Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katolička Crkva part II

+21
John Kimble
Watcher
flashhh
FALKON 2
Angie
Teo
Optimyst
Stevo Largo
Mass
m
bokaso1
Prop
minutus
pustinja
Dawor
scorpio57
Neu
fosforica
tanuki
Ly
makaj
25 posters

Stranica 17 / 23. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next

Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 sri svi 11, 2011 3:07 pm

Makaj, moram te pohvaliti.......... Konacno da si napisao jedan lep post......

(Idemo redom)

Nisam nista drugo misli vec ono sto sam napisao...... (stvarno, ne lazem te, jer nemam razloga...... ). Imao sam ja i rasprave na forumu o ratu ali takodje sam izneo svoj stav........ Ne zaboravi da ja pripadam strani koja je suprotna i da nebi bilo cudo da nevolim protivnika ali stvarno nije tako, cenim svakog ko je castan covek pa makar bio protivnicki vojnik...... Jako cenim hrabrost i postenje kod ljudi......
Ako mislis da te lazem pogledaj moje predhodne postove pa ces videti...........

Vecina vojno sposobnih Hrvata je bila u tom Ratu..... Nije to nista cudno i strasno.......... Ali stvarno mislim da si malo nakitijo i preuvelicao..... (No stvarno nije bitno..).

Komentarisao sam izjave mnogih Hrvatskih branitelja gde su svi bili specijalci pripadnici cuvenih jedinica i elitnih postrojbi...... Pa sam se nasalio na to "jel bio neko u nekoj drugoj jedinici osim u Specijalnoj......?" Ali ni to nije bitno jer mislim da oni koji su izneli rat na svojim ledjima su uglavnom pokojni ili zaboravljeni..... Ti ljudi su zrtve rata i na svojoj kozi su osetili nepravdu.......

Inace Makaj kad je vojnik zarobljen obicno smanjuje svoju ulogu u vojsci i snalazi se da bi sacuvao sopstveni zivot...... To nije nista cudno, cak je i ljudski i ne vidim cemu se tu ismevati....... (Smesno je suprotno ali nema veze)..... Mislis li da su Hrvati koji su bili zarobljeni pricali drugaciju pricu....? To je ljudski i ne treba to ismevati........ Znas da kad zagusti ko god moze oblaci civilnu uniformu i pokusava se predstaviti kao civil ili intendant...... (odaje ga neke druge stvari u garderobi, frizuri, recniku, modrice na ramenu od puske itd....... Da ne spominjemo to....).

Procitao sam vasu svadju ( i rekao o njij svoj sud)..... I ja mislim da ti Ly nisi pretio ali si na njenu pretnju potegao nesto sto je cudno i bespotrebno......

Ili si njenu pretnju shvatio ozbiljno ili si zeleo da joj ustedis trud da te ne trazi ( a verujem da lako moze naci tvoje podatke.......). Bilo kako bilo ako se nisi osetio nelagodno zbog njene pretnje onda si dusa od coveka koja brine za sagovornika sto me posebno ocarava u tvojoj licnosti......

Sve naj bolje...... plese big kes
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by pustinja sri svi 11, 2011 3:45 pm

Ovi zadnji postovi su dokaz da krščani ne mogu bez rata, čak i u temi o crkvi spominje se rat.
Koliko sam god ja razgovarao sa onima koji su bili u ratu u svakakvim postrojbama i posebnih namjena i kuharskim svi su jednoglasno zaključili da su državna politika zajedno sa državnom crkvom za @urac, i da je sve to jedno veliko sranje, i rat i religija (namjerno ne spominjem vjeru jer vjerovati u nešto čovjek mora i vjeruje ako u ništa drugo ono u sebe i svoje sposobnosti) .
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 sri svi 11, 2011 9:09 pm

Vidi Pustinja mogao bi se sloziti sa ovim tvojim recima....... Sve je to jedno veliko sranje, prevara i teska manipulacija.........big kes

Pogledaj samo koliko je ratova u poslednje vreme podsticala crkva i koliko je ljudi izgubilo glavu zbog religije........ Sto rece mislim Minutus da je crkva direktno odgovorna za rat na ovim prostorima......

(Jeeee Ujkan i Cedo da se sloze oko necega........ To ko zna na cega ce da izadje........) Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by pustinja čet svi 12, 2011 5:07 am

Kako je krenulo još ću i u crkvu da odem Katolička Crkva part II - Page 17 Smiley-violent056
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj čet svi 12, 2011 11:24 am

bokaso1 je napisao/la:Makaj, moram te pohvaliti.......... Konacno da si napisao jedan lep post......

(Idemo redom)

Nisam nista drugo misli vec ono sto sam napisao...... (stvarno, ne lazem te, jer nemam razloga...... ). Imao sam ja i rasprave na forumu o ratu ali takodje sam izneo svoj stav........ Ne zaboravi da ja pripadam strani koja je suprotna i da nebi bilo cudo da nevolim protivnika ali stvarno nije tako, cenim svakog ko je castan covek pa makar bio protivnicki vojnik...... Jako cenim hrabrost i postenje kod ljudi......
Ako mislis da te lazem pogledaj moje predhodne postove pa ces videti...........

Vecina vojno sposobnih Hrvata je bila u tom Ratu..... Nije to nista cudno i strasno.......... Ali stvarno mislim da si malo nakitijo i preuvelicao..... (No stvarno nije bitno..).

Komentarisao sam izjave mnogih Hrvatskih branitelja gde su svi bili specijalci pripadnici cuvenih jedinica i elitnih postrojbi...... Pa sam se nasalio na to "jel bio neko u nekoj drugoj jedinici osim u Specijalnoj......?" Ali ni to nije bitno jer mislim da oni koji su izneli rat na svojim ledjima su uglavnom pokojni ili zaboravljeni..... Ti ljudi su zrtve rata i na svojoj kozi su osetili nepravdu.......

Inace Makaj kad je vojnik zarobljen obicno smanjuje svoju ulogu u vojsci i snalazi se da bi sacuvao sopstveni zivot...... To nije nista cudno, cak je i ljudski i ne vidim cemu se tu ismevati....... (Smesno je suprotno ali nema veze)..... Mislis li da su Hrvati koji su bili zarobljeni pricali drugaciju pricu....? To je ljudski i ne treba to ismevati........ Znas da kad zagusti ko god moze oblaci civilnu uniformu i pokusava se predstaviti kao civil ili intendant...... (odaje ga neke druge stvari u garderobi, frizuri, recniku, modrice na ramenu od puske itd....... Da ne spominjemo to....).

Procitao sam vasu svadju ( i rekao o njij svoj sud)..... I ja mislim da ti Ly nisi pretio ali si na njenu pretnju potegao nesto sto je cudno i bespotrebno......

Ili si njenu pretnju shvatio ozbiljno ili si zeleo da joj ustedis trud da te ne trazi ( a verujem da lako moze naci tvoje podatke.......). Bilo kako bilo ako se nisi osetio nelagodno zbog njene pretnje onda si dusa od coveka koja brine za sagovornika sto me posebno ocarava u tvojoj licnosti......

Sve naj bolje...... plese big kes

bokaso , de se malo saberi , čemu sad takvo ponašanje , znamo i ja i ti što mislimo i kako mislimo , inače me FASCINIRA ovo , mogla bi lako nać tvoje podatke .... KAKO , ime mi je MARTIN LUTHER KING , eno joj , i gmail adrese ako hoće , nek me traži Very Happy , osobno sam joj samo htio dat do znanja da je se ne bojim a uspoređivati njenu razinu komunikacije s MOJOJM i na kraju ustvrditi da je to podjednako može BOLESNA osoba , sad te ja pitam dal si ti BOLESTAN ili .... Very Happy

inače bokaso , ja samo pišem što sam bio , kažem nisam ubijao starce ni djecu kako mi je Ly napisala ili sebi u glavi zamislila , nigdje ne pišem da sam s svojim djelovanjem oslobodio HRVATSKU , napisao sam njoj i dao do znanja da se ne bojim , zašto mi staavljaš riječi u usta , ono što nisam rekao a , daj više ne budi takav ŠONJO i lipo mi odgovori , ali ISKRENO , što si mislio pod onim OČARAVAŠ me , nemojmo se sad preseravat bokaso , pa odrasli smo ljudi , više cjenim one koji KAŽU , da PUCAO sam po vama nego one koji kažu , BIO SAM KUHAR devil


opet te pitam dal si uživao gledat KATOLIČKE crkve u plamenu Very Happy
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj čet svi 12, 2011 11:26 am

bokaso1 je napisao/la:Vidi Pustinja mogao bi se sloziti sa ovim tvojim recima....... Sve je to jedno veliko sranje, prevara i teska manipulacija.........big kes

Pogledaj samo koliko je ratova u poslednje vreme podsticala crkva i koliko je ljudi izgubilo glavu zbog religije........ Sto rece mislim Minutus da je crkva direktno odgovorna za rat na ovim prostorima......

(Jeeee Ujkan i Cedo da se sloze oko necega........ To ko zna na cega ce da izadje........) Laughing

ovo boldano mi je fascinantno , kriva CRKVA a ne želja pojedinaca za autonomijom , bokaso , može i ovako , s kojm ciljem je MUP Srbije vršio operacije na Kosovu
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj čet svi 12, 2011 11:28 am

pustinja je napisao/la:Ovi zadnji postovi su dokaz da krščani ne mogu bez rata, čak i u temi o crkvi spominje se rat.
Koliko sam god ja razgovarao sa onima koji su bili u ratu u svakakvim postrojbama i posebnih namjena i kuharskim svi su jednoglasno zaključili da su državna politika zajedno sa državnom crkvom za @urac, i da je sve to jedno veliko sranje, i rat i religija (namjerno ne spominjem vjeru jer vjerovati u nešto čovjek mora i vjeruje ako u ništa drugo ono u sebe i svoje sposobnosti) .

istina , KRŠĆANI su krivi zbog rata jer ne mogu bez NJEGA , fascinantno , sad ćemo opet doć i do Stepinca i blagoslivljanja bacanjaa nejači - LAVOVIMA Very Happy

makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 čet svi 12, 2011 11:48 am

pustinja je napisao/la:Kako je krenulo još ću i u crkvu da odem Katolička Crkva part II - Page 17 Smiley-violent056

I to Pravoslavnu......... Laughing Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 čet svi 12, 2011 12:09 pm

makaj je napisao/la: opet te pitam dal si uživao gledat KATOLIČKE crkve u plamenu Very Happy

Makaj, slazem se da smo odrasli ljudi i ponovo ti kazem....... Stvarno sam mislio da preuvelicavas i zato sam to rekao..... Ako hoces veruj..... jedino sto ti izgleda ne zelis da prihvtis drugi odgovor........ ( sta da ti kazem kad je tako...... Ne razumem zasto mislis da izbegavam odgovor.......)

A sto se tice Katolickih crkava stvarno mi je smesno sta me pitas....... Mozda ce ti delovati smesno ali crkve kao gradjevine u mojim ocima imaju veliku vrednost...... (sto ne mogu reci za religiju i organizaciju.....)...... Ima jako lepih verskih objekata kojima se treba diviti...... Nikada nisam, niti bi zapalio ili tako sta uradio...... Cak i da sam u situaciji da tako nesto uradim...... ne znam za tebe ali ja ne bi i sto ti je to toliko cudno..... Posto me ne slusas sta ti odgovaram odgovori ti u mesto mene ocigledno bolje znas nego ja...... big kes
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 čet svi 12, 2011 12:22 pm

makaj je napisao/la:
bokaso1 je napisao/la:Vidi Pustinja mogao bi se sloziti sa ovim tvojim recima....... Sve je to jedno veliko sranje, prevara i teska manipulacija.........big kes

Pogledaj samo koliko je ratova u poslednje vreme podsticala crkva i koliko je ljudi izgubilo glavu zbog religije........ Sto rece mislim Minutus da je crkva direktno odgovorna za rat na ovim prostorima......

(Jeeee Ujkan i Cedo da se sloze oko necega........ To ko zna na cega ce da izadje........) Laughing

ovo boldano mi je fascinantno , kriva CRKVA a ne želja pojedinaca za autonomijom , bokaso , može i ovako , s kojm ciljem je MUP Srbije vršio operacije na Kosovu


Mislim da je Minutus to lepo obrazlozio negde cak me je iznenadilo da neko tako sagledava stvari...... ja bi se mogao sloziti sa time...... ( ako me secanje sluzi)..... Da ne ponavljam po meni je glavana podela na ovim prostorima verska i po toj osnovi se vec vekovima ubijamo....... Granice su jako relativna stvar i narodi su jos relativnija stvar........ To je ukratko......

Mup Srbije je vrsio operacije na Kosovu i Metohiji sa ciljem suzbijanja teroristickih delatnosti na tom prostoru....... Kosovo je tada bila teritorija Srbije...... Cak su u nekim akcijama imali pomoc i Vojske...... Posto su Siptari imali teroristicku organizaciju UCK i vrsili ubistva, kidnapaovanja, postavljanje eksploziva, pljacke i Srba i Albanaca koji su priznavali Srbiju kao svoju drzavu...... Ti ocigledno aludiras na RSK u Hrvatskoj ako je to da ti odgovorim i na to ako ne da ne trosim reci i smaram ljude.......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by pustinja čet svi 12, 2011 1:57 pm

bokaso1 je napisao/la:
pustinja je napisao/la:Kako je krenulo još ću i u crkvu da odem Katolička Crkva part II - Page 17 Smiley-violent056

I to Pravoslavnu......... Laughing Laughing Laughing Laughing

Imam ja i takvu u blizini, doduše ne radi non stop i kad je misa/služba onda to taj neki svečenik napiše kredom na ploči na ulaznim vratima , nešto kao:

SLUŽBA U SUBOTU U 11,00 SATI

Ali u petak u noći pijana povampirena ustašoidna mladež prepravi isto tako kredom onih 11 u 13,00 sati i eto ti međureligijsko-nacionalističkog incidenta. Laughing Laughing hihih hihih

pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj čet svi 12, 2011 2:02 pm

bokaso1 je napisao/la:
makaj je napisao/la:
bokaso1 je napisao/la:Vidi Pustinja mogao bi se sloziti sa ovim tvojim recima....... Sve je to jedno veliko sranje, prevara i teska manipulacija.........big kes

Pogledaj samo koliko je ratova u poslednje vreme podsticala crkva i koliko je ljudi izgubilo glavu zbog religije........ Sto rece mislim Minutus da je crkva direktno odgovorna za rat na ovim prostorima......

(Jeeee Ujkan i Cedo da se sloze oko necega........ To ko zna na cega ce da izadje........) Laughing

ovo boldano mi je fascinantno , kriva CRKVA a ne želja pojedinaca za autonomijom , bokaso , može i ovako , s kojm ciljem je MUP Srbije vršio operacije na Kosovu


Mislim da je Minutus to lepo obrazlozio negde cak me je iznenadilo da neko tako sagledava stvari...... ja bi se mogao sloziti sa time...... ( ako me secanje sluzi)..... Da ne ponavljam po meni je glavana podela na ovim prostorima verska i po toj osnovi se vec vekovima ubijamo....... Granice su jako relativna stvar i narodi su jos relativnija stvar........ To je ukratko......

Mup Srbije je vrsio operacije na Kosovu i Metohiji sa ciljem suzbijanja teroristickih delatnosti na tom prostoru....... Kosovo je tada bila teritorija Srbije...... Cak su u nekim akcijama imali pomoc i Vojske...... Posto su Siptari imali teroristicku organizaciju UCK i vrsili ubistva, kidnapaovanja, postavljanje eksploziva, pljacke i Srba i Albanaca koji su priznavali Srbiju kao svoju drzavu...... Ti ocigledno aludiras na RSK u Hrvatskoj ako je to da ti odgovorim i na to ako ne da ne trosim reci i smaram ljude.......

minutus i lepo obrazlaganje u istoj rečenici , daj me ne zajebavaj , vidi ja sam pristalica one teze da na našu ŽALOST MI HRVATI i SRBI ne možemo živjet u istoj državi , kad budemo zajedno u EU i nju ćemo razjebat nemoj se mislit da nećemo , Titi bi trebalo samo radi te sposobnosti što je SRBE i HRVATE uvjerio u bratstvo i jedinstvo trebalo dignut spomenik , i to ništa više nego punih 45 godina spajaanja nespojivog , nećemo sad ulazit u dubiozu bokaso jer koliko vidim ti si ok. tip , reklo bi se čovjek i neću te više zajebavat ni provocirat s glupostima u vidu osjećaja itd- itd Very Happy

ovo si odlično napisao ( MUP Srbije ) o Kosovu , samo mislim da bi rasprava otišlaa u drugom pravcu da nas dva počnemo diskutirat o tome što je značilo SAP , posebice na AUTONOMNA POKRAJNA a što je htjela RSK koja nikad nije POSTOJALA , razumiješ , pa bi došli do presude generalima u kojoj se spominje međunarodni sukob i X jako zanimljivih stvari u kojima bi se nas dva 100% razišli , bez obzira što sam ja postao SOTONIST Very Happy i nisam više KRŠĆANIN - KATOLIK , koji obožava SUKOBE Very Happy
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj čet svi 12, 2011 2:03 pm

bokaso1 je napisao/la:
makaj je napisao/la: opet te pitam dal si uživao gledat KATOLIČKE crkve u plamenu Very Happy

Makaj, slazem se da smo odrasli ljudi i ponovo ti kazem....... Stvarno sam mislio da preuvelicavas i zato sam to rekao..... Ako hoces veruj..... jedino sto ti izgleda ne zelis da prihvtis drugi odgovor........ ( sta da ti kazem kad je tako...... Ne razumem zasto mislis da izbegavam odgovor.......)

A sto se tice Katolickih crkava stvarno mi je smesno sta me pitas....... Mozda ce ti delovati smesno ali crkve kao gradjevine u mojim ocima imaju veliku vrednost...... (sto ne mogu reci za religiju i organizaciju.....)...... Ima jako lepih verskih objekata kojima se treba diviti...... Nikada nisam, niti bi zapalio ili tako sta uradio...... Cak i da sam u situaciji da tako nesto uradim...... ne znam za tebe ali ja ne bi i sto ti je to toliko cudno..... Posto me ne slusas sta ti odgovaram odgovori ti u mesto mene ocigledno bolje znas nego ja...... big kes

ma zajebavam te , ali dajem časnu pionirsku da više NEĆU Very Happy
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 čet svi 12, 2011 3:43 pm

pustinja je napisao/la:
bokaso1 je napisao/la:
pustinja je napisao/la:Kako je krenulo još ću i u crkvu da odem Katolička Crkva part II - Page 17 Smiley-violent056

I to Pravoslavnu......... Laughing Laughing Laughing Laughing

Imam ja i takvu u blizini, doduše ne radi non stop i kad je misa/služba onda to taj neki svečenik napiše kredom na ploči na ulaznim vratima , nešto kao:

SLUŽBA U SUBOTU U 11,00 SATI

Ali u petak u noći pijana povampirena ustašoidna mladež prepravi isto tako kredom onih 11 u 13,00 sati i eto ti međureligijsko-nacionalističkog incidenta. Laughing Laughing hihih hihih




To je skandal........ pa Masonsko , Vatikasko, Ustasoidno-Germansko, NATO-Mudzahedinski elementi podrivaju temelje Pravoslavne vere u tvom kraju........... Treba uputiti mirovne snage da zastiti sirotog svestenika koji se muci pisuci po tabli......... cici Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by m pet svi 13, 2011 5:42 am

pustinja je napisao/la:
bokaso1 je napisao/la:
pustinja je napisao/la:Kako je krenulo još ću i u crkvu da odem Katolička Crkva part II - Page 17 Smiley-violent056

I to Pravoslavnu......... Laughing Laughing Laughing Laughing

Imam ja i takvu u blizini, doduše ne radi non stop i kad je misa/služba onda to taj neki svečenik napiše kredom na ploči na ulaznim vratima , nešto kao:

SLUŽBA U SUBOTU U 11,00 SATI

Ali u petak u noći pijana povampirena ustašoidna mladež prepravi isto tako kredom onih 11 u 13,00 sati i eto ti međureligijsko-nacionalističkog incidenta. Laughing Laughing hihih hihih



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty14 / 99914 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by m pet svi 13, 2011 5:44 am

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zlocinci-lopovi-i-sadomazo-svecenici/551404.aspx

što si oni sve dozvole pa to je nevjerovatno , nevjerovatno
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty14 / 99914 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Teo pet svi 13, 2011 5:49 am

svi su krivi samo pop nije, svašta si dozvoljavaju kiša
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by m pet svi 13, 2011 7:14 am

ali kakva je to država , di je ta murija, da je lik bio privedan na obavjesni razgovor ili nekaj , ne zato kaj si je gurao crnju u šupendaru , to je njegova osobna stvar , njegov otvor nek dela kaj oče sanjim , nego zato kaj javno priča o malenoj djeci , postojana neka osumlja da je več imao kontakata sa nekim dijtetom , nekaj sam čitao.
ali nije dokazano , odbačeno je ili nekaj slično , ne sječam se , radil se o njegovm nečaku , isto dečec .......
trebali su bar obaviti obavjesni razgovor sa njim , misim na muriju .....
možda bi našli još šošta , a vidljivo je da nisu jel kod nas bi mediji odmah na naslovnicu to ....


stav crkve mi je jasan , pa oni tako več deseetlječima , tak da ništa novo , di su ovi nevjernici da mi povise desetlječa na tisučlječa .......
big kes
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty14 / 99914 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Angie pet svi 13, 2011 2:26 pm

katolička Crkva je katolička Crkva smajlić
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty14 / 99914 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Teo pet svi 13, 2011 3:05 pm

marko je napisao/la:ali kakva je to država , di je ta murija, da je lik bio privedan na obavjesni razgovor ili nekaj , ne zato kaj si je gurao crnju u šupendaru , to je njegova osobna stvar , njegov otvor nek dela kaj oče sanjim , nego zato kaj javno priča o malenoj djeci , postojana neka osumlja da je več imao kontakata sa nekim dijtetom , nekaj sam čitao.
ali nije dokazano , odbačeno je ili nekaj slično , ne sječam se , radil se o njegovm nečaku , isto dečec .......
trebali su bar obaviti obavjesni razgovor sa njim , misim na muriju .....
možda bi našli još šošta , a vidljivo je da nisu jel kod nas bi mediji odmah na naslovnicu to ....


stav crkve mi je jasan , pa oni tako več deseetlječima , tak da ništa novo , di su ovi nevjernici da mi povise desetlječa na tisučlječa .......
big kes

i onda RK crkva želi naučavati seksualni odgoj u školama po svojim metodama bolje bi bilo da sebe odgajaju cici
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 pet svi 13, 2011 11:29 pm

Teo je napisao/la:svi su krivi samo pop nije, svašta si dozvoljavaju kiša

" Kritikuju Popve sto gledaju filmove
A i Pop je zivo bice pa gleda pornice...... " Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 pet svi 13, 2011 11:32 pm

Puna skola djaka niodkuda vrata..... Sta je toooooo.........?

(San svakog Katolickog svestenika.......) Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by scorpio57 sub svi 14, 2011 6:44 pm

ovo mi baš ni smiješno,makaj+
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty65 / 99965 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Teo sub svi 14, 2011 8:48 pm

to ti je sorpio crni humor Laughing
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by fosforica ned svi 15, 2011 11:41 am

bokaso1 je napisao/la:Puna skola djaka niodkuda vrata..... Sta je toooooo.........?

(San svakog Katolickog svestenika.......) Laughing Laughing Laughing


dignuta je tužba protiv pape na haškom sudu, za zločin protiv čovječnosti...po tri stavke.
jedna je - zataškavanje pedofilije, u kojoj je bio uključen dirketno, jedno je zabrana kondoma u africi čime je prouzročio smrt mnogih ljudi i treće, zbog psiho terora zastrašivanjem i ucjenjivanjem.

doci ce vrijeme kada ce crkva biti proglašena pravim imenom - zločinačkom organizacijom, a njezini poglavari procesuirani kao - zločinci.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 17 Empty21 / 99921 / 999Katolička Crkva part II - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 17 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 17 / 23. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.