Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

+4
gio_deluxe
Prop
scorpio57
JOCA
8 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty Re: Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

Postaj by WEYLAND-YUTANI čet vel 18, 2010 11:49 pm

....ma u kakvoj europi,utakmice se igraju doma..(bog te mazo bisera koji je to napiso)..
..slazem se s tobom ...vazan je nogomet,sport...samo s takvom jacom ligom mozemo parirat klubovima u europi...sigurno bi bilo vise nasih klubova u ligi prvaka....
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty133 / 999133 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty Re: Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

Postaj by gio_deluxe čet vel 18, 2010 11:53 pm

JOCA je napisao/la:Ova tema nije otvorena radi bilo kakvog prepucavanja sto se moze i procitati a nisam se nasao u ovom tvom postu jer sam samo odgovarao kulturno naa uvrede nekog kuvara koji je zalutao u sportsku temu...................
Kad sam napisao "STA VI MISLITE" nisam rekao da moze da mi kaze ko sta hoce da da ne dobije adekvatan odgovor.Sve sto je bilo sportski,odgovoreno je sportski a sto nije opet je bilo adekvatnog odgovora...........
Problem je prijatelju moj sto ljudi vec znaju da necu da precutim uvredu pa na to idu....
Jel sam ja otvorio mozda temu o cirilici,a svi ovde znamo koji joj je bio cilj....

Ko zeli komentarisace,ko ne zeli boze moj... kavica


nisam ni mislio samo na ovu temu , pa nisam baš od jučer
ali ono što sam rekao stoji i ide SVE ,ja nepišem i nerazmišljam na taj način i nemogu onda takva sranja ni progutati
a što se tiče prepucavanja, nije ni bitno tko je šta rekao , glavno da se nekom spusti.loging off,maybe Ill see ya all
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty Re: Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

Postaj by JOCA čet vel 18, 2010 11:54 pm

Pa kod vas je jedino Dinamo-Hajduk utakmica za neki respekt kao i kod nas Zvezda-Partizan ali i to su iz godine u godinu sve slabije utakmice.Onda dodju neki napaljenici iz Azerbejdzana,Kazahstana.....i ja strahujem .Ma jebes to,ovako bi bilo barem svako gostovanje tesko plus 5-6 odlicnih utakmica pa da vidis.Osetila bi se razlika odmah.Na taj nacin bi mogli da dovodimo i kvalitetnije igrace koji ovako odbijaju da dodju u ove nase tramvaj lige.......

Ma to je tvoj problem GIO.......
Meni sta se ne svidja ja zaobidjem pa bi i ti mogao.....

Nadji mi negde gde sam ja nesto zapoceo i ja ti javno obecavam da cu otici sa foruma.A ako ne nadjes ti da odes.
Ajde kad si frajer ...........


@Koristi EDIT, nemoj pisati post iza posta. Neukrotiva
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 598
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty Re: Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

Postaj by WEYLAND-YUTANI pet vel 19, 2010 12:05 am

koji bi sve klubovi bili u toj ligi? ...
...moja ideja bi bila ovakva,20 klubova..
1.Salzburg
2.rapid wiena
3.sturm
4.mtk budimpesta
5.debrecin
6.cska sofija
7.rapid bukurest
8.zvezda
9.partizan
10.olimpija ljubljana
11.maribor
12.dinamo zg
13.hajduk st
14.olimpijakos
15.panatinaikos
16.macabi tlv
17.bosanski klub
18.makedonski klub
19.crno gorski klub
20.albanski klub iz tirane
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty133 / 999133 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty Re: Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

Postaj by JOCA pet vel 19, 2010 12:14 am

Dobro je ovo imas rep+ ali mi se ne svidja da npr.Austrijanci imaju 3 predstavnika,ja bih pre dodao vama i nama jos po jednog a njima skunuo jednog predstavnika.Ali evo sta ja mislim ako ostaju po dva nasa :
Olimpija
Koper
Dinamo
Hajduk
Zeljo
Sarajevo
Zvezda
partizan
Levski
Litex
Dinamo Bukurest
Rapid Bukuest
Salzburg
Sturm
Olimpijakos
Panatinaikos
Buducnost PG
Vardar
Predstavnik Albanije
Makabi
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 598
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty Re: Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

Postaj by gio_deluxe pet vel 19, 2010 7:41 am

1.dinamo
2.hajduk
3.c.zvezda
4.partizan
5.sarajevo
6.željo
7.olimpija
8.maribor
9.vardar
10.budućnost(Pg)
11.dinamo (T)
12.debreceni
13.MTK
14.RBSalzburg
15.rapid
16.3. u hr.ligi(os.,ri.,...)
17.3. u srb.ligi(vojvod.,radnički,..)
18.3. u mađ.ligi(ferenc.,...)
19.3 u aus.ligi(sturm,lask,...)
20.3.u slo ligi(domžale,....)


meni ovako najbolje izgleda,jer mislim da nebi sudjelovali baš rumunji i grci.

a samo da se osvrnem na ono drugo.ovdje je tema nogometi i zašto bih ja izbjegavao temu o nogometu?isto tako zašto bih mirno čitao nepotrebna prepucavanja u temi o športu? morao sam reagirati , ali eto barem smo se vratili na šport , o čemu se ovdje i radi !
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty Re: Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

Postaj by gio_deluxe pet vel 19, 2010 9:12 am

Nadji mi negde gde sam ja nesto zapoceo i ja ti javno obecavam da cu otici sa foruma.A ako ne nadjes ti da odes.
Ajde kad si frajer ...........


e,da tek sam sad ovo pročitao , pa di si se samo ti našao u mojim riječima ? kojim fontom da napišem SVI ?i zašto bi netko odlazio s foruma ??? samo skrećem pažnju ,da nisu svi ovdje zatucani prošlošću !SVIMA! hehe, ko je prvi kome šta..?!stvarno ste dijeca.ccccc
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty Re: Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

Postaj by Neu pet vel 19, 2010 9:28 am

Premjestila sam ovaj topic u podforum navijači.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty Re: Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

Postaj by JOCA pet vel 19, 2010 10:11 am

Gio,koliko ja znam Grci su bili odusevljeni ovim predlogom kao i Rumuni dok su Madjari trazili nekakav udeo u ligi i nisu bas bili spremni na takvo nesto.Za to ih nisam ni uvrstio ali svakako da bi njihove ekipe dobrodosle.....
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 598
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty Re: Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

Postaj by gio_deluxe pet vel 19, 2010 10:16 am

nisam to znao , ovdje se ne priča o tome . kakva bi to tek liga bila .
samo , neznam kako bi klubovi podnjeli troškove . doduše lakše bi ih se privatiziralo , kao što si rekao došli bi i stranci . ah možda i to doživim ..
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty Re: Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

Postaj by JOCA pet vel 19, 2010 10:23 am

A sta bi bili problem troskovi kad bi na svakoj utakmici bio pun stadion.Zamisli koji bi se sponzori sve ukljucili.Iz svake zemlje samo po dva sponzora pa ti vidi,pa tv prava,svaki grad bi profitirao od dolaska navijaca.................Ma to bi bilo neverovatno!!!!!!!!
Dozivecemo valjda majku mu......
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 598
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty Re: Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

Postaj by scorpio57 pet vel 19, 2010 10:41 am

WEYLAND-YUTANI je napisao/la:....ma u kakvoj europi,utakmice se igraju doma..(bog te mazo bisera koji je to napiso)..
..slazem se s tobom ...vazan je nogomet,sport...samo s takvom jacom ligom mozemo parirat klubovima u europi...sigurno bi bilo vise nasih klubova u ligi prvaka....


kojih to naših?da bilo bi išlo u ligu 5 klubova iz te lige daj ne piši svašta
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty65 / 99965 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty Re: Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

Postaj by JOCA pet vel 19, 2010 10:45 am

Mamić: Ja bio za regionalnu ligu!?


"Nikad nisam rekao da Dinamo želi igrati u regionalnoj ligi! Ne, Dinamo nije za regionalnu ligu!", tvrdi izvršni potpredsednik Dinama Zdravko Mamić, koji je još ovog meseca bio zagovarač formiranja regionalnog takmičenja.

Izvršni potpredsednik Dinama Zdravko Mamić pokrenuo je lavinu događaja i izjava 3. februara ove godine kada je zagrebačkim "Sportskim novostima" izjavio:

"Mene su zbog želje da se formira regionalna liga nazivali protivnikom Hrvatske. To su ekstremi. Mislim da klubovi sami ne razmišljaju dovoljno o toj ideji. Tebalo bi mi da se dogovorimo i države dovedemo pred svršen čin. Smatram da su klubovi jedini krivci što ona nije zaživela. Naše države već odavno sarađuju na mnogim poljima, samo u fudbalu ne. On propada i zbog toga mislim da smo glupi, nesposobni i primitivni", rekao je tada.

Nedugo zatim, na seminaru UEFA na slovenačkom jezeru Bled, predstavnici fudbalskih saveza Srbije, Hrvatske, Slovenije, BiH, Crne Gore, Makedonije, Bugarske i Slovačke razgovarali su o mogućnosti da se zaista i formira regionalno fudbalsko takmičenje, a govora je bilo i o formatu takmičenja.

Za početak zamišljeno je da bude održan turnir šampiona zemalja iz sastava nekadašnje SFRJ, a iz UEFA je nezvanično stigao odgovor da "nema niko ništa protiv, ali da se prvo pošalje projekat u Nion".

Prvi su potom reagovali navijači Dinama, koji su poručili da "nikada neće prihvatiti bilo kakvu ligu u kojoj će Dinamo igrati protiv klubova iz Srbije, Crne Gore i Republike Srpske". Istog dana, predomislio se i Mamić.

"Nikad nisam rekao da Dinamo želi igrati u regionalnoj ligi! Ne, Dinamo nije za regionalnu ligu! Nismo ni za slovenački predlog (o turniru šampiona), više nismo ni za što. Mi trebamo čuvati Hrvatsku ligu! Ako će liga brojati deset ili 12 klubova, onda je to - to. Mi smo za nacionalni program izgradnje stadiona, uređenje zakonskih propisa. Dinamu nije potrebna regionalna liga, mi proizvodimo sjajne mlade igrače, naši igrači su temelj hrvatske nacionalne ekipe, svake godine igramo evropske utakmice. Nama, dakle, nije potrebna nikakva regionalna liga", oglasio se ponovo u "Sportskim novostima" Zdravko Mamić.

(MONDO)


HAhahahahahahahahahahahaahaha Boze dragi sta se sa ovim covekom desava....
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 598
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty Re: Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

Postaj by gio_deluxe pet vel 19, 2010 10:51 am

kojih to naših?da bilo bi išlo u ligu 5 klubova iz te lige daj ne piši svašta[/quote]

scorpi , naših , bio bi tu sigurno i dinamo ili hajduk , možda i oba. a jak tempo te lige bi značio i duži boravak u euro ligi , a vjerojatno i ulazak u ligu prvaka .mi nismo ne talentirani . samo smo fizički inferiorni , a to se nemože ni neće promjeniti utakmicama s karlovcem , pulom , zadrom i kamen ingradom
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty Re: Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

Postaj by WEYLAND-YUTANI pet vel 19, 2010 4:27 pm

gio_deluxe je napisao/la:kojih to naših?da bilo bi išlo u ligu 5 klubova iz te lige daj ne piši svašta

scorpi , naših , bio bi tu sigurno i dinamo ili hajduk , možda i oba. a jak tempo te lige bi značio i duži boravak u euro ligi , a vjerojatno i ulazak u ligu prvaka .mi nismo ne talentirani . samo smo fizički inferiorni , a to se nemože ni neće promjeniti utakmicama s karlovcem , pulom , zadrom i kamen ingradom[/quote]

..sve si rekao...potpis gore
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty133 / 999133 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 3 Empty Re: Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.