Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentari na pobjedničke fotke!

+19
Neu
eva kant
Teo
Nemo
Mihovil
rider331
Gabriel
Jørgen
nikolina
tanuki
Žužika
m
Iron Man
Chulpan
zbracun
Hunnerkongen
evitaa
pulpfiction
23 posters

Stranica 13 / 27. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 27  Next

Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant sub svi 31, 2014 5:03 pm

jasno sam objasnila zašto sam namjeravala čekati da natječaj završi prije nego njih prozovem za takvo glasanje, nisam ih zaobišla, kao što vidiš, pitanje im je postavljeno.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Jørgen sub svi 31, 2014 5:06 pm

Postavljeno je nakon objavljivanja rezultata, ja sam popljuvan prije nego sam imao priliku glasovati. Golema razlika.

No to je nebitno.
Bitno je da si se postavila kao neka vrst boga, policajca ili hilari clinton. Nemoj to raditi. Ostavi se motiva glasovatelja jer na njih ne možeš utjecati.


Zadnja promjena: Jørgen; sub svi 31, 2014 5:10 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty9 / 9999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant sub svi 31, 2014 5:09 pm

kao prvo, nisam te popljuvala..izrazila sam sumnju i direktno te pitala za razlog čekanja..
razlog nisi rekao, i time samo produbio sumnju..
sam si to izazvao..
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Jørgen sub svi 31, 2014 5:12 pm

eva kant je napisao/la:kao prvo, nisam te popljuvala..izrazila sam sumnju i direktno te pitala za razlog čekanja..
razlog nisi rekao, i time samo produbio sumnju..
sam si to izazvao..
Baba drumom a djed šumom.

Popljuvala si me i jedinog od svih forumaša prozvala imenom.

Ti forumaše ne smiješ pitati za razlog čekanja kao ni za razlog glasovanja za nikolinu. Ne tiče te se to.


Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty9 / 9999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant sub svi 31, 2014 5:15 pm

ti baš voliš glumit žrtvu? Very Happy

tko kaže da ja ne smijem pitati? znači, ako posumnjam u nekorektnost, trebam se praviti da to ne vidim, jer mene se to ne tiče?
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Jørgen sub svi 31, 2014 5:28 pm

eva kant je napisao/la:ti baš voliš glumit žrtvu? Very Happy

tko kaže da ja ne smijem pitati? znači, ako posumnjam u nekorektnost, trebam se praviti da to ne vidim, jer mene se to ne tiče?
To o žrtvi si i jučer napisala pa pobrisala Zločesti osmijeh Izgleda nisi najsigurnija u svoj stav.

Problem je u tom da ti u ovoj situaciji ne možeš "sumnjati u nekorektnost". Pitati možeš, no odgovor nećeš dobiti. Glasovati za nikolininu fotku nije nekorektno, koliko god ti mislila da jest.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty9 / 9999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant sub svi 31, 2014 5:36 pm

slučajno sam greškom obrisala taj post..i dalje mislim da baš jako voliš od sebe praviti žrtvu i žaliti se na nekakvu imaginarnu nepravdu.

izvini, ali ti mi sigurno nećeš govoriti mogu li ja sumnjati u nešto ili ne, a pitati ću uvijek i kad god posumnjam u bilo kakvu nekorektnost.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Gabriel sub svi 31, 2014 5:40 pm

eva kant je napisao/la:@ gabri
za tebe me ne čudi, em nemaš pojma o fotografiji, em si i sam međed. Very Happy

ja nemam pojma o fotografiji? JA nemam pojma?

e dobro  prop 
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Jørgen sub svi 31, 2014 5:43 pm

eva kant je napisao/la:slučajno sam greškom obrisala taj post..i dalje mislim da baš jako voliš od sebe praviti žrtvu i žaliti se na nekakvu imaginarnu nepravdu.

izvini, ali ti mi sigurno nećeš govoriti mogu li ja sumnjati u nešto ili ne, a pitati ću uvijek i kad god posumnjam u bilo kakvu nekorektnost.
Nepravdu si brzopleto pobrala od histeriona. Nije bilo nepravde, ali osionosti i bahatosti jest. Na ništa se nisam žalio, samo sam se maknuo i sad ti želim pomoći savjetom no tu pomoć ne moraš primiti.

Možeš misliti što želiš i postavljati pitanja koja želiš, no uvijek ćeš dobiti odgovore poput onog od irona - "glasovao sam za fotku koja mi se sviđa", a ne "bio sam nekorektan, oprosti".

Nemam ti ja što govoriti ako ne želiš slušati. Uvjerit ćeš se sama. Nebitan je prošli natječaj, bitni su budući.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty9 / 9999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant sub svi 31, 2014 5:54 pm

misliš da nisam znala da ću dobiti takav odgovor? naravno da jesam, no to me ne koči da javno pitam i tako dam do znanja kakvo imam mišljenjem o takvom glasanju.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Jørgen sub svi 31, 2014 5:56 pm

OK, neka tako bude.

Kod glasovanja ne odlučuje samo razum nego i emocije. Nitko drugi nikad neće i ne može shvatiti što tebe ili mene veže za neku fotku osrednje ili nikakve kvalitete.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty9 / 9999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant sub svi 31, 2014 6:02 pm

ali ako je tako to se da objasniti..što spriječava bilo koga da obrazloži zašto mu je neka fotka najbolja? zašto npr. iron i rider ne kažu šta im se toliko sviđa?
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Jørgen sub svi 31, 2014 6:05 pm

Da sam ti, pretpostavio bih najgore. Ali to sam ja koji volim sve ljude i forumaše, pa ću pomisliti da nemaju potrebnu elokvenciju.

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty9 / 9999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant sub svi 31, 2014 6:09 pm

poštedi me, molim te .. :faceklanjanje: 
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Jørgen sub svi 31, 2014 6:10 pm

Pošteđena si Laughing

Jørgen
Trajno baniran/a

Registriran/a : 08.06.2013
Broj postova : 2381
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty9 / 9999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by nikolina sub svi 31, 2014 10:03 pm

Gabriel je napisao/la:a u kurac, a ja mislio da je onaj pingvin od nikoline kiša

sorry nikolina

P.S. da motiv nije "portret" i ja bih međedu dao 3 boda.
a lijepo sam ti rekla da je medvjed moj i da mi daš 3 boda  mn 

za ovo si mi dužan dvije kave Very Happy
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Gabriel sub svi 31, 2014 10:16 pm

nikolina je napisao/la:za ovo si mi dužan dvije kave Very Happy

i bit ću ti dužan dok sam živ  Zločesti osmijeh 
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by nikolina ned lip 01, 2014 9:37 am

Gabriel je napisao/la:

i bit ću ti dužan dok sam živ  Zločesti osmijeh 
Razz

Nego Eva jučer sam bila u gužvi pa nisam imala vremena ,ali sad ga imam na pretek pa da ti postavim par pitanja...
Mene zanima odakle tebi pravo da ti sama odlucuješ kome je koja slika najlijepša?
Odakle ti pravo prozivat nekoga da obrazloži svoje glasovanje,jel je baš toj sliki dao 3 boda?
Tko si ti da nekome namećeš svoj ukus i da mu govoriš dal je ta fotka lijepa ili ne?
Ne znam ja šta si se ti umisla,ali s ovim si pretjerala...
Jel draga ja nikoga nisam molila nikada ni rl,a kamoli u virtuali da mi da nešta,a kamoli jebena 3 boda na nekoj sliki....ma koliko ti govorila da nisi misla na to,tako je ispalo...
I da nije fotka bila u pitanju,da je tuđa bila postavila bi ti ista pitanja,jel možeš se ti kužit u fotke koliko hoćeš,ali ne možeš svoj ukus nekome nametati...
I zadnja dva pitanja...što nas jebeš na pm...prijavi se na natječaj,glasaj...a onda poslije ispadne da smo svii glupavi i ne kužimo koje su prave fotke koje ne...
Zato najbolje napravi zatvreno natjecanje tebe,histriona,tanukija i ridera i igrajte se....jel ja sam ovo doživjela kao zajebanciju na forumu,a ne neko ozbiljno natjecanje,...jel fotke sve od reda su loše rangirane i bilo me baš briga,samo sam se igrala,a sad bome više neću....jel kao voditelj ne cjeniš natjecatelje ,već ih pokušavaš lažo optužit za nešta što nema veze s vezom(ma koliko ti govorila da nisi misla na to,ja ti ne vjerujem).
Toliko od mene na fotkama Wink
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Iron Man ned lip 01, 2014 10:35 am

Cat fight Very Happy
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty336 / 999336 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant ned lip 01, 2014 10:43 am

nikolina je napisao/la:
Razz

Nego Eva jučer sam bila u gužvi pa nisam imala vremena ,ali sad ga imam na pretek pa da ti postavim par pitanja...
Mene zanima odakle tebi pravo da ti sama odlucuješ kome je koja slika najlijepša?
Odakle ti pravo prozivat nekoga da obrazloži svoje glasovanje,jel je baš toj sliki dao 3 boda?
Tko si ti da nekome namećeš svoj ukus i da mu govoriš dal je ta fotka lijepa ili ne?
Ne znam ja šta si se ti umisla,ali s ovim si pretjerala...
Jel draga ja nikoga nisam molila nikada ni rl,a kamoli u virtuali da mi da nešta,a kamoli jebena 3 boda na nekoj sliki....ma koliko ti govorila da nisi misla na to,tako je ispalo...
I da nije fotka bila u pitanju,da je tuđa bila postavila bi ti ista pitanja,jel možeš se ti kužit u fotke koliko hoćeš,ali ne možeš svoj ukus nekome nametati...
I zadnja dva pitanja...što nas jebeš na pm...prijavi se na natječaj,glasaj...a onda poslije ispadne da smo svii glupavi i ne kužimo koje su prave fotke koje ne...
Zato najbolje napravi zatvreno natjecanje tebe,histriona,tanukija i ridera i igrajte se....jel ja sam ovo doživjela kao zajebanciju na forumu,a ne neko ozbiljno natjecanje,...jel fotke sve od reda su loše rangirane i bilo me baš briga,samo sam se igrala,a sad bome više neću....jel kao voditelj ne cjeniš natjecatelje ,već ih pokušavaš lažo optužit za nešta što nema veze s vezom(ma koliko ti govorila da nisi misla na to,ja ti ne vjerujem).
Toliko od mene na fotkama Wink

kao prvo, ja vodim taj natječaj, i ako posumnjam na neke nepravilnosti, imam pravo ukazati na njih, provjeriti i pitati.
ni jednog trenutka nisam posumnjala u tebe i nije mi jasno da ne možeš shvatiti o čemu se ovdje radi. ne radi se o tvom glasanju i o tome da si ti nekog molila za bodove, radi se o tuđim motivima glasanja..
na ovom natječaju se ne treba podržavati autora i zbog toga mu dodjeljivati bodove, nego fotografiju. ako to ne možete shvatiti, onda se nemojte igrati i sudjelovati. i upravo zato jer cijenim svakog natjecatelja želim da ovaj natječaj bude korektan, a ne poligon za ispucavanje osobnih netrpeljivosti.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by rider331 ned lip 01, 2014 6:09 pm

Iron Man je napisao/la:Cat fight Very Happy

 Zločesti osmijeh 

eva kant je napisao/la:


a sad bih pitala ridera i iron mana koji su fotku broj 6 ocjenili kao najbolju fotku i dali joj 3 boda da obrazlože zašto su je tako ocjenili? isto pitanje i za žužiku koja joj je dala 2 boda?

ajd ti slikaj medu gdje nema žice.. i to tako blizu Very Happy

Kao prvo... nisam nikad pogađao.. niti pokušao pogađati čija je koja slika. (ne kažem da si mi ti to negdje rekla, samo kažem)

Slika kojoj sam dao broj 3 mi se sviđa! Žica smeta logično. Ali mi je svejedno medo u očima a ne žica. Slika mi se jako svidjela.. i to je to  možda sam pogriješio u nečijim očima.. sorry

no hard feelings

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant ned lip 01, 2014 7:28 pm

rider331 je napisao/la:



ajd ti slikaj medu gdje nema žice.. i to tako blizu Very Happy

Kao prvo... nisam nikad pogađao.. niti pokušao pogađati čija je koja slika. (ne kažem da si mi ti to negdje rekla, samo kažem)

Slika kojoj sam dao broj 3 mi se sviđa! Žica smeta logično. Ali mi je svejedno medo u očima a ne žica. Slika mi se jako svidjela.. i to je to  možda sam pogriješio u nečijim očima.. sorry

no hard feelings

izvoli Very Happy

http://www.zaslike.com/files/ba46oqrsvptbaoedy3v4.jpg

jest, zabavno se praviti glup, ali kod mene ne prolazi..
nisi ni trebao pogađati u ovom slučaju, znao si to..
http://www.crofriends.com/t18554p500-komentari-na-prijave-u-natjecanju-za-fotografiju-foto-natjecaj-komentari

nadam se da ste barem sebe uspjeli uvjeriti, jer mene niste..
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by histrion ned lip 01, 2014 7:52 pm

nikolina je napisao/la:
Mene zanima odakle tebi pravo da ti sama odlucuješ kome je koja slika najlijepša?
Odakle ti pravo prozivat nekoga da obrazloži svoje glasovanje,jel je baš toj sliki dao 3 boda?
Tko si ti da nekome namećeš svoj ukus i da mu govoriš dal je ta fotka lijepa ili ne?


 klanjanje 

Odgovore na ova tri pitanja i ja bih volio pročitati.

nikolina je napisao/la:
Zato najbolje napravi zatvreno natjecanje tebe,histriona,tanukija i ridera i igrajte se....jel ja sam ovo doživjela kao zajebanciju na forumu,a ne neko ozbiljno natjecanje ...

Nemam pojma zašto si mene prozvala.
Ja cijelo vrijeme pišem da je pogrešno sve ovo i nazivati natjecanjem ... da je sve ovo samo igra ... da mi je sistem ocjenjivanja "ova slike mi se sviđa za 5, a ova za 3) bolji ... da sam cijelo vrijeme za to da se imena autora objave uz sliku ...

Slanje bodova organizatoru mi je glupo ... ali ... ako se svi ostali slažu s tim - i ja se slažem.

p.s. - i još za kraj: boli me kurac što drugi misle o kompoziciji, bojama, podeksponiranim detaljima, kutu snimanja, svjetlu etc na mojim fotografijama. Meni su moje fotografije lijepe (da nisu obrisao bih ih još na fotoaparatu).
Jedini sud kojeg (za svoje fotografije) priznajem je osobno mišljenje svakog pojedinca sviđaju mu li se ili ne ... sve ostalo je sviranje kurcu.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 61
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant ned lip 01, 2014 8:00 pm

odgovore sam već dala..nit odlučujem, nit namećem kome će koja slika biti lijepa, pitala sam za obrazloženje jer na to imam pravo kao voditelj ovog natječaja, a posumnjala sam da se radi o davanju boda autoru, a ne fotki..
još neka nejasnoća?
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by histrion ned lip 01, 2014 8:35 pm

eva kant je napisao/la:
još neka nejasnoća?

moram reći da sam jako razočarana nekorektnošću i kalkuriranjima kod bodovanja.

Iz ove rečenice se vidi da ti tvrdiš da postoji nekorektno bodovanje i kalkuliranje kod ocjenjivanja.


zašto čekaš za bodovanje zadnji dan, to je tebi na savjesti, isto kao što je na savjesti onima koji su najlošijoj fotki dali najviše bodova

Iz ove rečenice se vidi da si Nikolininu fotografiju proglasila najlošijom.


a baš me zanima što ti se toliko sviđalo na toj fotki? ograda? Very Happy
izreka "ljepota je u očima promatrača" u ovom slučaju zaista nema smisla, iako se neki jako vole služiti njome..


Iz ove rečenice se vidi da i dalje tvrdiš da je Nikolinina slika tako loša da se nikome ne smije sviđati.

Drugim riječima ... nejasnoće nema - sve je jasno.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 61
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 13 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 27. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.