Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Logori za vrijeme Domovinskog rata

+10
evitaa
Dorian Gray
Porotnica
tanuki
Neukrotivi pastuh
neven
eva kant
BAGIRA
scorpio57
Neu
14 posters

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Logori za vrijeme Domovinskog rata - Page 5 Empty Re: Logori za vrijeme Domovinskog rata

Postaj by BAGIRA sri srp 28, 2010 10:28 am

Neke Arkanovce sam i licno poznavao. U pitanju su bili mahom sitni krimosi i narkomani.
Tacnije, znao sam trojicu ili cetvoricu. U medjuvremenu su dvojica "overila" od prejake doze a za jednog se prica da je upucan nasplavu.

Nego, ne znam kako se prebaci na "stav vecine Srba" i o kom stavu se radi?
Inace korekta post nema sta

PS- ako si bio u Nisu, tesko da si sreo Srbina Very Happy Nislije ( i taj kraj) su zapravo Bugari a na periferiji ima mnogo Roma. Naravno, ovo da im kazem, bilo bi gore nego da sam tebi rek'o " Brate Srbine" hihih
BAGIRA
BAGIRA
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 1329
Reputacija Reputacija : 129
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Logori za vrijeme Domovinskog rata - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Logori za vrijeme Domovinskog rata - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Logori za vrijeme Domovinskog rata - Page 5 Empty Re: Logori za vrijeme Domovinskog rata

Postaj by scorpio57 sri srp 28, 2010 10:29 am

BAGIRA je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:Gologuzi to je istina,nije bradonja digao ustanak on je klao Hrvate evo ti
malo novije povijesti.

Ne zanima me preterano ta Franjova istorija (vise volim Cartoon network jer ima pametniju publiku) pogotovo jer nema pojma da Draza nije ni video Hrvatsku.
To su neke lekcije napoznate ljudima koji misle da je Draza komandovao van Ravnogorskog pokreta.

Nego, zasto dobi Draza francuska i americka odlikovanja za "klanje Hrvata"? Zar se i to nagradjivalo? Nece biti..

Nije to Franjina nego povijesna istina,ako sam napisao da je Draža klao
Hrvate nisam napisao u Hrvatskoj -čitaj gologuzi,šta se tiće Cartoon networka
naletim ponekada.Odlikovanja je dobio zbog još uvijek velikog yugo lobija-šta
koji kurac neki Amer zna o Draži,platili nekom kongresmenu da bubne ta odlikovanja
i eto na sva zvona,pa jel tebi poznato da su 44 skoro svi četnici prešli u partizane
i nastavili svoj krvavi pir nad hrvatima.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Logori za vrijeme Domovinskog rata - Page 5 Empty65 / 99965 / 999Logori za vrijeme Domovinskog rata - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Logori za vrijeme Domovinskog rata - Page 5 Empty Re: Logori za vrijeme Domovinskog rata

Postaj by BAGIRA sri srp 28, 2010 10:33 am

scorpio57 je napisao/la:
Nije to Franjina nego povijesna istina,ako sam napisao da je Draža klao
Hrvate nisam napisao u Hrvatskoj

Pa gde ih je onda nasao 'lebac mu poljubim ? smajlić U Ivanjici ? Very Happy

scorpio57 je napisao/la:
Odlikovanja je dobio zbog još uvijek velikog yugo lobija-šta
koji kurac neki Amer zna o Draži,platili nekom kongresmenu da bubne ta odlikovanja
i eto na sva zvona

Pa sto mu onda 2004. godine odase postu i uz prisustvo americke garde i ambasadorke, podigose spomen plocu?
Mislim, do sada su mogli da se upoznaju sa "istinom" o stradanju Hrvata u Ivanjici, Topoli i Arandjelovcu... Geteborgu Very Happy
BAGIRA
BAGIRA
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 1329
Reputacija Reputacija : 129
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Logori za vrijeme Domovinskog rata - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Logori za vrijeme Domovinskog rata - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Logori za vrijeme Domovinskog rata - Page 5 Empty Re: Logori za vrijeme Domovinskog rata

Postaj by scorpio57 sri srp 28, 2010 10:35 am

BAGIRA je napisao/la:Neke Arkanovce sam i licno poznavao. U pitanju su bili mahom sitni krimosi i narkomani.
Tacnije, znao sam trojicu ili cetvoricu. U medjuvremenu su dvojica "overila" od prejake doze a za jednog se prica da je upucan nasplavu.

Nego, ne znam kako se prebaci na "stav vecine Srba" i o kom stavu se radi?
Inace korekta post nema sta

PS- ako si bio u Nisu, tesko da si sreo Srbina Very Happy Nislije ( i taj kraj) su zapravo Bugari a na periferiji ima mnogo Roma. Naravno, ovo da im kazem, bilo bi gore nego da sam tebi rek'o " Brate Srbine" hihih

Znam da ima Roma lijevo od autobusne stanice,cijeli taj dio,Bugara,Vlaha ima mnogo
i oko Leskovca,Vranja,normalno to je dio oko planine Kukavice
U Nišu barem u gradu je velik broj ajd da kažem čistih Srba barem su se time oni
dičili.Stav stvaranja velike srbije-na to mislim

Draža-B i H-klanje
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Logori za vrijeme Domovinskog rata - Page 5 Empty65 / 99965 / 999Logori za vrijeme Domovinskog rata - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Logori za vrijeme Domovinskog rata - Page 5 Empty Re: Logori za vrijeme Domovinskog rata

Postaj by BAGIRA sri srp 28, 2010 10:41 am

scorpio57 je napisao/la:
Znam da ima Roma lijevo od autobusne stanice,cijeli taj dio,Bugara,Vlaha ima mnogo
i oko Leskovca,Vranja,normalno to je dio oko planine Kukavice
U Nišu barem u gradu je velik broj ajd da kažem čistih Srba barem su se time oni
dičili.


Jes, jes..samo kad ih "pitujes" za dedu a ono neki Tuta Bugarin hah
Vranje pogotovo. Crnoputi k'o neki Bugari, pricaju "razumljivo" koliko i Bugari...a ne smes ni da im kazes da izgledaju malo "funny" za Srbina Very Happy

scorpio57 je napisao/la:
Stav stvaranja velike srbije-na to mislim


Ovo je super topik. Svako ima svoju zabavu..ja o jednom, Bokaso o drugom a ti o trecem.
Nema veze, vazno da je svima dobro Very Happy

Odoh na posao, mora neko da radi u ovoj zemlji
BAGIRA
BAGIRA
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 1329
Reputacija Reputacija : 129
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Logori za vrijeme Domovinskog rata - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Logori za vrijeme Domovinskog rata - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Logori za vrijeme Domovinskog rata - Page 5 Empty Re: Logori za vrijeme Domovinskog rata

Postaj by scorpio57 sri srp 28, 2010 10:50 am

Niš je bio vojni grad barem to znaš,znači mnogo oficira iz drugih dijelova srbije plus
obitelji,dotepenci i dobije masu.Ovo oko Vranja i Kukavice je točno jenput sam
imao vježbu i naletio na jednu kučicu 5 ih živilo tamo jbt nisam ih niš razumio
i ne pizdi,nisu to Bugari nego Vlasi-tako se oni izjašnjavaju
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Logori za vrijeme Domovinskog rata - Page 5 Empty65 / 99965 / 999Logori za vrijeme Domovinskog rata - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Logori za vrijeme Domovinskog rata - Page 5 Empty Re: Logori za vrijeme Domovinskog rata

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.