Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katolička Crkva part II

+21
John Kimble
Watcher
flashhh
FALKON 2
Angie
Teo
Optimyst
Stevo Largo
Mass
m
bokaso1
Prop
minutus
pustinja
Dawor
scorpio57
Neu
fosforica
tanuki
Ly
makaj
25 posters

Stranica 15 / 23. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Next

Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 7:29 am

Neu je napisao/la:neu nije bila u neumu al čula je da ima dobre janjetine Very Happy

nisam ni ja bio u NEUMU , a što se tiče janjetine ... pa Lička je jedna od cjenjenijih
a sad " JAGANJČE BOŽJI KOJI ODUZIMAŠ GRIJEHE svijeta ...."


dal je ISUS ustvari OVCA koji je PASTIR a koliko vidim po tvom potpisu to nije dobro a niti poželjno
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Neu sri svi 04, 2011 7:31 am

isus je sve Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty999 / 999999 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by tanuki sri svi 04, 2011 7:35 am

najbolja janjetina i kozletina- nakon novog autoputa- gdje su zdihovo i rim ostali po strani, sada je u gornjem zvečaju:D
nije reklama već moje osobno iskustvo Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty700 / 999700 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 7:36 am

tanuki je napisao/la:
slušaj tanuki , ajmo sad o temi , napokon , ti mi nisi baš relevantan jer sam negdje pročitao da si OPTEREĆEN CRKVOM a po tvojem pisanju dalo bi se zaključit da si u stvarnosti FRUSTRIRAN , neću ulaziti u razloge frustracije , iskreno , kao uzvišeno BIĆE kao što sebe vole predstavit ATEISTI koji negiraju VJEROVANJE vjernika dal sam u pravu kad kažem da oni isto NISU U PRAVU ket te iste vjernike omaložavaju , pljuju njihovu inteligenciju , nazivaju ih raznim imenima ... dal je to UZVIŠENI stav ili ipak nije uzvišeni stav , po meni DIJALOG , pa i pokušaj razumjevanja jedni drugih je put kojim trebamo ići a ne , ONI SU GLUPI jer VJERUJU a ovi VI STE GLUPI i čeka vas PAKAO jer ne vjerujete , možda je ISTINA negdje u sredini
da svi misle da sam OPTEREČEN CRKVOM
ne ma kaj ja imam svoj modus vivendi-
u boga ne vjerujem- i za razliku od josipovića, nije me sram to javno reći!
nisam ulzguza ni politićar da kažem kako sam agnostik ( na pitanje- dali vjeruješ u boga- odgovor je neznam- otprilikr to je agnosticizam)
moj modus vivendi je izgrađivan mojim odrastanjem preispitivanjem vlastitih stavova, sumnjom i razmišljanjem-
na kraju sam onakav kakav jesam i samozadovoljni prasac koji ima svoj modus vivendi-
da smješne su mi ovce u stadu, al razumijem i taj strah od konačnosti sa kojim sam se i ja dugo borio!
da ja samo javno iznosim svoje mišljenje i svoj stav-bez namjere da ikoga omalovažavam ili vrijeđam
ali nisam kriv što moj stav drugi doživljavaju kao vrijeđanje!
-
recimo iluzija o bogu (davkins) je zgodna knjigica za pročitati-ali vjerojatno će je proćitati malo vjernika isto tako što je vrlo malo vjernika pročitalo bibliju!

zanimljiv mi je tvoj stav , meni su ovdje super diskutanti koji razbijaju glavu tezom BOG POSTOJI ili tezom Bog ne postoji , mislim da s ovim svojim NE ZNAM ustvari pokušavaš da budeš neutralan ali opet s svojim pisanjem naginješ prema EKIPI koja kaže da NE POSTOJI , i onda dođemo recimo do KC i izdvajanje love za nju i ekipa se uhvati toga kao pijan PLOTA da pljuje po BOGU , vjernicima ....je uSKRSNUO , niej USKRSNUO , VJERNICI SU GLUPI ....ZATUCANI ... iskreno , na ovo , da me pitaš dal bog POSTOJI ja ću ti reć , nije me BRIGA i na to pitanje ne želim uopće odgovarat , JEBE MI SE ... razumiješ ali kad krenemo pisat o stvarima KC onda ću objektivno reć , je ISTINA JE DA SU RADILI SRANJA u 99 % slučajeva , da su s ZATUPLJENIM naukom unazadili čovječanstvo , iako i ovo treba uzet u razmatranje i dalo bi se raspravljat , posebice ako znamo da sve ima svoju SVRHU ....ali ću reć da je postojao i nešto dobro u tome što je radila KC , pa makar i jedno otvaranje JAVNE KUHINEJ ili neznam čega
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Neu sri svi 04, 2011 7:36 am

najbolja janjetina je kad ti sam uzmeš janje, staviš ga na ražanj i vrtiš Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty999 / 999999 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 7:37 am

tanuki je napisao/la:najbolja janjetina i kozletina- nakon novog autoputa- gdje su zdihovo i rim ostali po strani, sada je u gornjem zvečaju:D
nije reklama već moje osobno iskustvo Wink

to je kod Karlovca jel tako , čuo sam da je na tom području jedan ugostitelj svojevremeno i pse okretao na ražnju
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by tanuki sri svi 04, 2011 7:37 am

Neu je napisao/la:isus je sve Very Happy
muljaš neu-
koja je to isusova poruka?
tanukijeva poruka je:
jebite se ljudi-
ima li možda isus koju bolju poruku za koju neznam Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty700 / 999700 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Neu sri svi 04, 2011 7:39 am

tanuki je napisao/la:koja je to isusova poruka?
jedite i pijte :jastukić:
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty999 / 999999 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 7:40 am

tanuki je napisao/la:
Neu je napisao/la:isus je sve Very Happy
muljaš neu-
koja je to isusova poruka?
tanukijeva poruka je:
jebite se ljudi-
ima li možda isus koju bolju poruku za koju neznam Very Happy

kopiraš iSUSA , ljubi bližnjega svoga kao samog SEBE Very Happy
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Neu sri svi 04, 2011 7:41 am

vidi makaja, što je pobožan
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty999 / 999999 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 7:42 am

Neu je napisao/la:vidi makaja, što je pobožan

postao sam SOTONISTA Very Happy a kao svaki pravi POBORNIK svoje vjere moram znat PUNO o drugim , neprijteljskim , VJEROVANJIMA Very Happy
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by tanuki sri svi 04, 2011 7:43 am

makaj je napisao/la:
tanuki je napisao/la:najbolja janjetina i kozletina- nakon novog autoputa- gdje su zdihovo i rim ostali po strani, sada je u gornjem zvečaju:D
nije reklama već moje osobno iskustvo Wink

to je kod Karlovca jel tako , čuo sam da je na tom području jedan ugostitelj svojevremeno i pse okretao na ražnju
gle je kod karlovca-
ali ja tamo nisam ni blizo, ali poznate su mi te trač priće, pa ima tako i u mom kraju takvaih prića-
ali u čemu je problem?
ako neko priredi psa da se prsti ližu svaka mu čast!
mislim da sam dobar kuhar- i skidam kapu svakom kuharu koji bi mi servirao ukusno psa umjesto janjetine!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty700 / 999700 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 7:45 am

tanuki je napisao/la:
makaj je napisao/la:
tanuki je napisao/la:najbolja janjetina i kozletina- nakon novog autoputa- gdje su zdihovo i rim ostali po strani, sada je u gornjem zvečaju:D
nije reklama već moje osobno iskustvo Wink

to je kod Karlovca jel tako , čuo sam da je na tom području jedan ugostitelj svojevremeno i pse okretao na ražnju
gle je kod karlovca-
ali ja tamo nisam ni blizo, ali poznate su mi te trač priće, pa ima tako i u mom kraju takvaih prića-
ali u čemu je problem?
ako neko priredi psa da se prsti ližu svaka mu čast!
mislim da sam dobar kuhar- i skidam kapu svakom kuharu koji bi mi servirao ukusno psa umjesto janjetine!

nije sad bitno to tanuki jel pas UKUSAN ili nije već je bitno to dal je PRODAVAO PSA pod janjetinu a ne pod PSA , to je bitno , što ti je , si i ti malo konfuzan kao i ja
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 10:01 am

bokaso1 je napisao/la:Mogu samo da pitam, sta je znacilo ono Makaju " Cetnikusa".......? Jel to treba da bude neki pogrdan izraz......?

Jel Makaj pa ti si znaci Izvidjac i Diverzant ......? Aaaaaaa pa to je lepo znati...... Iz dana u dan ti mene sve vise ocaravas............
Znaci ti mu dodjes Crnac iz Gospica od 150 kila sa golemom kitom i specijalac si............ Stvarno si kompletna licnost.......... plese klanjanje

sorry , da ja sad tebe nešto PITAM , što misliš pod ovim LEPO JE ZNATI gdje si bio i što si radio i da te ja s tim sve više OČARAVAM a , što ti to znači bokaso ti HUMANISTO , ti smeta što sam branio domovinu a , da si pročitao malo bolje onda bi uvidio da sam odgovorio Ly na njenu konstataciju da sam ubijao STARCE i nemoćne . NEGATIVNO , čak ni u PRIMISLIMA a , a si možda vidio kakve ona misli ima ili je po tebi kao i većini DISKUTANATA a i općenito LJUDI na području Balkana sasvim normalno UBIJAT NEISTOMIŠLJENIKE i imat takve MISLI prema drugima ako se slažeš s MIŠLJENJEM , svjetonazorom te iste koja prijeti

i još jedno pitanje , da li si ti možda učestvovao u OBRANI srpske nejači na ovim PROSTORIMA s posebnim ciljem RUŠENJA KATOLIČKIH CRKVI na ovom području
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by tanuki sri svi 04, 2011 10:56 am

apsolutno je glupo tvrditi a je netko prodavao pse pod janjetinu-
jer pasa ima daleko manje nego janjaca-

jedna dobra birtija u sezoni proda 10-20 janjaca dnevno-
a jebate otkud toliko pasa-
u mjesec dana nestali bi svi psi u široj okolici Laughing
to je jednostavno podmetanje i diskreditiranje-
u mom kraju je slična priča-
bacili ljudi kosti psu, a pas neće jesti- prepoznao je da su to pseće kosti-
moš mislit!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty700 / 999700 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 11:00 am

tanuki je napisao/la:apsolutno je glupo tvrditi a je netko prodavao pse pod janjetinu-
jer pasa ima daleko manje nego janjaca-

jedna dobra birtija u sezoni proda 10-20 janjaca dnevno-
a jebate otkud toliko pasa-
u mjesec dana nestali bi svi psi u široj okolici Laughing
to je jednostavno podmetanje i diskreditiranje-
u mom kraju je slična priča-
bacili ljudi kosti psu, a pas neće jesti- prepoznao je da su to pseće kosti-
moš mislit!

i to birtija u ZVEČAJU , daj se malo skuliraj , ja ne tvrdim tanuki , ja sam samo napiso ono što sam čuo , inače za tvoju informaciju radilo se je o nekoj PRČVARNICI u MRZLOM POLJU , između KARLOVCA i Duge Rese na Cesti prema Rijeci , a što se tiče PASA opet si se zaletio , nisam rekao da su konstantno pekli PSE nego da je bilo PASJEG MESA , nauči se malo čitat što piše , ja mislim da si ti ipak superiorniji meni IDIOTU , dakle tako se ponašaj Very Happy
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by tanuki sri svi 04, 2011 11:41 am

kao prvo, bilo bi gupo da i jedan ugostitelj ruši svoju reputaciju pečenjem pasa, pa radilo se to i najgoroj prčvarnici i u sporadičnim slučajevima-
to su jednostavno sporadične i zlonamjerne glasine!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty700 / 999700 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 11:46 am

tanuki je napisao/la:kao prvo, bilo bi gupo da i jedan ugostitelj ruši svoju reputaciju pečenjem pasa, pa radilo se to i najgoroj prčvarnici i u sporadičnim slučajevima-
to su jednostavno sporadične i zlonamjerne glasine!

gdje ti ŽIVIŠ a , koji je to paralelni svit u kojem ti ŽIVIŠ , ajde se saberi malo , BIZNIS ne poznaje granice , želja za zaradom ne poznaje GRANICE , postoje ljudi koji bi prodali vlastitu majku za LOVU kamoli nebi spekli psa , zamjšali ga među janjetinu i prodali , ja sad ne debatiram dal je to u stvarnost napravljeno , kažem , PRIČALO se i dan danas se priča , čak se spominjalo i zatvaranje iste radi nehigijenskih UVJETA , vidiš tanuki , ako sad krenemo nas dva raspravljat s znanstvenog aspekta , ako uzmemo u formulu FIZIKU ili MATEMATIKU onda ćemo izračunati da je to itekako MOGUĆE , sad te ja pitam , ti koji s OPSJEDNUT RELIGJOM i koji voliš diskutirat o RELIGIJI kao nečem što ne postoji - nadnaravno biće , kako sad ne vjeruješ u ČINJENICU da je ovo moguće i lako objašnjivo, čak si i sam spominjao pravog kuhara koji može spremit PSA da bude ukusan i FIN
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by tanuki sri svi 04, 2011 11:53 am

kao prvo spamaš na temu
ako hočeš diskutirati o priređivanju pasa na roštilju-
otvori temu u gastroomiji-
ja nisam inače opsjednut ničim pa tako ni religijom-
samo slobodno iznosim svoja razmišljanja, pa tako i u religiji uostalom!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty700 / 999700 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 11:57 am

tanuki je napisao/la:kao prvo spamaš na temu
ako hočeš diskutirati o priređivanju pasa na roštilju-
otvori temu u gastroomiji-
ja nisam inače opsjednut ničim pa tako ni religijom-
samo slobodno iznosim svoja razmišljanja, pa tako i u religiji uostalom!

znaš što , ajd ti lipo odjebi INTELIGENTNI , ili odgovaraj ili odjebi a ne kad te pritisnem malo i zahtjevam da malo inteligentnije počneš razmišljat počneš kmečat kao i većina forumaša na ovom FORUMU , i još si umislit da je SUPERIORAN , jebote bog di ja pišem , koji sam ja KRETEN NENORMALNI , sad odi plači NEu da sam te uvrijedio
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by tanuki sri svi 04, 2011 12:04 pm

ne,-ti mene ne mžeš uvrijeiti- ali ti u životu ni jaje nisi skuha kad možeš tvrditi da neko može podvaliti pasetinu pod janjetinu-
ali na temu katolička crkva ti si se raspričao o glasinama o pasetini u prčvarnici u gornjem zvečaju-
malo čudno INTELIGENTNI!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty700 / 999700 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 12:08 pm

tanuki je napisao/la:ne,-ti mene ne mžeš uvrijeiti- ali ti u životu ni jaje nisi skuha kad možeš tvrditi da neko može podvaliti pasetinu pod janjetinu-
ali na temu katolička crkva ti si se raspričao o glasinama o pasetini u prčvarnici u gornjem zvečaju-
malo čudno INTELIGENTNI!

čekaj malo , sad ću ti kratko i jasno REĆ da nemaš POJMA tanuki , nemaš pojma , u stvarnosti pasje meso i je slično janjetini , TANUKI ti ..... ne znam kako da ti kažem a da te ne uvrijedim jer ne shvaćaš , prvo inteligentni ili kako si tepaš SUPERIORNI od JAGANJCA božjeg smo došli do JAnjetine u Gornjem zvečaju koju si ti spomenuo , onda smo došli do psa ...da ti CRTAM a , bi te to možda uvjerilo ....o ti KOJI vjeruje u dokaze MATEMATIKE i FIZIKE , , znači optužuješ mene za skretanje teme i dolazak do PASJEG mesa a svoje postove ZANEMARUJEŠ , si samo BENAST ili si i ZABORAVAN
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj sri svi 04, 2011 12:11 pm

Sad ću se vratit na temu o KATOLIČKOJ CRKVI , nije li pomalo licemjerno da u ovakoj temi raspravljaju ljudi koji ustvari nisu iskusili VJERSKI život , koji preziru religiju i vjernike , nije li to isto kao da pitamo NEPUŠAČA da nam govori o svim svojstvima CIGARETE , posebice o njenom okusu , osjećaju dok uvlačite dim u sebe ...
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by m sri svi 04, 2011 12:12 pm

je ima nekja , tako su se prenosile usmenom predajom pričice kako na trešanjevačkom placu nema mačaka , kako se pakiraju u bureke i čevape
tko zna možda samo neukusna šala , a možda i istina ...........

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty14 / 99914 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by m sri svi 04, 2011 12:14 pm

makaj je napisao/la:Sad ću se vratit na temu o KATOLIČKOJ CRKVI , nije li pomalo licemjerno da u ovakoj temi raspravljaju ljudi koji ustvari nisu iskusili VJERSKI život , koji preziru religiju i vjernike , nije li to isto kao da pitamo NEPUŠAČA da nam govori o svim svojstvima CIGARETE , posebice o njenom okusu , osjećaju dok uvlačite dim u sebe ...

ista stvar kad se napiše da ga se zlostavlja sa time kaj htv prenosi mise nedjeljom , tupi se po forumu par dana kako je to atak na njegovu privatnost ,a onda napiše da je nekoliko puta pogledao misu u komadu , ne jednu znači nego nekoliko ,.

to nije licemjerje , to je nekaj drugo
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 15 Empty14 / 99914 / 999Katolička Crkva part II - Page 15 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 15 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 23. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.