Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateizam: bolest ili?

+9
histrion
damfisk
fosforica
zbracun
Gabriel
WEYLAND-YUTANI
Neu
prenosivi Samsung
Melgirl
13 posters

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by zbracun pet ruj 13, 2013 11:38 am

Eto, nakon dosta strpljenja i opomena, ovo zadnje vrijeđanje i mlataranje je dovelo do mog obećanog odgovora. Ban zbog toga i silovanja i nakon zadnjeg upozorenja da se drži teme.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty3 / 9993 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by tanuki pet ruj 13, 2013 1:54 pm

nikako nije u redu d si mišu banirao!
ma koliki kreten je. baniranem ga potvrđuješ!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by fosforica ned vel 16, 2014 6:02 pm

Mihael12 je napisao/la: To da je besciljnost, besmisao i beznadje, to vec svi znamo!, ali da li se radi i o teskoj psihopatologiji, to mozemo ovdje izdiskutirati!
Hahahahaha,,,,,,,,,,,,,,,,,,ocekujem vase upise, dragi prijatelji!Razz 


Ateizam: bolest ili? - Page 4 1901366_719102678120312_369492962_n



"Vi vjerujete u knjigu u kojoj su životinje koje govore, čarobnjaci, vještice, demoni, štapovi koji se pretvaraju u zmije, gorući grmovi, hrana koja pada s neba, ljudi koji hodaju po vodi i sve vrste čarobnih, apsurdnih i primitivnih priča, i kažete nam da smo mi oni kojima treba pomoć?"
Mark Twain

fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty21 / 99921 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 10:40 am

Pa koliko mi je poznato i M. Twain je mrtav, a Isus Krist, koji je cinio cudesa zivi!
Hahahahahaha,,,,,,,,,,,,,,,,koje zalosti za tebe!I Nietzsche je rekao: "Bog je mrtav".
Bog je rekao: "Nietzsche je mrtav!"
I ova zadnja izreka je ispravna! Nietzsche je mrtav, ali stvarno.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 10:41 am

tanuki je napisao/la:nikako nije u redu d si mišu banirao!
ma koliki kreten je. baniranem ga potvrđuješ!
Imas pravo, tebe je trebao banirati. Ali mi krscani smo navikli na progone! oj

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by damfisk pet ruj 26, 2014 11:11 am

Mihael12 je napisao/la:Pa koliko mi je poznato i M. Twain je mrtav, a Isus Krist, koji je cinio cudesa zivi!

Lažeš. Isus Krist nije živ, već je mrtav. Umro je prije više od dvije tisuće godina. Wink

Mihael12 je napisao/la:Hahahahahaha,,,,,,,,,,,,,,,,koje zalosti za tebe!I Nietzsche je rekao: "Bog je mrtav".
Bog je rekao: "Nietzsche je mrtav!"
I ova zadnja izreka je ispravna! Nietzsche je mrtav, ali stvarno.

Lažeš.

Bog to nije rekao.

damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 11:36 am

damfisk je napisao/la:

Lažeš. Isus Krist nije živ, već je mrtav. Umro je prije više od dvije tisuće godina. Wink



Lažeš.

Bog to nije rekao.

Ovakvim naprasnim upadom stetis iskljucivo samom sebi, ako se uopce prepoznajes?
Ovo sto sam ja napisao, "istina" je, jer grob je ostao prazan. Dakle Bog, Isus Krist je ziv.
Nietzsche je mrtav. Glupane, bio sam cak i na njegovu grobu.

A to da je Bog imao zadnju rijec, opet imam pravo. Procitaj Bibliju i vidi sto tamo stoji o ljudskoj smrti.
Dakle, ovakvi upisi poput tvojih ne vode nikamo, do li u sranje, a ti si stvarno u govnima, pa onda nije ni cudo da pises sranje.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by damfisk pet ruj 26, 2014 11:49 am

Ne, Isus Krist nije živ.

Prazan grob ne dokazuje da je Isus Krist živ, nego dokazuje da se njegovo tijelo ne nalazi u tom grobu.

Ja nisam poricao da je Nieztsche mrtav. Ja sam osporio tvrdnju kako je Bog rekao da je Nietzche mrtav.

Jer Bog to nije rekao.

Boli me kurac šta stoji u Bibliji. Samo zato šta je nešto napisano u Bibliji ne znači da je automatski i istina. Napisi iz Biblije nisu dokaz ničemu. Osim, možda, dokaz vjerskog fanatizma onih koji biblijske napise u dokazne svrhe.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 12:12 pm

damfisk je napisao/la:Ne, Isus Krist nije živ.

Prazan grob ne dokazuje da je Isus Krist živ, nego dokazuje da se njegovo tijelo ne nalazi u tom grobu.

Ja nisam poricao da je Nieztsche mrtav. Ja sam osporio tvrdnju kako je Bog rekao da je Nietzche mrtav.

Jer Bog to nije rekao.

Boli me kurac šta stoji u Bibliji. Samo zato šta je nešto napisano u Bibliji ne znači da je automatski i istina. Napisi iz Biblije nisu dokaz ničemu. Osim, možda, dokaz vjerskog fanatizma onih koji biblijske napise u dokazne svrhe.
Naravno, da mi ne mozemo posjedovati "stvarne" dokaze o Isusovu uskrsnucu, jer se radi o povjesnoj metodi dokazivanja. Medjutim, ti zaboravljas iskljucivo jedno a to je, da ce sve jednom biti dio povjesti i njezine dokazivosti.
Zar ne vidis bezizlaznost svoje argumentacije? Sve se bazira na vjeri, pa i tvoja kontra-tvrdnja, buduci da ju ti nisi u stanju logicno argumentirati, jer se radi o negativnoj tvrdnji koju nitko nebi mogao logicno braniti, docim ja moju pozitivnu mogu braniti povjesnim izvorima, konkretno Novim Zavjetom, gdje je M. Magdalena, poslije tri dana nasla prazan grob. Tvoja tvrdnja je sa negativnim predznakom, a to se u stvari uopce ne moze logicno argumentirati.
Ti si pravnik, kako negdje pricitah, ali los pravnik ili odvjetnik, jer ne znas pravu vrijednost indicijskih dokaza u sudstvu. Na bazi indicijskih dokaza se ponekad donose logicni i ispravni sudovi. Cak i smrtne kazne ili dozivotne robije.

Facit: ako je svjedok M. Magdalena poslije tri dana nasla prazan grob, a kasnije Apostoli zajedno s njom vidjeli Isusa Krista ziva, onda je to povjesni indicijski dokaz da je Isus Krist zivi.

Sto Bog kaze o ljudima i smrti, vrijedi za sve ljude, jer svi ljudi umiru.

Tvoji upisi nisu nikakvi dokazi za bilo sto jer su obicne gluposti, napisane od jednog militantnog ateistickog fanatika, koji se cak niti ne srami, da su mu pretci ubijali nevine ljude u ateistickom komunizmu, jedinom politickom sustavu u povjesti, koji se bazirao na doktrini zlocina i krvavih revolucija. Dakle, doktrinarni zlocini komunizma ne daju ti za pravo bacati se kamenjem na druge, jer tolike Hekatombe nevinih zrtava, njih oko 150 milijuna, a toliko fizicki i psihicki unakazeni, mogao je iskljucivo napraviti jedan politicki sustav bez Boga. Svi ratovi u povjesti covjecanstva do 20 stokjeca, nisu imali toliki broj zrtava, kao zloglasni crveni fasizam, komunizam, cije dijete si po odgoju i ti sam.

Dakle; ako je u pitanju iskljucivo vjera, i ako se ide apsolutnim tvrdnjama u neku diskusiju, onda je ispravnija ona apsolutna tvrdnja, koja je bazirana na indicijskim dokazima.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by damfisk pet ruj 26, 2014 12:24 pm

Mihael12 je napisao/la:
Naravno, da mi ne mozemo posjedovati "stvarne" dokaze o Isusovu uskrsnucu, jer se radi o povjesnoj metodi dokazivanja. Medjutim, ti zaboravljas iskljucivo jedno a to je, da ce sve jednom biti dio povjesti i njezine dokazivosti.

Naravno da vi ne možete posjedovati stvarne dokaze o Isusovu uskrsnuću budući se Isusovo uskrsnuće nije ni dogodilo.

Mihael12 je napisao/la:
Zar ne vidis bezizlaznost svoje argumentacije? Sve se bazira na vjeri, pa i tvoja kontra-tvrdnja, buduci da ju ti nisi u stanju logicno argumentirati, jer se radi o negativnoj tvrdnji koju nitko nebi mogao logicno braniti, docim ja moju pozitivnu mogu braniti povjesnim izvorima, konkretno Novim Zavjetom, gdje je M. Magdalena, poslije tri dana nasla prazan grob.  Tvoja tvrdnja je sa negativnim predznakom, a to se u stvari uopce ne moze logicno argumentirati.
Ti si pravnik, kako negdje pricitah, ali los pravnik ili odvjetnik, jer ne znas pravu vrijednost indicijskih dokaza u sudstvu. Na bazi indicijskih dokaza se ponekad donose logicni i ispravni sudovi. Cak i smrtne kazne ili dozivotne robije.

Zar ne vidiš bezizlaznost svoje argumentacije?

Sve baziraš na vjeri, a budući pokušavaš voditi logičnu raspravu ne posjeduješ logične argumente kojima bi obranio svoju tvrdnju jer je vjera nelogična, lišena svake natruhe logike i smisla.

Novi Zavjet nije i ne može biti povijesni izvor, jer ne zadovoljava niti najosnovnije kriterije objektivne historiografske analize.

Ti si vjerski fanatik, kako negdje pročitah, ali loš si vjerski fanatik jer svoje bajkovite vjerske tekstove držiš relevatnim dokazima. Vjerskim se tekstovima ne dokazuju činjenice, nego samo ispiru mozgovi onih dovoljno glupih da u te tekstove povjeruju.

Mihael12 je napisao/la:
Facit: ako je svjedok M. Magdalena poslije tri dana nasla prazan grob, a kasnije Apostoli zajedno s njom vidjeli Isusa Krista ziva, onda je to povjesni indicijski dokaz da je Isus Krist zivi.

Ako svjedok Marija Magdalena laže, a kasnije i Apostoli lažu, onda to nije nikakav dokaz da je Isus Krist živ. Budući da su i Marija Magdalena i Apostoli imali snažan motiv za iznošenje takvih laži.

Mihael12 je napisao/la:
Sto Bog kaze o ljudima i smrti, vrijedi za sve ljude, jer svi ljudi umiru.

Bog ništa nije rekao.

Prvo, zato šta ga nitko nikada nije ni čuo ni vidio da nešto govori, a drugo, zato šta Bog ne postoji, pa samim time niti ne može nešto reći.

Mihael12 je napisao/la:
Tvoji upisi nisu nikakvi dokazi za bilo sto jer su obicne gluposti, napisane od jednog militantnog ateistickog fanatika, koji se cak niti ne srami, da su mu pretci ubijali nevine ljude u ateistickom komunizmu, jedinom politickom sustavu u povjesti,  koji se bazirao na doktrini zlocina i krvavih revolucija. Dakle, doktrinarni zlocini komunizma ne daju ti za pravo bacati se kamenjem na druge, jer tolike Hekatombe nevinih zrtava, njih oko 150 milijuna, a toliko fizicki i psihicki unakazeni, mogao je iskljucivo napraviti jedan politicki sustav bez Boga. Svi ratovi u povjesti covjecanstva do 20 stokjeca, nisu imali toliki broj zrtava, kao zloglasni crveni fasizam, komunizam, cije dijete si po odgoju i ti sam.

Tvoji upisi nisu nikakvi dokazi za bilo šta, jer su obične gluposi napisane od jednog militantnog vjerskog fanatika koji se čak ne srami da su mu preci ubijali nevine ljude u fašističkom ustaškom režimu, jedinom političkom susav u povijesti koji se bazirao na doktrini genocida i istrijebljenja čitavog naroda.

Dakle, doktrinarni zločini fašizma ne daju ti za pravo bacati se kamenjem na druge, dok bezbrojni grobovi milijardi nedužnih žrtava fašizma i podivljalog klerikalizma kroz stoljeća krvavih vjerskih ratova pokazuju da ništa ne može biti toliko nehumano i bestijalno kao vjerski fanatizam.

Svaki rat u povijesti čovječanstva uzrokovala je vjera a poveli su ga ostrašćeni vjerski fanatici, čiji si sljedbenik po odgoju i ti sam.

Mihael12 je napisao/la:
Dakle; ako je u pitanju iskljucivo vjera, i ako se ide apsolutnim tvrdnjama u neku diskusiju, onda je ispravnija ona apsolutna tvrdnja, koja je bazirana na indicijskim dokazima.

Dakle, ako je u pitanju činjenica nečije smrti, i ako se u diskusiju ulazi sa pozicije vjere, onda je ispravnija ona tvrdnja koja se bazira na stvarnim činjenicama negoli ona koja se bazira na nebulozama preuzetim iz vjerskih tekstova.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 12:30 pm

Daj definiraj mi cinjenicu!
Odgovarati na tvoje nebuloze i uvrede nije na mom nivou, jer tvoji upisi odaju jednog odvratnog, ali opasnog psihopatu.

Ako nisi u stanju logickim putem braniti ono sto napises, onda suti.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by damfisk pet ruj 26, 2014 12:40 pm

Mihael12 je napisao/la:Daj definiraj mi cinjenicu!

Evo:


čȉnjenica = ono što je iskustvom potvrđeno da postoji ili da se događa [nepobitna činjenica]; fakat

Link: http://hjp.novi-liber.hr/index.php?show=search


Mihael12 je napisao/la:
Odgovarati na tvoje nebuloze i uvrede nije na mom nivou, jer tvoji upisi odaju jednog odvratnog, ali opasnog psihopatu.

Odgovarati na tvoje budalaštine nije na mojoj razini, jer tvoji napisi odaju jednog poremećenog i posve bezopasnog bijednika, kakvi su svi vjerski fanatici.

Mihael12 je napisao/la:
Ako nisi u stanju logickim putem braniti ono sto napises, onda suti.

Ako nisi u stanju dokazati ono šta napišeš, onda nemoj srat.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 12:45 pm

damfisk je napisao/la:

Evo:



Link: http://hjp.novi-liber.hr/index.php?show=search


Koji bedak!
Sluzi se puckoskolskim znanjem, a zeli voditi diskusiju sa jednim akademnskim gradjaninom.

Pa ako je tvoja tvrdnja ispravna, daj mi onda definiraj materiju.
Sto je po tvom misljenju cinbjenicno stanje za materuiju?

Sto ti definiras kao materiju?

Daj bar pokusaj, kako bi tvoja nekompetentnost dosla na povrsinu, a galerija uvidjela o kakvom psihopatu se tu radi.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by histrion pet ruj 26, 2014 3:40 pm

Mihael12 je napisao/la:
Nietzsche je rekao: "Bog je mrtav".
Bog je rekao: "Nietzsche je mrtav!"
I ova zadnja izreka je ispravna! Nietzsche je mrtav, ali stvarno.

Nietzche je zaista mrtav ... ali je živio i rekao što je već rekao.
Bog ne može bti mrtav jer nikad nije bio živ ... posljedično nikad nije ništa rekao.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by histrion pet ruj 26, 2014 3:42 pm

Mihael12 je napisao/la:
... mi krscani smo navikli na progone!

Ja sam shvatio drukčije.
Kršćani ste oduvijek obožavali progone, ubijali iz dosade ili za zabavu, maltretirali druge svojom "istinom" ...
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 3:54 pm

histrion je napisao/la:

Nietzche je zaista mrtav ... ali je živio i rekao što je već rekao.
Bog ne može bti mrtav jer nikad nije bio živ ... posljedično nikad nije ništa rekao.
Pa sama tvrdnja, "Bog ne moze biti mrtav", vec je pokopala tvoju argumentaciju, covjece, jer samo misljenje na Boga implicira i njegovu egzistenciju, ne ovisno o vrsti te egzistencije.
Koje li logike, Boze dragi. Da li si uopce svjestan onoga sto pises? Cisto sumnjam. salutiraaa

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 4:07 pm


Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 4:09 pm

http://www.hbk.hr/katekizam/iii/16-pre1.html

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 4:12 pm

VIDEO: Kako ovi ateisti znaju da Bog postoji?
http://www.samopismo.net/2013/11/video-kako-ovi-ateisti-znaju-da-bog.html

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 4:14 pm

http://www.samopismo.net/2013/11/20-istina-o-ateizmu.html

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 4:15 pm

Kako izgleda Ateistička crkva usred Londona?
http://www.samopismo.net/2013/03/kako-izgleda-ateisticka-crkva-usred.html

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 4:16 pm

Znanstvenici potvrdili: čovjekov mozak je programiran da vjeruje u Boga
http://www.samopismo.net/2013/02/znanstvenici-potvrdili-covjekov-mozak.html

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 4:18 pm

ZNANSTVENICI U ŠOKU: Dr. Gentry u potpunosti srušio teoriju evolucije
http://www.samopismo.net/2013/01/znanstvenici-u-soku-dr-gentry-u.html

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by tanuki pet ruj 26, 2014 4:18 pm

previše masturbiraš po forumu mišo ?

naravno mišo ovaj čovjek u haljini boji se ateista jer njegov svetonazor je poljuljan svjetonazorom ateista!
užasna je pomisao da se jednoj osobi kompletan moral bazira na nagradi i kazni.
užasno je živjeti u vjeri i u strahu od kazne i nadati se imaginarnoj nagradi u sumnji da postoji zagrobni život,
to mora biti strašan život, mislim da je strašno biti vjernik, da je to muka da je to teška bolest i to baš teška !
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by Mihael12 pet ruj 26, 2014 4:23 pm

Takozvani religijski neutralitet današnje države zajedno s odvajanjem države od Crkve i s privatizacijom vjere stvorio je takvo kulturno-političko obzorje u javnosti da se ateističko usmjerenje života smatra zapravo jedinim legitimnim i legalnim, i k tome jedinim svjetonazorom koji tobože odgovara »duhu vremenu« i modernoj svijesti čovjeka. Imamo dojam da je »ateizam« kao svjetonazor priveligiran pod uvjetima pluralističkog i demokratskog društva u usporedbi s drugim svjetonazorima. činjenica jest i to da se gotovo svaki čovjek prije ili kasnije mora suočiti s tim pitanjima, npr. prigodom smrti, bolesti ili nesreće. To je na neki način »prinuđeni« susret s onom stvarnošću, koju je dotični čovjek dosada izbjegavao ili nijekao, to je susret s onom tajnovitom stvarnošću koju opisujemo riječju Bog. Nesretni slučaj - smrt, bolest, strah - na granici naše egzistencije pokazuje najedanput čovjeku ateistu da njegova »teorija života« - teorija da Boga nema - ima rupu, prazninu, i stoga je mora preispitati.
http://www.glas-koncila.hr/index.php?option=com_php&Itemid=41&news_ID=4220

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ateizam: bolest ili? - Page 4 Empty Re: Ateizam: bolest ili?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.