Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentari na pobjedničke fotke!

+19
Neu
eva kant
Teo
Nemo
Mihovil
rider331
Gabriel
Jørgen
nikolina
tanuki
Žužika
m
Iron Man
Chulpan
zbracun
Hunnerkongen
evitaa
pulpfiction
23 posters

Stranica 4 / 27. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next

Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Teo čet pro 05, 2013 4:38 pm

Čestitke pobjedniku. Ja sam treći što nije loše Very Happy
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant čet pro 05, 2013 4:43 pm

znala sam da su stijene hunnerovih ruku djelo..Very Happy

čestitke pobjedniku smajlić
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Neu čet pro 05, 2013 4:46 pm

Hunner se već drugi puta našao an drugom mjestu.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant čet pro 05, 2013 4:48 pm

da..nikako to prvo mjesto da zgrabi..Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by nikolina čet pro 05, 2013 5:09 pm

Cestitam Iron Wink
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Neu čet pro 05, 2013 5:23 pm

eva kant je napisao/la:da..nikako to prvo mjesto da zgrabi..Very Happy
zagrabit će već ali i ovo je veliki i ogromni pokazatelj da je sjajan fotograf
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by  čet pro 05, 2013 5:32 pm

Čestitam Ironu i svima koji su sudjelovali! smajlić
Ovo je bio vrlo uzbudljiv krug i ima jako lijepih fotografija.


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty30 / 99930 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Hunnerkongen čet pro 05, 2013 5:36 pm

Čestitke Ironu, slika koja obara s nogu! gore 
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty39 / 99939 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Gost čet pro 05, 2013 5:37 pm

Natjecanje gotovo, cestitke Ironu na zasluzenoj pobjedi i svima na lijepim fotkama !!!

Nekoliko rijeci o mojoj fotki, imena "Globalno zatopljenje"

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Qe9c


Nastala je u Egiptu u predvecerje ljeto 2008e, na naftnim poljima Crvenog mora, uslikana jeftinim aparatom Sony DSC-S60 u pejzaznom modu s broda u pokretu.
Doradena je u Photoshopu - uklonjen je "date stamp" s donjeg desnog ruba i malcice pojacan kontrast.

Izuzetno rijedak motiv, naime platforma (Maersk Endurer sa slike) je pronasla naftu i aktivirala flare boom, kako bi spalila visak plinova i smanjila pritisak !

Ono sto me uistinu zanima su komentari na sliku od onih koji nisu komentirali, pogotovo od THUNDER_DINIXa koji ju je ocijenio cistom jedinicom Wink

Ocjene i dani komentari su navedeni, unaprijed hvala svima !


9. Globalno zatopljenje

Neu (5) @ Petice jer nisam našla manu
Iron Man (4)
Nikolina (4)
Tanuki (4) Ovo je isto jedna izvanredno dobra fotka, da je poslana u hoh formatu možda bi joj dao prednost nad prethodnom
GMan (4)o
Eva Kant (3)
Histrion (4) malo PS ne bi štetilo - vatra odvlači pažnju
Teo (4)
AryMan (3)
rider331 (4)
Margarita_Bulgakova (4)
Cortom (3)
Hunnerkongen (4)
GracaVanPelt (3)
Zbracun (3)
THUNDER_DINIX (1)
Blue Bane (4)
Samael (5)
Evitaa (3)
Igor malteze (4)
Prop (5)
Lenica (4)

Takoder bih volio da i ostali forumase pojasne, kako su njihove slike nastale....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant čet pro 05, 2013 5:43 pm

dala sam ti trojku jer mi motiv nije zanimljiv, ali mi je zanimljivo ovo što si sad napisao o toj platformi..Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Neu čet pro 05, 2013 5:46 pm

voljela bih da svi objavite svoje fotke u nekoj od tema motiv fotografiranja
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Gost čet pro 05, 2013 5:48 pm

Hvala na komentaru Eva, cijenim!

PS mozda ti je gorivo u automobilu upravo iz ove busotine Wink
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Hunnerkongen čet pro 05, 2013 6:41 pm

Moja slika je opet, fragmenat s Ivanščice. Tražio sam stijene i našao ovu liticu s koje sam umalo i pao jer sam jednostavno morao to poslikati. Opet, moj najbolji putnik je bio mobitel.

Ovu sliku sam izabrao jer je imala dobar odaziv na fejsu, što se opet potvrdilo i ovdje.

da malo prokomentiram fotke

1. Uličica je dobra slika, samo mi je motiv običan.
2. Lakše se diše.... starinska kuća je toliko odličan motiv za slikanje i može se iskoristiti na stotine načina, a ovaj je jedan od gorih. Djeluje kao obična usputna fotka.
3. Siječanjsko predvečerje slikano nezahvalnim noćnim načinom. Bila bi brisana momentalno iz mojeg mobitela.
4. Zagreb na dlanu je super, već je netko prokomentirao da šteta što je pola slike ostalo u mraku.
5. Plaža, opet, običan svakodnevni motiv koji svaki slika, nema ništa interesantno i zanimljivo. Neki drugačiji kut gledanja ili kadar bi bili super.
6. Igra folusiranja je lijepa fotografija, fokus pao na grm pa je 2/3 slike ostalo mutno.
7. Zalazak, odlična.
8. Sunce, mogu samo reći WOW. Rado bih bio na toj lokaciji i promatrao more satima.
9. Globalno zatopljenje - voda me stalno hipnotizira pa ni ne primijetim platformu.
10. Magma - mada mi se baš i nije svidjela na prvu, sve više mi raste u očima.
12. Kad stablo pozira.... dobra slika, oštra, sve na svojem mjestu, nemam prigovora.
13. Dodir prirode - vidim komadić zida, pločice, biljku, ruku i leptira. Ovako slikaju djeca. Da je barem na cvijetu pa da ga se lovilo tako bez da se vidi betonaža.
14. Black Bull - neki su prigovorili slici na gornji lijevi kut. E pa meni taj kut pokazuje koliko je teren strmi.
15.U ime obitelji - netko je rekao da je previše PSa. Da isto kažem da djeluje preumjetno.
16. Ljepotica i zvijer - Lijepa slika. Lijepo uhvaćen skakavac.
17. “Pljuvat ću po vašim grobovima” - slika bi bila genijalna da je slikana iz drugog kuta. Da je pogled prema nebu ili prema travi ili da je još bliže. Groblje u pozadini ruši vrijednost slike i više nego što treba.
18. Šareni maneken - daždevnjaka je teško uslikati jer mu se teško probližiti. + za motiv, šteta da nije u prirodnom okruženju.


Eto, moje šlampavo komentiranje. Komentirah iz kuta kako bi ja to uslikao i da li slika može pokrenuti kakve emocije kod samog gledatelja. Meni su ta dva elementa vrlo važna.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty39 / 99939 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by zbracun čet pro 05, 2013 7:05 pm

Ja svoju neću puno komentirat. Došao mi daždevnjak iza kuće, ja uzeo mobitel (se k800i) i ovjekovječio ga nabrzinu. Bilo je još, ali se pomicao pa je ispalo mutno. Bez ikakvog namještanja, onako kako je automatika napravila, i bez ikakve dorade.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty3 / 9993 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Hunnerkongen čet pro 05, 2013 7:14 pm

Jebeno je slikati daždevnjaka, još gore je u šumi jer mu ne možeš tiho prići. Tako da je svaka uspješna slika prava nagrada.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty39 / 99939 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Gost čet pro 05, 2013 7:34 pm

zbracun je napisao/la:Ja svoju neću puno komentirat. Došao mi daždevnjak iza kuće, ja uzeo mobitel (se k800i) i ovjekovječio ga nabrzinu. Bilo je još, ali se pomicao pa je ispalo mutno. Bez ikakvog namještanja, onako kako je automatika napravila, i bez ikakve dorade.

Mogao si malo Wink

Original
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 50wh


5 minuta PSa
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Wwbd

Inace, fantastican rezultat, obzirom na aparaturu gore
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by zbracun pet pro 06, 2013 11:53 am

Ubacil bi ja jednu od ovih jer su malo bolje pozicije, ali su dosta mutne pa ni PS puno ne pomaže. Kapetan Kirk, eto ti pa se probaj poigrat kesek .


Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 DSC00342

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 DSC00340
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty3 / 9993 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki ned pro 08, 2013 11:01 am

bespredmetno je sada raspravljati o tom
ali recimo, da sam se u glasovanju suzdržavao od komentara da ne utječem na druge, ali sada ću dati komentar na svaku fotografiju!
dakle ne pod brojevima već pod imenima i ne zanima ju me autori već samo fotografije

fotografija "uličica" :
mirna fotografija, korektno naprvljena,
savršena kompozicija i pastelni kolorit, zamjerka jest što je dosadna, nem točke interesa, pa prosječnog gledatelja ostavlja hladnim, da se provuče kroz nekakav filter u PS-u , da dobije dojam akvarela bila bi zanimljivija

fotografija "lakše se diše":
vrlo prosječna fotografija, privlačnost zahvaljuje ambijentu, ali mi sve nešto smeta, kućica je nagnuta, mada mi ne djeluje toliko derutna,
kao i prethodna nema točke interesa, ali ta fotka se ne može "popraviti" ni u PS-u
fotografija "siječanjsko predvečerje" :
fotka snimljena u osijeku i primjećen atraktivni detalj kolorita i refleksije sunca, zbog loše tehnike neću komentirati tehnički lošu stranu fotografije, ali na toj fotki su napravljene dvije početničke greške; prvo centralno koponiranje, a drugo rušeća perspektiva nebodera, i jedno i drugo bi se moglo popraviti u PS-u, ali tehnička kvaliteta nažalost ne
fotografija "zagreb na dlanu" :
svi smo oduševljeni ljepim prizorom oblaka i svatko tko se bavi fotografijom ima more sličnih slika, ali ovakve fotke su uvijek zanimljive i prolaze, da je reducirana tamna masa u podlozi fotografije, fotografija bi bila kud i kamo bolja i atraktivnija!
fotografja "plaža" :
zanimljiva fotka, da je autor na fotiću stavio -1 u ekspoziciji, bilo bi manje prepaljenih detalja i da je imao nekakav motiv na moru fotka bi bila vrhunska, ovako je samo u rangu prethodne!
fotografija "igra fokusiranja" .
ova fotka mi se sviđa, ali, na žalost opet početnićke greške, centralno komponiranje, a ni jedan detalj na slici nije dovoljno oštar da bi slika opravdala naziv.
fotka "zalazak"
tipično privlačan motiv za sve, ali početnićke greške; centralna kompozicija,
sviđa se većini, ali je običan kič i nije mi jasno kako je mogla osvojiti 3 mjesto
fotka "sunce"
isti motiv kao i prethodna fotka, ali jednostavno je savršena i opravdano najbolja,
eto moram napisati zašto je najbolja, mada će se autor uskurčiti Laughing
fotografija ima savršenu kompoziciju, prvi drugi i treći plan, u prvom planu more sa sadržajem, jednostavno savršeno i bez primjedbe!
fotka "globalno zatopljenje" :
i ova fotka me je oduševila, da je napravljen hoch kadar, bio bi u nedoumici koja je bolja!
fotka "magma" :
zanimljiva fotka koja je zabilježila trenutak vatrometa ili tako nečega, onaj dalekovod u drugom pladu daje ispravnu kompoziciju, ali mislim da fotku ne bi ništa poboljšalo i da dalekovod ne visi, što je nastalo uslijed greške širokokutnog objektiva.
fotka "stijene"
korektna fotka prirode, da je tema jesen možda bi bila opravdana njena pozicija,ali po meni nije ni malo bolja od fotke uličica.
fotka "kad stablo pozira":
e za ovu fotku sam znao čija je u samom startu- da neu, napredovala jesi, dobro zapažen kolorit neba, ali opet početnićka greška centralne kompozicije, izvini neu, ali mislim da si nezasluženo bolje plasirana od svog dragog Laughing
fotka "dodir prirode":
zanimljiv odabir kadra, ideja je super, ali na žalost sve upropaštava tehnička nekvaliteta fotke
fotka "black bull"
naravno da tona mesa izaziva strahopoštovanje, ali tehničku nekorektnost ne može spasiti ni jedna impresija, pa ni dupli okvir
fotka "u ime obitelji"
da, to je moja fotka, našalio sam se sa nazivom što je neke oćito zasmetalo .
slažem se da je rez na desnoj strani neopravdan, ali nisam imao bolji fotić, osim toga stao sam na cesti da bi uslikao taj prizor, a iza mene se napravila kolona! netko je napisao previše PS-a, ali na ovoj fotki PS je korišten samo za snižavanje rezolucije, čak je i kadar orginalan kako je uslikan!
fotka "ljepotica i zvijer".
vrlo uspješna makro fotka, nemam nikakve zamjerke, ali moj sistem glasovanja je zasnovan na komparaciji sa ostalim fotkama, pa sam je ipak svrstao na treće mjesto!
fotka "pljuvat ću po vašim grobovima"
intrigantan naslov i dobra fotka, kreativno iskorištena mala dubinska oštrina, dvoio sam se dali ovu fotku ili prethodnu nagraditi sa 3 boda, ali jednostavno mi nešto nedostaje, iako je u pozadini groblje i poželjno je da je mutno, ipak nije dovoljno definirano, u svakom slučaju čestitam autoru na uspješnoj fotki!
fotka "šareni maniken" :
atraktivna fotka zbog motiva, oni koji prate moje komentare, vjerojatno su pomislili da ću komentirati tamnu sjenu u doljnjem desnom kutu, ali ta sjena daje ravnotežu slici, ja bih predložio maksimalno rezanje gornjeg djela fotke,
da tehnička nekorektnost se ne može popraviti nikakvom obradom u PS-u

za kraj znam da se dobar dio neće složiti sa mojim recenzijama, ali nema veze, bitno mi je da natjećaj u fotografiji postoji, ako neki tvrdoglavci ne prihvačaju moje savjete, nemam ništa protiv, ali bar neka prelistaju neke knjige o fotografiji, jer kompoziciju nisam ja izmislio !
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Neu sri sij 29, 2014 12:12 pm

Bio je ovo težak krug.

Pobjendičke fotke su predivne, bio mi je favorit još i Memento Mori i forofrdaija Vidija sam ribu.

Fotke koje su osvojile prva tri mjesta su impresivno predivne.

Čestitke rideru! klanjanje sesirko 
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Iron Man sri sij 29, 2014 12:32 pm

Čestitke Rider Wink
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty336 / 999336 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant sri sij 29, 2014 1:33 pm

čestitam rideru i hunneru..smajlić

@neu
mogla si i kirkovu fotku staviti na portal..
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki sri sij 29, 2014 4:11 pm

kirk je redovno učestvovao u konkurenciji, pa ne vidim razloga  da je diskvalificiran,
čekao sam  rezultate  da objavim kritiku na njegovu  fotku, jer među svima je najbolja.
 da neu ne šara toliko sa pravilnikom i oko rokova prijava i oko rokova  ocjenjivanja,  kirku bi jedinom dao  3 jer je najbolja uz ovakvu  vizualnu kritiku kako bi mu fotka izgledala  bolje
pa kapetanu kirku:
R.I.P.
uz posljednje sjećanje.

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Nhh1
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant sri sij 29, 2014 5:06 pm

istina, ovako bi taj galeb bio uočljiviji, nego na originalnoj fotki.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Neu sri sij 29, 2014 5:46 pm

stavila bih da se nije obrisao
fotka je prelijepa
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Teo sri sij 29, 2014 9:23 pm

čestitam pobjednicima za 1. 2. i 3. mjesto smajlić
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 4 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 27. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.