Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

+4
gio_deluxe
Prop
scorpio57
JOCA
8 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty Re: Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

Postaj by gio_deluxe čet vel 18, 2010 6:27 pm

da moglo bi se , ali u Hr. još uvijek nema volje za to , a to je sad već druga priča zašto.
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty41 / 99941 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty Re: Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!

Postaj by JOCA čet vel 18, 2010 6:37 pm

Zato sto se vlast jos uvek dobija nacionalizmom i patriotizmom.............
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 598
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by gio_deluxe čet vel 18, 2010 6:41 pm

ma nije samo to , već bi stvarno bilo sranja i to bi se raspalo , jer za sada masa huligana vodi protiv države, koja taj problem stavlja na stranu
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty41 / 99941 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by pustinja čet vel 18, 2010 6:45 pm

Naravno da nećemo čak niti sportsko ujedinjavanje ali ja bi ostavio da se povremeno odigravaju prijateljske utakmice između navijača dinama i zvezde jer je to dobro iz više razloga:

- razgibava se narod
- smanjuje se broj radno aktivnih neprijatelja
- testira se sprema organa reda i sigurnosti za obavljanje posla
- putem kojim idu gostujući navijači ljudi se mogu riješit suvišnog smeča, frižidera, televizora, radijatora i sl
- ispituje se čvrstoča ograda sačinjenih drvenim frlcima
- još mnogo pozitivnih stvari
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by JOCA čet vel 18, 2010 6:51 pm

Pitacu vas da li necete kad se oformi liga sa svima osim sa vama........................
Trcacete,ali za DZ.

Ti si covece toliko pun mrznje da ponekad ni da procitas ne mozes ono sto lepo pise.
O kakvom ujedinjavanju ti pricas ??????

Boze dragi sta sve ima Laughing
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by pustinja čet vel 18, 2010 7:07 pm

Dobro sam ja pročitao i nije lijepo da se radi liga bez klubova sa kosova i crne gore bez obzira na kvalitetu neka budu zadnji ali neka onda budu u toj ligi.
Kaj bi trebalo napraviti hrvatsko-srpsku ligu ili neku drugu ligu.

Ovo sa delijama u zaprešiću ti mogu reći da nije bilo ničega samo zbog toga jer su bili okruženi interventnom policijom a još dva puta toliko policije je bilo na svakih 50 tak metara raspoređenih duž trase dolaska i odlaska, o stadionu da ne pričam jer je bilo podjednako navijača i redara plus interventna postrojba stacionirana pored tribina te vatrogasna vozila dva komada sa vodenim topovima a svaki navijač koji je išao pišat to je radio u pratnji policije.

Trebalo bi takvo osiguranje naplatiti od kluba pa da vidiš kako ode liga niz vodu.

Da li sam pun mržnje, mogu ti reći da nisam, ali nisam niti ljubavi, a osim toga trenutno čak niti sportsko ujedinjavanje (možda kriva rijeć prije bi odgovaralo druženje) nije moguće jer još nije vrijeme a kako ste i sami konstatirali.

Tko bi išao na takve susrete samo oni navijači koji bi gledali kako da se pobiju a noirmalan čovjek sa djecom niti sada ne može otići bez straha na utakmicu zbog huligana a kamo li tek kad bi igrao neki klub iz hrvatske i srbije.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by scorpio57 čet vel 18, 2010 7:09 pm

Šta si navalio na tu ligu nema od toga ništa ajte vi igrajte sa Rumunjima nama
je dobro i ovako
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 63
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by gio_deluxe čet vel 18, 2010 7:11 pm

pustinja s ovim se u potpunosti slažem
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by JOCA čet vel 18, 2010 10:14 pm

Ja se ne zlazem uopste sa tobom pustinjo.I ja sam posao na tu utakmicu ali su me vratili iz neobjasnjivih razloga.A nisam bio jedini,vraceno je preko 2 hiljade ljudi.Ljudi su hapseni i privodjeni zbog navijackih pesama koje velicaju ZVEZDU i nista vise.Utakmicu sam gledao na TV-u u jednoj prodavnici na granici.Ono sto se desavalo sa tih 300 DELIJA je cista sramota.Tortura,hapsenja zbog nekih poternica,neki su bili i ratni zlocinci koje hrvatska trazi a piskili su u pelene kad se rat vodio,prebijanje.........mnogo toga ruznog sto ne prilici nekome ko za sebe kaze da je demokratski orjentisan. Policije,vatrogasaca,redarske sluzbe,inspektori u civilu...sve je to normalno i za obicnu utakmicu.Ali sve je to izaslo na nos i Inter je pregazen.Cas fudbala i navijanja je odrzan u sred Hrvatske iako je neko to pokusao na najsramniji nacin da spreci.
Ja sam branio u Sartidu gde i Dragan Zilic.Pricao nam je kroz sta je prolazio.

Svima je definitivno jasno da vi NE SMETE da igrate sa nama kako sportski tako i navijacki.Navijaci iz Hrvatske NE SMEJU da dodju u Srbiju.NE SMEJU ni da pokusaju.TO JE PROBLEM !!!
A sto se tice Kosova i C.Gore........pa vama ce jedino oni i da ostanu kad mi budemo napravili ligu sa ostalim zemljama.Pojedinci jos uvek od mrznje ne vide dalje od nosa ali to ce mnogo da vas kosta.Ta liga sa Kosovom i C.Gorom ce da vas unapredi siguran sam...........
Jedini problem u sportu u citavom regionu ste vi.Niko nigde nije nikoga napao samo ste vi ti koji napadate neduzne.
Napali ste Jeretina u Zadru,udario ga navijac na sred utakmice,napadnuti celnici Zvede u kosarci,Napadnuti u Splitu,napadnut Djoric koji ima 75 godina i to od strane 7-8 junaka....i jos mnogo toga.Toga gospodo moja draga u necivilizovanoj Srbiji kao sto neki od vas znaju da kazu jednostavno NEMA !!!!
Ovde su svi isti bili Srbi,Muslimani,Hrvati,Siptari ili bilo ko drugi.
I ja vam garantujem kad bi navijaci stegli muda i dosli u Srbiju da nikome dlaka sa glave ne bi hvalila................
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by WEYLAND-YUTANI čet vel 18, 2010 10:29 pm

zaboravil si grobare spomenut,kako su LEPO ugostili drugove iz francuske.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty133 / 999133 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Prop čet vel 18, 2010 10:31 pm

JOCA je napisao/la:
Jedini problem u sportu u citavom regionu ste vi.Niko nigde nije nikoga napao samo ste vi ti koji napadate neduzne.

Ako smo mi problem, problema nema!
Takva liga se može osnovati i bez nas, nije vraga da su Hajduk i Dinamo neka stavka!

Uostalom, i sam Lukić je izjavio kako oni nisu za takvu ligu!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by JOCA čet vel 18, 2010 10:36 pm

WEYLAND-YUTANI je napisao/la:zaboravil si grobare spomenut,kako su LEPO ugostili drugove iz francuske.

I njih 11 ce biti osudjeni na kazne od 15 do 30 godina.Ko je to uhapsen kod vas ???
8 ljudi prebije starca od 75 godina,policija ih pohvata i kad cuje da je Srbin u pitanju puse ih bez ikakve prijave.Bas ste za Evropu ......... bbbb
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by JOCA čet vel 18, 2010 10:39 pm

Prop je napisao/la:
JOCA je napisao/la:

Ako smo mi problem, problema nema!
Takva liga se može osnovati i bez nas, nije vraga da su Hajduk i Dinamo neka stavka!

Uostalom, i sam Lukić je izjavio kako oni nisu za takvu ligu!

Pa problem je u tome sto UEFA zagovara takvu ligu.Smatraju da se bez vas nemoze.Ali varaju se.........
Nasi su klubovi to podrzavali ali vi se ponasate kao da se bez vas nemoze.Videcemo ko bez koga moze i ne moze......
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by gio_deluxe čet vel 18, 2010 10:45 pm

tako je , vidjet ćemo , vrijeme će pokazati ,
ovako , jel mora svaka tema koja se dotakne odnosa dviju inih držabva završiti (krivo sam rekao , IĆI ) u smijeru , svađe i netolerancije.
ovo govorim jer mi idete svi na živce i pun mi je racku čitat ovakva prepucavanja .
to ide sve koji se nalaze u ovim riječima , pa i ONE koji namjerno otvaraju ovakve teme , jer znaju kako će završiti !

hvala na pisanju , loging off
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by JOCA čet vel 18, 2010 10:54 pm

Ova tema nije otvorena radi bilo kakvog prepucavanja sto se moze i procitati a nisam se nasao u ovom tvom postu jer sam samo odgovarao kulturno naa uvrede nekog kuvara koji je zalutao u sportsku temu...................
Kad sam napisao "STA VI MISLITE" nisam rekao da moze da mi kaze ko sta hoce da da ne dobije adekvatan odgovor.Sve sto je bilo sportski,odgovoreno je sportski a sto nije opet je bilo adekvatnog odgovora...........
Problem je prijatelju moj sto ljudi vec znaju da necu da precutim uvredu pa na to idu....
Jel sam ja otvorio mozda temu o cirilici,a svi ovde znamo koji joj je bio cilj....

Ko zeli komentarisace,ko ne zeli boze moj... kavica
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Prop čet vel 18, 2010 10:55 pm

JOCA je napisao/la:
Pa problem je u tome sto UEFA zagovara takvu ligu.Smatraju da se bez vas nemoze.Ali varaju se.........
Nasi su klubovi to podrzavali ali vi se ponasate kao da se bez vas nemoze.Videcemo ko bez koga moze i ne moze......

Mamić je podržao!
Koliko sam ja čitao, Zvezda nije za to!

A tvoji razgovori na način "Mi smo za, Vi ste problem..."... Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 847672

Hoćeš reći da ne postoji ni jedna osoba u Srbiji koja je protiv toga?

Uostalom, ovo je priča o sportu, samo o sportu ću i pričati!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by JOCA čet vel 18, 2010 11:02 pm

Pa kako drugacije da kazem kad 4 godine samo vi odbijate a ne navodite ni jedan konkretan razlog.Lukic je sada protiv za to sto se prica o drugim drzavama koje su zainteresovane.
Ucenjeni smo da igramo NLB ligu iako ja licno nemam nista protiv ali sada necemo da pristanemo na ucenu.Za to i Lukic odbija......
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by WEYLAND-YUTANI čet vel 18, 2010 11:13 pm

JOCA je napisao/la:
WEYLAND-YUTANI je napisao/la:zaboravil si grobare spomenut,kako su LEPO ugostili drugove iz francuske.

I njih 11 ce biti osudjeni na kazne od 15 do 30 godina.Ko je to uhapsen kod vas ???
8 ljudi prebije starca od 75 godina,policija ih pohvata i kad cuje da je Srbin u pitanju puse ih bez ikakve prijave.Bas ste za Evropu ......... bbbb

...igrat cemo ligu kad platite ratnu otstetu... Laughing
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Započeo/la tema :
Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty133 / 999133 / 999Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by JOCA čet vel 18, 2010 11:17 pm

Sta vam znace pare kad ce mo na terenu da vas peglamo bbbb

A platicemo al na Sveti Nikad hihih
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by WEYLAND-YUTANI čet vel 18, 2010 11:18 pm

..ahhaa mozete nas na terenu peglat..ali mi cemo vas ,van terana kes
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by JOCA čet vel 18, 2010 11:22 pm

To je verovatno neka nova bajka u izdanju Globusa Laughing
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by WEYLAND-YUTANI čet vel 18, 2010 11:24 pm

..e sad ti je jasno druze s moravu zasto nema lige.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by JOCA čet vel 18, 2010 11:29 pm

Bice lige veruj mi samo je pitanje hoce li biti vasih klubova ili ne.Upali su neki indijanci sa politikom pa je odvuklo temu u pogresan smer.Ja bih voleo da ucestvujete ali ocigledno je da imate neki problem.Jedino ludi Mamic ispade pametan....
Ja sam sa Ibra,daleko sam od Morave..... Very Happy
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by WEYLAND-YUTANI čet vel 18, 2010 11:36 pm

....ajde sad ozbiljno bez ikakvih njesra...kao prvo,takva liga nam je potrebna,iz puno razloga,(a sad tko je bolji neka pobjeduje)...kvaliteta nogometa bi se podigla na visu razinu....vise bi bilo gledaoca..znaci veci budet za klubove,marketing...jbiga samo bi idiot bio protiv toga...malo boljo osiguranje i problem s huliganima(na obje strane) bi bio rijesen...pa cak bi i ja otisel u maksimir kad bi zvezda,partizan,ofk beograd ..gostoval..
..to bi bio spetakl ziher.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by JOCA čet vel 18, 2010 11:43 pm

O tome pricam.Tu nema nicega osim sporta.Cekaj,neko je rakao da je protiv lige ali da nije protiv ako se sastanu u Evropi.Ne razumem.Ako nisi za onda nisi nikako.Ja sam za u svim kombinacijama ali cisto sportski.Sta hvali ovima u kosarci sto dele lovu???
Sve je izvodljivo samo treba huligane priterat uza zid.
Sad da odemo ti i ja na Marakanu mislis da bi te neko pitao odakle si.Ma koga zabole za to vise,volim fudbal covece.Mislis kad bi doslo do toga da se oformi liga da ja ne bi dosao u Zagreb? dosao bi 100%......ali da gledam i navijam a ne da pravim incidente...........
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]