Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostale nogometne vijesti

+17
GUSTI
Ive
WEYLAND-YUTANI
FALKON 2
Dedli Minđa
Prop
THUNDER_DINIX
Iron Man
Sinister
goc
Hitman
House
Purgy
gio_deluxe
Mass
tekilinho
fernando torres
21 posters

 :: Sport :: Nogomet forum

Stranica 5 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by THUNDER_DINIX čet lip 04, 2009 12:17 pm

nepati nogomet nikad od manjka para...
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty889 / 999889 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc čet lip 04, 2009 12:30 pm

Banda pištoljima uvjetovala igračima ostanak u argentinskoj ligi

Naoružana banda prekinula je trening argentinske prvoligaške momčadi San Martin, te ispaljivanjem hica iz vatrenog oružja u zrak ultimativno zahtijevala pobjede momčadi...

Argentinski mediji pišu da je skupina od 50-ak navijača upala na trening momčadi koja se grčevito bori zadržati prvoligaški status i prijetnjama pokušala natjerati momčad da iz preostale tri utakmice uknjiži devet bodova.

- Počeli su se svađati i prijetiti nam. Napali su trenera optuživši ga za previše defanzivno postavljenu igru, a potom su se okrenuli nama uz riječi da pljačkamo klub - potvrdio je napad čileanski napadač momčadi Cristian Canio.

- Na koncu su izvadili oružja pokazali nam ih i napuštajući trening ispalili metak u zrak. Upozorili su nas da ćemo u slučaju neosvajanja devet bodova snositi posljedice - dodao je.

U argentinskoj Clausuri natječe se 20 klubova, od čega posljednja dva direktno napuštaju ligu i sele u niži rang. San Martin trenutačno ima 17 bodova iz 16 odigranih utakmica. Tri momčadi slabije plasirane od njih sakupile su po 14 bodova.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc čet lip 04, 2009 12:31 pm

Gascoigne opet u teškom alkoholiziranom stanju

Paul Gascoigne, bivši 42-godišnji engleski nogometni reprezentativac, izgleda i dalje ne može odoljeti alkoholu, svojoj najvećoj ovisnosti...

U posljednje vrijeme su engleski mediji mnogo pisali o njegovim incidentima koje je izazvao u alkoholiziranom stanju, a sam, nekada sjajni nogometaš, je počeo s novim tretmanima odvikavanja od alkohola.

Liječnici nisu imali dobre vijesti za Gascoignea, te su njegovo zdravstveno stanje označili prilično krhkim. Odnosno, Gascoigneu je rečeno: ako nastavi sa opijanjem da bi mogao uskoro umrijeti.

No, Gascoigne nastavlja po starom receptu, a fotografi The Suna su tako uhvatili nekadašnjeg nogometaša u potpunom pijanom stanju na željezničkom kolodvoru u Newcastleu.

Tamo ga je dočekao ponajbolji prijatelj Jimmy Gardner, te je doslovno uhvatio pijanog Gascoignea koji je padao iz vlaka. Potom su pola sata, po navodima svjedoka, šetali duž stotinjak metara izlaznog puta s kolodvora.

- Nikada u životu nisam vidio nekog tako pijanoga - rekao je jedan od slučajnih prolaznika i svjedoka.

Priča o Gascoigneu i njegovim pijanim avanturama se, dakle, nastavlja.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc čet lip 04, 2009 1:07 pm

Barry trči samo za lovom: 'Ma on je pohlepni lažov'

Navijači Aston Ville gotovo preziru svoga bivšega kapetana, koji je govorio da želi otići kako bi igrao Ligi prvaka. Pa je otišao u - Manchester City


Barry trči samo za lovom: 'Ma on je pohlepni lažov!'
Navijači Aston Ville gotovo preziru svoga bivšega kapetana, koji je govorio da želi otići kako bi igrao Ligi prvaka. Pa je otišao u - Manchester City
Piše: Marko Vidalina | zadnja izmjena prije 27 min.
Prošloga ljeta trakavica je trajala, trajala i trajala... Liverpool je bio uporan, nudili su s Anfielda 20 milijuna eura za Garetha Barryja, no Aston Villa je odbila. Željeli su zadržati kapetana u momčad i s njim na čelu graditi momčad za velike stvari.
- Odlučio sam, želim u Liverpool. Vrijeme je da idem dalje, očajnički želim igrati u Ligi prvaka i zato želim napustiti Villu - govorio je prije 12 mjeseci Barry. Na kraju je ostao u Aston Villi i bio dio momčadi koja je bila hit u velikom dijelu ove sezone. Ali čim je sezona završila, stigla je vijest: Gareth Barry potpisao je za Manchester City! Transfer vrijedan 14 milijuna eura, šest manje onoga što je nudio Liverpool. I neće igrati u Ligi prvaka, iako Barry to "očajnički želi".
- Nadam se da će me navijači Ville razumijeti, dao sam ovom klubu deset godina i sada odlazim samo zato da bih igrao na najvišoj razini - objasnio je svoju odluku Barry, koji je iz šeste momčadi Premiershipa otišao u - desetu! Toliko o najvišoj razini... I zato navijači Ville, bijesni na Barryja, opravdano sumnjaju da je njihovom bivšem kapetanu od Lige prvaka i najviših razina puno važnije - najviše novca. Liverpool je i ovoga ljeta nudio ugovor po kojem bi zarađivao 92.000 eura tjedno. A on je prihvatio ponudu Manchester Cityja, koji je davao 126.000 tjedno.
- Ne razumijem kako može reći da želi otići iz Ville da bi igrao Ligu prvaka, a onda ode u klub koji ne igra čak ni Europa kup -rekao je 29-godišnji navijač David Taylor i dodao:
- Ovo samo dokazuje da se cijelo vrijeme radilo samo o novcu. Barry je pohlepna izdajica!
David se s ostalim navijačima okupio ispred Villa Parka, gdje su zajednički transparentima pokazali što misle o novom igraču Cityja.
"Judas Traitor", pisalo je na posteru na kojem su Barryju dodali arapske modne detalje. Aluzija je jasna, Barry je otišao za novcem arapskih vlasnika Cityja.
"Samo mi daj lovu", pisalo je na drugoj poruci bivšem kapetanu, kojeg navijači Ville gotovo preziru.
- Odvratno je kako je okrenuo leđa klubu koji je od njega napravio standardnog engleskog reprezentativca. Lagao nam je cijelo vrijeme, samo je želio novac - misli 24-godišnji navijač Ben Redding.
Nije Barryju pomoglo ni pismo kojim se obratio navijačima svoga sada već bivšeg kluba. U njemu nije spominjao želju da igra u Ligi prvaka, rekao je samo da mu treba novi izazov. I sam je vjerojatno svjestan da će mu najveći izazov nakon svega biti vratiti se u Birmingham u dresu Cityja. Na Otoku navijači ovakve stvari ne opraštaju.

NIKO KAO ZAMJENA ZA BARRYJA?
Dok se navijači natječu tko će više i žešće uvrijediti Barryja, čelnici kluba traže zamjenu za prvu violinu momčadi u prošloj sezoni. Kako pišu engleski mediji, oživio je interes Aston Ville za Niku Kranjčara. Iako su i Portsmouth kupili bogati Arapi, Niko je davno rekao da želi otići. Uz njega, želja trenera Martina O'Neilla je i Turčin Sanli Tuncay iz Middlesbrougha. Interes za ovaj dvojac pomalo čudi, budući da O'Neill već godinu dana momčad gradi gotovo isključivo od Engleza.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc pet lip 05, 2009 11:40 am

Ibrahimović sve skloniji prelasku u Barcu

Napadač Intera iz Milana švedski nogometaš Zlatan Ibrahimovič pozdravio bi prelazak u Barcelonu, izjavio je u petak njegov menadžer nakon napisa da dva kluba pregovaraju o ovom transferu
Kako prenose svjetski mediji, predsjednik Intera Massimo Moratti u četvrtak je imao sastanak s trenerom Mourinhom, a navečer se sastao s prvim čovjekom Barcelone Joanom Laportom. Naravno, mediji su odmah počeli nagađati da je razlog sastanka čelnika dvaju klubova Zlatan Ibrahimović, koji je navodno zasićen Interom i želi nove izazove, a nema boljeg nego dolazak u redove aktualnog europskog prvaka.

Da bi Ibrahimović ovoga ljeta zaista mogao preseliti na Camp Nou, potvrdio je i njegov menadžer Mino Raiola.

'Mogu vam samo reći da ako klubovi postignu sporazum, Zlatan bi se s lakoćom dogovorio s Barcelonom', kazao je Raiola novinarima.

Očito da ovoga ljeta talijanskoj Serie A prijeti egzodus najvećih zvijezda. Navodno je otišao Kaká, a ako ode i Ibrahimović, bio bi to velik udar na popularnost talijanskog prvenstva.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc pet lip 05, 2009 9:32 pm

Frank Rijkaard novi trener Galatasaraya

Nizozemac Frank Rijkaard novi je trener turskog prvoligaša Galatasaraya gdje će zamijeniti Bulenta Korkmaza, objavio je istanbulski klub na svojim internetskim stranicama u petak
Bivši kapetan Galatasaraya Korkmaz postavljen je za trenera u veljači umjesto Nijemca Michaela Skibbea koji je smijenjen zbog loših rezultata. Korkmaz je imao ugovor do kraja sezone 2009/10.

Galatasaray, prvak Kupa UEFA 2000. i 17 puta prvak Turske, iza sebe ima lošu sezonu koju je završio na petom mjestu.

Rijkaarda se ranije spominjalo kao mogućeg trenera Milana i moskovskog CSKA, a svojedobno je bilo i spomena da bi mogao preuzeti minhenski Bayern.

Bivši nizozemski reprezentativac vodio je Barcelonu od 2003, a 2006. je s tim klubom osvojio Ligu prvaka. Barcu je napustio u svibnju prošle godine.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc pet lip 05, 2009 9:43 pm

Kramarić opet izvrstan, Villarreal već u finalu

Drugog dana juniorskog turnira Mladen Ramljak, koji se održava na zagrebačkom Maksimiru, situacija se počela rasplitati. Jedan finalist je poznat, a za drugo mjesto u subotu će se boriti zagrebački Dinamo i talijanska Brescia
U prvom dvoboju dana Brescia je gubila na poluvremenu 1:0 od Red Bull Salzburga, no u nastavku je, uz puno sreće, zabila tri gola i domaćinu bacila rukavicu u lice. S obzirom na to da samo prvoplasirana momčad ide izravno u finale, Dinamo je morao pratiti rezultat Talijana ukoliko prije zadnjeg dvoboja žele bodom osigurati završnicu.

Dok su se na glavnom terenu za kvalifikacijski dvoboj pripremali reprezentativci Hrvatske i Ukrajine, s druge strane istočne tribine snage su odmjerili omladinski pogoni njihovih nacionalnih prvaka. Dinamo je protiv svog imenjaka iz Kijeva poveo preko svog najubojitijeg strijelca Kramarića, no zahvaljujući golu Sokurenka, na poluvrijeme se otišlo sa 1:1. Ipak, terensku inicijativu domaći su igrači pretvorili u pobjedu nakon sjajnog prodora i asistencije Komorskog, u svoj drugi gol je pretvorio Kramarić. Tako će Dinamo i Brescia u posljednje kolo ući bodovno izjednačeni, no zbog slabije gol razlike, 'modrima' igra samo pobjeda, žele li i u sedmom izdanju turnira izboriti sedmi naslov pobjednika.

Susretu je prisustvovala i grupa od 30-ak BBB-ovaca koji su se, osim povremenim skandiranjem, 'istaknuli' i vrijeđanjem tamnoputog napadača gostiju Bilale te ubačenom bocom koja je aterirala opasno blizu glave gostujućeg trenera. Srećom, nakon ta dva pojedinačna incidenta, situacija se umirila. Utakmici, za razliku od jučer, nije prisustvovao Zdravko Mamić, te je tako izbjegnut verbalni sukob.

U drugoj skupini Villarreal je riješio sve probleme. U prvom dvoboju Hajduk i Osijek su remizirali 2:2. Splićani su preokrenuli zaostatak, no i u posljednjoj minuti ostali bez pobjede te tako Španjolcima pružili priliku da protiv reprezentacije Albanije i matematički osiguraju finale. Golovima Velasqueza i montera svladali su Albance sa 2:0 te tako rastužili Splićane, Osječane i simpatičnog prodavača kokica.

Zbog susreta reprezentacija, dvoboj 3. kola igrat će se u jutarnjem terminu, a središnji susret bit će onaj između Dinama i Brescije koji počinje u 11.15 sati.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc uto lip 09, 2009 7:10 pm

Slaven Bilić na meti Portsmoutha

Nakon što je Ukrajina izvukla neodlučeno na Maksimiru i time smanjila šanse Hrvatske da se plasira na Svjetsko prvenstvo 2010, opet su se pojavile špekulacije da izbornik 'kockastih' Slaven Bilić preuzima jedan engleski premijerligaš. Sada je riječ o Portsmouthu
Engleski lokalni dnevnik 'The News' pokrenuo je novu priču o odlasku Slavena Bilića s kormila hrvatske nogometne reprezentacije. Englezi pišu da je hrvatski izbornik spreman za klupske opcije i pristao bi na prijevremeni raskid ugovora s HNS-om.

'Slaven je otvoren za ponude i postoji zanimanje Portsmoutha. On je trener gladan uspjeha i zainteresiran je za pravi klub s pravim ambicijama. Njegovi su ciljevi uvijek visoki, od njega u budućnosti trebamo očekivati velike stvari', riječi su Rudija Vate, bivšeg albanskog reprezentativca koji se predstavlja kao Bilićev zastupnik, a čije riječi prenosi The News.

Vata je dodao da postoji puno zainteresiranih klubova koji žele Bilića za trenera, i to su većinom iz Njemačke i Engleske te Celtic iz Škotske.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc uto lip 09, 2009 7:39 pm

Sertic odlučio: Moja domovina je Francuska

Talentirani veznjak Bordeauxa, koji od djeda vuče hrvatske korijene, nastupio je na turniru mladih reprezentacija u Toulonu i za službenu stranicu francuskog nogometnog saveza prosuo punu vreću dojmova
Iako je vodstvo HNS-a, utjelovljeno u glavnom tajniku Srebriću, uložilo određene diplomatske napore kako bi Sertica obuklo u hrvatski dres, njihove aktivnosti nisu impresionirale mladog nogometaša.

'Ja sam Francuz, Francuska je moja domovina. Kada su me pozvali na turnir nisam dvojio niti sekunde. To je fantastičan osjećaj koji će me doživotno pratiti', rekao je Gregory Sertic već u uvodu sve.

'Hrvati su bili jako zainteresirani za suradnju, imali smo i određene kontakte. To je zemlja iz koje mi je došao djed, odande su mi korijeni, no o tome uopće ne razmišljam. Moj je izbor jasan – želim igrati za Francusku.'

Za kraj je dodao i da je naoružan strpljenjem. Spreman je proći sve uzraste, a kao krunu omladinskih nastupa za 'tricolore' vidi nastup na Olimpijskim igrama u Londonu za tri godine.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by Prop uto lip 09, 2009 7:49 pm

Pošteno...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty108 / 999108 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc sri lip 10, 2009 7:32 pm

Matthäus preuzeo mađarski Fehervar

Negdašnji najbolji njemački nogometaš Lothar Matthäus postao je trener mađarskog prvoligaša Fehervara iz Szekesfehervara
Matthäus (49) je s Fehervarom potpisao dvogodišnji ugovor, a Nijemcu mađarski nogomet nije stran budući da je dvije godine bio i mađarski izbornik.

Trenerske pothvate imao je i u izraelskom Maccabiju Netanyiji, bečkom Rapidu i Red Bullu Salzburg, brazilskom Atleticu Paranaense i beogradskom Partizanu.

Fehervar se nekada zvao Videoton, a najveći uspjeh postigao je 1985. kada je igrao u finalu Kupa UEFA. Prošlu sezonu su okončali na šestom mjestu, a u klubu očekuju da će im Matthäus, koji je odigrao čak 150 nastupa za njemačku reprezentaciju, vratiti staru slavu.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by THUNDER_DINIX sri lip 10, 2009 8:44 pm

sretno mu bilo...
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty889 / 999889 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by fernando torres čet lip 11, 2009 12:04 pm

Bild: Soldo od vikenda novi trener Kölna!

Dvojica od trojice kandidata za trenersko mjesto u njemačkome nogometnom Bundesligašu Kölnu više nisu tema: Mirko Slomka (41) i Gerard Houllier (61)...

Tako navodi najčitaniji njemački dnevnik Bild. Navodno se predsjednik Kölna Wolfgang Overath najprije nije uspio dogovoriti sa Slomkom, da bi potom Francuz odbio ponudu u srijedu. Odlazak mu nisu dopustili iz Francuskoga nogometnog saveza, gdje Houllier radi kao direktor mladih reprezentacija.

Ispada da je tako potraga za novim trenerom u legendarnome njemačkom klubu spala na jedinoga preostalog kandidata: hrvatskog trenera Zvonimira Soldu (41).

“Köln bi Soldu trebao predstaviti kao novog trenera momčadi tijekom vikenda”, piše Bild.

Skorašnje imenovanje trenera koji će naslijediti Christopha Dauma potvrdio je i predsjednik Overath, jedan od najvećih nogometaša u njemačkoj povijesti, iako nije otkrio ime:

- Računam relativno brzo s rješenjem trenerskog pitanja - rekao je.
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty57 / 99957 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc čet lip 11, 2009 1:52 pm

Cristiano Ronaldo u Realu za 94 milijuna eura

Ono što se pričalo proteklih dana u četvrtak je dobilo i potvrdu. Manchester United je prihvatio ponudu Real Madrida u vrijednosti od nevjerojatnih 94 milijuna eura za Cristiana Ronalda. Tako će od sljedeće sezone Portugalac nositi dres 'kraljevskog kluba' i ostvariti najveći transfer u povijesti nogometa
Čak 94 milijuna eura ponudio je Real Madrid Manchester Unitedu za Portugalca Cristiana Ronalda. S obzirom na tako veliki novac, jasno je da su čelnici 'crvenih vragova' prihvatili tu 'nemoralnu ponudu' te je sad na Portugalcu da dogovori svoju plaću s Realom.

Nakon što su u ponedjeljak za 67 milijuna eura kupili Kakaa (što je treći najskuplji transfer svih vremena), u Realu su u roku par dana dogovorili i najskuplji posao svih vremena. Da podsjetimo, dosad je najskuplji transfer bio onaj iz 2001. godine, kada je u Madrid za 73 milijuna eura došao Zinedine Zidane iz Juventusa.

U službenom priopćenju Manchester Uniteda stoji da je ponuda Real Madrida za Cristiana Ronalda prihvaćena:

'Manchester United je dobio najveću ponudu u povijesti nogometa u vrijednosti od 80 milijuna eura od Real Madrida za Cristiana Ronalda. S obzirom na to da je Cristiano zatražio mogućnost da napusti naš klub, nakon razgovora s igračevim predstavnicima, Manchester United dopušta Ronaldu da pregovara s Realom oko svog transfera. Posao bi trebao biti gotov do 30. lipnja.'

joj govnar šugavi, ne vrijedi ni 10 milijuna
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc čet lip 11, 2009 2:09 pm

Pranjić zbog Heerenvena ipak ne dolazi u Bayern?

Mada se u jednom trenutku činilo da je prelazak hrvatskog reprezentativca Danijela Pranjića u Bayern gotova stvar, priča se zakomplicirala. Naime, prema riječima Ulija Hoenessa, ukoliko Heerenven ne popusti u svojim zahtjevima, Bayern će odustati od cijelog posla
Kakva bi to priča bila... Nakon što je Ivica Olić već potpisao za minhenski Bayern, hrvatsku koloniju u Münchenu trebao je povećati i Danijel Pranjić. No, u ovom trenutku cijeli posao je pod velikim upitnikom.

Prema pisanju njemačkog Kickera, Bayern i Heerenveen se ne mogu dogovoriti oko odštete za hrvatskog reprezentativca. Pranjiću u prilog ne ide ni činjenica da su Bavarci u posljednji čas kupili Edsona Braarhida iz Twentea za dva milijuna eura koji igra na istoj poziciji.

Heerenveen u ovom trenutku traži 7,5 milijuna eura za Pranjića, što Bayern ne želi platiti i spreman je izdvojiti pet do šest milijuna.

'Pranjićev transfer u Bayern je sasvim neizvjestan. Ako Heerenveen ne popusti u svojim zahtjevima, bit ćemo prisiljeni odustati od ovog posla', citira Kicker riječi sportskog direktora Bayerna Ulija Hoenessa.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc čet lip 11, 2009 2:22 pm

Atletico Madrid: Trojac nije na prodaju

Čelnici madridskog Atletivca su poručili svim eventualno zainteresiranim klubovima da njihov ofanzivni trojac koji čine Sergio Aguero, Diego Forlan i Maxi Rodriguez neće otići sa Vicente Calderon stadiona, unatoč velikom interesu, prije svega iz engleske Premier lige.

Arsenal i Liverpool se u posljednje vrijeme često dovode u vezu sa Urugvajcem Diegom Forlanom, dok je poznato kako je Chelsea zainteresiran za Argentinca Sergia Aguera, a njegovog sunarodnjaka Maxi Rodrigueza bi rado vidjeli u Tottenhamu.

Sportski direktor Atletica Jesus Garcia Pitarch je rekao kako ni za jednog od spomenutih igrača još uvijek nije stigla formalna ponuda, te dodao: "Razgovarao sam sa Kun Aguerom u posljednjih par tjedana i nije dao nikakve naznake da bi želio otići. On je zadovoljan u Atleticu. Forlan je izrazio svoju želju da ostane u Atleticu, a isto nam je prošli tjedan rekao i njegov menadžer. Što se tiče Maxi Rodrigueza, on je pod ugovorom sa nama i sigurno je kako će biti dio naših planova i za sljedeću sezonu. Mi u Atleticu želimo pojačati našu momčad, a ne je oslabiti sa prodajama."
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc čet lip 11, 2009 5:24 pm

Platini: Ne sviđaju mi se transferi koje radi Perez

Platini: Ne sviđaju mi se transferi koje radi Perez

Francuz Michel Platini, predsjednik Europske nogometne federacije (UEFA) oglasio se povodom novog transfera koji je obavio novi-stari predsjednik Real Madrida Florentino Perez...

Za 94 milijuna eura na putu iz Manchester Uniteda prema Real Madridu je službeno najbolji svjetski nogometaš, Portugalac Cristiano Ronaldo, a sve se to događa samo nekoliko dana nakon što je Real za 67.2 milijuna eura iz Milana u Santiago Bernabeu doveo Brazilca Kaku.

- Moram reći da nisam zadovoljan takvim transferima. Sve se to obavlja u godini kada se žestoko borimo protiv takvih skupih prijelaza. Želimo ujednačiti nogometnu klupsku Europu, no ovi transferi upravo rade razdor među klubovima i dijele ih na dvije strane - rekao je Platini i nastavio:

- Čudno mi je da se sve ovo događa u trenucima kada su mnogi, da ne kažem svi klubovi, u velikim financijskim problemima. Ekonomska kriza je debelo zabrazdila i u sport, a s druge strane gledamo kako se ostvaruju milijunski poslovi. I to od strane istog kluba. I dalje ću se boriti protiv ovakvih megalomanskih ideja.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc čet lip 11, 2009 5:26 pm

Parma također želi Pavela Nedveda

Parma također želi Pavela Nedveda

Tommaso Ghirardi, predsjednik Parme, prepun je želje da ponovno ovom klubu udahne europski trend, nakon što je Parma osigurala direktan ulazak u Seriju A...

Parma je u Seriji B osvojila drugo mjesto, te je zajedno s Barijem osigurala direktan ulazak među prvoligaše. Trenutačno se četiri momčadi još bore za preostalo posljednje mjesto koje vodi u Seriju A. U pitanju su Brescia, Empoli, Grosseto i Livorno.

Odmah nakon kraja sezone Ghirardi je naznačio da će zasukati rukave tijekom prijelaznog roka i da će osnažiti momčad. Njegova prva želja je ostanak Alberta Paloschija, inače igrača Milana na posudbi u Parmi, a ovog 19-godišnjeg Talijana mnogi proglašavaju jednim od najvećih talenata na Apeninskom poluotoku.

Bio je spomenut i povratak hrvatskog centarfora Igora Budana, koji je zbog ozljede propustio gotovu cijelu prošlu sezonu u dresu Palerma. Poslodavcima Parme je Budan ostao u dobrom pamćenju od 2006. do 2008. godine kada je igrao u Parmi, te i dalje imaju namjeru vratiti ga.

Nova želja je 36-godišnji češki nogometaš Pavel Nedved koji je i dalje na raskrižju odluke: oprostiti se od nogometa ili nastaviti u nekom drugom klubu nakon Juventusa.

Nedveda bi rado vidjeli u Laziju za koji je igrao od 1996. do 2001. godine, ali se i Parmin predsjednik ubacio u lov:

- Želio bih da Nedved postane duša ove naše nove momčadi. Razgovarat ću sa svim ključnim ljudima, jer Nedveda vidim kao čovjeka koji može povezati mladost i kvalitetu Parme - rekao je Ghirardi.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc čet lip 11, 2009 5:57 pm

Od Vierinih 46 milijuna do Ronaldovih 93

Transfer Cristiana Ronalda iz Manchester Uniteda u Real Madrid postao je rekordni iznos plaćen za nekog igrača u povijesti nogometa. Suludih 93 milijuna Real Madrid će platiti Manchester Unitedu za jednog jedinog igrača. Nekad su toliko vrijedile cijele momčadi (zajedno sa stadionima)
U trenutku kad se završe i posljednji poslovi u vezi prelaska Cristiana Ronalda u Real Madrid, postat će to i službeno najskuplje plaćeni transfer u povijesti nogometa. Čak 93 milijuna eura 'kraljevski će klub' platiti Manchster Unitedu. Ujedno će i ovim transferom Real potvrditi svoj kraljevski status jer je među pet najskupljih transfera, čak četiri u 'vlasništvu' madridskog kluba, a svi su ostvareni u doba predsjednikovanja Florentina Pereza.

Dosad je Zinedine Zidane bio najbolje plaćeni igrač svijeta. Za njega je Real sad već daleke 2001. Juventusu platio 75 milijuna eura. Zanimljivo je također istaknuti da su među tri najskuplja transfera svih vremena dva ostvarena u zadnjih par dana. Prvo Kaka (treći najveći transfer), a par dana kasnije i Cristiano Ronaldo.

Kad se već dotičemo najskupljih transfera, naravno da je među njima bilo i promašaja. Recimo, 2000. godine Lazio je za rekordnih 56 milijuna eura kupio Crespa. Argentinac je tada bio na vrhuncu karijere, no nikad nije opravdao tako veliki novac koji je rimski klub platio za njega. Lazio se još jednom opekao kad je 2001. godine za 46 milijuna eura kupio Gaziku Mendietu. Čovjek nije odigrao ništa. Kumovale su tome i ozljede, bio je to bačen novac. Tu je i Ševčenko kojeg je Chelsea platio 2006. 45 milijuna eura, da bi na kraju Ukrajinac završio na posudbi u Milanu.

Zanimljivo je istaknuti da u vrhu najskupljih transfera svih vremena ima igrača svih profila. Naravno, najviše je napadača, no tu je i branič Ferdinand kojeg je Manchester United platio 47 milijuna eura te golman Buffon koji je u Juventus stigao za 49 milijuna eura.

Danas se sudaramo s činjenicom da se za najbolje igrače daju basnoslovni novci. Nakon ovog mega trasfera Cristiana Ronalda u Madrid, samo je pitanje dana kad će neki klub (a tu najviše šanse imaju klubovi u vlasništvu bogatih arapskih šeika) 'pljusnuti' sto milijuna eura za igrača. Ima li to smisla? Vrijede li zaista ti igrači toliko?

Gledajući zakon ponude i potražnje, odgovor je jednostavan – vrijede. Oni koji ih kupuju vjerojatno imaju računicu u marketinškom iskorištavanju lika i djela dotičnog igrača. Ako gledamo čisto racionalno, onda naravno da ne vrijede. Dati skoro sto milijuna za jednog igrača je suludo. Još jučer su cijele momčad koštale puno, puno manje. No svijet se mijenja, a tako i cijene. Ludo i nevjerojatno, ali takav je današnji svijet.

Lista najvećih transfera u povijesti nogometa:

Cristiano Ronaldo (Por) - iz Man. Utd. u Real Madrid, 2009, 93 milijuna eura
Zinedine Zidane (Fra) - iz Juventusa u Real Madrid, 2001, 75 milijuna eura
Kaka (Bra) - iz Milana u Real Madrid, 2009, 68 milijuna eura
Luis Figo (Por) - iz Barcelone u Real Madrid, 2000, 58,5 milijuna eura
Hernan Crespo (Arg) - iz Parme u Lazio, 2000, 56 milijuna eura
Gianluigi Buffon (Ita) - iz Parme u Juventus, 2001, 49 milijuna eura
Rio Ferdinand (Eng) - iz Leedsa u Man. Utd., 2002, 47 milijuna eura
Christian Vieri (Ita) - iz Lazia u Inter, 1999, 46,5 milijuna eura
Gaizka Mendieta (Špa) - iz Valencije u Lazio, 2001, 46 milijuna eura
Andrej Ševčenko (Ukr) - iz Milana u Chelsea, 2006, 45 milijuna eura
Ronaldo (Bra) - iz Intera u Real Madrid, 2002, 45 milijuna eura
Juan S. Veron (Arg) - iza Lazia u Man. Utd., 2001, 44.5 milijuna eura
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc čet lip 11, 2009 6:24 pm

Pranjić: Nemam pojma što to rade u Heerenveenu

Danijel Pranjić nema sreće kad su u pitanju transferi. Nakon što mu je prošle sezone propao transfer u Betis, sada je upitan i prelazak u minhenski Bayern. Njegov matični klub Heerenveen se pokazao kao tvrd pregovarač, a Pranjić ne može vjerovati da mu klub sabotira odlazak u München
Bez obzira što je sa Bayernom dogovorio sve uvijete, što je prošao i liječnički pregled, Danijel Pranjić još nije potpisao ugovor sa bavarskim klubom. U četvrtak je kao grom iz vedra neba odjeknula izjava sportskog direktora Bayerna Ulija Hoenessa koji je zaprijetio da će minhenski klub odustati od pregovora ukoliko Heerenveen ne popusti.

'Već sam zvao direktora Heerenveena i pitao što se događa. Zar nisam dovoljno dao za taj klub. To nisam od njih očekivao. Nemam pojma što čine. Ljut sam na sve to skupa', kazao je u Jutarnjem listu Pranjić.

ništa, ako ga ne puste nek odsjedi na klupi zadnju godinu ugovora, j*** im pas mater

Nadamo se ipak da hrvatski reprezentativac nije toliki pehist i da će od slijedeće sezone dva 'kockasta' nositi dres Bayerna.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc čet lip 11, 2009 9:35 pm

Cannavaro priznao: Zidanea ne volim jer je neugodan

Kapetan talijanske nogometne reprezentacije Fabio Cannavaro u suton svoje karijere odlučio je napisati autobiografsku knjigu u kojem je, između ostalog, napisao zašto nikad nije volio Zidanea te zašto se opet vratio u Juventus
Prema tvrdnjama samog Cannavara, najveću zaslugu za njegov povratak u Juventus je imao novi trener Ciro Ferrara. Naime, iako su navijači Juventusa protestirali zbog Cannavarovog povratka, kapetan talijanske reprezentacija se ipak vratio nakon što je tri godine ranije napustio klub koji je zbog poznate afere završio u drugoj ligi.

U svojoj autobiografskoj knjizi 'Fabio Cannavaro – moja priča, od napuljskih ulica do vrha svijeta', proslavljeni je branič objavio detalje svog povratka u Torino.

'Ciro Ferrara mi je u travnju poslao SMS u kojem mi je napisao da želi razgovarati sa mnom. Nazvao sam ga i on mi je rekao da u klubu razgovaraju o meni te da mi sportski direktor Alessio Secco namjerava ponuditi ugovor', stoji u knjizi.

S obzirom na to da mu je ugovor s Realom istekao, Cannavaro se bez odštete vratio u Juventus. No najzanimljiviji dio njegove autobiografije je onaj u kojem objašnjava zašto ne voli Zinedinea Zidanea:

'Zidane je bio najneugodniji igrač s kojim sam dijelio svlačionicu. Na terenu ga nikad nisam volio i uvijek smo imali sukobe. Iako je bio veliki igrač, nikad nisam vidio da igra pošteno i da se tako ponaša.'

S obzirom na to koliku popularnost Zidane uživa u svijetu, Cannavarove riječi će riječi sigurno naići na veliku osudu u redovima brojnih navijača proslavljenog Francuza.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc čet lip 11, 2009 9:39 pm

Stoičkov: Idem raditi u Iran? Ma to je ludost

Najbolji bugarski nogometaš svih vremena Hristo Stoičkov (43) opovrgnuo je medijske tvrdnje da je postao trener iranskog prvoligaša Abu Moslema
Iranski klub Abu Moslem je nedavno na svojoj internetskoj stranici objavio da je Stoičkov s njima potpisao dvogodišnji ugovor.

'To je potpuno kriva informacija koja nema veze sa zdravim razumom', izjavio je Stoičkov, koji je u travnju 2007. napustio kormilo bugarske reprezentacije, a potom je kratko vodio španjolsku Celtu.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc pet lip 12, 2009 12:18 pm

Edina Džeku ispljuskao lokalni dripac

Mlada nogometna zvijezda iz BiH kojoj se divi pola Europe doživjela je nevolju u jednom sarajevskom restoranu. Edina Džeku je prošlog tjedna, navodno, ispljuskao neki lokalni momak, opet navodno, iz čiste razonode
Sarajevski mediji objavili su u petak da je prošlog tjedna nepoznati mladić prišao Edinu Džeki u jednom elitnom sarajevskom restoranu i propisno ga išamarao. Premda mediji, prvenstveno Slobodna Bosna i Pincom.info, ne spominju ime nasilnika, a ni reakciju policije, očito je da je ulici poznat dotični drznik.

Na takav zaključak navodi nas podatak objavljen u Slobodnoj Bosni da se nasilnik kasnije ispričao Džeki, ali ne svojevoljno, nego nakon uvjeravanja ljudi koji ili su bliski Džeki ili ga jednostavno vole kao nogometaša. Kako bilo, mladi reprezentativac BiH nije se oglasio u javnosti o tom događaju, a ni policija nije izvijestila medije o incidentu.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc pet lip 12, 2009 12:21 pm

Platini: Iznos za kupovinu Ronalda je pretjeran

Transfer Cristiana Ronalda iz Manchester Uniteda u Real Madrid za vrtoglavih 93 milijuna eura nikoga nije ostavio ravnodušnim. Tako predsjednik Europskog nogometnog saveza (UEFA) Michel Platini tvrdi da je taj iznos u najmanju ruku pretjeran i neumjeren
Cijeli svijet od četvrtka bruji o najskupljem transferu svih vremena. Ronaldov prelazak u redove 'kraljevskog kluba' postao je trnu u oku i Uefinom predsjedniku Michelu Platiniju.

'Iznos koji je Real Madrid ponudio Manchester Unitedu za Cristiana Ronalda pretjeran je i neumjeren, pogotovu u doba posvemašnje gospodarske krize, kazao je Michel Platini.
Real Madrid je za portugalskoga napadača ponudio 93 milijuna eura, a Manchester United je ponudu prihvatio.

'Nogomet osjeća i osjećat će još više posljedice krize, a prijelazi poput Ronaldova, u smislu ponuđenoga novca, ozbiljno ugrožavaju koncept fair-playa i ravnopravnosti', dodao je Platini.
Nakon objave Realove ponude oglasio se i britanski premijer Gordon Brown kazavši da ga žalosti Ronaldov odlazak iz Engleske.

'Ronaldo je jedan od najboljih nogometaša svijeta, te mene i sve ljubitelje nogometa žalosti što ga više nećemo gledati. Vjerujem da njegov odlazak neće jako oslabiti Manchester United jer će sir Alex Ferguson, kao i uvijek, iznaći način da klub ostane na sadašnjoj razini', izjavio je britanski premijer.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by goc pet lip 12, 2009 12:48 pm

Ramon Calderon: Ronaldo je završen prije šest mjeseci

Ramon Calderon: Ronaldo je završen prije šest mjeseci

Bivši predsjednik madridskog Reala Ramon Calderon ispričao je za britanski Sun da je još za svog mandata dogovorio transfer Ronalda iz Manchester Uniteda...

- Ronaldo je na dolazak u Madrid pristao prije šest mjeseci. Svo je ovo vrijeme zapravo zavaravao navijače Manchester Uniteda navodnom željom za ostankom. U Manchester Unitedu to su jako dobro znali - rekao je Calderon pripisavši si sve zasluge za dovođenje Portugalca taman prije no što se, osramoćen zbog varanja na godišnjoj skupštini kluba, povukao s predsjedničkog mjesta.

- Da, odradio sam posao prije odlaska iz Reala. Recimo da se radilo o džentlmenskom sporazumu. Obavezali smo se da nećemo dirati Ronalda do kraja sezone. Ferguson je želio da ostane jer mu je trebao do kraja sezone.

- Učinio sam što sam morao. Bio je to važan posao. Dao sam doista sve od sebe, uvjerio Ronalda da je dolazak u Real najbolje za njegovu budućnost. To je sve. Nemam ništa protiv što će ga sad predstaviti drugi predsjednik. To nije važno. Važan je Real Madrid. Radio sam to za klub i drago mi je što sam uspio.

- Mislim da je Ronaldo sjajno pojačanje za Real. Dat će nam snagu i podići atraktivnost. Jedan je od najboljih igrača na svijetu - dodao je Calderon.

Iz Manchester Uniteda i dalje niječu da su tijekom sezone prodali Ronalda. Klupski glasnogovornik tvrdi da je posao zaključen tek u četvrtak, 11. lipnja. Iz Reala se zasad nisu oglasili.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty62 / 99962 / 999Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ostale nogometne vijesti - Page 5 Empty Re: Ostale nogometne vijesti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]

- Similar topics

 :: Sport :: Nogomet forum

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.