Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

+56
sunce
morbuss
zbracun
Mass
jena
SAS
JOCA
Purgy
boudicca
The Guardian
Ira
Makiarica
Neukrotivi pastuh
Hunnerkongen
Amyicha
damfisk
makaj
Dawor
Teo
bokaso1
m
Hate
Stevo Largo
pustinja
Narco
scorpio57
minutus
jasim
Ly
Baka Slavica
Arnold Šrafncinger
Ive
Ecstasy
Dr.Kiyu
Ancksunamun
Turrican
diabolik.
Hell
Hitman
evitaa
H[a]D
Optimyst
mala_lutkica
hogar_grozni
Love
eva kant
FALKON 2
Mr.Cooly
fosforica
WEYLAND-YUTANI
THUNDER_DINIX
tanuki
stidljiva ljubičica
Neu
Prop
fernando torres
60 posters

Stranica 22 / 40. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by The Guardian čet srp 21, 2011 8:54 pm

Gabrijel je napisao/la:
The Guardian je napisao/la:slazem se da bi bilo bolje napast crkvene procesije Very Happy
ne slažeš se, jer ja to nisam izjavio mn

slozio se ja sam sa sobom belj
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Gost čet srp 21, 2011 9:49 pm

to je sasvim u redu big kes
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by The Guardian pet srp 22, 2011 10:17 am

slaze se i moj brat isto bravo
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Gost sub stu 12, 2011 1:43 pm

A eto, ljudi traže svoja prava koje nikako da dobiju... i žalosno je što se i u 21. stoljeću nazivaju 'bolesnicima'!.. plitki umovi današnjice!... Neki protestiraju glađu, neki se lupaju palicama, kamenjem...štajaznam...A oni šetaju gradom uz pjesmu i osmjeh na licu! maza
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Hell sub stu 12, 2011 1:57 pm

...možda bi imalo više efekta da štrajkaju glađu...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Gost sub stu 12, 2011 2:01 pm

Ma tužno je to...Neka puste ljude da se vole!! zaljubljen Ne tuku nikoga, ne pljuju po nikome.. samo traže svoja prava! rose
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by damfisk sub stu 12, 2011 8:59 pm

A koja su im to točno prava uskraćena?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by pustinja ned stu 13, 2011 8:44 am

Da to i mene zanima, koja su im to prava uskračena. ???
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by diabolik. ned stu 13, 2011 9:06 am

pustinja je napisao/la:Da to i mene zanima, koja su im to prava uskračena. ???

Da javno iskazuju svoje seksualno opredjeljanje.
Bilo paradom, bilo na način kak to čine hetero mase.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty74 / 99974 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by boudicca ned stu 13, 2011 9:29 am

a nazivajte slobodno ljude plitkim umovima, ali mnoga su istraživanja pokazala da su kod tih ljudi prisutni hormonalni poremećaji i da su oni doveli do promjena u orijentaciji mozga. osim toga, neki liječnici potvrđuju da je otkriveno značajno odstupanje u veličini jednog dijela hipotalamusa kod homoseksualaca.
hormonalnih poremećaja ima mnogo, i zašto je sada dozvoljeno neke takve poremećaje nazivat - poremećajima i bolestima, ali kada je u slučaju homoseksualnost, nije u redu?
i još nešto - ok, oni žele sebe prihvatit takvima kakvi jesu. ali čemu paradiranje?
što je sa onima koji najviše od svega vole svoju gumenu lutku, da i oni traže svoja prava - ljubav na javnim mjestima, brak? da posvoje dijete?
ili oni bolesnici što "vole" životinje? svi na ulice tražit svoja prava.
ili pedofili. čovjek od 50 ima "curu" od 12. oni isto žele svoja prava.
nedavno je bila priča o unuku koji je zaljubljen u svoju baku. a što sa njima? i oni žele svoja prava, brak, potomke....
jedna takva budalaština vodi drugoj.

boudicca
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.11.2011
Broj postova : 547
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty3 / 9993 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Gost ned stu 13, 2011 10:01 am

od kad se sporazumni seks može izjednačiti sa jednostranim?

sasvim je jasno da onaj koji jebe lutku, ne pita lutku da li se oće ševit, tako i pedofil ako nagovori djete to se smatra prisilom.

gayevi su sporazumni u svojim odlukama i trebaju imat prava jednaka kao i ostali
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by boudicca ned stu 13, 2011 10:04 am

Gabrijel je napisao/la:od kad se sporazumni seks može izjednačiti sa jednostranim?

sasvim je jasno da onaj koji jebe lutku, ne pita lutku da li se oće ševit, tako i pedofil ako nagovori djete to se smatra prisilom.

gayevi su sporazumni u svojim odlukama i trebaju imat prava jednaka kao i ostali

ok, good point - to sa lutkom i pedofilima.
ali ima i slučajeva da se djevojčice stvarno vežu i zaljube u osobe puno starije, i tvrde da je to stvar njihovog izbora. ili dječaci sa starijim ženama. znači uzajamna odluka.
a osim toga - incestuozne veze, ljudi su sporazumni u svojim vezama. trebaju li imati ista prava kao i ostali? brak i djecu?

boudicca
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.11.2011
Broj postova : 547
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty3 / 9993 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Gost ned stu 13, 2011 10:37 am

po meni, osoba mlađa od 16 godina nije baš naročito sposobna se vezati niti stvarno zaljubiti, a to je doba kad se i dečki zaljubljuju u svaku tetu koja dobro izgleda i curice u svaku moguću zvijezdu, dakle to još uvijek nije sporazumni seks, kad je cura punoljetna, ili momak...poznam ih masu u mom mjestu kojima je razlika u godinama do, pa i preko 20 godina, govorim o parovima koji su u braku, imaju djecu i sasvim odlično funkcioniraju, čak i bolje već parovi koji su bliski po godinama i nema rastava.

incest...hm, osobno sam protiv toga(al nisam ni gay pa mi je to jednako) brak u incestu-čemu? već su povezani rodbinskom vezom pa mislim da nema svrhe još i vjenčanje, a ak se radi o bratu i sestri mislim da bi njihovi roditelji bili protiv toga prije svih ostalih, ako se radi o roditelju i djetetu tada je to u većini slučajeva povezana i pedofilija, a trudnoće u takvim vezama su iznimno rijetke tak da...neznam al mislim da je to ipak neprihvatljivije već homoseksualnost...dok sa druge strane, pa cijeli svijet je nastao na incestu
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by boudicca ned stu 13, 2011 10:46 am

Gabrijel je napisao/la:po meni, osoba mlađa od 16 godina nije baš naročito sposobna se vezati niti stvarno zaljubiti, a to je doba kad se i dečki zaljubljuju u svaku tetu koja dobro izgleda i curice u svaku moguću zvijezdu, dakle to još uvijek nije sporazumni seks, kad je cura punoljetna, ili momak...poznam ih masu u mom mjestu kojima je razlika u godinama do pa i preko 20 giduna, govorim o parovima koji su u braku, imaju djecu i sasvim odlično funkcioniraju, čak i bolje već parovi koji su bliski po godinama i nema rastava.

incest...hm, osobno sam protiv toga(al nisam ni gay pa mi je to jednako) brak u incestu-čemu? već su povezani rodbinskom vezom pa mislim da nema svrhe još i vjenčanje, a ak se radi o bratu i sestri mislim da bi njihovi roditelji bili protiv toga prije svih ostalih, ako se radi o roditelju i djetetu tada je to u većini slučajeva povezana i pedofilija, a trudnoće u takvim vezama su iznimno rijetke tak da...neznam al mislim da je to ipak neprihvatljivije već homoseksualnost...dok sa druge strane, pa cijeli svijet je nastao na incestu

incestuozni parovi ne mogu imati odnose koje žele samo zato što su u rodbinskoj vezi. jel. ako žele imat ljubavnu vezu, njihova rodbinska veza im nije dovoljna.
a gle, nisu li roditelji i protiv homoseksualnih veza uglavnom? koliko roditelja se ne slaže sa gay izborom svoje djece? pa se to ne uzima kao neki argument, još se i pljuje po tim roditeljima. a da neki roditelj brani incest svojoj djeci, on bi bio podržan.
a opet - pedofilija. ne mora biti da je u odnosu djeteta i roditelja prisutna pedofilija. ako je dijete punoljetno, nema pedofilije. znači onda je ok?
nije, jer incest nije ok. ali zato homoseksualnost je....to je normalno.

boudicca
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.11.2011
Broj postova : 547
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty3 / 9993 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Gost ned stu 13, 2011 11:01 am

Mr.sc.Ivica Stanić je napisao/la:Incest (lat. Incestare – sramotom okaljati) ili rodoskvrnuće pripada spolnoj perverziji i označava se kao poseban tip pedofilije koji ukazuje na disfunkciju u obitelji, nepostojanje zadovoljavajućih emocionalnih i seksualnih odnosa među supružnicima te na alkoholizam i druge devijantne pojave. Incestigene su obitelji društveno izolirane, otac depresivan, agresivan, alkoholičar, a majka psiholabilna ličnost, pokorna mužu i ne može zaštititi dijete.

Pojedinci poistovjećuju incest i pedofiliju. Mada imaju dosta zajedničkih obilježja, to se ne smije činiti. Incest se, naime, događa u obitelji, među bliskim srodnicima, a žrtva je obično dijete u fazi tjelesnog i spolnog sazrijevanja.

htio sam reći da takav odnos počinje znatno prije djetetove punoljetnosti
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by boudicca ned stu 13, 2011 12:11 pm

ali prema tome sudeći, i homoseksualnost je nešto što počinje puno prije punoljetnosti i spada pod neke "incestuozne" poremećaje, jer također je potpomognuto obiteljskim odnosima.
često je za gay mučkarce dobrim dijelom odgovorna majka i njen odnos prema sinu ako je incestuozan.
imala sam diplomski rad o psihopatološkim poremećajima, i vodila čak neke osobne razgovore sa mentoricom na tu temu, jer znam ljude koji imaju slične probleme.

boudicca
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.11.2011
Broj postova : 547
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty3 / 9993 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Gost ned stu 13, 2011 2:57 pm

da bi netko postao gay ne mora nužno imati disfunkcionalnu obitelj, ne mora ga mama zlostavljat ali može i to biti povod, dakle opet je incest početak toga, međutim gay muškarci su uglavnom ljudi istaknuti u društvu, inetligentni, školovani, na visokim funkcijama, jednom rječi uspješni u životu dok za incestuozne osobe to se baš i nebi moglo reći.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by boudicca ned stu 13, 2011 3:21 pm

a neznam, gdje si to izvukao? većina gejeva koje znam su ono, prosječni ljudi.
jedino je možda zanimljivije kad je netko tko je na položaju, ili poznat - gej.
i ne kužim, što želiš reći time, gejevi su uspješni, incestuozne osobe ne?
ja znam ženu koja je u svom gradu žena koju svi znaju, smatraju uspješnom, radi u državnoj firmi, a incestuozna je žena.
nema pravila o tome!
uglavnom, držim se onog što sam do sada rekla....moji stavovi su takvi, nadam se da se nitko nije naša uvrijeđenim.

boudicca
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.11.2011
Broj postova : 547
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty3 / 9993 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Gost ned stu 13, 2011 4:17 pm

Ne možeš sudeći po pojedincu, cijelu gomilu trpat u istu vreću! Loš odgoj ili previše 'prisan' odgoj u večini slučajeva može a i ne treba imati nikakve veze s homoseksualnošću...znam gay ljudi koji su imali idealne roditelje, također kojemu su u raspadu, treći jednog roditelja nema..itd...i svejedno su gay! Dakle, u večini slučajeva roditelji nisu ti zbog kojih su djeca to što jesu! Imam gay prijatelje, i ti to dobro znaš, i volim ih više od ičega baš zato jer su drugačiji i trebaju potporu jer nisu prihvaćeni u društvu i okolini u kojoj se kreću..a i mogu reći mentalno su odrasliji od većine 'strejt' osoba pa mi osobno njihovo društvo odgovara i jer su liberalniji...
Nije lijepo uspoređivati ih sa pedofilima, ni kojekakvim incestuoznim primjerima, ni ne znam kakvim bolesnoćama...a tek vrećom na napuhivanje! Imaju partnera/partnericu isto kao što imaš i ti i ja.. I u jednom i drugom slučaju to je bila obostrana želja a ne prisila..Što kod pedofila nije!..
Shvatili smo da si ti protiv toga, i čvrsto stojiš iza svega što si rekla!..Ali pobogu, (sad govorim o gay populaciji) ne bi li svi trebali biti izjednačeni, i kao ČOVJEK i pojedinac imati jednaka opća ljudska prava na život, kretanje i obitelj!? Nismo li svi sa istim razlogom ovdje gdje jesmo?! Ne čitam kojekavke znanstvene članke o poremećajima u mozgu gay populacije, nisam niti pisala diplomski rad o psihopatološkim poremećajima. Možda moji argumenti 'za' nisu toliko jaki kao tvoji 'protiv'!...ali dajte, razmišljajte malo i srcem! Boji se, mazi, stidi
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by boudicca ned stu 13, 2011 5:08 pm

svi bi trebali imati jednaka prava na život, da, obitelj, da. a kako će gay populacija zasnovati obitelj? ne može, jer priroda to ne dozvoljava.
nije lijepo uspoređivati ih sa pedofilima? ja ih ne uspoređujem, ali ne bi li onda i oni trebali protestirati za svoja prava? ok, to uključuje prisilu.
ali što sa incestuoznim parovima? koji su odrasli???? jel i njima treba dati ista prava? mislim, ljudi su, ne bi li svi trebali biti izjednačeni, imati jednaka prava...zasnovati obitelj? jel, kod incestuoznih parova to je moguće. onda, što ćemo sa njima?
i ne govorite kako je to poremećaj, jer i homoseksualnost je. znači, tražite neki drugi argument.
ako želite reći da incestuoznost može imati korijene u obitelji, pa može i homoseksualnost.
pročitaj nešto što kažu istraživanja o homoseksualnosti prije nego ljude počneš nazivati plitkim umovima.

boudicca
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.11.2011
Broj postova : 547
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty3 / 9993 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Gost ned stu 13, 2011 5:31 pm

priroda, ako ćeš o prirodi..niti u životinjskom svijetu incestuozni parovi ne mogu se razmnožavati, zapravo mogu ali su u velikoj većini mladunci deformirani na neki način.
odgoj djeteta nema veze sa njegovom seksualnošću, gay su jednostavno osobe koje se vole ševit sa osobama istog spola, postoje i incestuozne homoseksualne veze, postoje i pedofilne homoseksualne veze, ali ja, a i većina onih koji ovdje su "za" prava gayeva govori o onim običnim, normalnim ljudima koji su jednostavno odlučili da im se više sviđa vlastiti već suprotni spol, svaki oblik nasilja ili pedofilije je za osudu jer nije i ne može se ubrojiti u sporazumni odnos, neznam, ni ja također ne čitam znanstvene časopise niti istraživanja niti me naročito zanima što se u čijem mozgu događa, samo znam da ako negdje vidiš muškarca od 20 i ženu od 40 godina da se ljube u javnosti(ili suprotno) neće im nitko ništa, ukoliko ih osobno ne poznaš da bi se znalo da su u incestu, čak i tad neće ih nitko dirati, a ukoliko vidiš dva muškarca da to rade u bar 70% slučajeva neko od njih će biti pretučen u kratkom roku.
neznam, možda znanost može objasniti i usporediti odnos djeteta od 14-15 godina sa roditeljem i odnos dvije osobe istog spola ali to je...u najmanju ruku žalosno, ja ne mogu.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by boudicca ned stu 13, 2011 5:44 pm

odgoj ima veze sa seksualnošću, to je sigurno.
gle, ja također zastupam prava gay populacije na način da ne odobravam nasilje, znači da ih netko pretuče, to bi mi bilo jadno.
i ja imam preijatelja koji je gay, družimo se već preko 20 godina, tako da ja ne osjećam nikakvu mržnju ili slično prema tim ljudima.
ali govoriti o braku, o posvajanju djece i tim pravima, to nikako ne bih odobrila.
ne čitaš znanstvene časopise, ali citirao si magistra znanosti, jel?
i jedino što sam ja htjela na početku postanja u ovu temu je reći da su mi gay parade besmislene. a onda smo otegli u svim smjerovima.
i taj moj frend, koji je gay, je rekao da nikad ne bi išao na paradu, jer i njemu je to glupo.

"Pearl Carter je s 18 godina dala svoju kćer na posvajanje. Njen unuk Phil Bailey ju je pronašao nakon majčine smrti, te su odmah počele frcati ljubavne iskre.
Baka Pearl Carter, koja je ušla u 72. godinu života, čeka dijete (praunuka) sa svojim unukom Philom Baileyjem (26) unatoč potencijalnom kaznenom progonu i žestokoj osudi okoline." izvor: net.hr

evo jednog primjera incesta bez pedofilije.


boudicca
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.11.2011
Broj postova : 547
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty3 / 9993 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by pustinja ned stu 13, 2011 6:54 pm

diabolik. je napisao/la:
pustinja je napisao/la:Da to i mene zanima, koja su im to prava uskračena. ???

Da javno iskazuju svoje seksualno opredjeljanje.
Bilo paradom, bilo na način kak to čine hetero mase.

Danas sam cijeli dan gledao po gradu kako to hetero ljudi iskazuju svoje seksualno opredjeljenje vani po ulici i znaš kaj ti mogu reči odgovor je NIKAKO, to je neki izmiščjeni razlog kao da se hetero ljudi svaki dan javno sexsaju na ulici ili kaj drugo se očekuje da bi trebali raditi i jedni i drugi.

Drugi razlog u kojima bi bila uskračena njihova prava bi bila neka crkvena zabrana braka, pa tko ih tjera da budu u crkvi, državna zabrana braka-tko ih tjera da budu u državi neka se odu oženiti u drugu državu koja to dozvoljava, dakle za pravu ljubav nema zapreke tako niti granice ne bi trebale biti zapreka.

U kojim su još pravima zakinuti, jedini u toj priči sa gay paradama sam zakinut ja i drugi vozači kad hrpa pedera zatvori cestu jer se njima malo šeče a mene zaboli kurac kad mi se žuri tko je tko, isto tako mogu zatvoriti put hitnoj koja prevozi pacijenta i čovjek umre a to njihovu paradu zaboli kita kaj je čovjek umro, pa iako su mi takve parade bedastoča nad bedastočama neka lijepo hodaju nogostupom i poštuju semafor a kite neka si nabijaju doma koliko god hoče boli me briga.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by fosforica ned stu 13, 2011 7:16 pm

ja svjedočim gotovo svaki petak i subotu...remecenje javnog reda i mira...u kolonama okičenim balonima i mašnama..koji trube na javnim površinama...paradirajuci ulicama uglavnom na relaciji - mladenac - mladenka - crkva - restoran.
i tako cjelu faking godinu. i to samo zato kaj bi oni objelodanili da se se sada mogu tucat legalno. koga briga jebote...
em stvaraju buku, em stvaraju gužvu...em blokiraju semafore..i svi ostali vozači moraju Čekat..čovječe...
moraju Čamiti Čekajuci dok ti frikovi ne prođu...sw6
sem ono malo u korizmi..tada nema tih parada.
ah...živote....težak li si No
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty21 / 99921 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Gost ned stu 13, 2011 8:44 pm

boudicca je napisao/la:odgoj ima veze sa seksualnošću, to je sigurno.
gle, ja također zastupam prava gay populacije na način da ne odobravam nasilje, znači da ih netko pretuče, to bi mi bilo jadno.
i ja imam preijatelja koji je gay, družimo se već preko 20 godina, tako da ja ne osjećam nikakvu mržnju ili slično prema tim ljudima.
ali govoriti o braku, o posvajanju djece i tim pravima, to nikako ne bih odobrila.
ne čitaš znanstvene časopise, ali citirao si magistra znanosti, jel?
i jedino što sam ja htjela na početku postanja u ovu temu je reći da su mi gay parade besmislene. a onda smo otegli u svim smjerovima.
i taj moj frend, koji je gay, je rekao da nikad ne bi išao na paradu, jer i njemu je to glupo.

"Pearl Carter je s 18 godina dala svoju kćer na posvajanje. Njen unuk Phil Bailey ju je pronašao nakon majčine smrti, te su odmah počele frcati ljubavne iskre.
Baka Pearl Carter, koja je ušla u 72. godinu života, čeka dijete (praunuka) sa svojim unukom Philom Baileyjem (26) unatoč potencijalnom kaznenom progonu i žestokoj osudi okoline." izvor: net.hr

evo jednog primjera incesta bez pedofilije.

gay parade su jedno od sredstava gay populacije da bi ostvarili svoja prava,
brak kao brak...svatko želi ono što nema, ili zabranjeno voće je najslađe, njima je pravo na brak uskraćeno pa ga samim tim žele, kao što je fosforica dolje navela i svadbene povorke su upravo to, parade da vidi ceo svet da se njih dvoje (mladenaca) mogu ševit legalno i po svjetovnom i crkvenom zakonu, meni jednako bitne i jednako glupe kao i parade bilo koje vrste, bila to gay parada ili bilo što slično.

ne, ne čitam znanstvene časopise, dotičnog magistra sam citirao sa interneta, pronašao ga taj čas kad sam i uzeo citat(google čini čuda Wink )

i..kad im djete bude deformirano, bolesno...ko će im biti kriv? dragan bog, ko drugi..
gayevi bar ne prave nakaze
fosforica je napisao/la:ja svjedočim gotovo svaki petak i subotu...remecenje javnog reda i mira...u kolonama okičenim balonima i mašnama..koji trube na javnim površinama...paradirajuci ulicama uglavnom na relaciji - mladenac - mladenka - crkva - restoran.
i tako cjelu faking godinu. i to samo zato kaj bi oni objelodanili da se se sada mogu tucat legalno. koga briga jebote...
em stvaraju buku, em stvaraju gužvu...em blokiraju semafore..i svi ostali vozači moraju Čekat..čovječe...
moraju Čamiti Čekajuci dok ti frikovi ne prođu...sw6
sem ono malo u korizmi..tada nema tih parada.
ah...živote....težak li si No
Laughing Laughing Laughing cvijetić
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 22 / 40. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.