Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

+56
sunce
morbuss
zbracun
Mass
jena
SAS
JOCA
Purgy
boudicca
The Guardian
Ira
Makiarica
Neukrotivi pastuh
Hunnerkongen
Amyicha
damfisk
makaj
Dawor
Teo
bokaso1
m
Hate
Stevo Largo
pustinja
Narco
scorpio57
minutus
jasim
Ly
Baka Slavica
Arnold Šrafncinger
Ive
Ecstasy
Dr.Kiyu
Ancksunamun
Turrican
diabolik.
Hell
Hitman
evitaa
H[a]D
Optimyst
mala_lutkica
hogar_grozni
Love
eva kant
FALKON 2
Mr.Cooly
fosforica
WEYLAND-YUTANI
THUNDER_DINIX
tanuki
stidljiva ljubičica
Neu
Prop
fernando torres
60 posters

Stranica 23 / 40. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by damfisk ned stu 13, 2011 9:10 pm

diabolik. je napisao/la:

Da javno iskazuju svoje seksualno opredjeljanje.
Bilo paradom, bilo na način kak to čine hetero mase.


To pravo im na nikakav način nije uskraćeno. Naime, niti jedan važeći zakon, podzakonski akt ili neki drugi propis ne zabranjuje homoseksualcima da javno iskazuju svoje seksualno opredjeljenje.

A to šta se takvo njihovo seksualno opredjeljenje određenim pojedincima gadi - to je već nešto sasvim drugo. I nema apsolutno nikakve veze sa zabranama niti uskraćivanjem nekakvih prava.

Primjerice - meni (i velikom broju drugih ljudi) se gadi nogometni klub Dinamo. Pa ipak, to ne znači da je navijanje za Dinamo zabranjeno. Zar ne?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Gost ned stu 13, 2011 9:30 pm

fosforica je napisao/la:ja svjedočim gotovo svaki petak i subotu...remecenje javnog reda i mira...u kolonama okičenim balonima i mašnama..koji trube na javnim površinama...paradirajuci ulicama uglavnom na relaciji - mladenac - mladenka - crkva - restoran.
i tako cjelu faking godinu. i to samo zato kaj bi oni objelodanili da se se sada mogu tucat legalno. koga briga jebote...
em stvaraju buku, em stvaraju gužvu...em blokiraju semafore..i svi ostali vozači moraju Čekat..čovječe...
moraju Čamiti Čekajuci dok ti frikovi ne prođu...sw6
sem ono malo u korizmi..tada nema tih parada.
ah...živote....težak li si No

git klanjanje

Eto, u temama ovakvog karaktera, uvijek će dolaziti do razilaženja stavova..I možemo tako do bogojavljenja!
Živili vi meni, odoh googlat što bih mogla skuhat za papat sutra!
big kes
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Gost ned stu 13, 2011 10:34 pm

pustinja je napisao/la:jedini u toj priči sa gay paradama sam zakinut ja i drugi vozači kad hrpa pedera zatvori cestu jer se njima malo šeče a mene zaboli kurac kad mi se žuri tko je tko
makar bio i traktorist sa traktorom od parsto iljada kuna Laughing Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by pustinja pon stu 14, 2011 5:12 am

Je gabri ali nije uvijet da taj traktorista bude gay, bilo tko blokira promet uskračuje prava nekom drugom i to pravo na slobodu kretanja, tako da po mojem blokiranje prometa spada u radikalne zahvate i ja bi to sve bagerom smajlić))) , doduše kad nisam na toj relaciji onda ih čak i podržavam Wink .
Sad si mislim, da vidiš prosvjede gay traktorista kakva bi tek to bila blokada prometa
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Hunnerkongen pon stu 14, 2011 11:57 am

boudicca je napisao/la:a nazivajte slobodno ljude plitkim umovima, ali mnoga su istraživanja pokazala da su kod tih ljudi prisutni hormonalni poremećaji i da su oni doveli do promjena u orijentaciji mozga. osim toga, neki liječnici potvrđuju da je otkriveno značajno odstupanje u veličini jednog dijela hipotalamusa kod homoseksualaca.
hormonalnih poremećaja ima mnogo, i zašto je sada dozvoljeno neke takve poremećaje nazivat - poremećajima i bolestima, ali kada je u slučaju homoseksualnost, nije u redu?

Ne razumijem sad ovo. Nebi li se homoseksualizam kvalificirao kao seksualna navika?

Što je s ljudima koji swingaju, vole S&M, razne fetiše? Imaju li oni poremećaje ili je odgoj kriv ili samo eksperimentiraju s onime što ih zadovoljava i uzbuđuje?
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty39 / 99939 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by pustinja pon stu 14, 2011 4:22 pm

Bravo boudica i ja velim da takvima nekaj u glavi ne štima
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Gost pon stu 14, 2011 4:58 pm

pustinja je napisao/la:jedini u toj priči sa gay paradama sam zakinut ja i drugi vozači kad hrpa pedera zatvori cestu jer se njima malo šeče a mene zaboli kurac kad mi se žuri tko je tko
a sad, šalu na stranu..jednako kako tebe zabole kurac ko je ko kad ti se žuri, tak i njih zabole kurac za tebe što ti se žuri
pustinja je napisao/la:Je gabri ali nije uvijet da taj traktorista bude gay, bilo tko blokira promet uskračuje prava nekom drugom i to pravo na slobodu kretanja, tako da po mojem blokiranje prometa spada u radikalne zahvate i ja bi to sve bagerom smajlić))) , doduše kad nisam na toj relaciji onda ih čak i podržavam Wink .
Sad si mislim, da vidiš prosvjede gay traktorista kakva bi tek to bila blokada prometa
prava jednog prestaju tamo gdje počinju prava drugoga,
svatko se za sebe bori, tebe smeta bilo tko ti ometa slobodu kretanja,
taj netko nije tu da ometa tvoju slobodu kretanja već da upozori da je on zakinut za nešto što smatra da mu pripada
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Stevo Largo pon stu 14, 2011 7:05 pm

ma bezveze paradiraju... sam riskiraju da ih neki nadobudni likovi nalemaju
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty20 / 99920 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by pustinja uto stu 15, 2011 5:03 am

Bravo gabri sad si rekao cijelu istinu, zabole njih kurac za sve ostale građane i sad bi mi svi ostali trebali klatiti muda maloj grupi stražnjičaram ko ih jebe.
Taman da ovo proglase govorom mržnje zabelo me, neka paradiraju nogostupima kao i sam ostali svijet , čak i crkvene prošecije koriste nogostupe dok ovi ne priznaju nikoga i ništa a sve dok jedan dan neki malo osjetljiviji ne zabuba auto u povorku.

Dakle po pitanju prava, pravo na slobodu kretanja je jedno od osnovnih prava i ne odobravam nikome da to pravo drugoga ograničava na bilo koji način
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Gost uto stu 15, 2011 11:01 am

malo si okrenuo ono što sam rekao Very Happy

rekao sam da oni koji paradiraju nisu tu zbog tebe već si traže nešto za što su zakinuti

što se crkvenih parada tiče...neznam baš da oni šetaju nogostupima, možda u tvom kraju je tako ali ja gdje sam god vidio procesiju svaka je bila na kolniku
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Makiarica uto stu 15, 2011 2:18 pm

Ma neka paradiraju,za svoju guzicu traze ono sto im nedostaje.Kada bude moja guzica u pitanju tek tada cu znati sta je karika koja nedostaje i dacu sebi prava za DA ili NE!
Makiarica
Makiarica
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 10.07.2011
Broj postova : 20
Reputacija Reputacija : 7
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by damfisk uto stu 15, 2011 6:00 pm

pustinja je napisao/la:Dakle po pitanju prava, pravo na slobodu kretanja je jedno od osnovnih prava i ne odobravam nikome da to pravo drugoga ograničava na bilo koji način

Ne odobravaš, dakle, ni kad branitelji održavaju skupove potpore Anti Gotovini?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by pustinja uto stu 15, 2011 6:46 pm

Ne odobravam ako nije osiguran alternativni pravac u slučaju zatvaranja prometnica
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by damfisk sri stu 16, 2011 12:45 pm

Želiš reć da u slučaju peder-parade nije bio osiguran alternativni pravac?

Ili, ako hoćeš konkretan slučaj - koji je to promet bio prekinut tijekom peder-parede u Splitu, budući su u Splitu pederi paradirali dijelom grada kojim nije dozvoljen promet motornim vozilima (dakle, paradirali su pješačkom zonom)?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by pustinja sri stu 16, 2011 4:18 pm

Nisam bio u splitu ali sam bogami u zagrebu stajao kao kreten na cesti dok nije prošla sva svita stražnjičara i kordoni policije, dakle parada je protekla uz nekoliko stotina tisuča kuna za osiguranje iz proračuna u koji i ja uplačujem kao i ostali građani, neka lijepo paradisti plate troškove osiguranja i regulacije prometa tj zatvaranja dijela grada i sve 5 pa neka se šeču cijeli dan ukrug , meni takvo nešto ne smeta, niti ih dolazim bodriti niti ih dolazim kuditi njihov problem.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by damfisk pet stu 18, 2011 12:46 pm

Da...

Samo šta, vidiš, tu ti je jedan mali problem, a to je ustav. Koji garantira svakom građaninu ove zemlje pravo na izražavanje mišljenja, i pravo na okupljanje. Besplatno.

Very Happy
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by pustinja pet stu 18, 2011 5:36 pm

Da ali ne na štetu drugih ljudi, osim toga neka se okupljaju besplatno bez osiguranja i pravodobno poduzmiu sve zakonske mjere u vezi zatvaranja prometa, dakle neka ishode dozvole i obilazne pravce, neka to sve uredno obilježe, ako se boje neka si angažiraju zaštitare i kao što sam rekao nemam ništa protiv da se stražnjičari okupljaju ali ne na moj trošak.

Osim toga danas mi se ne komentira o stražnjičarima budem nešto više napisao sutra ili koji drugi dan ...
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by diabolik. sub stu 19, 2011 7:04 am

pustinja je napisao/la: dakle parada je protekla uz nekoliko stotina tisuča kuna za osiguranje iz proračuna u koji i ja uplačujem kao i ostali građani, neka lijepo paradisti plate troškove osiguranja i regulacije prometa tj zatvaranja dijela grada i sve 5 .

Osiguranje nogometnih utakmica košta isto i to svaki tjedan, gotovo cijele godine plaćamo i još nam budale razbiju auto, izlog, ili nos...

Radi racionalizacije troškova ja predlažem da se nogometne utakmice igraju jednom na godinu, a da se gay pride pravi svaki tjedan od proljeća do jeseni, jer tu ima tako lijepih i oskudno odjevenih lezbica da ti pamet stane, dok su nogometni navijači totalno nezanimljivi, grubi, nažderani, pobljuvani i još štetu rade kud god idu. Very Happy
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty74 / 99974 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by tanuki sub stu 19, 2011 7:21 am

+dibolik
ja sam apsoltno protiv svih parada,
i bez obzira dali je to parada "guzičara" , vojna parada ili procesija,
tkve manifestacije sa psihogijom čopora degradiraju sam pojam ljudskog uma!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty700 / 999700 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Neu sub stu 19, 2011 9:40 am

Također mi se ne sviđaju parade, ne vidim ih svrhu.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty999 / 999999 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by fosforica sub stu 19, 2011 10:35 am

tanuki je napisao/la:+dibolik
ja sam apsoltno protiv svih parada,
i bez obzira dali je to parada "guzičara" , vojna parada ili procesija,
tkve manifestacije sa psihogijom čopora degradiraju sam pojam ljudskog uma!

više - slave zajedništvo.
kao ti kad se svojom ekipom pentraš po planinama.
osjecaj čoporativnog zajedništva.
svi smo mi životinje, samo se određena vrsta primata trude biti i ljudi. neki sa više, neki sa manje uspjeha.
Čovjek si je zamislio da bi trebao biti nešto malo sofisticiraniji od ostalih vrsta, a to bi trebalo uključivati i sposobnost razumjevanja i tolerancije različitosti.
u suprnotnom bi ti se moglo dogoditi da ti se na slijedecem penjanju za rit zakači druga skupina primata, koja smatra da ti nemaš što tražiti na vrh brda u svom čoporu.

fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty21 / 99921 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by tanuki sub stu 19, 2011 11:02 am

više - slave zajedništvo.
kao ti kad se svojom ekipom pentraš po planinama.
osjecaj čoporativnog zajedništva.
svi smo mi životinje, samo se određena vrsta primata trude biti i ljudi. neki sa više, neki sa manje uspjeha.
Čovjek si je zamislio da bi trebao biti nešto malo sofisticiraniji od ostalih vrsta, a to bi trebalo uključivati i sposobnost razumjevanja i tolerancije različitosti.
u suprnotnom bi ti se moglo dogoditi da ti se na slijedecem penjanju za rit zakači druga skupina primata, koja smatra da ti nemaš što tražiti na vrh brda u svom čoporu.
sorry fosy, ali mješaš kruške i jabuke-
planinarenje je SPORT-
a ja ga upražnjavam i individualno i grupno!

u planine se ne ide poradi nekoga i zbog čopora ( da ima izuzetaka) već poradi same planine!

da apsolutno se slažem da bi razumijevanje i tolerancija bila jedna od obilježja sofisticiranije vrste,
ali tolerancija i razumjevanje je sposobnost individue, a nikako čopora-
u čoporu se čovijek spušta u krug nimalo sofisticirane vrste!

tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty700 / 999700 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by fosforica sub stu 19, 2011 11:22 am

zar ti je promaklo da se i ovdje formira čopor nezadovoljnih koji se osjecaju ugroženim zbog osjecaja povrede teritorija kojeg smatraju svojim?
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty21 / 99921 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by tanuki sub stu 19, 2011 11:25 am

fosforica je napisao/la:zar ti je promaklo da se i ovdje formira čopor nezadovoljnih koji se osjecaju ugroženim zbog osjecaja povrede teritorija kojeg smatraju svojim?
+
nije mi promaklo,
zbog toga ovaj forum atrofira Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty700 / 999700 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by pustinja sub stu 19, 2011 3:54 pm

i nogomet je sport pa ti vidi jel ima razlike između čopora koji se vere po brdima i čopora koji urla 22-ici luđaka koji trče za loptom (ovi drugi su bolje plačeni) ali ja bi i klubovima naplatio svakog policajca kao što im zaštitarske tvrtke naplate svakog zaštitara, dosta više kruha i igara na moj trošak i trošak drugih koje takve stvari oupče ne zanimaju već se staraju da priskrbe hranu klincima.
Isto tako bi naplati svakog policajca stražnjičarskom organizatoru, lijepo koliko vam treba policajaca 5 u redu 5 policajaca košta 1000 kuna ali ako kao posljedica organizacije vašeg okupljanja bude nereda onda to košta toliko i toliko plus šteta nastala tom prilikom.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO - Page 23 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - PRVI DIO

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 23 / 40. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.