Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

+18
GMan
trotter
new level
mišokovač
avatarr
Bobsi
adrion
Gabriel
eva kant
evitaa
Iron Man
Hunnerkongen
tanuki
histrion
Neu
rider331
m
nikolina
22 posters

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gost sri pro 04, 2013 12:41 pm

marko je napisao/la:to vam tanči piči jedinice , da ovaj put bude siguran u pobijedu ....
hah hahahahhaa
Meni nije Tanuki zbičio asa nego Thunder Dinix smajlić
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Iron Man sri pro 04, 2013 12:47 pm

Nemoj sad otkrivati koja je tvoja slika Very Happy
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty336 / 999336 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Neu sri pro 04, 2013 12:48 pm

Iron Man je napisao/la:Nemoj sad otkrivati koja je tvoja slika Very Happy
x
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty999 / 999999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by m sri pro 04, 2013 12:48 pm

misa 

nikolina je napisao/la:To mi je najgore što sam od njega dobila Very Happy


misa misa misa misa 
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty14 / 99914 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by histrion sri pro 04, 2013 12:55 pm

nikolina je napisao/la:
... U životu nisam dobila jedinicu ...
Ti si poput mene.
Ja još uvijek imam gumicu iz prvog razreda osnovne.

Nikad ne griješim tako da bih morao koristiti gumicu.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty0 / 9990 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by m sri pro 04, 2013 12:56 pm

Iron Man je napisao/la:I opet neće pobijediti Very Happy
ali nema to veze , kao nije mu bitna pobijeda ali ipak se bude malo naljutio i malo bu vas karao , malo bude htio mjenjati pravila , malo nebude htio glasovati .....


čekaj ,, čekaj , sad če napisati stručnu ekspertizu za sve fotke ....
čekaj , čekaj ,sad če , piše ........

stručan sud !!!!!!!!!!

kako to glupo zvuči kad znam tko če napisati ........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty14 / 99914 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gost sri pro 04, 2013 12:57 pm

Iron Man je napisao/la:Nemoj sad otkrivati koja je tvoja slika Very Happy
Pa najljepša Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by m sri pro 04, 2013 12:59 pm

baklja !!!!!!!!!!

strašno je to čuti uživo , još ako je tlak malo veči pa kad krene hukati ....
strašno , još kad je noć pa kad obasja sve okolo kao da je dan a ne 01h iza ponoći ...
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty14 / 99914 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by tanuki sri pro 04, 2013 1:05 pm

kao prvo ne mislim da bi se glasovanje trebao objasniti, ali isto tako ne smatram da se u nekakvom natjecanju može glasovati za svoju fotku i dati iti broj bodova za više fotki, ali što je tu je,
eto ja ću sada prije izglasavanja pobjednika dati svoj komentar za sve fotke!
1. uličica,
jako dobra fotka, savršena kompozicija bez i jedne zamjerke, ali je malo dosadna, bez točke intresa
2. lakše se diše!
zanimljiva klet, ali da br ima nekakvog prasca u prvom planu!
3. sječanjsko predvečerje.
zanimljiva fotka, a li neboder pada. previše šuma u fotki, a nikopozicija nije najbolja
4. zagreb na dlanu..
pa motiv jest nebo i na tu temu bi pobrala pluseve ali na natječaju je bezlična i neinteresantna
5. plaža. lijepi beck motiv, ali ne postoji točka interesa!
6. igra fokusiranja- ideja jest dobra, ali cijela fotka djeluje neoštro,a pogotovo smetataj crntralni spaljeni dio
7. zalazak- kičasta fotka i primjer greške u komponiranju! sve u sredini!
8. ova fotka me je oborila s nogu, toliko je dobra da ne znam što bi komentirao!
9. ovo je isto jedna izvanredn dobra fotka, da je poslana u hoh formatu možda bi joj dao prednost nad prethodnom
10. magma, na prvi pogled fantastična fotka, nekkav vatroet, kompozicijski savršena, ai jednostavno mi nešto edostaje!
11. stijene,
bojim se ovo ocjenjivati jer ova fotka je dobila dobre ocijene,a za mene je dosadna, bez motiva!
12. kad stablo pozira, izuzetno dobar kolorit, zapažen motiv, izuzetno dobra fotka recimo u rangu sa prvom!
13. dodir prirde-
ideja je dobra ali tehnička nekorektnost totalno upropaštava ftku!
14. bleck bul limpresivna fotka, ali je tehnički loša, ima još nedostataka a ali jest prvladavajuće da je tehnički loša!
15. u ime obitelji, bzvz fotka, nedopustivi rez s desne strane
16. ljeptica i zvjer, vrlo uspješan primjer makro fotografije
17.pljuvat ću po vašim grobovima, izuzetno dobra fotka kreativna sama po sebi zbog korištenja dubinske oštrine, po mojoj kategorizaciji zavređuje četvrto mjesto!
18. šareni maniken, pa eto maniken je negdje na dnu ljestvice,
po meni možda ne zadnji jer je živo biće i bolja fotka od nekih statičnih motiva!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty700 / 999700 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Neu sri pro 04, 2013 1:08 pm

12. kad stablo pozira, izuzetno dobar kolorit, zapažen motiv, izuzetno dobra fotka recimo u rangu sa prvom!

dobra fotka a dao si jedan.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty999 / 999999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by tanuki sri pro 04, 2013 1:12 pm

Neu je napisao/la:12. kad stablo pozira, izuzetno dobar kolorit, zapažen motiv, izuzetno dobra fotka recimo u rangu sa prvom!

dobra fotka a dao si jedan.
dao sam 1 jer sam glasovao za tri fotke koje mi se sviđaju, a usput i svojoj sam dao 1,
dakle ne seri i objavi rezultate!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty700 / 999700 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Neu sri pro 04, 2013 1:13 pm

pa eto vidiš kako je tvoj način glasanja stupidan.

od 18 fotki ne mogu biti smao 3 bodovani a ostale napadnute jedinicama

bit je da svaku gledaš zasebno


objavit ću rezultate kad lenica glasa
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty999 / 999999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by nikolina sri pro 04, 2013 1:27 pm

Kapetan Kirk je napisao/la:Meni nije Tanuki zbičio asa  nego Thunder Dinix smajlić
bolje i on već tanuki Very Happy

Šalu na stranu.... tanukiju sve slike dobre,ok, ovo ono ,a skoro svi 1 dobili kao 

Tanuki za svoju ti dam kometar kada objavi pobjednika Wink


Zadnja promjena: nikolina; sri pro 04, 2013 1:33 pm; ukupno mijenjano 1 put.
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty0 / 9990 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gost sri pro 04, 2013 1:31 pm

Moze hvala Nikolina!
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by tanuki sri pro 04, 2013 1:35 pm

Neu je napisao/la:pa eto vidiš  kako je tvoj način  glasanja stupidan.

od 18 fotki ne mogu biti smao 3 bodovani a ostale napadnute jedinicama

bit je da svaku gledaš zasebno


objavit ću rezultate kad lenica glasa
kako ti nije jasno da glasuje dvadesetak forumaša i svatko može ocjeniti svoje favorite s ocjenom 3 2 ili 1
dakle svaka fotka ima podjednake šanse
ok
s obzirom na broj prijavljenih mogli bi glsovati od 10 do jedan ali nikako za vlastitu fotku!
zašto čekaš glsovanje lenice?
dali očekuješ promjenu rezultata?
što njen glas znači u cijeloj priči hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty700 / 999700 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by m sri pro 04, 2013 1:41 pm

ali je fer ako je postala sliku i natjecala se da se pričeka i njen glas .......

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty14 / 99914 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Hunnerkongen sri pro 04, 2013 4:49 pm

Lenica ovdje dolazi stihijski, a iz iskustva iz prvog kruga velike su šanse da krivo odglasa i pobere kaznu.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty39 / 99939 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by tanuki sri pro 04, 2013 4:52 pm

Hunnerkongen je napisao/la:Lenica ovdje dolazi stihijski, a iz iskustva iz prvog kruga velike su šanse da krivo odglasa i pobere kaznu.
lenica je zakon Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty700 / 999700 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gost sri pro 04, 2013 4:55 pm

Hunnerkongen je napisao/la:Lenica ovdje dolazi stihijski, a iz iskustva iz prvog kruga velike su šanse da krivo odglasa i pobere kaznu.
Mozda se Lenice boji glasati nakon zadnjeg kartoniranja....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Hunnerkongen čet pro 05, 2013 7:07 am

Rezultati DANAS!!!!! neu4 
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty39 / 99939 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gost čet pro 05, 2013 7:52 am

Teško....kaže Neu da moramo čekat Lenicu,a od nje ni L
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Hunnerkongen čet pro 05, 2013 7:59 am

Ma dobit će Neu za uho.cici 
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty39 / 99939 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gost čet pro 05, 2013 8:10 am

Pobjednik je ionako očit.....Sunce !

Što prije proglasimo pobjednika,možemo znati i početi raditi na temi novog natječaja....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Iron Man čet pro 05, 2013 10:26 am

Znam ja Lenicu s drugog foruma, poslat ću joj poruku Very Happy
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty336 / 999336 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gost čet pro 05, 2013 10:46 am

To Irone !
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.