Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentari na pobjedničke fotke!

+19
Neu
eva kant
Teo
Nemo
Mihovil
rider331
Gabriel
Jørgen
nikolina
tanuki
Žužika
m
Iron Man
Chulpan
zbracun
Hunnerkongen
evitaa
pulpfiction
23 posters

Stranica 25 / 27. Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next

Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant uto oľu 31, 2015 2:37 pm

eh, kao da ja imam bubamaru u džepu, pa da je mogu namjestiti na cvijet kad to želim..Very Happy
inače, to je detalj na vratima jedne crkve u grazu.

i da, priznajem da me histrionov komentar nasmijao, baš zbog toga što si očekivao takvu njegovu reakciju..Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki uto oľu 31, 2015 2:46 pm

eva kant je napisao/la:eh, kao da ja imam bubamaru u džepu, pa da je mogu namjestiti na cvijet kad to želim..Very Happy
inače, to je detalj na vratima jedne crkve u grazu.

i da, priznajem da me histrionov komentar nasmijao, baš zbog toga što si očekivao takvu njegovu reakciju..Very Happy
da postoje razlike između pasioniranih fotografa i talentiranih fotografa!
ti jesi ovo drugo, a motiv neće nigdje pobjeći pa ponesi bubamare u džepu Very Happy
da zanimljivo je kako smo predvidivi Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by rider331 sri tra 01, 2015 12:29 pm

Čestitam evi na pobjedi.. smajlić

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant čet tra 02, 2015 6:30 am

hvala rider smajlić
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by histrion pon tra 06, 2015 9:49 pm

tanuki je napisao/la:
... komentar Histriona sam očekivao mada nisam očekivao da će to naglasiti u samom glasovanju, jer sam to rekao Evi i kada sam poslao sliku!

Hmmm.
Ja sam bio uvjeren da tebe boli kurac što mislim o tvojim slikama ...


Zadnja promjena: histrion; pon tra 06, 2015 9:56 pm; ukupno mijenjano 1 put.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by histrion pon tra 06, 2015 9:53 pm

tanuki je napisao/la:
... zanimljivo je kako smo predvidivi ...

Ne moraš se zvati Albert da bi predvidio moj komentar na uništenu sliku.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki pon tra 06, 2015 10:33 pm

histrion je napisao/la:

Ne moraš se zvati Albert da bi predvidio moj komentar na uništenu sliku.
slika je uništena veliš?
zašto?
sama po sebi nije bog zna što, a ja sam joj dao novu dimenziju malo se poigravši s njom, pa bi eto mogla biti ilustracija za korice nekakve knjige!
fotografija od svog nastanka nije odraz stvarnosti, a i dijeli se u više kategorija!
ti zastupaš tvrdi smjer dokumentarističke fotografije i zanemaruješ greške kamere koja svijet vidi drugačije nego ljudsko oko!
ti odbijaš svaku intervenciju na fotografiji, ali svaka zabilježena slika nije stvarnost. jer isti motiv s drugim fotoaparatom može dati sasvim drugačiju sliku, ali onaj tko je napravio tu sliku trebao bi znati što želi prezentirati!
dakle moja fotka je slična milijunima takvih fotki i nije ništa posebno,
ok ti smatraš da sam je uništio a ja smatram da sam jednoj bzvz fotki dao dimenziju više Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by histrion pon tra 06, 2015 10:49 pm

tanuki je napisao/la:
... ja smatram da sam jednoj bzvz fotki dao dimenziju više ...

To je tvoj pogled i ja ga neću ni pokušati promijeniti.

Ti možeš i dalje smatrati da je fotografija umjetnost i samim time podložna umjetničkoj slobodi.
Ali ... sve dok postoje osobe koje smatraju da je u konzervu zatvoreno govno umjetnost ... ja ću na umjetnosti gledati reduciranim pogledom.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki pon tra 06, 2015 11:22 pm

histrion je napisao/la:

To je tvoj pogled i ja ga neću ni pokušati promijeniti.

Ti možeš i dalje smatrati da je fotografija umjetnost i samim time podložna umjetničkoj slobodi.
Ali ... sve dok postoje osobe koje smatraju da je u konzervu zatvoreno govno umjetnost ... ja ću na umjetnosti gledati reduciranim pogledom.
to je tvoje pravo,
ali eto smatram da nam se interesi donekle poklapaju, ja sam bzvz planinar u usporedbi s tobom i zavidim ti malo na tom jer ja se nisam penjao po zaleđenom slapu i mogu samo maštati o tom koliko je to lijepi doživljaj,
ali dozvoli koliko si ti zakon na ovom forumu u planinarenju, ja sam zakon u fotografiji, jer sam godine proveo u fotolaboratoriju i imam nekakva priznanja u tom području, i koliko mi je žao što je digitalna fotografija uništila čar analogne fotografije, ipak sam se prilagodio i foto laboratorij zamijenio sa PS-om !
vrlo je lijepo sudjelovati na natječaju u fotografiji i gledati komentare,
pojave se i vrhunske fotke i žao mi je kada nisu prepoznate, ali kao ljubitelj fotografije uvijek ću motivirati sve za sudjelovanje, jer i najlošija fotka je bolja od onog tko ne sudjeluje!
ti eto vjerojatno nisi očekivao tako loš plasman za svoju fotografiju jer si je smatrao boljom od moje, i tu si u pravu,
bila bi bolja da si je malo dotjerao Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Neu uto tra 28, 2015 6:58 am

divne slike,ovaj krig je bio najbolji do sad i konkurencija je bila jaka. čestitam osvajačima prvih mjesta. stavim sliku na portal u toku dana...

huner,koja je iduća tema? čestitam na prvom mjestu, tvoja mi je bila najbolja
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty999 / 999999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Hunnerkongen uto tra 28, 2015 7:25 am

Neka budu OBLACI Very Happy
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty39 / 99939 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Neu uto tra 28, 2015 7:29 am

može, prodano Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty999 / 999999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki pet svi 01, 2015 6:08 pm

a upravo sam namjeravao odustati od natjecanja u fotografiji jer više nisam motiviran , jer sam se dokazao, a u igri su isti forumaši, ali oblaci koji su mi fascinantni i imam više stotina fotografija oblaka me izazivaju da opet sudjelujem u natječaju Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Neu uto svi 05, 2015 9:01 am

i jaću sudjelovati u oblacima. kad kreće natječaj? napokon sam postavila fotku na portal
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty999 / 999999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki uto svi 05, 2015 9:18 am

Neu je napisao/la:i jaću sudjelovati u oblacima. kad kreće natječaj? napokon sam postavila fotku na portal
ma nemoj?
pa ti si sudjelovala uvijek i svaka pohvala za tvoje sudjelovanje, pa iako su tvoje fotke tehnički loše u pravilu jer nemaš kvalitetnu opremu ipak je prepoznata tvoja želja za dobrom fotkom i za razliku od Histriona spremna si učiti!
žao mi je što TD više ne sudjeluje, jer on je imao dobre fotke koje možda nisu bile prepoznate!
natjeraj njega na sudjelovanje, jer valjda imaš na njega takav utjecaj!
ako se TD ne prijavi na natjecanje neću ni ja, pa ti vidi tko ti je stvarni suport na ovom forumu u izumiranju Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki uto svi 05, 2015 9:34 am

ponovo sam pogledao hunerovu fotografiju koja mi se sviđa, ali huner bezobrazno laže kada tvrdi da nije napravio nikakve intervencije na toj fotki!
rembrant efekt odnosno aura oko cvjeta podjednako raspoređena je jednostavno nemoguča bez dodatne intervencije!
apsolutno se slažem da je to najbolja fotka na temu, ali mrzim kada mi se laže Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Neu sri svi 13, 2015 6:38 pm

eva, kad pokrećeš novi krug?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty999 / 999999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant sub svi 16, 2015 6:20 am

ne želim više voditi natječaj i biti vezana tom obavezom za forum..
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Teo sub svi 16, 2015 12:29 pm

znači ništa od natječaja Razz
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant sub svi 16, 2015 1:19 pm

pa može ga voditi Neu ili bilo tko drugi..
to što ga ja više ne želim voditi, ne znači da ga više neće biti.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Neu sub svi 16, 2015 2:09 pm

pa ali ti si glavna u tome, tebi najbolje ide... ajviše volimo kad ti vodiš
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty999 / 999999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by phoenixos sub svi 16, 2015 7:17 pm

otvorit cu ga ja ovaj put ako ne zamjerate , da ne razvlacimo vise , hvala !
phoenixos
phoenixos
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.08.2014
Broj postova : 163
Reputacija Reputacija : 96
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by phoenixos pon svi 25, 2015 7:11 pm

razmisljam o ideji da se napravi šema , nesto slicno ovome sto ide sada kolko vidim po temama , ali sa recimo nekim malim estetskim izmjenama , primjerice evo ja sam sad otvorio temu za natječaj i to je ok , tjedan dana je prošlo , natječaj je gotov i sad je tjedan dana glasanje , na kraju ovog tjedna zbrajaju se glasovi i pobjednik dobiva rok od dva tjedna da smisli slijedecu temu za natječaj , za to vrijeme ide dvotjedna šema slobodnog natječaja i glasanja , što bi se svelo na jednom mjesečno tematski natječaj i jednom slobodna tema , s time da sad dolazimo i do one mozda nezeljene strane natjecaja a to je da ima mnogo ljudi koji nevole zadavati teme a vole ucestvovati , smatram da je fer i korektno da ipak u slucaju da u predhodnom najecaju pobijede da se uhvate tog zadatka te smisle i predloze iducu temu jer to nije nista strasno smajlić , i naravno ono nezaobilazno , pošto nas ionako nema puno ovdje koji fotkamo i postamo fotke , dakle da sa dozvoli da i autor natjecaja sudjeluje ali u slucaju da njegova fotka ima najvise glasova onda drugoplasirani bira temu natjecaja kako se nebi prčesto neki ponavljali kao autori teme a samim time doprinosimo raznovrsnosti odabira natječaja i pritome smanjujemo mogucnost da se natjecaj postavlja prema vrsti fotografije koju odredjeni fotograf preferira i time stječe prednost nad drugima u tom natječaju ..........




dakle ovo je samo prijedlog pa eto iznesite svoja mišljenja ...
phoenixos
phoenixos
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.08.2014
Broj postova : 163
Reputacija Reputacija : 96
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Neu sri svi 27, 2015 8:59 pm

odličan prijedlog!
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty999 / 999999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by rider331 čet svi 28, 2015 9:18 am

phoenixos je napisao/la:

dakle ovo je samo prijedlog pa eto iznesite svoja mišljenja ...

I'm in! gore

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 25 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 25 / 27. Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.