantni dogmatici, ili imas neki drugi razlog, koji bih zelio saznati. OK?

2) Da li si uopce svijestan nelogicnosti koju si u ovoj recenici deponirao? Ateisti su militantni i netolarantni, jer znaju, da nisu u stanju logicno i racionalno obrazloziti svoj svjetonazor. Ako promislis psteno, racionalno i logicno, onda ces doci do spoznaje, da ateizam nema ni smisla,´ni cilja, jer nudi beznadje.

3) Hahahaha,,,,,,,, oj ,,,,,,koja argumentacija!!!!!!!!!!!!! Ateizam u komunizmu je obojen nasiljem i terorom, jer je totalitaran u teoriji i praksi, docim su neo-ateisti totalitarni relativisti u teoriji i praksi. Dakle u totalitarnosti se nije nista promjenulo, nego je iskljucivo razlika u praksi i njezinoj sadrzini.
3)
mislio sam da razumjem što pišeš, ali vodim relativno smisleno napisane riječi, ali totalno nejasne i nerazumljive,
ostali forumaši bakar pokušavaju argumentirati svoj stav, neki se zaklinju u bibliju neki u kuran, dogmu kao neosporivu istinu!
iz ovih tvojih napisa jedino je potpuno jasno da stoji moja tvrdnja da između ateista i teista ne može doći do smislene i konstruktivne rasprave,
pročitaj knjigu:
vjerujeni ja također,
ona jke smisleno napisana za razliku Wink[/quote]
Imas potpuno pravo! Vi ateisti neznate logicno misliti, to je vasa mana.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by Mihael12 pon svi 13, 2013 7:02 pm

Hunnerkongen je napisao/la:

A kao kršćanstvo koje se širilo silom, ratovima i bivalo nametnuto nije?
Doktrina krscanstva je LJUBAV! To je sve! Citaj BIBLIJU, inace ce tvoja neukost postati antoloska.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by damfisk pon svi 13, 2013 7:15 pm

Mihael12 je napisao/la:O kakvim odgovorima je rijec?

O tvojim odgovorima.

Mihael12 je napisao/la:O kakvim izbjegavanjima je rijec?

O tvojim izbjegavanjima odgovaranja na konkretna pitanja.

Mihael12 je napisao/la:O kakvim baljezganjima je rijec?

O onim koje ti bjesomučno proizvodiš na ovoj temi.

Mihael12 je napisao/la:O kakvim pljucanjima je rijec?

O onima koje ti upravljaš prema svakom sugovorniku koji ti ukaže na beskrajnu stupidnost tvojih napisa.

Mihael12 je napisao/la:Budi malo konkretniji i donesi mi te tekstove!
Hvala!

Dovoljno sam konkretan. Ako te zanimaju tekstovi, slobodno pročitaj svoje postove na ovoj temi, tu ćeš pronać sve šta te zanima.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by Hunnerkongen pon svi 13, 2013 7:21 pm

Mihael12 je napisao/la:
Doktrina krscanstva je LJUBAV! To je sve! Citaj BIBLIJU, inace ce tvoja neukost postati antoloska.

Pa baš se tak ljubavno nije širila svijetom.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty39 / 99939 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by RobinUd pon svi 13, 2013 7:24 pm

Mihael12 je napisao/la: Doktrina krscanstva je LJUBAV!

Bog, koji jednom mislju propagira ljubav i slobodnu volju, ne moze i n smije to nicim uvjetovati.
Koliko ima pojmova o ljubavi, o sreci ?? Samo toliko, da ces, ako budes "u prvim redovima", gledati ces "lice bozje". Jebate, koje li srece... Ali zato je pakao prilicno detaljno (i brutalno) opisan.
Bog, koji se kurci time, da je covjeku dao slobodnu volju, ne moze ga nicim ucjenjivati, i to nicim uvjetovati.
Znam, ovo prelazi tvoje intelektualne mogucnosti, to je osnova logike. Nema katolickog popa, koji je meni nadmocan u argumentiranju.
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by tanuki pon svi 13, 2013 8:06 pm

Doktrina krscanstva je LJUBAV! To je sve! Citaj BIBLIJU, inace ce tvoja neukost postati antoloska.
sada je sve jasno.
nije tu upitna vjera u boga već u KRŠČANSKOG
ne radi se o muslimanima ni židovima, već baš o krščanima,
dakle ne vjera u boga već u njegovog sina,
kako možeš nešto tvrditi o ateistima kada ne poznaješ ni jednoga,
možeš reči da su netolerantni samo zato što ti provociraš po forumima, pa te ateisti pošalju u pizdu materinu!
ja poštujem vjernike koji stvarno vjeruju, koji su pošteni, koji ne lažu, nisu zaluđenim matrijalnim dobrima ..., a takvih je u postotku manje od ateista!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by diabolik. uto svi 14, 2013 6:51 am

tanuki je napisao/la:
ja poštujem vjernike koji stvarno vjeruju, koji su pošteni, koji ne lažu, nisu zaluđenim matrijalnim dobrima ..., a takvih je u postotku manje od ateista!

Sad ispada da među ateistima nema nepoštenih, lažljivih, materijalista,kurviša i da su ateisti svi redom poštenjaci poput vjernika poštenjaka. Very Happy


diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty74 / 99974 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by RobinUd uto svi 14, 2013 6:59 am

diabolik. je napisao/la:

Sad ispada da među ateistima nema nepoštenih, lažljivih, materijalista,kurviša i da su ateisti svi redom poštenjaci poput vjernika poštenjaka. Very Happy


Ne, to ne znaci to. Ali znaci jedno, da ateisti bar u tom jednom segmentu ljudskog razmisljanja i ponasanja nisu dvolicni.
Ateist ne moze (kao krscan !), kad napravi nekakvo zlodjelo, otici, ispovijediti se, i stvar je rijesena.
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by Mihael12 uto svi 14, 2013 12:05 pm

RobinUd je napisao/la:

Ne, to ne znaci to. Ali znaci jedno, da ateisti bar u tom jednom segmentu ljudskog razmisljanja i ponasanja nisu dvolicni.
Ateist ne moze (kao krscan !), kad napravi nekakvo zlodjelo, otici, ispovijediti se, i stvar je rijesena.
Lose po ateistu! Ako je jednolican, onda slijedi:
On se niti Kaje, niti zali ako nekoga povrijedi, prevari ili prezre. On nema racuna da to radi.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by Mihael12 uto svi 14, 2013 12:10 pm

diabolik. je napisao/la:

Sad ispada da među ateistima nema nepoštenih, lažljivih, materijalista,kurviša i da su ateisti svi redom poštenjaci poput vjernika poštenjaka. Very Happy


Njihovo postenje je protkalo svjetsku povijest hekatombama nevinih zrtava, psihicki unakazenim i fizicki devastiranim ljudima, diljem svijeta. Komunisticki ateisti, jednolicni proleteri duha i tijela, fiksirali su povijest bez kajanja, pravde, slobode ili osvrta na svoje zrtve.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by Mihael12 uto svi 14, 2013 12:11 pm

tanuki je napisao/la:
sada je sve jasno.
nije tu upitna vjera u boga već u KRŠČANSKOG
ne radi se o muslimanima ni židovima, već baš o krščanima,
dakle ne vjera u boga već u njegovog sina,
kako možeš nešto tvrditi o ateistima kada ne poznaješ ni jednoga,
možeš reči da su netolerantni samo zato što ti provociraš po forumima, pa te ateisti pošalju u pizdu materinu!
ja poštujem vjernike koji stvarno vjeruju, koji su pošteni, koji ne lažu, nisu zaluđenim matrijalnim dobrima ..., a takvih je u postotku manje od ateista!
Zar Bog nije jedan jedini? klanjanje

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by Teo uto svi 14, 2013 12:13 pm

RobinUd je napisao/la:

Ne, to ne znaci to. Ali znaci jedno, da ateisti bar u tom jednom segmentu ljudskog razmisljanja i ponasanja nisu dvolicni.
Ateist ne moze (kao krscan !), kad napravi nekakvo zlodjelo, otici, ispovijediti se, i stvar je rijesena.

Ako nisi znao protestanti kao kršćani ne ispovjedaju se kod svećenika kao pravoslavci i katolici i ne vjeruju da im sevećenik u ime Božje može oprostiti grijehe. A ti si sve strpao u isti koš i nazvao dvoličnima. Nazvat nekog dvoličnim za mene je vrijeđanje ako je bez osnovanog argumenta.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by Mihael12 uto svi 14, 2013 12:27 pm

RobinUd je napisao/la:
1) Bog, koji jednom mislju propagira ljubav i slobodnu volju, ne moze i n smije to nicim uvjetovati.

2) Koliko ima pojmova o ljubavi, o sreci ?? Samo toliko, da ces, ako budes "u prvim redovima", gledati ces "lice bozje". Jebate, koje li srece... Ali zato je pakao prilicno detaljno (i brutalno) opisan.

3) Bog, koji se kurci time, da je covjeku dao slobodnu volju, ne moze ga nicim ucjenjivati, i to nicim uvjetovati.

4) Znam, ovo prelazi tvoje intelektualne mogucnosti, to je osnova logike. Nema katolickog popa, koji je meni nadmocan u argumentiranju.

1) Slobodna volja nije uvjetovana apsolutno nicim, jer ako bi to bila, kako bi se mali Robin-UD mogao odluciti protiv BOGA? Medjutim, moral, da bi postao obavezan za sve ljude mora imati jedan vjecni kodex, jedan fundament na koji se covjek moze pozvati, ako "TREBA" nesto izabrati.
Na koji bi inace nacin vazio neki moral, ako bi sedam milijuna ljudi zastupalo svaki svoj moral i etiku? Robin-UD nije ucio logiku!

2) Potpuno pogresno! Prvi redovi se ne mogu posjesti bez dobrih djela i dobrog zivota. Badava ti vjera, ako je bez djela. To uci RKC-. Protestantizam tu ima poteskoca, jer kod njih je vjera sve!

3) To Bog ne radi!

4) Svaki puckoskolac je nadmocan ovoj tvojoj (ne)logici. Ja osobno nisam niti bigotan, niti svecenik ili nesto slicno, nego sam radio kao strucnjak u medicini i tamo sam vidio djelovanje Bozje ljubavi. Vidio sam toliko tzv. spontanih remisija karcinoma i sarkoma i drugih teskih oboljenja, da niti zelim niti mogu raditi i agitirati protiv Boga, nego ga iskljucivo hvaliti i slaviti, jer mi ljudi bez njega nebi prezivjeli sami niti jednu jedinu minutu.

Robine-UD, ti si los nogometas, plitak i podozriv, koristoljubiv i osvetljiv. Ako nista drugo nisi u stanju napraviti, kako bi se suprostavio svom sudiskutantu, ti ga onda pocnes ocrnjivati.
Losa osobina jednog malog nogometasa!

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by damfisk uto svi 14, 2013 3:41 pm

Mihael12 je napisao/la:Njihovo postenje je protkalo svjetsku povijest hekatombama nevinih zrtava, psihicki unakazenim i fizicki devastiranim ljudima, diljem svijeta. Komunisticki ateisti, jednolicni proleteri duha i tijela, fiksirali su povijest bez kajanja, pravde, slobode ili osvrta na svoje zrtve.

Baš kao šta su činili i kršćani, te bilo koji drugi vjerski fanatici.

Štoviše, više je ljudi usmrćeno (izravno i neizravno) u ime nekog boga, negoli u ime bilo čega drugoga.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by Mihael12 uto svi 14, 2013 5:58 pm

damfisk je napisao/la:

Baš kao šta su činili i kršćani, te bilo koji drugi vjerski fanatici.

Štoviše, više je ljudi usmrćeno (izravno i neizravno) u ime nekog boga, negoli u ime bilo čega drugoga.
Varas se kao i uvjek!
Nitko, pisem nitko nije pobio toliko nevinih ljudi u toliko kratkom vremenu kao ateisticki komunisti.

Svi svjetski ratovi od pocetka svijeta do danas, uracunavajuci u to i sve vjerske ratove do 20 stoljeca nisu imali toliko nevinih zrtava kao komunizam.

Zrtve komunizma nisu detaljno poznate, ali onaj broj koji se povijesnim dokumentima dao dokumentirati iznosi oko 150 milijuna.
Povuci se u rupetinu iz koji si izmigoljio!

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by damfisk uto svi 14, 2013 6:06 pm

Ne varam se ja niti malo.

Ali, ti lažeš kao i obično.

Komunizam, zajedno sa svim drugim ne-religijskim ideološkim razlozima i povodima za ratove, nije odnio niti približno toliko žrtava koliko religije i vjerovanja u kojekakva božanstva.

Brojka koju si ispljunuo nije točna, nije istinita, ne temelji se potvrđenim činjenicama niti na provjerenim podacima.

Kao šta se niti jedna tvrdnja kojom si zagnjojio forum ne temelji na činjenicama, već su to tek sulude tlapnje, izmišljotine, budalaštine i laži slabašnog mozga podložnog najtupavijim sugestijama - dakle, mozga tipičnog vjerskog fanatika.

Nisi čak ni interesantan, već samo tipizan, stereotipan fanatik nesposoban za iole ozbiljniju diskusiju, pa suočen sa istinom samo bljuješ otrovne, zavidne laži.

Vrati se u mračnu sakristiju u kojoj si do maločas zajedno sa kakvim popom bludničio.

Lažove.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by diabolik. uto svi 14, 2013 6:17 pm

Mihael12 je napisao/la:
Lose po ateistu! Ako je jednolican, onda slijedi:
On se niti Kaje, niti zali ako nekoga povrijedi, prevari ili prezre. On nema racuna da to radi.
A zašto se ne kaje?
Kakav bi račun trebao imati da se za loše djelo pokaje, razmisli o tome i izvuče neku pouku za budućnost?
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty74 / 99974 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by Mihael12 uto svi 14, 2013 6:25 pm

diabolik. je napisao/la:
A zašto se ne kaje?
Kakav bi račun trebao imati da se za loše djelo pokaje, razmisli o tome i izvuče neku pouku za budućnost?
Budi razuman!
Svaki odgovor na ovu vrstu duhovne onanije prelazi granice dobrog ukusa.
Dakle da rezimiram: ti bi maltretirao, progonio, diskriminirao, lagao, krao i da ne nabrajam dalje sve moguce devijantnosti ateistickih komunista ciju politiku i logiku ti slijedis, bez pravde i suda. E to ne die, pa cak ni u komunistickom raju!
Apsurdna pomisao jednog naivnog proletera, ciji je mozak ispran persilom psiholoske torture.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by damfisk uto svi 14, 2013 6:31 pm

Lažeš. Wink
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by diabolik. uto svi 14, 2013 6:36 pm

Damfisk, banirat će te Neu. Very Happy
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty74 / 99974 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by zbracun uto svi 14, 2013 6:43 pm

Mihael, u cijeloj tvojoj priči se vuče mržnja prema komunizmu. Ipak ti fali konkrektno znanje o nečemu, pa nije dobro da iznosiš nešto, neke optužbe, koje nisu istinite. Fali ti malo realnosti. Izbaci to iz svoje priče, i bit ćeš malo vjerodostojniji.
U biti, ta tvoja nesnošljivost i mržnja nikako nije u skladu sa Bogom i njegovim učenjem, bez obzira na tvoje poznavanje Biblije. Malo se preispitaj, pogledaj u dušu i pokušaj uz upotrebu razuma davati komentare. I ja sam vjernik, ali tvoje iznošenje nekih stvari nikako nisu na svom mjestu.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty3 / 9993 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by Mihael12 uto svi 14, 2013 7:02 pm

zbracun je napisao/la:Mihael, u cijeloj tvojoj priči se vuče mržnja prema komunizmu. Ipak ti fali konkrektno znanje o nečemu, pa nije dobro da iznosiš nešto, neke optužbe, koje nisu istinite. Fali ti malo realnosti. Izbaci to iz svoje priče, i bit ćeš malo vjerodostojniji.
U biti, ta tvoja nesnošljivost i mržnja nikako nije u skladu sa Bogom i njegovim učenjem, bez obzira na tvoje poznavanje Biblije. Malo se preispitaj, pogledaj u dušu i pokušaj uz upotrebu razuma davati komentare. I ja sam vjernik, ali tvoje iznošenje nekih stvari nikako nisu na svom mjestu.
Interesantno, da je za tebe pisanje istine mrznja. Covjece, pokazi mi te stvari koje nisu na mjestu, mozes li, molio bih te, prije nego li se budes i dalje egzaltirao u neosnovanim optuzbama.
Pokazi mi te tekstove, kako bi ih zajednicki obradili. To da si ti vjernik, ne impresionira me niti najmanje, jer biti vjernik ne znaci ujedno biti i dobar covjek.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam kao vjera i kao religija??? - Page 4 Empty Re: Ateizam kao vjera i kao religija???

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 12. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.