Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katolička Crkva part II

+21
John Kimble
Watcher
flashhh
FALKON 2
Angie
Teo
Optimyst
Stevo Largo
Mass
m
bokaso1
Prop
minutus
pustinja
Dawor
scorpio57
Neu
fosforica
tanuki
Ly
makaj
25 posters

Stranica 16 / 23. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next

Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 12:15 pm

marko je napisao/la:je ima nekja , tako su se prenosile usmenom predajom pričice kako na trešanjevačkom placu nema mačaka , kako se pakiraju u bureke i čevape
tko zna možda samo neukusna šala , a možda i istina ...........


pazi MIRKO Very Happy on kaže da je TEZA GLUPA a kad ga ja upozorim da je teza lako MATEMATIČKI I FIZIČKI dokaziva kaže da je SPAMAM temu , istina je da je spamam ali je tema tako išla , tako se razvijala , možda s ovom tezom ja ustvari dokazujem da tanuki i nije nešto baš superioran meni kako se on ustvari voli prikazat , posebice je zanimljivo kad kaže da ne razumije vjernike koji vjeruju u NADNARAVNO a on sam ne vjeruje u lako dokazive stvari

i pzi MIRKO ja sam KATOLIK a on AGNOSTIK i on meni nije superioran


Zadnja promjena: makaj; sri svi 04, 2011 12:20 pm; ukupno mijenjano 1 put.
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by m sri svi 04, 2011 12:17 pm

a jebiga druže Slavko ja se jebem sa time več tri godine ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty14 / 99914 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 12:18 pm

marko je napisao/la:
makaj je napisao/la:Sad ću se vratit na temu o KATOLIČKOJ CRKVI , nije li pomalo licemjerno da u ovakoj temi raspravljaju ljudi koji ustvari nisu iskusili VJERSKI život , koji preziru religiju i vjernike , nije li to isto kao da pitamo NEPUŠAČA da nam govori o svim svojstvima CIGARETE , posebice o njenom okusu , osjećaju dok uvlačite dim u sebe ...

ista stvar kad se napiše da ga se zlostavlja sa time kaj htv prenosi mise nedjeljom , tupi se po forumu par dana kako je to atak na njegovu privatnost ,a onda napiše da je nekoliko puta pogledao misu u komadu , ne jednu znači nego nekoliko ,.

to nije licemjerje , to je nekaj drugo

neću ga uvrijedit i nazvat s nekim pravim i prigodnim NAZIVOM kako bih ga inače rado nazvao ali ako je to što kažeš istina onda se ja stvarno moram zapitati koji je nivo njegova razmišljanja , općenito njegov svjetonazor , pa brate mili CRVENI gumb na daljinskom upravljaču stisneš i iziđeš van u prirodu , tko te sili gledat MISU ili je on možda bio PRISILJEN , nevjerojatno , opet ću reć da sam KRETEN NENORMALNI ili ZAOSTALI
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 12:19 pm

marko je napisao/la:a jebiga druže Slavko ja se jebem sa time več tri godine ....

tri godine , sad zamisli da si ti Bush a ja OBAMA ( sam crnac ne ) , riješit ću ga njegove superiornosti dok si rekao keks , inače pun mi K... uzvišenosti inteligentnih bića
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by tanuki sri svi 04, 2011 12:22 pm

makaj je napisao/la:
tanuki je napisao/la:ne,-ti mene ne mžeš uvrijeiti- ali ti u životu ni jaje nisi skuha kad možeš tvrditi da neko može podvaliti pasetinu pod janjetinu-
ali na temu katolička crkva ti si se raspričao o glasinama o pasetini u prčvarnici u gornjem zvečaju-
malo čudno INTELIGENTNI!

čekaj malo , sad ću ti kratko i jasno REĆ da nemaš POJMA tanuki , nemaš pojma , u stvarnosti pasje meso i je slično janjetini , TANUKI ti ..... ne znam kako da ti kažem a da te ne uvrijedim jer ne shvaćaš , prvo inteligentni ili kako si tepaš SUPERIORNI od JAGANJCA božjeg smo došli do JAnjetine u Gornjem zvečaju koju si ti spomenuo , onda smo došli do psa ...da ti CRTAM a , bi te to možda uvjerilo ....o ti KOJI vjeruje u dokaze MATEMATIKE i FIZIKE , , znači optužuješ mene za skretanje teme i dolazak do PASJEG mesa a svoje postove ZANEMARUJEŠ , si samo BENAST ili si i ZABORAVAN

stvarno nemam pojma jer nikada nisam kušao pseće meso, ali ti očito jesi,
pa aj prenesi iskustva-
jeli to bio pudl- jer mi najviše liće na janjce ili možda doberman, bigl, haski ili dođ-
ali ta iskustva ipak prenesi u gastronomiju i ne spamaj po temi!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty700 / 999700 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 12:27 pm

tanuki je napisao/la:
makaj je napisao/la:
tanuki je napisao/la:ne,-ti mene ne mžeš uvrijeiti- ali ti u životu ni jaje nisi skuha kad možeš tvrditi da neko može podvaliti pasetinu pod janjetinu-
ali na temu katolička crkva ti si se raspričao o glasinama o pasetini u prčvarnici u gornjem zvečaju-
malo čudno INTELIGENTNI!

čekaj malo , sad ću ti kratko i jasno REĆ da nemaš POJMA tanuki , nemaš pojma , u stvarnosti pasje meso i je slično janjetini , TANUKI ti ..... ne znam kako da ti kažem a da te ne uvrijedim jer ne shvaćaš , prvo inteligentni ili kako si tepaš SUPERIORNI od JAGANJCA božjeg smo došli do JAnjetine u Gornjem zvečaju koju si ti spomenuo , onda smo došli do psa ...da ti CRTAM a , bi te to možda uvjerilo ....o ti KOJI vjeruje u dokaze MATEMATIKE i FIZIKE , , znači optužuješ mene za skretanje teme i dolazak do PASJEG mesa a svoje postove ZANEMARUJEŠ , si samo BENAST ili si i ZABORAVAN

stvarno nemam pojma jer nikada nisam kušao pseće meso, ali ti očito jesi,
pa aj prenesi iskustva-
jeli to bio pudl- jer mi najviše liće na janjce ili možda doberman, bigl, haski ili dođ-
ali ta iskustva ipak prenesi u gastronomiju i ne spamaj po temi!

da i , što je tu loše , sam sad manje vrijedan tanuki a , znači PIŠEŠ a nemaš pojma tanuki , nemaš pojma , inače ovako , krenimo s tezom i daj mi objasni molim te , vezano je za temu , posebice za vjernike , religiju pa i KC , kako to da ti koji ne vjeruješ u nešto nedokazivo , nešto u vidu nadnaravnog bića ne možeš VJEROVAT u jednostavnu stvar a to je da je postojala mogućnost da je bilo posluženo PASJE MESO , opet kažem ne tvrdim nego prenosim informacije koje su možda točne ili lažne ali su ITEKAKO MOGUĆE , kako , sad si mi totalno pao uočima tanuki , čak si me podsjećao na meni jednog dragog forumaša na drugom forumu ali koliko vidim nisi njegov INTELEKT i zato sad MARŠ S TEME O KOJOJ POJMA NEMAŠ
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by m sri svi 04, 2011 12:34 pm

makaj je napisao/la:
neću ga uvrijedit i nazvat s nekim pravim i prigodnim NAZIVOM kako bih ga inače rado nazvao ali ako je to što kažeš istina onda se ja stvarno moram zapitati koji je nivo njegova razmišljanja , općenito njegov svjetonazor , pa brate mili CRVENI gumb na daljinskom upravljaču stisneš i iziđeš van u prirodu , tko te sili gledat MISU ili je on možda bio PRISILJEN , nevjerojatno , opet ću reć da sam KRETEN NENORMALNI ili ZAOSTALI

ako imaš malo volje preleti , baci pogled .......


http://www.crofriends.com/t13876-gdje-je-krv-isusova
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty14 / 99914 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 12:37 pm

marko je napisao/la:
makaj je napisao/la:
neću ga uvrijedit i nazvat s nekim pravim i prigodnim NAZIVOM kako bih ga inače rado nazvao ali ako je to što kažeš istina onda se ja stvarno moram zapitati koji je nivo njegova razmišljanja , općenito njegov svjetonazor , pa brate mili CRVENI gumb na daljinskom upravljaču stisneš i iziđeš van u prirodu , tko te sili gledat MISU ili je on možda bio PRISILJEN , nevjerojatno , opet ću reć da sam KRETEN NENORMALNI ili ZAOSTALI

ako imaš malo volje preleti , baci pogled .......


http://www.crofriends.com/t13876-gdje-je-krv-isusova

ustvari njegovo kmečanje za VINOM dokazuje da se možda radi i o alkoholičaru jer oni nemaju nikakve moralne dileme da dođu do kapljice
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by tanuki sri svi 04, 2011 12:38 pm

ali iskreno ja stvarno nisam probao pasije meso-
čujem da je u kini specijalitet--
gle budući da uživam u kuhinji, aromama i mirisima, a jeo sam i dobru i lošu janjetinu, neprihvatljivo mi je da bi pasetina imala sličan okus kao janjetina-
da istina je da ne vjerujem u takve glasine, odnosno sumnjam u njih-što nije razlog da ne probam, ako siti spreman uvjeriti me u suprotno!
ako mi se nešto gadi onda su to papci koji prenose sporadične glasine , a ovo je tipična šablona diskreditacije pojedinog ugostitelja-
vjerojatno je taj dotični ugostitlj šiptar ili srbin- pa nije mu teško priljepiti da gostima umjesto janjetine uvaljuje pudle Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty700 / 999700 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 12:46 pm

tanuki je napisao/la:ali iskreno ja stvarno nisam probao pasije meso-
čujem da je u kini specijalitet--
gle budući da uživam u kuhinji, aromama i mirisima, a jeo sam i dobru i lošu janjetinu, neprihvatljivo mi je da bi pasetina imala sličan okus kao janjetina-
da istina je da ne vjerujem u takve glasine, odnosno sumnjam u njih-što nije razlog da ne probam, ako siti spreman uvjeriti me u suprotno!
ako mi se nešto gadi onda su to papci koji prenose sporadične glasine , a ovo je tipična šablona diskreditacije pojedinog ugostitelja-
vjerojatno je taj dotični ugostitlj šiptar ili srbin- pa nije mu teško priljepiti da gostima umjesto janjetine uvaljuje pudle Laughing

isključiv si , diskreditacija pojedinog ugostitelja bi bila kaad bih TOČNO napisao o kojem se restoranu RADI a koliko je meni poznaato ( od kad je autoput ne putujem više s tom cestom ) ta je prčvarnica i zatvorena tanuki , daj se malo osvjesti i ne bauljaj kvazi argumentima posebice ako znamo da je to MATEMATIČKI a i prema zakonu Fizike lako dokaazati , UHVATITI , ZAKLATI , nABITI NA RAŽANJ i ispeći ili termički obraditi , poslužiti .... znači TANUKI moguće je , a što god ja MOGUĆE znači da je i vjerojatno , kad još u formulu ubaciš PODNEBLJE kakvo je kod nas stvari ti oraju bit puno jasnije ili ti nisu jasnije , po tvojoj volji


Kažem , svi ATEISTI , a koliko vidim i time si se hvalio , vole se koristit matematikom i fizikom kao izvorima svojih DOKAZA u negiranju postojanja boga , ok. kako sad , kako ne VJERUJEŠ u MATEMATIKU I FIZIKU ili ipak dolazimo do one Einstein-ove " SAmo su svemir i ljudska glupost beskonačni ... iako u ovo prvo nisam siguran "


inače TEBI je neprihvatljivo , da ti nisi možda Bog i da ti o tome odlučuješ , svašta


makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by tanuki sri svi 04, 2011 1:00 pm

nabiti psa na ražanj je moguće-
ali prodati ga kao janjetinu baš i nije-
odnosno ti tvrdiš da je meso slično,(valjda iz iskustva)
ali pas je mesožder, a ovca biljojed-
pa tako je mala vjerojatnost da je meso slično-
ali ajde, ti si taj koji vjeruje, a ja sam taj koji sumnja!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty700 / 999700 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 sri svi 04, 2011 3:53 pm

makaj je napisao/la:
bokaso1 je napisao/la:Mogu samo da pitam, sta je znacilo ono Makaju " Cetnikusa".......? Jel to treba da bude neki pogrdan izraz......?

Jel Makaj pa ti si znaci Izvidjac i Diverzant ......? Aaaaaaa pa to je lepo znati...... Iz dana u dan ti mene sve vise ocaravas............
Znaci ti mu dodjes Crnac iz Gospica od 150 kila sa golemom kitom i specijalac si............ Stvarno si kompletna licnost.......... plese klanjanje

ne bokaso , ne pogrdan nego prigodan naziv za osobu koja bi me UBOLA NOŽEM , koja bi mi došla na vrata NAORUŽANA , koja bi me klala dok drugi gledaju ..... sad sam je nazvao i USTAŠICOM ili TAlibankom ali možemo reć i bilo koju drugu usporedbu za takvu osobu , slažeš li se ti s njenim stavom da me treba KLAT i SJEKIROM glavu zatuć , rezat ŽILE , krvlju obojat zidove .... Very Happy a da zaboravio sam spomenut pravljenje SAPUNA od mene ili dima kroz dimnjak i to u AUSHWITZ-u , te to podsjeća na nešto a Very Happy


e sad drai moj bokaso ti zaključi tko je ovdje NORMALAN belj

Slazem se sa tobom da niko nikoga ne treba KLATI..... ( za cega imamo toliko oruzija....) Laughing I mozda je malo preterano vezivati Cetnika sa klanjem ( razumam da je kod vas to sinonim za to) ali su Ustase po tom pitanju jedino u rangu sa Poljacima i Turcima........... Cetnici su u rangu sa Partizanima po pitanju klanja samo se Partizanski pokolji nisu pominjali........... Ali ako sam dobro shvati naziv Cetnik u Hrvatskoj je pogrdan tako da je to bio cilj ( ako dobro shvatam Hrvatsku terminologiju..............).

Nego Makaj ja te ne razumem zasto si toliko cacko Ly i kad si video da si je iznervirao nastavio si sa vredjanjem...... Nije ti ostala duzna ali ja bi joj se izvinuo ako sam hteo da se salim a ona se naljutila....... Pre mi lici da si je namerno provocirao da bi dobila ban..... ( tako mi je izgledalo.....).

Inace nije uredu takav recnik (klati, ubiti, spaliti...... ruzno je) ali ti si je jako povredio jer si aludirao na seks sa njom i ponasao se kao da je neka laka zenska (da ne kazem kurva). Je nikoga tako nebi provocirao ako sam se zeleo zezati..... Sva sreca sto je Neu bila zalegla pa nije podelila nekolko bana.......... Po meni je ruzno to sto si radio a njeni izrazi su takodje preterani i ruzni...........

Ne prozivam te Makaj samo sam izneo svoje misljenje.......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj čet svi 05, 2011 8:15 am

bokaso1 je napisao/la:
makaj je napisao/la:
bokaso1 je napisao/la:Mogu samo da pitam, sta je znacilo ono Makaju " Cetnikusa".......? Jel to treba da bude neki pogrdan izraz......?

Jel Makaj pa ti si znaci Izvidjac i Diverzant ......? Aaaaaaa pa to je lepo znati...... Iz dana u dan ti mene sve vise ocaravas............
Znaci ti mu dodjes Crnac iz Gospica od 150 kila sa golemom kitom i specijalac si............ Stvarno si kompletna licnost.......... plese klanjanje

ne bokaso , ne pogrdan nego prigodan naziv za osobu koja bi me UBOLA NOŽEM , koja bi mi došla na vrata NAORUŽANA , koja bi me klala dok drugi gledaju ..... sad sam je nazvao i USTAŠICOM ili TAlibankom ali možemo reć i bilo koju drugu usporedbu za takvu osobu , slažeš li se ti s njenim stavom da me treba KLAT i SJEKIROM glavu zatuć , rezat ŽILE , krvlju obojat zidove .... Very Happy a da zaboravio sam spomenut pravljenje SAPUNA od mene ili dima kroz dimnjak i to u AUSHWITZ-u , te to podsjeća na nešto a Very Happy


e sad drai moj bokaso ti zaključi tko je ovdje NORMALAN belj

Slazem se sa tobom da niko nikoga ne treba KLATI..... ( za cega imamo toliko oruzija....) Laughing I mozda je malo preterano vezivati Cetnika sa klanjem ( razumam da je kod vas to sinonim za to) ali su Ustase po tom pitanju jedino u rangu sa Poljacima i Turcima........... Cetnici su u rangu sa Partizanima po pitanju klanja samo se Partizanski pokolji nisu pominjali........... Ali ako sam dobro shvati naziv Cetnik u Hrvatskoj je pogrdan tako da je to bio cilj ( ako dobro shvatam Hrvatsku terminologiju..............).

Nego Makaj ja te ne razumem zasto si toliko cacko Ly i kad si video da si je iznervirao nastavio si sa vredjanjem...... Nije ti ostala duzna ali ja bi joj se izvinuo ako sam hteo da se salim a ona se naljutila....... Pre mi lici da si je namerno provocirao da bi dobila ban..... ( tako mi je izgledalo.....).

Inace nije uredu takav recnik (klati, ubiti, spaliti...... ruzno je) ali ti si je jako povredio jer si aludirao na seks sa njom i ponasao se kao da je neka laka zenska (da ne kazem kurva). Je nikoga tako nebi provocirao ako sam se zeleo zezati..... Sva sreca sto je Neu bila zalegla pa nije podelila nekolko bana.......... Po meni je ruzno to sto si radio a njeni izrazi su takodje preterani i ruzni...........

Ne prozivam te Makaj samo sam izneo svoje misljenje.......

ja tebe ne razumijem , ali te shvaćam , posebice kad kažeš da su ČETNICI u rangu s PARTIZANIMA sw7

od mene je ružno i uspoređivat moje pisanje s pisanjem dotične diskutantice je smiješno , to je opet nevjerovatno , vidiš da za tebe vrijedi ona moje rečenica u kojem kažem da ljudi lako opravdavaju nečije PISANJE , nečije postupke ako djele slično mišljenje - sistem KRDA , pa i ti koji kažeš da je moja ZAJEBANCIJA u vidu izjavljivanja LJUBAVI u rangu njenih želja za mojim klanjem , pravljenjem sapuna od mene .... sve u svemu ,bokaso ako sam je BOLESTAN i DEGENERIK kako me je okarakterizirala dotična , zapitajte se što ste vi ako djelite iste stavove , ja bih DRKAO a ona bi KLALA i to je to , kad još spomeneš izjednačavanje PARTIZANA I ČETNIKA pa i USTAŠA opet dolazimo do onoga , ako su ZLOČINI počinjeni od mojih istomišljenika to nije ZLOČIN , ne , to je ZLOČIN a svako drugo mišljenje je KRETENIZAM jer ne možeš UBIJATI nevine iimat opravdanje , naravno osim KONJA MESIĆA i sličnih moralnih RUGOBA .

sad te još jednom pitam dal si učestvovao u obrani srpske nejači bokaso i rušenju mrskih KC na području RH
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj čet svi 05, 2011 8:17 am

tanuki je napisao/la:nabiti psa na ražanj je moguće-
ali prodati ga kao janjetinu baš i nije-
odnosno ti tvrdiš da je meso slično,(valjda iz iskustva)
ali pas je mesožder, a ovca biljojed-
pa tako je mala vjerojatnost da je meso slično-
ali ajde, ti si taj koji vjeruje, a ja sam taj koji sumnja!

ma nemoj AHAHHAHAHHAH stvarno
i po unosu hrane si to zaključio
stvarno si smiješan
recimo usporedi žablje meso s pilećim
pa reci kako je to moguće

ne tenuki , ti jednostavno blebećeš
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by tanuki čet svi 05, 2011 8:33 am

pa ne može se usporediti-
u pravu si!
dugo mi je trebalo da probam žablje batke-
i prvi put sam ih kušao na kopačkom ritu-
i zanimljio je objašnjenje da su žablji kraci jestivi u mjesecima koji imaju slovo nj!

ne ja neću usporediti žablje krake sa pilećim mesom, kao što neću usporediti puževe sa pilečim želutcima!
da gastronomija je tema u kojoj sam doma-
a ti si sitni provokator koji nema pojma-
ok,
poštujem tvoju dobru volju da uneseš malo dinamike na ovaj forum
,
ali ako mene misliš jebati nemaš šamse-
otvori u bilo kojoj temi polemiku 1 na 1-
sori ali-tvoj pokušaj je pišanje u vjetar Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty700 / 999700 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj čet svi 05, 2011 8:42 am

tanuki je napisao/la:pa ne može se usporediti-
u pravu si!
dugo mi je trebalo da probam žablje batke-
i prvi put sam ih kušao na kopačkom ritu-
i zanimljio je objašnjenje da su žablji kraci jestivi u mjesecima koji imaju slovo nj!

ne ja neću usporediti žablje krake sa pilećim mesom, kao što neću usporediti puževe sa pilečim želutcima!
da gastronomija je tema u kojoj sam doma-
a ti si sitni provokator koji nema pojma-
ok,
poštujem tvoju dobru volju da uneseš malo dinamike na ovaj forum
,
ali ako mene misliš jebati nemaš šamse-
otvori u bilo kojoj temi polemiku 1 na 1-
sori ali-tvoj pokušaj je pišanje u vjetar Laughing

nemoj imat tako visoko mišljenje o sebi, takve ljude obožavam znaš , otvori ti temu kad si tako hrabar tanuki , općenito one teme 1 na 1 su za mene promašaj , ZAŠTO , iz razloga jer te dovoljno ne poznajem i ne mogu znat koje stavove zastupaš , možda imamo 99 % zajedničkog mišljenja a jebi ga kosimo se samo na ovom , razumiješ , i onda se dogodi da diskutiramo o stvari o kojoj zastupamo iste stavove


inače ne bih te jebo ZA BRDO KARAMELA

ps.nadam se da te nisam uvrijedio Smile
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 čet svi 05, 2011 10:13 am

Makaj, opet ti po tvom starom obicaju.......... Vidi kod mene me prolazi ta prica da moji mogu a njini ne....... Zlocin je zlocin pa ma ko ga pocinio........ Nikako ne izjednacavam a jos manje merim oni su nama vise ili i vi ste nama ovo ili ono...... Nije se trebao desiti ni jedan pa cifre nisu bitne........ Ja licno postujem postene i casne ljude bez obzira da li su branitelji ili dobrovoljci...... I nikako ne generalizujem............ (to je pogreska velika)....... Niti imam prava da oprastam u bilo cije ime.......... I nebi mi palo na pamet da srusim ni kucicu za kera a kamoli neciju kucu ili crkvu ma koliko se ne slazem sa ucenjem te crkve.......... To je neko pravio a ja da mu rusim........ Hocu da kazem da treba ziveti i pustiti druge da zive....... Jako je prosto i ne treba od toga praviti spektakl............

Sto se tice svadje sa Ly ja sam ti rekao svoje misljenje..... Verbalno je i jedno i drugo...... Ti si se sa njom vec vise puta raspravljao i bez obzira sto mi je blizi njen stav ja postujem i tvoj....... Cak se i ja cesto zezam na racun seksa......... ( mene recimo nebi pogodilo to sto je i nju ali svi smo razliciti) I ja se samo salim bez zelje da uvredim ikoga...... Opet ti kazem da si hteo da se salis onoga trenutka kad si video da si je uvredio trebao si da se izvinis i da spustis loptu....... ( po meni je tako ako si hteo samo da se zezas.....). Tacno ni ona ti nije ostala duzna stim sto je ona koristila termine i reci koji su jako ruzni u zelji da te povredi kao i ti nju...... Po meni nije trebala da to kaze...... Ne opravdavam te reci ruzne su...........
Medjutim ako se dobro secam ti si isto nju vrejao u vise tvojih postova da je glupa ili luda.......

Jel vidis kako je bitan i smisao posta a ne samo reci koje su upotrebljene..... Nemoj mi reci da si se uplasio od njenih reci ZKLACU TE; SPALICU TE; SEKIROM CU TE...... ili da si mislio da se mogu ostvariti... Prazne reci koje ljut covek izgovara jer zeli da povredi drugu osobu...... Ti da bi je povredio recimo nisi morao da koristis te reci ali si je povredio mnogo vise nego ona tebe...... Probaj da odmeris prema nanesenoj steti taj problem.......

Opet ti kazem postujem te, ne prozivam te, cak se nemoras obazirati na moje misljenje......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj čet svi 05, 2011 6:01 pm

bokaso1 je napisao/la:Makaj, opet ti po tvom starom obicaju.......... Vidi kod mene me prolazi ta prica da moji mogu a njini ne....... Zlocin je zlocin pa ma ko ga pocinio........ Nikako ne izjednacavam a jos manje merim oni su nama vise ili i vi ste nama ovo ili ono...... Nije se trebao desiti ni jedan pa cifre nisu bitne........ Ja licno postujem postene i casne ljude bez obzira da li su branitelji ili dobrovoljci...... I nikako ne generalizujem............ (to je pogreska velika)....... Niti imam prava da oprastam u bilo cije ime.......... I nebi mi palo na pamet da srusim ni kucicu za kera a kamoli neciju kucu ili crkvu ma koliko se ne slazem sa ucenjem te crkve.......... To je neko pravio a ja da mu rusim........ Hocu da kazem da treba ziveti i pustiti druge da zive....... Jako je prosto i ne treba od toga praviti spektakl............

Sto se tice svadje sa Ly ja sam ti rekao svoje misljenje..... Verbalno je i jedno i drugo...... Ti si se sa njom vec vise puta raspravljao i bez obzira sto mi je blizi njen stav ja postujem i tvoj....... Cak se i ja cesto zezam na racun seksa......... ( mene recimo nebi pogodilo to sto je i nju ali svi smo razliciti) I ja se samo salim bez zelje da uvredim ikoga...... Opet ti kazem da si hteo da se salis onoga trenutka kad si video da si je uvredio trebao si da se izvinis i da spustis loptu....... ( po meni je tako ako si hteo samo da se zezas.....). Tacno ni ona ti nije ostala duzna stim sto je ona koristila termine i reci koji su jako ruzni u zelji da te povredi kao i ti nju...... Po meni nije trebala da to kaze...... Ne opravdavam te reci ruzne su...........
Medjutim ako se dobro secam ti si isto nju vrejao u vise tvojih postova da je glupa ili luda.......

Jel vidis kako je bitan i smisao posta a ne samo reci koje su upotrebljene..... Nemoj mi reci da si se uplasio od njenih reci ZKLACU TE; SPALICU TE; SEKIROM CU TE...... ili da si mislio da se mogu ostvariti... Prazne reci koje ljut covek izgovara jer zeli da povredi drugu osobu...... Ti da bi je povredio recimo nisi morao da koristis te reci ali si je povredio mnogo vise nego ona tebe...... Probaj da odmeris prema nanesenoj steti taj problem.......

Opet ti kazem postujem te, ne prozivam te, cak se nemoras obazirati na moje misljenje......


uopće se više neću obazirat na tvoje mišljenje , sad mo pišeš romane a jednostavno je pitanje bilo upućeno tebi , što si mislio da te još više očaravam s onim što sam bio za vrime domovinskog rata , izjasni se brate mili , nemoj u rukavicama
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Neu čet svi 05, 2011 6:04 pm

bokaso je dobrica, nemoj njega zezat. on je duša foruma, pozitivna i vedra osoba uvijek sprema za šalu na svoj ali i na tuđi račun. nije zlonamjeran i nemoj misliti loše o njemu ili ga zezat.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty999 / 999999 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj čet svi 05, 2011 6:16 pm

Neu je napisao/la:bokaso je dobrica, nemoj njega zezat. on je duša foruma, pozitivna i vedra osoba uvijek sprema za šalu na svoj ali i na tuđi račun. nije zlonamjeran i nemoj misliti loše o njemu ili ga zezat.

ja ga ne zezam nego ga pitam što je mislio da ga još više oČARAVAM , Neu , ja nisam VJERNIK i za mene duša ne POSTOJI ali volim KC radi sveg zla što je pružila čovječanstvu
devil devil devil devil
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Neu čet svi 05, 2011 6:18 pm

skužio je da voliš primati a on ti je htio dati pa ono.. Laughing
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty999 / 999999 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj čet svi 05, 2011 6:20 pm

Neu je napisao/la:skužio je da voliš primati a on ti je htio dati pa ono.. Laughing

ako si shvatila ja volim kao svaki KATOLIK PRUŽATi i djeliti , sram te bilo Very Happy Very Happy Very Happy devil devil devil devil devil
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 uto svi 10, 2011 10:23 pm

Neu je napisao/la:bokaso je dobrica, nemoj njega zezat. on je duša foruma, pozitivna i vedra osoba uvijek sprema za šalu na svoj ali i na tuđi račun. nije zlonamjeran i nemoj misliti loše o njemu ili ga zezat.

Jeeee Neu pa jos cu se zainteresovati za tog tipa...... Laughing Laughing Laughing Laughing

Lepo je to cuti iz tvojih usta....... plese Laughing Laughing Laughing (kad bi mogla jos malo samo sto nisam......... Laughing Laughing Laughing )


Pa jos ce si i Rambo zainteresovati za mene....... plese


bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 uto svi 10, 2011 10:49 pm

Makaj (izvini nisam odma video sta si sve pisao i pitao.....).....

Vidi, otisao si u pogresnom pravcu....... Cak sam hteo da te lozim da sam Ratko Mladic licno ali nema smisla zbog ostalih forumasa......



Ni najmanje te ne prozivam zbog ucesca u ratu vec sam mislio da sve sto si rekao je preuvelicano ako ne i izmisljeno...... (ili je to tvoje vidjenje)........... Koliko je to u Hrvatskoj vojsci bilo specijalaca i komandosa..... Kad slusas vecina ucesnika je bila u naj zescim sukobima u nekoj od specijalnih jedinica..... Pa jel ima neko ko nije bio specijalac i ko je bio artiljerac ili kuvar....... Cast onima koji su stvarno bili i koji nisu ukaljali obraz ali vecina maste ili prosto receno lazu.......

Eto zato sam ti rekao da to lepo znati........ I bas kad je Ly zapretila ti onako slucajno si pomenuo da si izvidjac i diverzant i naravno mnogo lud, odnosno ludji od nje...... Bas si me nasmejao i zato sam ti rekao da me ocaravas.........

Vidi da si to sto kazes da jesi, nebi ti tako to isticao na pretnju bilo koga a po naj manje jedne devojke....... Ali da ne laprdam previse i gusim posten svet to je moje misljenje......

Izvini ako sam te uvredio, nisam hteo ali mi je bilo smesno.......


Inace Nikada nebi spalio ni kucicu za ptice a kamoli neciju kucu ili neciju crkvu........ (Verovao ti meni ili ne....).........

A to sta sam radio za vreme rata je poverljiva informacija........ ( Izvini ali nisam siguran da sme a siguran sam da ne zelim da to podelim sa tobom....... radi Laughing Laughing Laughing ) A posto te cenim ako te zanima ispricacu ti sta sam radio pre rata.................. plese cvijetić
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 11, 2011 7:59 am

bokaso1 je napisao/la:Makaj (izvini nisam odma video sta si sve pisao i pitao.....).....

Vidi, otisao si u pogresnom pravcu....... Cak sam hteo da te lozim da sam Ratko Mladic licno ali nema smisla zbog ostalih forumasa......



Ni najmanje te ne prozivam zbog ucesca u ratu vec sam mislio da sve sto si rekao je preuvelicano ako ne i izmisljeno...... (ili je to tvoje vidjenje)........... Koliko je to u Hrvatskoj vojsci bilo specijalaca i komandosa..... Kad slusas vecina ucesnika je bila u naj zescim sukobima u nekoj od specijalnih jedinica..... Pa jel ima neko ko nije bio specijalac i ko je bio artiljerac ili kuvar....... Cast onima koji su stvarno bili i koji nisu ukaljali obraz ali vecina maste ili prosto receno lazu.......

Eto zato sam ti rekao da to lepo znati........ I bas kad je Ly zapretila ti onako slucajno si pomenuo da si izvidjac i diverzant i naravno mnogo lud, odnosno ludji od nje...... Bas si me nasmejao i zato sam ti rekao da me ocaravas.........

Vidi da si to sto kazes da jesi, nebi ti tako to isticao na pretnju bilo koga a po naj manje jedne devojke....... Ali da ne laprdam previse i gusim posten svet to je moje misljenje......

Izvini ako sam te uvredio, nisam hteo ali mi je bilo smesno.......


Inace Nikada nebi spalio ni kucicu za ptice a kamoli neciju kucu ili neciju crkvu........ (Verovao ti meni ili ne....).........

A to sta sam radio za vreme rata je poverljiva informacija........ ( Izvini ali nisam siguran da sme a siguran sam da ne zelim da to podelim sa tobom....... radi Laughing Laughing Laughing ) A posto te cenim ako te zanima ispricacu ti sta sam radio pre rata.................. plese cvijetić

zašto ja mislim da LAŽEŠ bokaso a, zašto mislim da ti je mišljenje bilo drukčije i da je to tvoje očaravanje ipak bilo drukčije prirode Very Happy

inače , ja sam stvarno bio u toj satniji , samostalnoj izviđačko diverzantskoj satniji HV a što se tiče kuvara , ne znam nisam bio i nemam pojma ali sad me to podsjetilo na ekipu iz VOJSKE KRAJINE tj. današnje vojnike SAO KRAJINE koji su mahom bili KUVARI Very Happy jebote KUVARSKI RAT mi ovdje pokušavaš da PROTURIŠ

Very Happy

inače bokaso , nisam ja uopće prijetio Ly , ako si primjeto , ako si čitao raspravu ali sam joj htio dat do znanja da se ja ne bojim TAKVIH , ustvari prilagođavam svoje ponašanje ovisno om sugovorniku s druge strane


inače tebe sad malo trolam Very Happy
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 16 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 16 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 23. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.