Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentari na pobjedničke fotke!

+19
Neu
eva kant
Teo
Nemo
Mihovil
rider331
Gabriel
Jørgen
nikolina
tanuki
Žužika
m
Iron Man
Chulpan
zbracun
Hunnerkongen
evitaa
pulpfiction
23 posters

Stranica 24 / 27. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next

Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by histrion ned oľu 01, 2015 1:55 pm

phoenixos je napisao/la:
... sto se tice one fore sa rezanjem , da , dobila je malo bolji izgled i sve , ali mi se nesvidja jer si je okrenio a tako nije u stvarnosti ...

Ovo je izjava mjeseca

Satima obrađuješ sliku .... a onda ti se ne sviđa jer u stvarnosti nije tako ....

Laughing
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 61
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by phoenixos ned oľu 01, 2015 1:59 pm

po meni je jedna stvar naglasiti boje radi atmosfere i slicno ali preslagivati elemente fotke je nesto sasvim drugo , tako isto mogu i od 10 fotki slozit jednu da sjednes na dupe ali to je onda vec filozofija tako da nebi u te vode ..
phoenixos
phoenixos
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.08.2014
Broj postova : 163
Reputacija Reputacija : 96
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant ned oľu 01, 2015 2:03 pm

ne sviđa mu se kako je tanuki zamislio da bi njegova fotka trebala izgledati sa stablom na drugoj strani, i sasvim je razumljivo jer je njegovo oko i fotić uhvatio onakav prizor, i kao takav ga zapamtio.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by histrion ned oľu 01, 2015 2:29 pm

phoenixos je napisao/la:
... naglasiti boje radi atmosfere ...

Recimo ovako ???

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 1495519_923702687674947_3796084879539403173_n

Sve kao u stvarnosti ... osim malo boje radi atmosfere. Zločesti osmijeh
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 61
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki ned oľu 01, 2015 2:36 pm

eva kant je napisao/la:ne sviđa mu se kako je tanuki zamislio da bi njegova fotka trebala izgledati sa stablom na drugoj strani, i sasvim je razumljivo jer je njegovo oko i fotić uhvatio onakav prizor, i kao takav ga zapamtio.
fotografija nije reala i glupo je smatrati kako bi kreativna fotografija trebala biti realna!
i da Eva ja sam dugo dvojio dali da ili ne postaviti drvo na desnu stranu jer bi to zahtijevala sva pravila kompozicije, stavio sam jednu sliku uz drugu i odlučio sam se za fotku koju sam poslao, ne znam dali je zbog toga, prevladao taj 1 bod za moju pobjedu, a uostalom ti ne možeš znati koja je fotka prava, sa stablom na lijevoj ili desnoj strani Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki ned oľu 01, 2015 2:40 pm

phoenixos je napisao/la:po meni je jedna stvar naglasiti boje radi atmosfere i slicno ali preslagivati elemente fotke je nesto sasvim drugo , tako isto mogu i od 10 fotki slozit jednu da sjednes na dupe ali to je onda vec filozofija tako da nebi u te vode ..
ne ti si jako dobar, ali činjenica jest da se nisi potrudio oko prezentacije svoje fotke, Neu ti je s pravom zamjerila debeli okvir kojem si posvetio više pažnje nego kompoziciji same fotke, da si je poslao u rezu kojeg sam ja preporučio bila bi u rangu moje, možda i bolja!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant ned oľu 01, 2015 2:42 pm

tanuki je napisao/la:
fotografija nije reala i glupo je smatrati kako bi kreativna fotografija trebala biti realna!
i da Eva ja sam dugo dvojio dali da ili ne postaviti drvo na desnu stranu jer bi to zahtijevala sva pravila kompozicije, stavio sam jednu sliku uz drugu i odlučio sam se za fotku koju sam poslao, ne znam dali je zbog toga, prevladao taj 1 bod za moju pobjedu, a uostalom ti ne možeš znati koja je fotka prava, sa stablom na lijevoj ili desnoj strani Laughing

pa to ne znaju oni koju promatraju fotku, ali zna sam autor..
i nisam ja ta koja smatra da fotografija treba biti realna, ja sam samo rekla da mogu shvatiti zašto se phoenixosu nije sviđalo stablo na drugoj strani.
i sama znam ponekad preslikati svoju fotku i uspoređivati..
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki ned oľu 01, 2015 2:58 pm

eva kant je napisao/la:

pa to ne znaju oni koju promatraju fotku, ali zna sam autor..
i nisam ja ta koja smatra da fotografija treba biti realna, ja sam samo rekla da mogu shvatiti zašto se phoenixosu nije sviđalo stablo na drugoj strani.
i sama znam ponekad preslikati svoju fotku i uspoređivati..
činjenica je da je phoenix za svoju reputaciju poslao lošu fotku , odnosno ne toliko lošu, koliko loše prezentiranu i da sam znao da je on autor ne bi mu dodijelio ni taj jedan bod zbog kojeg sam dvojio!
ja sam dvojio za svoju fotku dali stablo staviti na desnu stranu, ali prevladalo je to što su kontra teža planine, ali za phoenixovu fotku nema nikakvih razloga da ne napravi kompoziciju po mojim prijedlozima Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by rider331 ned oľu 01, 2015 2:59 pm

Čestitam pobjedniku!

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki ned oľu 01, 2015 3:10 pm

rider331 je napisao/la:Čestitam pobjedniku!
ćestitam i ja tebi jer tvoja fotka je podjednako dobra!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by rider331 ned oľu 01, 2015 3:24 pm

tanuki je napisao/la:
ćestitam i ja tebi jer tvoja fotka je podjednako dobra!

hvala, meni je i dalje slika  Sunset Boulevard nekako najdraža. Odmah me osvojila. Ima nešto u njoj. Probudila je sjećanje u meni na nešto lijepo. I to je bilo to! Ali nije samo to razlog zašto je dobila 3 boda. Jednostavno je to usamljeno stablo. To je to. Dok neu nije napisala da je debel okvir ja nisam ni skužio okvir, koliko me slika osvojila.

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki ned oľu 01, 2015 3:32 pm

rider331 je napisao/la:

hvala, meni je i dalje slika  Sunset Boulevard nekako najdraža. Odmah me osvojila. Ima nešto u njoj. Probudila je sjećanje u meni na nešto lijepo. I to je bilo to! Ali nije samo to razlog zašto je dobila 3 boda. Jednostavno je to usamljeno stablo. To je to. Dok neu nije napisala da je debel okvir ja nisam ni skužio okvir, koliko me slika osvojila.
okvir je nebitan,
mene smeta taj crni dio u podnožju fotke i zato sam predložio kvalitetniji rez,
ali uostalom i nije bitno,
histrionva fotka je bolja!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by rider331 ned oľu 01, 2015 5:36 pm

tanuki je napisao/la:
okvir je nebitan,
mene smeta taj crni dio u podnožju fotke i zato sam predložio kvalitetniji rez,
ali uostalom i nije bitno,
histrionva fotka je bolja!

kako kome tanuki kako kome smajlić

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki ned oľu 01, 2015 8:36 pm

rider331 je napisao/la:

kako kome tanuki kako kome smajlić
nije kako kome, možda na ovom našem malom forumu, ali pravila postoje i vrlo su egzaktna, ja sam svoje glasovanje objasnio jer sam siguran u svoj stav, ako netko ima nešto protiv neka objasni, ja ne pristupam fotografiji na principu sviđa mi se ili mi se ne sviđa, jer prilično jasno mogu definirati što je dobro a što loše na fotografija Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant ned oľu 01, 2015 8:41 pm

tanuki je napisao/la:
činjenica je da je phoenix za svoju reputaciju poslao lošu fotku , odnosno ne toliko lošu, koliko loše prezentiranu i da sam znao da je on autor ne bi mu dodijelio ni taj jedan bod zbog kojeg sam dvojio!
ja sam dvojio za svoju fotku dali stablo staviti na desnu stranu, ali prevladalo je to što su kontra teža planine, ali za phoenixovu fotku nema nikakvih razloga da ne napravi kompoziciju po mojim prijedlozima Wink

onda je bolje da nisi znao..uskratiti nekome bod samo zato jer znaš da može i zna bolje je glupo, jer ocjenjuju se trenutne fotke, a ne prijašnje. pa ako je ova fotka bolja u odnosu na ostale na natječaju, onda je zaslužila taj bod.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki ned oľu 01, 2015 8:53 pm

eva kant je napisao/la:

onda je bolje da nisi znao..uskratiti nekome bod samo zato jer znaš da može i zna bolje je glupo, jer ocjenjuju se trenutne fotke, a ne prijašnje. pa ako je ova fotka bolja u odnosu na ostale na natječaju, onda je zaslužila taj bod.
nikada ne pristupam fotografiji iz pozicije tko je autor, ali teško je bilo odlučiti se kome dati taj 1 bod jer za 3 i 2 boda je bilo apsolutno neupitno, 1 bod sam dodijelio samo stoga što bi uz bolji rez fotka bila jako dobra, neuinu fotku sam odbacio samo stoga što je već viđena i velika dilema je bila između tvoje i phoenixove fotke, jer tvoja fotka nema nikakve zamjerke, osim što si je nepotrebno šarpala pa izgleda previše umjetno i tehnički neispravno.
da nisam ozbiljno mislio u općenitom smislu,samo sam htio motivirati autora, moje glasovanje bi ostalo i da sam znao sve autore Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by rider331 ned oľu 01, 2015 9:34 pm

tanuki je napisao/la:
nije kako kome, možda na ovom našem malom forumu, ali  pravila postoje i vrlo su egzaktna, ja sam svoje glasovanje objasnio jer sam siguran u svoj stav, ako netko ima nešto protiv neka objasni,  ja ne pristupam fotografiji na principu  sviđa mi se ili mi se ne sviđa, jer prilično jasno mogu definirati što je dobro a što loše na fotografija  Wink

kako kome tanuki kako kome... ja ću dati onoj fotki 3 boda za koju ja mislim da je zaslužila 3 boda... što je tu nejasno?

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki ned oľu 01, 2015 9:41 pm

rider331 je napisao/la:

kako kome tanuki kako kome... ja ću dati onoj fotki 3 boda za koju ja mislim da je zaslužila 3 boda... što je tu nejasno?
ništa nije nejasno osim da ne možeš ocjenjivati fotografiju samo iz pozicije sviđanja, ok, možeš na ovom našem malom forumu, ali ako se misliš baviti fotografijom ozbiljnije, a imaš potencijal onda moraš i razviti svoje kriterije Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by rider331 ned oľu 01, 2015 9:46 pm

tanuki je napisao/la:
ništa nije  nejasno osim da ne možeš ocjenjivati fotografiju samo  iz pozicije sviđanja, ok, možeš   na ovom našem malom forumu, ali ako se misliš baviti fotografijom ozbiljnije, a imaš potencijal onda moraš i razviti svoje kriterije Wink

opet ga kompliciraš... bezpotrebno... nema potrebe za tim... ne želim biti profesionalac u fotografiji.. i ne mislim se bavit ozbiljnije.. jer da mislim ozbiljnije ne bi sa tobom ovdje raspravljao o tome.. a definitivno ne bi imao fotić koji sad imam itd...

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki ned oľu 01, 2015 9:56 pm

rider331 je napisao/la:

opet ga kompliciraš... bezpotrebno... nema potrebe za tim... ne želim biti profesionalac u fotografiji.. i ne mislim se bavit ozbiljnije.. jer da mislim ozbiljnije ne bi sa tobom ovdje raspravljao o tome.. a definitivno ne bi imao fotić koji sad imam itd...
a zašto ne, imaš talent i radiš super fotke s fotićem kojeg imaš i ne moraš raspravljati sa mnom, dovoljno je da raspravljaš sam sa sobom i nikada ne znaš što ti budućnost nosi Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by rider331 ned oľu 01, 2015 10:03 pm

tanuki je napisao/la:
a zašto ne, imaš talent i radiš super fotke s fotićem kojeg imaš i ne moraš raspravljati sa mnom, dovoljno je da raspravljaš sam sa sobom i  nikada ne znaš što ti budućnost nosi  Wink

hvala hvala međutim opet kažem.. ne vidim se u tome i radim to usputno. Ako se u budućnosti budem u tome vidio i ako me to bude više zanimalo nego što me zanima sada možda se pomaknem na stepenicu dalje i u tim vodama. Za sada sam zadovoljan ovako. neznam

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant uto oľu 31, 2015 12:43 pm

ni čestitati niste u stanju..tz tz tz..Very Happy

eh da, sljedeća tema je: Buđenje proljeća
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Nemo uto oľu 31, 2015 12:51 pm

čestitam Eva smajlić
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty4 / 9994 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant uto oľu 31, 2015 1:36 pm

hvala Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki uto oľu 31, 2015 2:22 pm

pa eto sada ću ja komentirati, jer nikoga neću navesti na glasovanje da se povede za mnom !
kao prvo sve čestitke Evi, zasluženo prvo mjesto, ali da je samo blenda bila malo manja i dubinska oštrina malo veća fotka bi bila još bolja ili da je još na tučku cvjeta nekakva bubamara kao točka interesa ( mogla si je staviti, a ne umontirati), fotografija bi mogla ozbiljno konkurirati i u ozbiljnijim natjecanjima!
fotka forca u mirovanju je korektna fotka na zadanu temu, ali manjka joj sadržaj, pa je samo dobra tehnička fotka, mada bi meni bila izazov da tu umontiram recimo puža pa bi fotka imala i priču !
dvojio sam između: pas na dopu i van gog, eto ako ću iskreno van gog je bolja, ali već je dobila toliko bodova, da sam htio dati malo stimulacije, autoru fotke a i iskreno ne bi bilo u redu da je slika van gog ista ili bolja od Evine i na kraju fotka podupri me:
najbolje na fotki je njen naziv (možda bi trebalo organizirati paralelno i natječaj za najbolji naziv)
detalj zamijećen ali fotografski katastrofalno obrađen; rušeće linije, a glavni motiv spaljen!
i da komentiram vlastitu fotku s ili bez PS bi vjerojatno opravdano završila na trećem mjestu, a komentar Histriona sam očekivao mada nisam očekivao da će to naglasiti u samom glasovanju, jer sam to rekao Evi i kada sam poslao sliku!
Fotografija nije samo dokumentarizam i od svog nastanka koristi trikove montaže i retuša i od svog nastanka ima i svoj razvoj i svoje kategorije!
imao sam ja i boljih fotki, u jednom periodu sam fotografirao vrata i kvake, pa čak mi je na umu bio da tema budu vrata, ali jednostavno mi vrag nije dao mira pa sam morao poslati ovu fotku s malo igre u PS-u
nadam se da se nitko ne ljuti na moje komentare, jer to je moje mišljenje,
nova tema je izazov, aktualna pa se vidimo u idućem natjecanju Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 24 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 24 / 27. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.