Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

+56
sunce
morbuss
zbracun
Mass
jena
SAS
JOCA
Purgy
boudicca
The Guardian
Ira
Makiarica
Neukrotivi pastuh
Hunnerkongen
Amyicha
damfisk
makaj
Dawor
Teo
bokaso1
m
Hate
Stevo Largo
pustinja
Narco
scorpio57
minutus
jasim
Ly
Baka Slavica
Arnold Šrafncinger
Ive
Ecstasy
Dr.Kiyu
Ancksunamun
Turrican
diabolik.
Hell
Hitman
evitaa
H[a]D
Optimyst
mala_lutkica
hogar_grozni
Love
eva kant
FALKON 2
Mr.Cooly
fosforica
WEYLAND-YUTANI
THUNDER_DINIX
tanuki
stidljiva ljubičica
Neu
Prop
fernando torres
60 posters

Stranica 12 / 40. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Dawor ned lip 12, 2011 7:38 am

Sramota, VELIKA SRAMOTA. 10 000 ljudi se okupilo spremni na nasilje i ubojstva (da nije bilo policije) zbog iskazivanja ljubavi. Moj stav općenito je da ako nečiniš zlo, čini što hočeš. Oni nikome nisu činili zlo, pridružili su im se i turisti koji nisu gay. Baš super reklama za početak turističke sezone, a to je vijest koju će prenjeti strani mediji. Neka i propadne turistička sezona, drugo si nismo ni zaslužili. HDZ nas hebe u dupe već 20 godina pa se nije toliko ljudi okupilo na prosvjedima. No

Već sam to napisao negdje. Taj dan pretvorit u tjedan, dovući 100 000 turista koji će potrošit 10 milijuna eura i svi zadovoljni.
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Teo ned lip 12, 2011 7:45 am

Dawor je napisao/la:Sramota, VELIKA SRAMOTA. 10 000 ljudi se okupilo spremni na nasilje i ubojstva (da nije bilo policije) zbog iskazivanja ljubavi. Moj stav općenito je da ako nečiniš zlo, čini što hočeš. Oni nikome nisu činili zlo, pridružili su im se i turisti koji nisu gay. Baš super reklama za početak turističke sezone, a to je vijest koju će prenjeti strani mediji. Neka i propadne turistička sezona, drugo si nismo ni zaslužili. HDZ nas hebe u dupe već 20 godina pa se nije toliko ljudi okupilo na prosvjedima. No

Već sam to napisao negdje. Taj dan pretvorit u tjedan, dovući 100 000 turista koji će potrošit 10 milijuna eura i svi zadovoljni.

u potpunosti se slažem gore
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Hell ned lip 12, 2011 11:22 am

...mene briga oni paradirali ili ne, i nemam niš protiv njih, objektivno smatram da ne dobivaju ništa s tim paradama, ali nasilej nad njima je za svaku osudu, lako je baciti kamen na drugu osobu i ugroziti tuđi život...e to je primitivno.... i sad nam se svijet smije...OPET!! ... nek antigay prosvjeduju ako žele, ali dostojanstveno.
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by bokaso1 ned lip 12, 2011 11:23 am

Ja se ovoga puta ne slazem sa vama dvojicom...... Mislim da nije trebalo to dozvoliti...... To je po meni provokacija i bezobrazluk....... Nemam nista protiv Gej populacije i nikada im nebi zlo naneo zato sto su Gej ali mislim da to nije za isticanje i javno pokazivanje....... Sta oni rade u intimi to me se ne tice ali je jako opasno njihovo glorifikovanje kao gej populacije...... To po meni stetno utice na mlade i ne treba im davati takve uzore............ Odnosno nasilno guranje toga je isto vrsta maltretiranja vecine drugih koji ne spadaju u tu grupu................ I ako su hteli skrenuti paznju na sebe postoji mnogo boljih nacina a da nikoga ne isprovociraju..........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty120 / 999120 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Hell ned lip 12, 2011 11:28 am

..kako gay ljudi mogu utjecati na mlade?.. pa utjecat će na mlade koji su ionako gay, mislim da na mene i na hetero ljude ne mogu utjecati, jer jednostavno nemamo te sklonosti... o kakvom utjecaju ljudi melju????
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by bokaso1 ned lip 12, 2011 11:31 am

IMAM RESENJE:!!!!!!!!!!!!!!!

Da se organizuje medjunarodna "Parada Mazohista"........ ( nazvati je PRVA SUZICA...........). Neka dodju mazohisti iz celog sveta......

Em huligani sto vole da ih biju a ovi uzivaju....... Lepo i korisno......... Cak i milicija moze da pripomogne....... I svima lepo................ Para ko blata, turizam cveta, ma idila..........

Zamisli samo parole......

radi
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty120 / 999120 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Hell ned lip 12, 2011 11:32 am

...ja bi rađe da je sadističko-mazohističa parada.... smajlić Laughing
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Teo ned lip 12, 2011 11:38 am

bokaso1 je napisao/la:Ja se ovoga puta ne slazem sa vama dvojicom...... Mislim da nije trebalo to dozvoliti...... To je po meni provokacija i bezobrazluk....... Nemam nista protiv Gej populacije i nikada im nebi zlo naneo zato sto su Gej ali mislim da to nije za isticanje i javno pokazivanje....... Sta oni rade u intimi to me se ne tice ali je jako opasno njihovo glorifikovanje kao gej populacije...... To po meni stetno utice na mlade i ne treba im davati takve uzore............ Odnosno nasilno guranje toga je isto vrsta maltretiranja vecine drugih koji ne spadaju u tu grupu................ I ako su hteli skrenuti paznju na sebe postoji mnogo boljih nacina a da nikoga ne isprovociraju..........

Prema ustavu imaju pravo na povorke ako svi ostali građani ako je prosvjed naravno miran. Istina žele na sebe skrenut pažnju ali svakim ispadom antigej prosvjeda pokazuju da je društvo homofobno i da se prema njima ponaša diskriminirajuće. Osobno nebih došao podržavati takav prosvjed, ne bih ga išao gledati da vidim kako će proći a nebi ni sudjelovao u anigej prosvjedu.
Ali kad bi ljudi pustili nek tih par sati parade i neobazirali se na njih parade im nebi dobile toliku medijsku pozornost ne samo u HR nego i u svijetu kao što dobivaju svake godine.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by bokaso1 ned lip 12, 2011 11:39 am

Hell je napisao/la:..kako gay ljudi mogu utjecati na mlade?.. pa utjecat će na mlade koji su ionako gay, mislim da na mene i na hetero ljude ne mogu utjecati, jer jednostavno nemamo te sklonosti... o kakvom utjecaju ljudi melju????

Mozda ti malo cudno zvuci ali pokusacu da objasnim.......


Na odraslu osobu ne mogu da uticu jer je formirana licnost........ Ali na mlade koji se tek formiraju mogu i te kako....... Radjena je jedna anketa u jednoj osnovnoj skoli gde se 50 ak klinaca izjasnilo kao gej...... To nije bilo nikada tako i sta dete zna da li je gej ili nije....... Inace po nekim istrazivanjima je samo 3% gej populacije greska prirode vecina je to postala........ Njihova kultura i razmisljanje se favorizuje i namece pa se kod nekih mladih javlja potrebaq da se poistovecuju sa time...... Njih treba zastititi kao i svakog drugog coveka ali ne kao seksualnu orjentaciju..............

Zamisli koliko je pogresno forsirati paradu i ako znas koliko je opasna i koliko iritiras ljude sa tim...... Jer nije malo nasilni i to forsiranje parade.......?
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty120 / 999120 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by bokaso1 ned lip 12, 2011 11:49 am

Teo je napisao/la:
bokaso1 je napisao/la:Ja se ovoga puta ne slazem sa vama dvojicom...... Mislim da nije trebalo to dozvoliti...... To je po meni provokacija i bezobrazluk....... Nemam nista protiv Gej populacije i nikada im nebi zlo naneo zato sto su Gej ali mislim da to nije za isticanje i javno pokazivanje....... Sta oni rade u intimi to me se ne tice ali je jako opasno njihovo glorifikovanje kao gej populacije...... To po meni stetno utice na mlade i ne treba im davati takve uzore............ Odnosno nasilno guranje toga je isto vrsta maltretiranja vecine drugih koji ne spadaju u tu grupu................ I ako su hteli skrenuti paznju na sebe postoji mnogo boljih nacina a da nikoga ne isprovociraju..........

Prema ustavu imaju pravo na povorke ako svi ostali građani ako je prosvjed naravno miran. Istina žele na sebe skrenut pažnju ali svakim ispadom antigej prosvjeda pokazuju da je društvo homofobno i da se prema njima ponaša diskriminirajuće. Osobno nebih došao podržavati takav prosvjed, ne bih ga išao gledati da vidim kako će proći a nebi ni sudjelovao u anigej prosvjedu.
Ali kad bi ljudi pustili nek tih par sati parade i neobazirali se na njih parade im nebi dobile toliku medijsku pozornost ne samo u HR nego i u svijetu kao što dobivaju svake godine.

Cekaj Teo..... Niko ne pominje mirne proteste....... Naravno da svi ljudi mogu protestvovati ali ne kao seksualna orjentacija....... To pravo imaju samo oni...... Sto to nebi uradili i Pedofili, i Sado Mazo, i Zofili, i Nekrofili....... I oni nebi nikoga ugrozavali na ulicama........ Zasto nebi i umno poremeceni imali paradu (njih je bar naj vise.......) ili oni sa malim kur....em, pa zamisli koliko su oni tek diskriminisani....... Pa tako bi svaki dan nasao neku grupaciju da demonstrira...... (ko ce to da plati.........? To njihovo demonstriranje provocira vecinu ljudi.... Eto zato ne treba dopustiti njihovu paradu........ Ako znas da ces se opeci ako gurnes ruku u vatru, zbog cega bi se onda zacudio ako se opeces i ako ti imas pravo da guras ruku gde zelis a vatra je kriva sto te je opekla..........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty120 / 999120 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by bokaso1 ned lip 12, 2011 12:00 pm

Hell je napisao/la:...ja bi rađe da je sadističko-mazohističa parada.... smajlić Laughing

Znas koliko bi to bilo profitabilno....... Skupili bi se SM iz celog sveta...... Drugo to bi se osetilo ba potrosnji, hotelima, restoranima ...... Prodaja pomagala bi enormno skocila...... Drvna industrija bi procvetala za palice, stapove za transparente....... Kozarska industrija bi imala naj veci skok....... Modna masinerija, celicane za one nitne i eksere........ Privreda cveta....... Huligani bi se na njima ispraznili i posle bili mirni....... Svako bi kogao da ispolji svoje frustracije na njima a svi bi uzivali........ Cak bi kerovi i macke bili postedjenji mrznje ogorcenih ljudi vec bi se bes prelivao na demonstrante.......

De ces bolje od toga........? Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty120 / 999120 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Gost ned lip 12, 2011 12:50 pm

bokaso1 je napisao/la: Njih treba zastititi kao i svakog drugog coveka ali ne kao seksualnu orjentaciju..............

Zamisli koliko je pogresno forsirati paradu i ako znas koliko je opasna i koliko iritiras ljude sa tim...... Jer nije malo nasilni i to forsiranje parade.......?
ja osobno nisam za nikakvo paradiranje i za nikakve prosvjede, ALI

da žene prije 100 godina(neznam točno) nisu ustale, pobunile se i tražile svoja prava još bi i danas bile kao u islamskim zemljama,
da crnci nisu se izborili za svoja prava još i danas bi bili robovi,

da gayevi imaju prava, da se na njih ne gleda kao na bolest društva koju treba iskorijeniti,
možda nebi prosvjedovali, pa samim tim prosvjedima nebi, kako ti kažeš, iritirali ljude i
utjecali na djecu.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Teo ned lip 12, 2011 1:06 pm

bokaso1 je napisao/la:
Teo je napisao/la:
bokaso1 je napisao/la:Ja se ovoga puta ne slazem sa vama dvojicom...... Mislim da nije trebalo to dozvoliti...... To je po meni provokacija i bezobrazluk....... Nemam nista protiv Gej populacije i nikada im nebi zlo naneo zato sto su Gej ali mislim da to nije za isticanje i javno pokazivanje....... Sta oni rade u intimi to me se ne tice ali je jako opasno njihovo glorifikovanje kao gej populacije...... To po meni stetno utice na mlade i ne treba im davati takve uzore............ Odnosno nasilno guranje toga je isto vrsta maltretiranja vecine drugih koji ne spadaju u tu grupu................ I ako su hteli skrenuti paznju na sebe postoji mnogo boljih nacina a da nikoga ne isprovociraju..........

Prema ustavu imaju pravo na povorke ako svi ostali građani ako je prosvjed naravno miran. Istina žele na sebe skrenut pažnju ali svakim ispadom antigej prosvjeda pokazuju da je društvo homofobno i da se prema njima ponaša diskriminirajuće. Osobno nebih došao podržavati takav prosvjed, ne bih ga išao gledati da vidim kako će proći a nebi ni sudjelovao u anigej prosvjedu.
Ali kad bi ljudi pustili nek tih par sati parade i neobazirali se na njih parade im nebi dobile toliku medijsku pozornost ne samo u HR nego i u svijetu kao što dobivaju svake godine.

Cekaj Teo..... Niko ne pominje mirne proteste....... Naravno da svi ljudi mogu protestvovati ali ne kao seksualna orjentacija....... To pravo imaju samo oni...... Sto to nebi uradili i Pedofili, i Sado Mazo, i Zofili, i Nekrofili....... I oni nebi nikoga ugrozavali na ulicama........ Zasto nebi i umno poremeceni imali paradu (njih je bar naj vise.......) ili oni sa malim kur....em, pa zamisli koliko su oni tek diskriminisani....... Pa tako bi svaki dan nasao neku grupaciju da demonstrira...... (ko ce to da plati.........? To njihovo demonstriranje provocira vecinu ljudi.... Eto zato ne treba dopustiti njihovu paradu........ Ako znas da ces se opeci ako gurnes ruku u vatru, zbog cega bi se onda zacudio ako se opeces i ako ti imas pravo da guras ruku gde zelis a vatra je kriva sto te je opekla..........

kako ti znaš da među tim gej prosvjednicima nema sado-mazohista, možda neki od njih ima i zoofilske sklonosti, a što se tiče pedofila neka naprave paradu bit će ih lakše strpat u zatvore neće ih morati loviti. Možda neće zato jer bi se smanjo broj svećenika u RKC. Very Happy:
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Stevo Largo ned lip 12, 2011 1:35 pm

šta paradiraju kad znaju da će biti problema... kavica
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty20 / 99920 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Dawor ned lip 12, 2011 2:34 pm

U cijelom svijetu je homoseksualizam bio normalna stvar, stare civilizacije to nisu branile ni osuđivale (npr. Rimska, Grčka, Perzijska, Kineska, Japanska itd.) do pojave kršćanstva i njihovog "morala".

bokaso1 je napisao/la:
Na odraslu osobu ne mogu da uticu jer je formirana licnost........ Ali na mlade koji se tek formiraju mogu i te kako....... Radjena je jedna anketa u jednoj osnovnoj skoli gde se 50 ak klinaca izjasnilo kao gej...... To nije bilo nikada tako i sta dete zna da li je gej ili nije....... Inace po nekim istrazivanjima je samo 3% gej populacije greska prirode vecina je to postala........

Ako je čovjek gay onda je gay bez obzira na društvo, ja se nesjećam da sam se ikada zapitao ako mi se sviđaju cure ili dečki, nije to izbor, ili jesi ili nisi. Reci Bokaso kada si ti se zagledao u djevojku i dečka i zapitao, pa on ima dobro dupe a ona isto? Hmm? S kime ću ispod plahte?
Problem se javlja kada zbog hebenog zadrtog homofobnog društva homoseksualci ulaze u brak sa heterosexualnim osobama i onda taj brak nefunkcionira, trpe supružnici i djeca.

bokaso1 je napisao/la:
Njihova kultura i razmisljanje se favorizuje i namece pa se kod nekih mladih javlja potrebaq da se poistovecuju sa time...... Njih treba zastititi kao i svakog drugog coveka ali ne kao seksualnu orjentaciju..............

O kojoj gay kulturi i razmišljanju pričaš? Činjenica je da je večina gay osoba ista kao i hetero osobe osim toga s kim spavaju (u privatnosti svoje spavaće sobe kao i hetero osobe) i koja razmišljanja? Možda tolerantnost prema drugima? Ali slažem se da ih se treba zaštititi kao i svakog drugog čovjeka jer smatram da su svi isti bez obzira na boju kože, vjeru, nacionalnost, sexualno opredjeljenje itd.

bokaso1 je napisao/la:
Zamisli koliko je pogresno forsirati paradu i ako znas koliko je opasna i koliko iritiras ljude sa tim...... Jer nije malo nasilni i to forsiranje parade.......?

Baš si homofob. Te fore su mi baš kretenske, mene nesmeta ali neka se skrivaju. Ajd nekenjaj. Nije policija bila tamo zbog sudionika parade, oni nisu nikoga napali.


Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by tanuki ned lip 12, 2011 3:01 pm

Preispitujući svoje stavove, i ja bi mogao reći da sam homofob-
jednostavno ne podržavam ideju da istospolne osobe ulaze u brak i imaju mogučnost usvajanje djece, jer to za mene nije prirodno-
ali još su protuprirodniji oni koji izlaze na anti gay parade-
po meni su to sve pritajeni pederi i lezbače koji se boje vlastite istine o sebi,
da li bi homoseksualcima uopće bilo interesantno održavati parade da ih nitko ne doživljava!
istina je što davor piše- sudionici parade nisu nikoga ni napali ni ugrozili-
ne možemo ih okriviti što su kršteni ljudi, posegnuli za kamenicama-
što su htjel uništititi ljude koji nisu na sliku i priliku boga ili možda baš oni jesu više od hetero hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty700 / 999700 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by makaj ned lip 12, 2011 4:20 pm

meni je bzvz dokazivat svoju seksualnu orjentaciju paradirajući po ulici
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Dawor ned lip 12, 2011 4:59 pm

tanuki je napisao/la:
jednostavno ne podržavam ideju da istospolne osobe ulaze u brak i imaju mogučnost usvajanje djece, jer to za mene nije prirodno-

Nije prirodno ali po tome nije prirodno niti biti samohrani roditelj a eto i toga ima. Bolje dve mame ili dva tate nego mama i tata koji su kreteni. Jer svaki debil može napraviti dijete i većinom najveći kreteni imaju najviše djece, dok su uvijeti za posvojiti strogi.

makaj je napisao/la:meni je bzvz dokazivat svoju seksualnu orjentaciju paradirajući po ulici

Neradi se o dokazivanju već o senzibiliranju društva da je to normalno i izjednavajući prava sa heterosexualnim zajednicama. I da normalno je, ako nešto postoji na cijelom svijetu kako u ljudskom tako i životinjskom svijetu u brojkama koje imaju šest nula onda je normalno.
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by tanuki ned lip 12, 2011 5:02 pm

makaj je napisao/la:meni je bzvz dokazivat svoju seksualnu orjentaciju paradirajući po ulici
meni je bzvz-
ali zašto to neki rade?
ok, kod gay pripadnika je to razumljivo-
jer ne tako davno u srcu evrope, su se nad muškarcima vršile kazne-
prisiljavani su na kastraciju, na upotrebu hormonskih lijekova, pa su gay parade vjerojatno nekakvi ispušni ventil i egzibicionizam!
ali što je sa pripadnicima anti gay parada-
šta oni dokazuju-

vjerojatno se doma ne mogu dokazati kao jebači, pa onda to moraju napisati, ili možda jesu pritajeni homoseksualci-
jer mržnja je rezultat straha prema nečemu što prepoznajemo u sebi!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty700 / 999700 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by tanuki ned lip 12, 2011 5:15 pm

Dawor je napisao/la:
tanuki je napisao/la:
jednostavno ne podržavam ideju da istospolne osobe ulaze u brak i imaju mogučnost usvajanje djece, jer to za mene nije prirodno-

Nije prirodno ali po tome nije prirodno niti biti samohrani roditelj a eto i toga ima. Bolje dve mame ili dva tate nego mama i tata koji su kreteni. Jer svaki debil može napraviti dijete i većinom najveći kreteni imaju najviše djece, dok su uvijeti za posvojiti strogi.

makaj je napisao/la:meni je bzvz dokazivat svoju seksualnu orjentaciju paradirajući po ulici

Neradi se o dokazivanju već o senzibiliranju društva da je to normalno i izjednavajući prava sa heterosexualnim zajednicama. I da normalno je, ako nešto postoji na cijelom svijetu kako u ljudskom tako i životinjskom svijetu u brojkama koje imaju šest nula onda je normalno.

slažem se davore da svaki debil može napraviti dijete-
ali homoseksualac ne može-
i debilizam i homoseksualizam je prirodni poremečaj-
jes homoseksualci (koji su to mogli) sublimirali su svoju seksualnu energiju-
pa je u gay populaciji jako puno umjetnika ( i svečenika)-
ali sada kada gay populacija postaje slobodna, nema više potrebe za sublimacijom seksualne energije-tako da će sada moči djete usvojiti kretenski homoseksualni par- samo da bi paradirali i prkosili sredini-
da davore - razumijem što hočeš reće-
ali nikako nije sazrijelo vrijeme za tako nešto-
za inteligenciju postoje testovi, ali za kretenizam ne
i masovne ubice i političari mogu biti vrlo inteligentne osobe, kao i homoseksualci!
i mislim, da sada nije vrijeme da se u hrvatskoj dozvoli homoseksualcima usvajanje djece-
parade da, javni nastupi da, čak i brakovi da, ali usvajanje djece NE!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty700 / 999700 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by tanuki ned lip 12, 2011 5:16 pm

ispravka navoda-
i homoseksualci mogu napraviti dijete, ali im to nije gušt-
odnosno nemoguće u monogamnoj vezi koja nastaje iz ljubavi Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty700 / 999700 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by pustinja ned lip 12, 2011 5:22 pm

Bez prethodnog čitanja hrpe postova moje mišljenje je:ž
TAKO IM I TREBA , koj su @urac išli u paradi isticati homoseksualizam, bez obzira na homofobiju kaj bi sad neki mogli organizirat povorku prituiv srba ili protiv cigana ili protiv mađara ili protiv bilo koga injega bi svi osudili.
Ako netko voli kitu nek si ju voli doma, kakve @určeve parade, niti ja ne ističem da volim žene niti bi oni trebali isticati da vole kitu u guzicu.
Ak je netko peder nek si to bude doma, nije da me smeta nečij pederluk ali neka si to dela doma mami i tati a ne da zaustavlja promet i normalan život ostalih.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Dawor ned lip 12, 2011 5:34 pm

E vidiš pustinjo taj isti odgovor se može upotrijebiti za Papu i njegov posjet, ulice neprohodne, sranje na TV-u i hrpa ljudi koji veličaju zločinačku organizaciju i njezinog predvodnika. I još smo to debelo platili. Neka si štuju koga hoče ali u svom domu i da mi u Nedelju ujutro u šest sati nezvoni iz crkve. Ali nisam išao bacati kamenje na njih i nebi bilo opravdano da je to netko drugi učinio.
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Hell ned lip 12, 2011 5:39 pm

Dawor je napisao/la:E vidiš pustinjo taj isti odgovor se može upotrijebiti za Papu i njegov posjet, ulice neprohodne, sranje na TV-u i hrpa ljudi koji veličaju zločinačku organizaciju i njezinog predvodnika. I još smo to debelo platili. Neka si štuju koga hoče ali u svom domu i da mi u Nedelju ujutro u šest sati nezvoni iz crkve. Ali nisam išao bacati kamenje na njih i nebi bilo opravdano da je to netko drugi učinio.

u potpunosti se slažem..imaš +
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Neu ned lip 12, 2011 5:46 pm

makaj je napisao/la:meni je bzvz dokazivat svoju seksualnu orjentaciju paradirajući po ulici
Laughing onda nemoj. Very Happy svi znamo šta si. smajlić
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 12 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 40. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.