Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentari na pobjedničke fotke!

+19
Neu
eva kant
Teo
Nemo
Mihovil
rider331
Gabriel
Jørgen
nikolina
tanuki
Žužika
m
Iron Man
Chulpan
zbracun
Hunnerkongen
evitaa
pulpfiction
23 posters

Stranica 3 / 27. Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next

Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Gost sri stu 20, 2013 10:39 pm

I dok se ne promijene, po takvim pravilima igramo - vazno je da su za sve ista.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by pulpfiction sri stu 20, 2013 10:43 pm

Za mene nisu ista kao za vas, i to je važno.

Neki se imate pravo igrati, a neki nemamo to pravo.

pulpfiction
Trajno baniran/a

Registriran/a : 09.10.2013
Broj postova : 211
Reputacija Reputacija : 7
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Gost sri stu 20, 2013 10:49 pm

Ista su za sve. Prijavis se, anonimno posaljes fotku,ljudi glasaju i komentiraju.

Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by pulpfiction sri stu 20, 2013 10:52 pm

Nisu ista za sve.

Ne smijem se prijaviti jer mi je zabranjeno od administratorice.

Koji to "ljudi" glasaju? Ja nisam čovjek, hm?


Zadnja promjena: pulpfiction; sri stu 20, 2013 10:54 pm; ukupno mijenjano 1 put.

pulpfiction
Trajno baniran/a

Registriran/a : 09.10.2013
Broj postova : 211
Reputacija Reputacija : 7
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Gost sri stu 20, 2013 10:53 pm

Poslala ti PM sa zabranom ?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by pulpfiction sri stu 20, 2013 10:55 pm

Ne PM, napisala je javno na forumu.

pulpfiction
Trajno baniran/a

Registriran/a : 09.10.2013
Broj postova : 211
Reputacija Reputacija : 7
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Gost sri stu 20, 2013 11:00 pm

Moze link? Koliko pamtim,to je bilo za glasovanje,jer je mislila da si neciji klon.

A kako kazes da nisi,i stvarno nisi, to onda ne vrijedi.

Nema nista gore na forumima nego kad jedan-dvoje ljudi s nekoliko racuna presuduju oko onoga sto im nije ni bitno,tek iz puke zabave i zajebavanja drugih.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by pulpfiction sri stu 20, 2013 11:04 pm

Ma nemam ti što linkati, doći će neu pa će ti ona napisati.

Niti je mislila da sam klon, niti ja tvrdim da nisam.

Kažem ti da je klon prijetnja svakom forumašu koji ne misli kako uprava naredi.
U svakom času svojeg forumskog života možeš postati klonom.

Koji su to ljudi s nekoliko računa koji zajebavaju druge?
Vjerujem da je moderacija ta koja presuđuje da na forum ne smije ući nitko s duplim računom.

pulpfiction
Trajno baniran/a

Registriran/a : 09.10.2013
Broj postova : 211
Reputacija Reputacija : 7
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Hunnerkongen čet stu 21, 2013 5:39 am

tanuki je napisao/la:mislim  da je isto tako dobra kao i tvoja, jedino što  bolje izgleda na fotopapiru nego na monitoru,
a ni tvoja ni moja ne zaslužuje veću ocjenu  od 3!
ni jedna slika  nije ništa posebno, nema dominirajućeg motiva,  točke interesa;
kod tebe dominira zeleno,  kod mene pastelno,  na  mojoj  fotki postoji  ritam,  ponavljanje vertikalnih  elemenata kompozicije,  a na tvojoj  fotki  horizont u  sredini,  kao početnićka  greška u kompoziciji
Ako nešto mrzim onda je to ovakvo objašnjavanje slike. Prvenstveno se ne slika zbog vertikala, horizontala, dijagonala, dominirajućih motiva,...

Ne znam zašto ljudi kompliciraju i izmišljaju.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty39 / 99939 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by histrion čet stu 21, 2013 8:04 am

Hunnerkongen je napisao/la:
Ne znam zašto ljudi kompliciraju i izmišljaju.
Vrhunski kuhari kuhaju u vrhunskim kuhinjama i za to su vrhunsko plaćeni.
Na kraj pameti im na pada da bi pisali kuharske knjige (iako povremeno netko napiše knjigu o njima - mislim o tim vrhunskim kuharima).
Kuharske knjige pišu slabi kuhari ... a čitaju ih još slabiji.

Sa fotografima je isto.
Vrhunski fotografi rade (recimo za NationalGeographic) ... i nemaju ni vremena ni volje pisati knjige o fotografiji.
Knjige "Kako postati vrhunski fotograf" pišu luzeri koje nitko nije htio zaposliti.

Tanuki je vlasnik brda knjiga o fotografiji i sve zna napamet.
Gotovo sam siguran da je u jednoj od tih knjiga vidio sliku zebre i komentar: ... iako nema dominirajućeg motiva kao ni točke interesa fascinantne su te pastelne boje i ritam ponavljanje vertikalnih  elemenata kompozicije ...
Pošto u hrvatskoj zebre baš i nisu česta pojava (čak ni onih na cesti nema dovoljno) pomislio je da bi to isto vrijedilo i za dosadnu šumu.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki čet stu 21, 2013 10:28 am

i vrhunski kuhari, kao i glazbenici počinju kao početnici i počinju učiti iz nekakve literature,
a samo luzeri misle da u životu mogu uspijeti bez učenja?
i vrhunski fotografi ( recimo iz NationalGeograpica) počeli su tako da su čitali knjge o fotografiji, gledali fotke vrhunskih majstora, a kompoziciju i tehniku učili iz knjiga i usavršavali znanje u praksi!
to što hunner misli da može napraviti dobru fotku bez elementarnog poznavanja likovne kompozicije, to samo znači da će ostati samo na početnićkom nivou, kao amateri koji nauče svirati gitaru i onda revaju i dave svoju okolinu sa svojim falšanjem.

da histrione imam hrpu knjiga o fotografiji ali ni jedna nije sličnog naziva poput tvog izmišljotka : "Kako postati vrhunski fotograf" već knjige poznatih fotografa i teoretičara fotografije poput art kanea koji mi je bio uzor u mojim početcima do izvanrednih knjiga teoretičara fotografije poput gisele freund ili susan sontag!

ismijavanje znanja je dokaz primitivizma!

da histrione u svojoj literaturi imam i slike zebre ali iz perioda popularnosti op arta, a tvoj posprdni komentar nije u redu!

to što ti ne poznaješ osnovne elemente kompozicije nije razlog da to obezvređuješ!

postoje mladi ljudi koji žele učiti, nisu svi puni sebe pa misle kako su svu pamet svijeta popili !
uči se na dobrim fotkama ali isto tako i na lošim!
ako se uzme u obzir ovo natjecanje, onda je to isto korak uučenju,
ali ako neki autor misli da je njegova fotka najbolja, a nije sposobamn to obrazložiti, onda to stvarno nema smisla Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Neu čet stu 21, 2013 12:35 pm

pulpfiction je napisao/la:Ma nemam ti što linkati, doći će neu pa će ti ona napisati.

Niti je mislila da sam klon, niti ja tvrdim da nisam.

Kažem ti da je klon prijetnja svakom forumašu koji ne misli kako uprava naredi.
U svakom času svojeg forumskog života možeš postati klonom.

Koji su to ljudi s nekoliko računa koji zajebavaju druge?
Vjerujem da je moderacija ta koja presuđuje da na forum ne smije ući nitko s duplim računom.
Klon si, znam da jesi, smao ne mogu još dokazat. Zato sam ti i zabrnaila jer ti i tvojih 506897890 klonova glasate stalno za sebe u natječaju svakom i svaki kurac vam smeta,. već mi idete ne na kurac nego ste mi popeli se na vrh glave.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki čet stu 21, 2013 3:23 pm

[quote="Neu"]Klon si, znam da jesi, smao ne mogu još dokazat. Zato sam ti i zabrnaila jer ti i tvojih 506897890 klonova glasate stalno za sebe u natječaju svakom i svaki kurac vam smeta,. već mi idete ne na kurac nego ste mi popeli se na vrh glave.[/quote
i kake sad jebene veze ima dl je netko klon ili ne!
ako netko žlei biti aktivan, učestvovati na forumu i pridonositi njegovoj popularnosti!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Hunnerkongen čet stu 21, 2013 6:02 pm

tanuki je napisao/la: i  vrhunski kuhari, kao i  glazbenici počinju kao početnici i počinju učiti iz nekakve literature,
a samo  luzeri misle  da u životu  mogu uspijeti bez učenja?
 i vrhunski  fotografi ( recimo iz  NationalGeograpica)  počeli su tako da su čitali knjge o  fotografiji, gledali fotke vrhunskih majstora, a kompoziciju i tehniku  učili iz knjiga i usavršavali znanje u praksi!
to što hunner misli da može napraviti dobru  fotku bez elementarnog poznavanja likovne kompozicije, to samo znači  da  će ostati samo na početnićkom  nivou, kao  amateri  koji nauče svirati  gitaru  i onda  revaju  i dave svoju okolinu sa svojim  falšanjem.

Ja ništa ne govorim za svoju fotku, niti ju ne veličam jer ima grešaka i nije ispala onako kako sam htio jer je tu bilo faktora koji su me spriječili.

Govorim o tome da je fotka dokument vremena i prenesen doživljaj fotografa, koji svoj doživljaj nečega želi prenijeti na gledatelje.

A ne da se lome koplja oko izmišljene terminologije.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty39 / 99939 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Gost čet stu 21, 2013 6:07 pm

Meni je ova Tanukijeva apsolutno strava,od lokacije do motiva i kontrasta boje ptice i snijega.
Vjerujem da je u vecoj kvaliteti jos impresivnija (ova tezi samo 64 kB)

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Jw7q
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Neu čet stu 21, 2013 6:08 pm

i meni je fotka prekrasna
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Hunnerkongen čet stu 21, 2013 6:10 pm

Planinske kvake! Super je fotka!
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty39 / 99939 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Gost čet stu 21, 2013 6:15 pm

Jesam ja poludio ?

Mislio sam da sam ovo postao u " Najbolje autorske fotke objavljene na ovom forumu!" ????

E moram pocet pit magnezij smajlić
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki čet stu 21, 2013 6:27 pm

Hunnerkongen je napisao/la:Ja ništa ne govorim za svoju fotku, niti ju ne veličam jer ima grešaka i nije ispala onako kako sam htio jer je tu bilo faktora koji su me spriječili.

Govorim o tome da je fotka dokument vremena i prenesen doživljaj fotografa, koji svoj doživljaj nečega želi prenijeti na gledatelje.

A ne da se lome koplja oko izmišljene terminologije.
po mom mišljenju tvoja fotka je bolja od pobjedničke , a u ovom ciklusu ni jedna fotka od prijavljenih, osim tehnički loše slike djeteta i tehnički loše slike aviona, nije dokument vremena!
žalosno je da su na slobodnoj temi sve fotke poprilično loše!
baš me zanima idući krug na slobodnu temu, kakve će tek sad biti fotke, ako su u prvom krugu ispucani aduti Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Gost čet stu 21, 2013 6:29 pm

Da ispucali fotke....svaki dan ih napravimo 100 smajlić
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Hunnerkongen čet stu 21, 2013 6:35 pm

I ja se isto veselim novom krugu i dobrim fotkama.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty39 / 99939 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant čet stu 21, 2013 6:38 pm

tanuki je napisao/la:
baš me zanima idući krug na slobodnu temu,  kakve će tek sad  biti fotke, ako  su u prvom  krugu ispucani  aduti Laughing
odakle ti pomisao da smo ispucali adute? ja sigurno nisam..misa 
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki čet stu 21, 2013 6:45 pm

eva kant je napisao/la:odakle ti pomisao da smo ispucali adute? ja sigurno nisam..misa 
ma ti si pametno žensko i uvijek imaš adut u rukavu, pa čak i kad ga nemaš Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki čet stu 21, 2013 7:30 pm

Hunnerkongen je napisao/la:Ja ništa ne govorim za svoju fotku, niti ju ne veličam jer ima grešaka i nije ispala onako kako sam htio jer je tu bilo faktora koji su me spriječili.

Govorim o tome da je fotka dokument vremena i prenesen doživljaj fotografa, koji svoj doživljaj nečega želi prenijeti na gledatelje.

A ne da se lome koplja oko izmišljene terminologije.
ne moraš ti i nije izmišljena terminologija,
da si je prezentirao  ovako  pehar bi pao    Laughing
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Vjen
prvi drugi i treći plan;
refleksija u vodi kao i njegova i malo nafrkani kontrast na koji padaju prosječni gledatelji!
još da si spustio kameru malo niže, a vidim da rastu nekakve travke u prvom planu i da imaš tamnu bazu za prvi plan, nema šmse da bi i jedna fotka bila bolja od tvoje Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Neu čet pro 05, 2013 4:35 pm

Čestitke autorima na prva tri mjesta a naročito čestitke Iron Manu koji je osvojio prvo mjesto i skaupio 105 bodova.

Svaka čast!

Primijetila sma kako su ove tri fotke narančastog kolorita dok je u prošlom natječaju prevladavao zelenkasti kolorit u pobjendičkim fotkicama.

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 3 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 27. Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.