Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

+24
FALKON 2
Gabriel
rider331
Nemo
eva kant
RobinUd
damfisk
zbracun
Mihovil
histrion
nikolina
The Guardian
juricamatacic
walter
Weekend_Warrior
m
Dawor
Iron Man
Hunnerkongen
tomtomy
Biker
Mass
tanuki
Neu
28 posters

Stranica 11 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 I_vote_lcap30%Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 I_vote_rcap 30% 
[ 3 ]
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 I_vote_lcap40%Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 I_vote_rcap 40% 
[ 4 ]
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 I_vote_lcap30%Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 I_vote_rcap 30% 
[ 3 ]
 
Ukupno glasova : 10
 
 

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by histrion čet vel 26, 2015 6:40 am

eva kant je napisao/la:
... ti si imao bolesnu potrebu dokazati da moji dojmovi nisu točni ...

Tvoje sam dojmove prepustio tebi .... i nigdje ih nisam pokušao prikazati pogrešnim.
Osjećao sam potrebu dokazati da si navela pogrešne podatke i to sam dokazao. Sudi li ta moja potreba u patologiju ili ne prepuštam tebi (i ostalima).

Da si u citiranom djelu rečenice ispustila riječ bolesno rečenica bi zadržala smisao ... no ti si osjećala potrebu nastaviti vrijeđati me.
Na ovom forumu vrijeđanje očito sudi u kodeks ponašanja.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by Mihovil čet vel 26, 2015 8:38 am

Ono koliko sam ja vozio po Sloveniji, nisam stekao dojam da su Slovenci (tj vozači sa slovenskim tablama) nesto posebno agresivni.

Tj uopce nisam stekao takav dojam, mozda čak i suprotno.
Mihovil
Mihovil
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 2145
Reputacija Reputacija : 204
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty37 / 99937 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by eva kant čet vel 26, 2015 1:51 pm

histrion je napisao/la:

Tvoje sam dojmove prepustio tebi .... i nigdje ih nisam pokušao prikazati pogrešnim.
Osjećao sam potrebu dokazati da si navela pogrešne podatke i to sam dokazao. Sudi li ta moja potreba u patologiju ili ne prepuštam tebi (i ostalima).

Da si u citiranom djelu rečenice ispustila riječ bolesno rečenica bi zadržala smisao ... no ti si osjećala potrebu nastaviti vrijeđati me.
Na ovom forumu vrijeđanje očito sudi u kodeks ponašanja.

ti si taj koji se uhvatio mog osobnog dojma o slovenskim vozačima i išao dokazivati  statističkim podacima kako moj dojam nije točan, a usput onako još sarkazmom drugima objasniti kako sam ja uvjerena da to mora biti činjenice.
no, nevažno, dokazao si kako u austriji ima više nesreća (valjda je to bitno jer ja živim tamo Very Happy), nego u sloveniji i kako sam usporedila neusporedivo.
možda si time nekome dokazao i svoju pamet, inteligenciju, mudrost, šta ja znam šta sve ne, ali meni si dokazao kako ne shvaćaš da je ispravnost nečijih dojmova nepotrebno dokazivati nekakvim statistikama, a pogotovo kad se naznači da se radi o generalizaciji.
usput si još dokazao kako imaš neobičnu potrebu za dokazivanjem nečega (prebroji samo koliko puta si napisao "ja sam dokazao").

btw. i mene vrijeđa kad se moji postovi sakate i kad im se tako daje drugi smisao, a kad se to napomene, onda se isčuđuje ko pura dreku.

usput još samo želim reći da se nemam više namjeru upuštati u ovakve diskusije, statistike, dokazivanja..
zamorne su, i bez obzira što ja imam bolesnu potrebu da me se shvati ispravno, ipak ima kvalitetnijih načina (prema mojim osobnim kriterijima, naravno Very Happy) za utrošiti vrijeme.
a tebi želim puno uspjeha u daljnjim dokazivanjima i sakupljanju statističkih podataka..Very Happy

a jesi me inspirirao za ovoliki post...moram se samoj sebi narugati..Laughing
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty92 / 99992 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by histrion čet vel 26, 2015 4:32 pm

eva kant je napisao/la:
... mene vrijeđa kad se moji postovi sakate i kad im se tako daje drugi smisao, a kad se to napomene, onda se isčuđuje ko pura dreku.

Tebe vrijeđa kad ti se sakate postovi.
Mene vrijeđe kad me netko nazove bolesnikom i intelektualno nepoštenim ... ali me još više vrijeđa kad mi se pripisuju riječi koje nisam izrekao (ili napisao).


Obrati pažnju ... ja tvoj dojam (kojeg cijelo vrijeme ispostavljaš) nisam ni pokušao promijeniti.

eva kant je napisao/la:
...nije ni čudo što se toliko nesreća događa u tako maloj zemlji..
histrion je napisao/la:
Po podacima Evropske komisije za promet u Austriji na milijun stanovnika dogodi se više nesreća nego u Sloveniji ...

O tvojim dojmovima napisao sam Rideru (nakon što je spomenuo tvoj sarkazam)
histrion je napisao/la:
Ako Eva ima osjećaj da su Slovenci nekulturni i drski vozači te da izazovu puno nesreća onda je to činjenica .... i sasvim je nevažno što EK za promet na osnovi statistike tvrdi da je u Austriji više nesreća.

Tebi sam odgovorio
histrion je napisao/la:
Statistika je pokazala da je tvoj dojam vezan na broj nesreća pogrešan. O nekulturi i drskosti nema statistike pa tvojoj tvrdnji ne mogu proturječiti.

Iako nisam ni pokušao promijeniti tvoj dojam ti si me i dalje prozivala
eva kant je napisao/la:
a to što ti misliš da si time dokazao kako slovenci nisu drski i nekulturni vozači, ne znam šta bih rekla..
... pa sam ti opet napisao
histrion je napisao/la:
Nisam ja ni pokušavao dokazati da nisu drski i nekulturni .... samo sam dokazao da si na slovenskim cestama dva puta sigurnija nego na austrijskim.

Nakon što si me upozorila da sam iz tabele uzeo pogrešan podatak o ozljeđenim
histrion je napisao/la:
Neka bude i tako ...
Još uvijek si sigurnija na slovenskim cestama .... iako su Slovenci nekulturni i drski vozači.

Na to si počela vrijeđati ... zalijepivši mi etiketu intelektualnog nepoštenja.

I vratila se na svoj dojam (iako ja tvoje dojmove nisam ni spominjao)
eva kant je napisao/la:
dokazao si koliko je besmisleno osobne dojmove uspoređivati sa statistikom. moji dojmovi su i dalje isti, bez obzira na brojke.
histrion je napisao/la:
Potpuno se slažem.
O nekulturi i drskosti vozača na slovenskim cestama definitvno nema smisla da pišem jer to je tvoje mišljenje, a ja ga neću ni pokušati promijeniti.
Ni to nije bilo dovoljno ... opet si osjetila potrebu vrijeđati ... i opet prozivati me radi tvojih dojmova
eva kant je napisao/la:
ti si imao bolesnu potrebu dokazati da moji dojmovi nisu točni
histrion je napisao/la:
Tvoje sam dojmove prepustio tebi .... i nigdje ih nisam pokušao prikazati pogrešnim.

Toliko o uvredama, dojmovima i činjenicama.

A za kraj samo još da se ti zahvalim za lijepe želje
eva kant je napisao/la:
a tebi želim puno uspjeha u daljnjim dokazivanjima i sakupljanju statističkih podataka ...
I dalje ću se truditi.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by FALKON 2 čet vel 26, 2015 5:49 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing

treba ići ispeći kokice jer postaje zanimljivo ... a vidim da se pojavljuje još funkcionalno i intelektualno nepismenih na forumu kada se usudi protivriječiti Laughing Laughing
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty9 / 9999 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by rider331 čet vel 26, 2015 6:49 pm

Ja ne odustajem
jedino s njom sebe vidim
ja ne odustajem
od one za koju zivim
ne, ne odustajem

pusica

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by histrion čet vel 26, 2015 7:18 pm

rider331 je napisao/la:
Ja ne odustajem ...

Pretpostavljam da je ovo namijenjeno meni.

Zašto bih odustao???

Da je napisala
eva kant je napisao/la:
slovence (onako generalno) smatram nekulturnim, drskim vozačima koji misle da ako imaju neki bolji auto da mogu raditi što hoće nije ni čudo što se toliko nesreća događa u tako maloj zemlji..
ne bih ni riječ napisao (jer i ja mislim da su nekulturni i drski)
ali .... pošto je dodala
eva kant je napisao/la:
nije ni čudo što se toliko nesreća događa u tako maloj zemlji..
morao sam napisati da se u Austriji dogodi više nesreća (na milijun stanovnika).

Umjesto da prihvati činjenicu (o broju nesreća u Austriji) meni je pripisala da lažem i manipuliram.

Ti bi to dozvolio?
Ja ne dozvoljavam.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by rider331 čet vel 26, 2015 8:22 pm

histrion je napisao/la:

Pretpostavljam da je ovo namijenjeno meni.

Zašto bih odustao???

.

I za tebe vrijedi i za nju... za vas paše ona : let's agree to disagree odoh

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by eva kant čet vel 26, 2015 8:36 pm

nevjerojatno..

i ovo: "...nije ni čudo što se toliko nesreća događa u tako maloj zemlji.." je samo moj dojam, nije samo onaj prvi dio posta o slovenskim vozačima..

i opet to tvoje sakaćenje postova jeste jedan vid intelektualnog nepoštenja, koliko god to tebe vrijeđalo.

da, ja sam tebi rekla da si stavio pogrešne podatke, jer u svojoj brzopletosti nisam provjeravala svoje podatke, ali nisam te optužila da namjerno podvaljuješ, već sam bila uvjerena da su na onoj stranici krivi podaci. ti si pak mene optužio za podvaljivanje..

no kako sam već rekla, svoje vrijeme više neću trošiti na ovakve stvari..
uživaj..
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty92 / 99992 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by damfisk pet vel 27, 2015 1:57 pm

Zašto se raspravljati sa kompleksašem? Čemu to?

Lik je uvjeren da mu pripada pravo voziti brže od drugih zato šta ima više novaca od drugih.

I vi sad očekujete od njega korektnu raspravu?

Svašta.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by diabolik. pet vel 27, 2015 8:11 pm

Kakvo divljanje po auto cesti, molim vas lijepo??? Auto cesta je najsuvremenija prometnica koja je napravljena za najveće moguće brzine.
I sad u Njemačkoj na određenim (prema konfiguraciji terena) dionicama autocsta ne postoji nikakvo ograničenje brzine, ali u nekim državama na sličnim  (ili boljim) dionicama, ili na svim autocestama je ograničenje  brzine.
Zašto taj isti vozač s istim autom negdje "divlja" po autocesti i plaća kaznu, a drugdje je to sasvim normalno???
Zašto u automobile ne ugrade ograničivače brzine (kao što su ugradili u kamione) i neće biti "divljanja", neće biti nesreća, neće biti niti para za kazne smajlić  smajlić
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty74 / 99974 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by Mihovil pet vel 27, 2015 8:27 pm

diabolik. je napisao/la:
Zašto u automobile ne ugrade ograničivače brzine

250 km/h je većini dosta. Takvi limitatori već postoje.
Mihovil
Mihovil
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 2145
Reputacija Reputacija : 204
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty37 / 99937 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by histrion pet vel 27, 2015 8:38 pm

diabolik. je napisao/la:
Kakvo divljanje po auto cesti ...

S Daciom Duster sve što je preko 80% od dozvoljene brzine je divljanje. Isto vrijedi i za 15 ili više godina stare Korejce, Zastave, Lade ...

Reći nekome tko vozi Gallarda brzinom od 160 po auto cesti da divlja je glupo.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by diabolik. pet vel 27, 2015 8:39 pm

Mihovil je napisao/la:
250 km/h je većini dosta.

Eh, a 130 je ograničenje na autocesti. To je duplo prekoračenje.
Zašto se ne limitira na 140 i zdravo đaci! Nema nesreća, nema kazni, nema presretača, nema milijun pičkarija????
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty74 / 99974 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by diabolik. pet vel 27, 2015 8:43 pm

histrion je napisao/la:

S Daciom Duster sve što je preko 80% od dozvoljene brzine je divljanje. Isto vrijedi i za 15 ili više godina stare Korejce, Zastave, Lade ...

Reći nekome tko vozi Gallarda brzinom od 160 po auto cesti da divlja je glupo.

Daj naj ga srat! Pa Zastave, Lade i Dacie voze trke kojekakve, pa što ga nebi i po avtobanu oderali muški!
Imaš ti i tih Gallarda, Merčedesa, Bembura i svih ostalih razvikanih sranja koji su teške kršine i opasnost na cesti. I još ne toliko koliko je auto opasnost na cesti, nego i VOZAČ! Nedaj Bože vozačica, plavušica Zagorec pijani, narakijani Slavonac i tak u nedogled od birtije do birtije smajlić smajlić
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty74 / 99974 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by Mihovil pet vel 27, 2015 10:10 pm

diabolik. je napisao/la:
Zašto se ne limitira na 140 i zdravo đaci! Nema nesreća.............????

Poprilicno sam siguran da se velik dio nesreca desi pri brzinama manjim od 140 km/h.

Zasto ne limitirati na 60 km/h (makar, siguran sam, nesreca ce i dalje biti) ? Ili 30 km/h? boring

Mihovil
Mihovil
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 2145
Reputacija Reputacija : 204
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty37 / 99937 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by Gabriel pet vel 27, 2015 10:54 pm

diabolik. je napisao/la:Nedaj Bože vozačica, plavušica Zagorec pijani, narakijani Slavonac i tak u nedogled od birtije do birtije smajlić  smajlić
A tek paket: pijani zagorec, narakijani slavonac i dvi plavuše....u zastavi 101 comfort sw3
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by rider331 pet vel 27, 2015 11:38 pm

histrion je napisao/la:
Reći nekome tko vozi Gallarda brzinom od 160 po auto cesti da divlja je glupo.

Lambo se na toj brzini zagrijava Very Happy iskustvo mi govori da sve preko 150 km na našim brzinomjerima ne GPS-u je kažnjivo. autocesta naravno. Ako se voziš ispod te brzine neće te kazniti, možda opomenuti ali ne kazniti. (naši dragi presretači) I bez obzira o kojem se auto radi, postoji ograničenje. Pojedinac koji ima auto od nekoliko stotina tisuća eura se ne razlikuje puno od onoga koji ima auto od nekoliko desetaka tisuća eura... Ako je u pitanju civilna cesta.  Brza vožnja je brza vožnja. Auto od 500 konja nije kriv što ima 500 konja. Isto tako nije ni moj seat kriv što ima 100 konja. Radi se o onom tko sjedi za volanom. To isto vrijedi i za motoriste. Netko ima tešku desnu nogu i visok ego. Ja ću radije ići pješke nego sjest u auto gdje je takav lik za volanom. Dok neki čovjek koji ima po meni zdravu pamet, vozi normalno po civilnim prometnicama. A ako ima Lambu sigurno ima i onih par tisuća eura da si priušti vožnju na trkačoj stazi, ako ga to zanima jel.. ponese par setova guma i pokaže koliko je dobar vozač i faca ili loš vozač, tamo gdje ima još ljudi sa iskustvom i konjima ispod haube. Skidam kapu onima koji su zaista pokazali da su pravi vozači! Jer velikog V12 nije lako držati u 'crvenim crticama' okretaja i ložiti do njegovog limita. Uvijek sam volio i sad volim adrenalin, ali ne onaj gdje ugrožavam tuđe živote.  I dalje, bez obzira na iskustvo, gume, kočnice, sportski ovjes, konje pod haubom, sigurnost vozila, nisam za brzu vožnju po civilnim cestama.. mislim da je totalno nepotrebna. gdje se žurit? Zašto se vozit 200? Zašto se vozit recimo 250? Kakav je to gušt? Ako nije ništa hitno, mislim što?  neznam uvijek kažem, dok se ne desi sranje, neki nikad ne nauče. A moram reći da je onda KASNO! Jer kad se prospe nečiji mozak po cesti, i komadi djeteta po autu u koji si se zaletio.. neće ti past na pamet da više sjedneš u auto a kamoli voziš brzo. Malo sam pretjerao.. stop

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by histrion sub vel 28, 2015 12:04 am

rider331 je napisao/la:
iskustvo mi govori da sve preko 150 km na našim brzinomjerima ne GPS-u je kažnjivo. autocesta naravno. Ako se voziš ispod te brzine neće te kazniti, možda opomenuti ali ne kazniti.

Na autocestama Hrvatske i Slovenije godišnje prevozim 40 000 km ... od toga 30 000 prevozim s tempomatom uključenim na 160. Nikad me još nisu zaustavili.
Povremeno i meni zadrhti noga ... kad je potpuno prazna cesta ... pa ga stisnem i preko 200.
Gušt je osjetiti kako kod 200 još uvijek "vuče" ... ali taj gušt traje 2-3 kilometra pa postane dosadno.
Veći gušt je na cesti gdje je ograničenje 90 (a puna je zavoja) voziti 80 i osjetiti kako ti u svakom zavoju auto klizi.

Ali ... kao što bi rekao moj prijatelj Neba ... jurnjava po cesti je za pičkice.

Pravi ... ali baš pravi ... gušt je juriti u prvoj s uključenim reduktorom 6 km na sat na 60% nizbrdici po blatu.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by Mihovil sub vel 28, 2015 6:47 am

150 km/h je tolerancija na Hr AC (van tunela i kad nema dodatnih ogranicenja).
Mihovil
Mihovil
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 2145
Reputacija Reputacija : 204
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty37 / 99937 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by rider331 sub vel 28, 2015 7:31 am

histrion je napisao/la:

Na autocestama Hrvatske i Slovenije godišnje prevozim 40 000 km ... od toga 30 000 prevozim s tempomatom uključenim na 160. Nikad me još nisu zaustavili.
Povremeno i meni zadrhti noga ... kad je potpuno prazna cesta ... pa ga stisnem i preko 200.
Gušt je osjetiti kako kod 200 još uvijek "vuče" ... ali taj gušt traje 2-3 kilometra pa postane dosadno.
Veći gušt je na cesti gdje je ograničenje 90 (a puna je zavoja) voziti 80 i osjetiti kako ti u svakom zavoju auto klizi.

Ali ... kao što bi rekao moj prijatelj Neba ... jurnjava po cesti je za pičkice.

Pravi ... ali baš pravi ... gušt je juriti u prvoj s uključenim reduktorom 6 km na sat na 60% nizbrdici po blatu.

Kako kome... ovisi.. nekome je najveći gušt naginjati se po zavojima R motorom koji postiže 200kmh ispod 10 sekundi... i ne staje tamo. to je za neke adrenalin. Nekima je gušt 'kruzati' u velikoj limuzini, uživati u udobnosti. Dok neki kao taj tvoj frend voli ekstremni offroad. Sve ima svoje. Ali i on griješi što misli da je jurnjava po cesti za pičkice. Možeš mu reći da bi on bio pičkica kad bi ga provozao jedan moj poznanik u puntu od 250 konja na brtskoj utrci. sa slip gumama, koje itekako dobro prenose snagu na cestu... nema puno 'klizanja' u zavojima, samo se čuje kako motor bruji i u svakom lijevom zavoju ako se ne držiš udaraš glavom u rollbar. smajlić Ima turbo velik kao u MAN kamionima Very Happy

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by histrion sub vel 28, 2015 7:37 am

rider331 je napisao/la:
Kako kome... ovisi..

Jasno.
Ja sam napisao što je meni gušt ....
Znam ih nekoliko kojima je gušt nakon ručka sjesti pred TV i do večere se ne pomaknuti.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by rider331 sub vel 28, 2015 7:40 am

E da... samo što je to neka druga tema. Meni je gušt recimo vozit jetski uzvodno po nekoj rijeci. smajlić

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by histrion sub vel 28, 2015 7:45 am

rider331 je napisao/la:
Meni je gušt recimo vozit jetski uzvodno po nekoj rijeci.

To nisam probao ... i sad razmišljam na kojoj rijeci bih to mogao ...
Logično bi bilo da ima velik pad i da nema slapova.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by eva kant sub vel 28, 2015 8:39 am

rider331 je napisao/la:E da... samo što je to neka druga tema. Meni je gušt recimo vozit jetski uzvodno po nekoj rijeci.  smajlić

meni je gušt po moru..Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty92 / 99992 / 999Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna? - Page 11 Empty Re: Je li kazna od 6.700 kuna za divljanje po autocesti brzinom od 246 km/h dovoljna?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 13. Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.