Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

+56
sunce
morbuss
zbracun
Mass
jena
SAS
JOCA
Purgy
boudicca
The Guardian
Ira
Makiarica
Neukrotivi pastuh
Hunnerkongen
Amyicha
damfisk
makaj
Dawor
Teo
bokaso1
m
Hate
Stevo Largo
pustinja
Narco
scorpio57
minutus
jasim
Ly
Baka Slavica
Arnold Šrafncinger
Ive
Ecstasy
Dr.Kiyu
Ancksunamun
Turrican
diabolik.
Hell
Hitman
evitaa
H[a]D
Optimyst
mala_lutkica
hogar_grozni
Love
eva kant
FALKON 2
Mr.Cooly
fosforica
WEYLAND-YUTANI
THUNDER_DINIX
tanuki
stidljiva ljubičica
Neu
Prop
fernando torres
60 posters

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by tanuki pon lip 20, 2011 11:19 pm


da- nije upitno dali je takova parada potrebna ili ne-
kada ljudsko društvo dođe do određenog stupnja razvoja- takova parada će biti poput okupljanja biciklista ili astronoma!-
veselica samo za njih, na koju nitko neće obraćati pažnju!

trenutno homoseksualcima odgovara homofobija- jer imaju motiv,
kao što sami kažu:
protest protiv nejednakosti, nasilja i fašizma!
i da dodao bih- mržnja ne dolazi iz neznanja, već iz straha-
a strah između ostaloga može nastati i zbog neznanja!

sociolozi kažu, da su najveći homofobi u stvari pritajeni homoseksualci Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty700 / 999700 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by diabolik. pet srp 08, 2011 7:02 pm

tanuki je napisao/la:gle eva,
ja se slažem da se ne trebaju sramiti, ali morali bi biti svjesni da to nije prirodno-




Pederi se seksaju u guzu i to nije prirodno...
A kad ženu prašiš u guzu je prirodno, ne?!?

Guza je guza. Prava i prirodna, bogom dana, čvrsta i obla, nekad malo mlohava, ali uvjek dobra ak je dobro podmazana. kes


Prirodno je kad se ljudi seksaju, a ne žele imati djecu?
Prirodno je kad se svećenici i časne sestre, ali i prosvjetni radnici odriču biti roditelji, ali se zdušno prihvate odgoja i moraliziranja s tuđom djecom??

Zamisli da se u nekoj školi dozna da je učitelj peder.
Linčovali bi ga.
Za k. bi ga objesili na kandelaber.
Naročito navijači.
Prirodno je da ti navijači razbiju izlog, auto, glavu, slome nogu...
To je prirodno. To nikog ne dira kad su gotovo svakog vikenda na, i oko stadiona takve vrste "pridea". Takvi ne paradiraju, i ne izazivaju "normalni i prirodni" svijet. Takvi im utjeruju strah u kosti i zato su svi kuš.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty74 / 99974 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Neukrotivi pastuh sub srp 09, 2011 8:45 pm

Ma nek se ljudi vole.
Dokle god mi nitko mimo moje volje ne dira guzicu, sve ok Laughing
Kome je do trtice neka se trti i ćao
Imam ja guzicu moje žene da razmišljam o njoj tako da za sve guzice ovog svijeta nema mjesta razmišljanju.
End
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty72 / 99972 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Makiarica ned srp 10, 2011 11:07 am

Ljubav pod kontrolom volje kao
Makiarica
Makiarica
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 10.07.2011
Broj postova : 20
Reputacija Reputacija : 7
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Ira uto srp 19, 2011 6:31 pm

Hell je napisao/la:...mržnja dolazi iz neznanja, (more or less) i mržnja će se smanjiti ili ukloniti boljom naobrazbom...
Jednom sam zalutala na neki gay chat .. uglavnom bili su tako odurni, kad su skužili da sam zbilja žensko .... ma prestrašno - baš prijezir i mržnja, sav njihov chat svodio se na to tko će se s kim i tko će koga uhvatiti ... Tako da mi uopće nisu simpatični, a njihovo paradiranje je čista provokacija .. koga briga s kim se jebiiipu ... to je njihovo pravo i neka im ga, ali ga ne moraju razvlačiti po ulici u paradi neukusa i lascivnosti. Tko god ih je nakantao, neka ih je ...
Ira
Ira
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 76
Reputacija Reputacija : 20
Godina imam : 57
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by m sri srp 20, 2011 6:04 am

jelda da je malo čudno da oni kao borci za neka svoja prava ne poštuju tuđa .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty14 / 99914 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Ira sri srp 20, 2011 9:32 am

Što njima tko uopće brani ...
Ira
Ira
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 76
Reputacija Reputacija : 20
Godina imam : 57
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by m sri srp 20, 2011 9:48 am

ah pa brani im država neke stvari ...............
jebiga
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty14 / 99914 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Ira sri srp 20, 2011 9:52 am

Što im brani?? Vjenčat se??
Ira
Ira
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 76
Reputacija Reputacija : 20
Godina imam : 57
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by m sri srp 20, 2011 9:56 am

između ostaloga ..........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty14 / 99914 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Ira sri srp 20, 2011 10:02 am

Pa i ne znaju kako je to dobro ... Bar su pošteđeni mučnine oko razvoda.
Ira
Ira
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 76
Reputacija Reputacija : 20
Godina imam : 57
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by m sri srp 20, 2011 10:13 am

vidim da si prošla to
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty14 / 99914 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Ira sri srp 20, 2011 10:55 am

marko je napisao/la:vidim da si prošla to
Nisam, vidim kod drugih ... A brak je ionako institucija u izumiranju ... noktići
Ira
Ira
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 76
Reputacija Reputacija : 20
Godina imam : 57
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by The Guardian sri srp 20, 2011 11:36 am

Kako ljudi uspiju osramotiti sebe, svoj grad i drzavu, samo da bi nekog istukli

Cak mi se nekako cini da je ta parada bila samo onako usputni povod za sranja, da su to oni isti idioti koji po stadionima "ubijaju srbina i pedera", pokazuju koliki kukuruz raste kod njih i slicne stvari.
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Hell sri srp 20, 2011 5:28 pm

Ira je napisao/la:
Hell je napisao/la:...mržnja dolazi iz neznanja, (more or less) i mržnja će se smanjiti ili ukloniti boljom naobrazbom...
Jednom sam zalutala na neki gay chat .. uglavnom bili su tako odurni, kad su skužili da sam zbilja žensko .... ma prestrašno - baš prijezir i mržnja, sav njihov chat svodio se na to tko će se s kim i tko će koga uhvatiti ... Tako da mi uopće nisu simpatični, a njihovo paradiranje je čista provokacija .. koga briga s kim se jebiiipu ... to je njihovo pravo i neka im ga, ali ga ne moraju razvlačiti po ulici u paradi neukusa i lascivnosti. Tko god ih je nakantao, neka ih je ...

pa da meni prijete batinama i ubojstvima i gnječe moja prava, pa nebi ni ja poštovao tuđa...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Makiarica sri srp 20, 2011 6:12 pm

Ma sta je koga briga ko se sa kim i kako trpa??? Neka nas ovakvih i onakvih,dokle god se ljubav propagira nemam nista kontra,niti me tudji krevet kosta niti me je briga za isti...VODITE LJUBAV A NE RAT!!!
Makiarica
Makiarica
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 10.07.2011
Broj postova : 20
Reputacija Reputacija : 7
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by pustinja sri srp 20, 2011 7:27 pm

Bože dragi koja hrpa gluposti (iako sam eteista), sad više ne možeš nalemati nekog pedera da ti ne stave pod nos domovinu.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Hell sri srp 20, 2011 7:52 pm

pustinja je napisao/la:Bože dragi koja hrpa gluposti (iako sam eteista), sad više ne možeš nalemati nekog pedera da ti ne stave pod nos domovinu.
..kaj postoji razlog lemati ikoga? kao
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Makiarica sri srp 20, 2011 9:45 pm

[quote="pustinja"]Bože dragi koja hrpa gluposti (iako sam eteista), sad više ne možeš nalemati nekog pedera da ti ne stave pod nos domovinu.


A boze dragi to je stvarno razlog ogroman da bi nalemao nekoga stavio ti pod nos domovinu ili ne...
Aj reci da se salis sa nama! Nesretan pozdrav
Makiarica
Makiarica
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 10.07.2011
Broj postova : 20
Reputacija Reputacija : 7
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by pustinja čet srp 21, 2011 7:21 am

belj
nisam takav tip ali doista mi ponekad dođe da nekog nalemam za vrijeme trajanja parada, naime ne smeta me kad kao i svi normalni parovi hodaju gradom, drže se za ruke i sva sranja koja idu uz to i nikada mi nije palo na pamet prljati ruke na takvima, ali kad pokušavaju nametnuti svoju volju nekim prosvjedima koje nazivaju paradama tad mi idu na živce jer ometaju moje pravo na kretanje zatvaranjem prometnica i onda bi doista nekoga nalemao a ako se radi o paradi ispalo bi da je to stražnjičar.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Stevo Largo čet srp 21, 2011 8:31 am

treba ih sve u jednu državu stavit... pa nek tam paradiraju kavica
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty20 / 99920 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Gost čet srp 21, 2011 2:07 pm

pustinja je napisao/la: ali kad pokušavaju nametnuti svoju volju nekim prosvjedima koje nazivaju paradama tad mi idu na živce jer ometaju moje pravo na kretanje zatvaranjem prometnica

ne bih ja rekao da oni pokušavaju nametnutii svoju volju nekome, ja mislim, a koliko sam čuo to i jest
bit tih parada, pokušaj dobivanja prava na jednakost, isto kao što su nekad radile žene boreći se za svoja
prava, isto kao crnci i mnogi drugi koji svoja prava nisu mogli ishoditi na drugi način,
što se tiče zatvaranja prometnica..pa zar stvarno jedino gay pride zatvara prometnice i ometa promet?
zar to ne rade i karnevali, moto susreti, Konji Bijelci, Vinkovačke jeseni, Đakovački vezovi...traktoristi...crkvene procesije da i ne spominjem..a ti bi lemao jedino peškane? I ponekad traktoriste hehe
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by The Guardian čet srp 21, 2011 3:04 pm

Gabrijel je napisao/la:
pustinja je napisao/la: ali kad pokušavaju nametnuti svoju volju nekim prosvjedima koje nazivaju paradama tad mi idu na živce jer ometaju moje pravo na kretanje zatvaranjem prometnica

ne bih ja rekao da oni pokušavaju nametnutii svoju volju nekome, ja mislim, a koliko sam čuo to i jest
bit tih parada, pokušaj dobivanja prava na jednakost, isto kao što su nekad radile žene boreći se za svoja
prava, isto kao crnci i mnogi drugi koji svoja prava nisu mogli ishoditi na drugi način,
što se tiče zatvaranja prometnica..pa zar stvarno jedino gay pride zatvara prometnice i ometa promet?
zar to ne rade i karnevali, moto susreti, Konji Bijelci, Vinkovačke jeseni, Đakovački vezovi...traktoristi...crkvene procesije da i ne spominjem..a ti bi lemao jedino peškane? I ponekad traktoriste hehe

slazem se da bi bilo bolje napast crkvene procesije Very Happy
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by pustinja čet srp 21, 2011 5:54 pm

Traktoriste ne bi mlatio samo bi razgrnuo sa ceste one traktorčine od nekoliko stotina tisuća kuna , crkvene procesije izjadnačujem sa stražnjičarskim balovima jer i popovi hodaju u haljinama dakle paralela postoji .
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Gost čet srp 21, 2011 7:31 pm

The Guardian je napisao/la:slazem se da bi bilo bolje napast crkvene procesije Very Happy
ne slažeš se, jer ja to nisam izjavio mn
pustinja je napisao/la:Traktoriste ne bi mlatio samo bi razgrnuo sa ceste one traktorčine od nekoliko stotina tisuća kuna , crkvene procesije izjadnačujem sa stražnjičarskim balovima jer i popovi hodaju u haljinama dakle paralela postoji .
Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.