Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentari na pobjedničke fotke!

+19
Neu
eva kant
Teo
Nemo
Mihovil
rider331
Gabriel
Jørgen
nikolina
tanuki
Žužika
m
Iron Man
Chulpan
zbracun
Hunnerkongen
evitaa
pulpfiction
23 posters

Stranica 15 / 27. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next

Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Jørgen ned lip 15, 2014 11:11 pm

tanuki je napisao/la:šokantno jest da na slobodnu temu pristžu toliko katastrofalno loše fotke!
Nije bolje ni na zadanim temama..

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty9 / 9999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki ned lip 15, 2014 11:13 pm

Jørgen je napisao/la:
Nije bolje ni na zadanim temama..
izvini ,ali mislim da je!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Gabriel ned lip 15, 2014 11:13 pm

eva kant je napisao/la:zagorci..Very Happy doduše, drugačijim naglaskom..
a ja sam mislila da će baš zato biti prepoznatljiv Very Happy
mislio sam da me bolje poznaš Very Happy
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Jørgen ned lip 15, 2014 11:14 pm

tanuki je napisao/la:
izvini ,ali mislim da je!
Naj se izvinjavati, dokaži.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty9 / 9999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant ned lip 15, 2014 11:17 pm

Gabriel je napisao/la:
mislio sam da me bolje poznaš Very Happy

pa i poznajem te dovoljno da znam da je ono bila ironija..i da znaš kako marko priča..Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by histrion ned lip 15, 2014 11:19 pm

tanuki je napisao/la:
da autor malo kuži kompoziciju i rez fotka bi bila super!
fotka koja bi mogla biti najbolja da autor nije tvrdoglavi stari peder koji misli da je popio svu pamet svijeta:
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 2n19d7n

Ponoviti ću opet ... boli me kurac što ti misliš o kompoziciji i rezu.
Ja ću i dalje slikati motive koji se meni sviđaju.

p.s. - Jedini koji misli da je popio svu pamet svijeta si ti.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Gabriel ned lip 15, 2014 11:24 pm

eva kant je napisao/la:

pa i poznajem te dovoljno da znam da je ono bila ironija..i da znaš kako marko priča..Very Happy
aj...recimo Very Happy
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by nikolina pon lip 16, 2014 5:33 am

čestike pobjedniku....
jutros kada sam vidila da su fotku poslali m i gabi ,misla sam da još spavam  Laughing Laughing Laughing 

a konj sam znala da je od neu,jel već viđena slika Very Happy
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki pon lip 16, 2014 5:54 am

histrion je napisao/la:

Ponoviti ću opet ... boli me kurac što ti misliš o kompoziciji i rezu.
Ja ću i dalje slikati motive koji se meni sviđaju.

p.s. - Jedini koji misli da je popio svu pamet svijeta si ti.
ako te boli odi doktoru,
možda ti jesi autoritet u planinarenju, ali u fotografiji za TEBE ja jesam autoritet i nisam popio svu pamet svijeta, ali znam dovoljno o fotografiji pa mogu dati argumentiranu kritiku!
ako mogu biti selektor i član žirijana na međunarodnim izložbama, onda mislim da je na ovom malom forumu moja kritika dobrodošla, a ti možeš biti kurčevit koliko god želiš i naravno slikaj i dalje i što više, a ja ti nisam prigovorio na motive već na analfabetskom načinu kako ih prezentiraš!
ja sam se potrudio i izgubio svoje slobodno vrijeme kako bi ti pokazao, kako tvoja fotka može biti bolja ali vidim da to tebi ne ulazi ni u glavu ni u guzicu, ali nisam se trudio samo zbog tebe;
i ostali forumaši imaju oči koji uče, a tvoj primjer je upravo egzemlar na kojem mogu učiti! Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by m pon lip 16, 2014 6:20 am

eva kant je napisao/la:a konj je od Neu Very Happy, cvetić nije od bokasa, nego od marka, a ruža je od gabrija..

Gabriel je napisao/la:kako nije, pa tko još govori na ekavici?
zar m nije purger?
trikovima se koristi sunce mu jebem klošarsko  huh 
čestitke evi, rideru i histrionu sesirko 

cvetić , cvetić , ispod moje brajde !

nikolina je napisao/la:čestike pobjedniku....
jutros kada sam vidila da su fotku poslali m i gabi ,misla sam da još spavam  Laughing Laughing Laughing 

a konj sam znala da je od neu,jel već viđena slika   Very Happy

jesam poslao sam sliku , fotku , da podržim voditelja natječaja i sam natječaj , uz toliko negativnih kritika na račun voditalja , i samog natjačaja , malo podrške .......
jel kad se netko trudi ,  oduzima svoje slobodno vreme da bih tu moderirao i da budem prost zejebavao se sa ostatkom kritičara zaslužuje podršku ...... maksimalnu podršku za uloćen trud , volju ..
stoga iako me ne zanima fotografija , niti se razumijem u fotografiju odlučio sam sudjelovati ...



kako je rekao forumaš na početku , sve fotke zaslužuju bodove , svaki trud ..
i svaka je ok , dobra ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty14 / 99914 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Gabriel pon lip 16, 2014 6:36 am

nikolina je napisao/la:čestike pobjedniku....
jutros kada sam vidila da su fotku poslali m i gabi ,misla sam da još spavam  Laughing Laughing Laughing 

a konj sam znala da je od neu,jel već viđena slika   Very Happy
nisam ja znao koje čija slika jest, ali sam znao 100% da naziv "cvetić" ne znači da je od bokasa,
čak sam bio potpuno siguran da uopće i nije njegova.
a razlog zašto je moja fotka tu identičan kao kod markana Very Happy
m je napisao/la:



cvetić , cvetić , ispod moje brajde !



jesam poslao sam sliku , fotku , da podržim voditelja natječaja i sam natječaj , uz toliko negativnih kritika na račun voditalja , i samog natjačaja , malo podrške .......
jel kad se netko trudi ,  oduzima svoje slobodno vreme da bih tu moderirao i da budem prost zejebavao se sa ostatkom kritičara zaslužuje podršku ...... maksimalnu podršku za uloćen trud , volju  ..
stoga iako me ne zanima fotografija , niti se razumijem u fotografiju odlučio sam sudjelovati ...



kako je rekao forumaš na početku , sve fotke zaslužuju bodove , svaki trud ..
i svaka je ok , dobra ....
šala druže, šala
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant pon lip 16, 2014 6:41 am

hvala vam na podršci..smajlić
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by m pon lip 16, 2014 6:50 am

Gabriel je napisao/la:
šala druže, šala

ma hajde znam ja dasi ti ozbiljan lik , da ti nije baš do šale !

 gore ........


eva kant je napisao/la:hvala vam na podršci..smajlić

nema na čemu , zašlužila si to .....


mada bih na tvoj mjestu dobro razmislio o daljnjem vođenju natječaja ....
vidim da bi glavni kritičari htijeli da ti i dalje vodiš taj natječaj , ali ne zato što si to po njima dobro odradila , nego zato što su skužili da ti je veliki prag tolerancije , pa da mogu nastaviti kao i do sada ....

rekoh nekima uopće nije do natječaja .....

a neki su pak totalno zabrijali da je ovo profesionalni natječaj iako sami na nekom profi natječaju vjerojatno ne bi prošli ....
jadno , bijedno , žalosno ...




možda bi stvarno velemajstori fotografije tebali sami sebi otvoriti natječaj i solo se igrati ...
jel ipak se traži koliko vidm profi fotka , jel ove su sve sranje ...

i da čestitam na pobjedi
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty14 / 99914 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki pon lip 16, 2014 6:53 am

meni je žao što nisam ozbiljnije pogledao fotke i nije mi jasno zašto sam eskivirao slku cvetić jer u ponuđenim fotkama ta je fotka jako dobra!
korektna kompozicija bez zamjerke,
tehnički korektna,
naravno da je slika konja daleko bolja!
da sam kojim slučajem selektor moja osjena bi bila 1 mjesto za konja
drugo mjesto za cvetić a teško bi se premišljao dali treće mjesto dodjeliti fotki kišobrana ili fotki sa mog prozora,
vjerojatno bi kišobrani prevagnuli zbog mog animoziteta prema histrionu Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by m pon lip 16, 2014 6:54 am

jebo te cvetić ........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty14 / 99914 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by nikolina pon lip 16, 2014 10:30 am

m je napisao/la:
jesam poslao sam sliku , fotku , da podržim voditelja natječaja i sam natječaj , uz toliko negativnih kritika na račun voditalja , i samog natjačaja , malo podrške .......
jel kad se netko trudi ,  oduzima svoje slobodno vreme da bih tu moderirao i da budem prost zejebavao se sa ostatkom kritičara zaslužuje podršku ...... maksimalnu podršku za uloćen trud , volju  ..
stoga iako me ne zanima fotografija , niti se razumijem u fotografiju odlučio sam sudjelovati ...
i ja sam podržavala natjecanje ...i igrala se...
ali radi "mede" odustajem...
znam da eva ulaže puno truda u sve to i svaka joj čast...
ali jednom kada me se prozove radi gluposti tu odustajem Wink

nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by m pon lip 16, 2014 10:33 am

tvoje pravo .......

ja se nebum više igral .........

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty14 / 99914 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Gabriel pon lip 16, 2014 1:59 pm

m je napisao/la:

ma hajde znam ja dasi ti ozbiljan lik , da ti nije baš do šale !

 gore ........
a jebemu...pa je moraš javno otkrit istinu...
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant pon lip 30, 2014 12:56 pm

1. uvijek me zeznu te male fotke, ne uspjevam ih dovoljno ozbiljno i pažljivo promatrati. kompozicija je dobra, pa je stoga dobila od mene 1 bod.

2. nažalost, voda na ovoj fotki jedva da i dolazi do izražaja.

3. nisam planinar Laughing, ali ovo mi je najdraže mjesto u grazu u jednoj, po meni najljepšoj gradskoj četvrti. Rettenbachklamm, kako se i zove taj jedini tjesnac u gradskom području, snimila sam prošli ponedjeljak, dužom ekspozicijom, preciznije 1/5s, f6,3 na ISO 200.

4. vjerujem da bi ova fotka dobila bar jedan bod da je bila prezentirana uz njen naziv, ali ovako je zasluženo ostala bez ijednog boda. ne znam koja je bila kapetanova namjera odlučivši se za ovakav naziv, ali za sve ima lijeka.smajlić
malo mi je krivo što nije poslao bolju fotku pa da pobjedi, i taj njegov naslov na portalu "krasi" njegovu fotku i nick. Very Happy

5. tanuki mi je poslao dvije fotke s riječima da izaberem koju želim. ovu sam izabrala jer mi se ovaj motiv više sviđao, iako je malo tehnički slabija od druge. pričam o onom gornjem desnom kutu koji je malo spržen.
razmišljala sam da vam u linku ovdje stavim i drugu tanukijevu fotku, ali ne znam bi li on to uopće htio i bi li mu to smetalo pa sam odustala.

6. problem noćnog snimanja, kojeg i sama često imam, i kod gabrija je rezultirao zamučenošću fotke. unatoč tome, sviđa mi se sklad i igra boja.

7. ...

8. nažalost preeksponirana fotka, što se osim na pjeni valova, vidi i na tirkiznoj površini mora.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by rider331 pon lip 30, 2014 1:03 pm

Čestitam histrionu pobjedniku Wink Tankome na sekund plejsu i Eva  tebi isto čestitke... Wink

 jujujuju 

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by m pon lip 30, 2014 1:16 pm

rider331 je napisao/la:Čestitam histrionu pobjedniku Wink  



 gore 
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty14 / 99914 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki pon lip 30, 2014 1:25 pm

lijepa analiza koju je ugodno pročitati"!

ohrabren tvojim postom i ja ću dati svoju analizu!
mada sad znamo autore, ništa se ne mijenja!
1. fotka koja me je u startu oborila s nogu, ritam i najbolja kompozicija, zbog loše tehničke kvalitete mislim da sam joj dodijelio samo 1 bod!
2. korektna fotka, ali po ničemu interesantna!
3. dao bi ruku da to nije Evina fotka dopadljiva je i zaslužuje apsolutno drugu poziciju!
4. dopadljiva fotka i igra u PS-u ali tehnički loša!
5. moja fotka totalno bzvz i ne zaslužuje komentar,a meni Eva ništa ne smeta,
ako sam poslao dvije, ne smeta me da ih objaviš, uostalom ja se zalažem za budući pravilnik u kojem bi natjecatelji mogli sudjelovati sa više fotki!
6. iako je kolorit dopadljiv, fotka je tehnički nekorektna , a ovaj odraz u vodi u prvom planu je šaka u oko!
7. definitivno najbolja fotka natjecanja, pa makar bila I Histronova Laughing
8: za ovu fotku sam mislio da je Evina,
ajde eva, nije to tako loša fotka Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by histrion pon lip 30, 2014 1:41 pm

Hvala, hvala.

Na slici je izvor Krupe.
Pošto sam imao jako malo vremena slika je nastala "u letećem startu".

Kad sam predložio novu temu imao sam dvije ideje što i kako slikati ... ali zbog nedostatka vremena (da bih realizirao one dvije ideje) u zadnjih 15-ak dana morao sam poslati nešto što bar približno odgovara nazivu teme.

Mislim (ustvari - nadam se) da se je situacija malo smirila i da ću u nekoliko slijedećih dana uspjeti napraviti i u temi objaviti one dvije slike.

U slijedećem krugu tema je slobodna ... a nakon toga tema (po pravu izbora) Zaustavljeno vrijeme.

Rekao bih da je tema jako "široka" pa neka si svatko misli po svome što sam mislio.  kes
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant pon lip 30, 2014 1:45 pm

sviđa mi se tema..smajlić
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Neu pon lip 30, 2014 1:47 pm

eva ne zab stavit slike u 2 teme, pobjedničke i sudjelovale
da mogu nagraditi peharom
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty999 / 999999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 15 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 27. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.