Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

+32
MovieTime
Sinister
Instruktor
Hate
gio_deluxe
Stevo Largo
9
Blue Bane
pustinja
JOCA
scorpio57
BAGIRA
Svajcenegerka
evitaa
tanuki
Narco
Neukrotivi pastuh
silent
Amyicha
eva kant
AryMan
Prop
Optimyst
Iron Man
WEYLAND-YUTANI
Hell
goc
Mass
Love
THUNDER_DINIX
Neu
House
36 posters

Stranica 4 / 12. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu ned sij 24, 2010 1:10 am

Budućnost je već počela
Filmska tehnologija koja je postala stvarnost


Znanstvenofantastični filmovi oduvijek pokušavaju predvidjeti budućnost, ponekad s komičnim rezultatima. Međutim, ovih je pet filmova zaslužilo priznanje jer je njihova tehnologija postala stvarnost.
Totalni opoziv

U Totalnom opozivu, čija je radnja smještena u 2084. godinu imali smo prilike vidjeti skenere za putnike koji prikazuju kosture, kao i sadržaj njihove prtljage. U stvarnosti, ova se tehnologija pojavila 2007. godine. Skeneri u stvarnosti kombiniraju X zrake i elektromagnetske valove. Međutim, oni ne prikazuju kosture putnika nego njihova gola tijela, što je još bolje nego skener u filmu, barem u našim očima.

Specijalni izvještaj

Prije snimanja ovog filma, Spielberg je okupio skupinu intelektualaca čiji je zadatak bio smisliti realističnu viziju života u 2054. godini. Jedan član tima je osmislio računalo velikog ekrana kojim se upravlja pokretima ruku. Današnja multitouch tehnologija dopušta korisnicima da upravljaju podacima na sličan način. Microsoftov Surface je još rijedak, no iPhone je multitouch tehnologiju učinio dostupnom širokim masama.

Zvjezdane staze

Zvjezdane staze su predvidjele i inspirirale mnoge današnje tehnlogije i nemoguće je nabrojati ih sve na jednom mjestu. Dizajn preklopnih telefona inspriran je komunikatorima Zvjezdane flote, a znanstvenici trenutno rade na englesko-arapskom prevoditelju koji radi slično kao univerzalni prevoditelj u seriji. NASA je pak osmislila dodatak za iPhone koji detektira prisutstvo otrovnih plinova u okolišu, što nedvojbeno podsjeća na trikordere.

Terminator

U prvom Terminatoru smo nakratko vidjeli robote-letjelice kako pucaju po civilima. U stvarnom životu, američka vojska koristi bespilotne letjelice u Afganistanu i Iraku.

2001: Odiseja u svemiru

Iako svemirski letovi još nisu postali rutina, tvrtke poput Virgin Galactica nude orbitalna putovanja običnim građanima. Film je snimljen 1968., no u njemu možemo vidjeti neke tehnologije koje su se pojavile tek nedavno, kao što su video-pozivi, tanki ekrani i identifikacija glasom.


Izvor: Net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu sri sij 27, 2010 9:25 am

'Titanic' doživio još jedan brodolom


Znanstveno- fantastični 3D blockbuster Avatar nadmašio je dosadašnji rekord Titanica na svjetskim kino blagajnama, postavši s milijardu i 859 milijuna dolara film s najvećom zaradom u povijesti.

Titanic, romantična ljubavna priča na palubi najpoznatijeg broda na svijetu, rekord je držao 13 godina, zaradivši u svijetu milijardu i 843 milijuna dolara. Oba filma režirao je James Cameron.

No, Avatar još nije prestigao Titanic kada su u pitanju samo američka kina. Film je dosad u SAD-u zaradio 551.7 milijuna dolara, što je za 49 milijuna manje od Titanicovih 600,8 milijuna dolara.

Protekli vikend bio je šesti zaredom u kojem je Avatar zaradio preko 100 milijuna dolara u svijetu, navodi Hollywood Reporter. Film je i dalje najgledaniji u SAD-u, Kanadi, Francuskoj, Njemačkoj, Rusiji, Britaniji i Australiji.

Najmanje 65 posto Avatarove zarade u inozemstvu dolazi iz 3D kina, dok je u SAD-u to 80 posto.

Godine 1939. je legendarni Zameo ih vjetar zaradio 400 milijuna dolara diljem svijeta, što bi s uračunatom inflacijom danas bilo oko šest milijardi dolara.


Izvor: Net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Prop sri sij 27, 2010 11:23 am

Neukrotiva je napisao/la:


Znanstveno- fantastični 3D blockbuster Avatar nadmašio je dosadašnji rekord Titanica na svjetskim kino blagajnama, postavši s milijardu i 859 milijuna dolara film s najvećom zaradom u povijesti.

Godine 1939. je legendarni Zameo ih vjetar zaradio 400 milijuna dolara diljem svijeta, što bi s uračunatom inflacijom danas bilo oko šest milijardi dolara.


Izvor: Net.hr

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 91798
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by THUNDER_DINIX sri sij 27, 2010 12:05 pm

što bi bilo kad bi bilo... bajke
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty889 / 999889 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu pet sij 29, 2010 11:14 am

Eastwoodu ni John Wayne ne može ništa

Clint Eastwood, legendarni Prljavi Harry, najomiljenija je filmska zvijezda u Sjedinjenim Državama u 2009. godini, pokazala je redovita godišnja anketa tvrtke Harris.

Eastwood je na mjestu najomiljenijeg američkog glumca zamijenio Denzela Washingtona, koji je tu titulu nosio prethodne tri godine, objavila je ugledna tvrtka za ispitivanje javnog mnijenja Harris Interactive.

Najomiljenija glumica je Sandra Bullock, koja je zauzela četvrto mjesto na popisu najomiljenijih filmskih zvijezda. Bullock (45), favoritkinja za osvajanje Oscara u ožujku, najpopularnija je među ispitanicima između 33 i 44 godine starosti, osobito u južnim državama SAD-a.

Eastwood je pak najbolje prošao u skupini muških republikanaca starijih od 45 godina.

Johnny Depp je ove godine skočio s osmog na drugo mjesto ljestvice, a najpopularniji je među ženskom publikom u SAD-u. Treći je Denzel Washington, a zanimljivo je da se na sedmom mjestu našao John Wayne, unatoč činjenici da je umro 1979. godine.

Ove su godine s popisa deset najomiljenijih zvijezda ispali Will Smith, Harrison Ford i Angelina Jolie.

Popis najomiljenijih američkih zvijezda za 2009. godinu:

1. Clint Eastwood
2. Johnny Depp
3. Denzel Washington
4. Sandra Bullock
5. Tom Hanks
6. George Clooney
7. John Wayne
8. Meryl Streep
9. Morgan Freeman
10. Julia Roberts

Izvor:net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Prop pet sij 29, 2010 11:25 am

Sasvam logično!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Krađa stoljeća :Srbi optužili Camerona da im je ukrao Avatara

Postaj by evitaa pon vel 01, 2010 3:42 pm

Srbi optužili Camerona da im je ukrao Avatara

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 084400742

Srpski Press donio je senzacionalno otkriće, film Jamesa Camerona vjerna je preslika romana Tihana iz Erga Predraga Uroševića objavljenog 1984. godine.


Holivudski je blockbuster ukraden, tvrdi Press i autor romana Tihana iz Erga. Navodeći tu činjenicu kao autorsku krađu stoljeća, oglasio se i sam pisac Predrag Urošević.

''Knjiga i film podudaraju se u tri ključna elementa. U oba slučaja glavni junak je bačen u šumski svijet nepoznate planete, naseljen bićima koja obožavaju prirodu. Zatim, susreće mladu djevojku, koja ga vodi kroz taj svijet. I kao treće, ljudi su označeni kao negativci'', rekao je Urošević, koji je zatim nabrojio i nekoliko manjih detalja kojima pokušava potvrditi svoju teoriju.

Što se tiče osnovnog pitanja kako je slavni redatelj uopće došao do romana, Urošević je naveo nekoliko načina, a najizglednije je da je u Cameronove ruke došao primjerak scenarija koji je krajem osamdesetih poslan na razne adrese u Europi i SAD-u.

Iako je uvejren u ovu krađu stoljeća, srpski autor neće tražiti ruku pravdu, jer bi to bio ''skup, dugotrajan, mukotrpan i uzaludan posao''.

Ovo nije prvi put da se Camerona optužuje za plagijat, već su to učinili scenaristi braća Strugovsik i književnik Paul Anderson.

Izvor:Net.hr.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Svajcenegerka pon vel 01, 2010 3:48 pm

hahahhaha..ja bi ih tuzio na njegovom mjestu..Razz
Svajcenegerka
Svajcenegerka
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 26.01.2010
Broj postova : 84
Reputacija Reputacija : 7
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by THUNDER_DINIX pon vel 01, 2010 3:48 pm

ma to je Cameron meni iz torbe ukrao sta oni pricaju Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty889 / 999889 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by evitaa pon vel 01, 2010 3:51 pm

Svajcenegerka je napisao/la:hahahhaha..ja bi ih tuzio na njegovom mjestu..Razz

Upravo tako , i ja bi također.Kolike je novce film zaradio a njima oštečenima se neda , da ne povjeruješ.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by THUNDER_DINIX pon vel 01, 2010 3:53 pm

nisu 100% sigurni u to sto pricaju
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty889 / 999889 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by tanuki pon vel 01, 2010 3:54 pm

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Avatj
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by evitaa pon vel 01, 2010 3:57 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:nisu 100% sigurni u to sto pricaju

Neznam niti ja ne vjerujem nimalo u takve priče.Moraju novine od nečeg živjet.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by THUNDER_DINIX pon vel 01, 2010 4:52 pm

ni ja ne vjerujem
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty889 / 999889 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by eva kant pon vel 01, 2010 5:19 pm

pa, ako ćemo iskreno, ova priča iz avatara i nije neka posebno originalna priča koja ne bi na pamet mogla pasti više njima. taj srpski autor bi trebao dokazivati da je cameron stvarno i imao njegovu priču u rukama i da ju je pročitao, a to je svakako jako teško.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by BAGIRA pon vel 01, 2010 5:29 pm

evitaa je napisao/la:Srbi optužili Camerona da im je ukrao Avatara

Srba ima 10 -15 mln a to je izjavio jedan covek. Ovaj sa slike:

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 0101

Mozda je imao helikoptere u glavi u trenu pravljena ove fotke, a mozda se zamislio nad sudbinom Pandore ali tip deluje kao da se stvarno teleportovao iz neke druge galaksije..



evitaa je napisao/la:Ovo nije prvi put da se Camerona optužuje za plagijat, već su to učinili scenaristi braća Strugovsik i književnik Paul Anderson.

Strugovski cak imaju knjige sa slicnom tematikom i takodje spominju Pandoru ( roman "Disquiet").
BAGIRA
BAGIRA
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 1329
Reputacija Reputacija : 129
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Prop pon vel 01, 2010 5:32 pm

evitaa je napisao/la:

''Knjiga i film podudaraju se u tri ključna elementa. U oba slučaja glavni junak je bačen u šumski svijet nepoznate planete, naseljen bićima koja obožavaju prirodu. Zatim, susreće mladu djevojku, koja ga vodi kroz taj svijet. I kao treće, ljudi su označeni kao negativci'', rekao je Urošević, koji je zatim nabrojio i nekoliko manjih detalja kojima pokušava potvrditi svoju teoriju.


Prvo, ovakva priča viđena je milijun puta, "Dina", "Pocahontas" Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 91798 , sve je to prije 1984te!

Drugo, da sam ja pisao djelo po kojemu su snimali Avatar, šutio bih od srama! Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 91798
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by BAGIRA pon vel 01, 2010 5:46 pm

Prop je napisao/la:

Drugo, da sam ja pisao djelo po kojemu su snimali Avatar, šutio bih od srama! Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 91798
Sto hbt ? affraid
Pa to je najbolji film koji sam gledao poslednjih 10-15 godina. Danima sam bio pod utiscima..
BAGIRA
BAGIRA
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 1329
Reputacija Reputacija : 129
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by scorpio57 pon vel 01, 2010 5:49 pm

A šta reći Srbi ko Srbi njih i Rusa par stotina miliona Pokazuje guzu
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty65 / 99965 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by scorpio57 pon vel 01, 2010 5:50 pm

BAGIRA je napisao/la:
Prop je napisao/la:

Drugo, da sam ja pisao djelo po kojemu su snimali Avatar, šutio bih od srama! Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 91798
Sto hbt ? affraid
Pa to je najbolji film koji sam gledao poslednjih 10-15 godina. Danima sam bio pod utiscima..

Bio si ti pod otiscima a film nije baš neš
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty65 / 99965 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by THUNDER_DINIX pon vel 01, 2010 5:51 pm

Drugo, da sam ja pisao djelo po kojemu su snimali Avatar, šutio bih od srama!

ma ti prop nisi svoj
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty889 / 999889 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Prop pon vel 01, 2010 5:51 pm

BAGIRA je napisao/la:
Sto hbt ? affraid
Pa to je najbolji film koji sam gledao poslednjih 10-15 godina. Danima sam bio pod utiscima..

10-15 godina?! Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 91798
Koliko si filmova gledao u tom razdoblju, jedan?! Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 589485 Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 589485 Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 589485 Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 589485


Šalu na stranu, film mi nikako lega nije, takve tematike ima puno boljih filmova, a 3D i te sitnice nikako me zadovoljiti nemreju! Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 339460
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by JOCA pon vel 01, 2010 5:52 pm

scorpio57 je napisao/la:A šta reći Srbi ko Srbi njih i Rusa par stotina miliona Pokazuje guzu

Mnogo bre seres
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 598
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Prop pon vel 01, 2010 5:52 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:
ma ti prop nisi svoj

Jebaji ga! Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 278356
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by BAGIRA pon vel 01, 2010 5:55 pm

Prop je napisao/la:


Šalu na stranu, film mi nikako lega nije, takve tematike ima puno boljih filmova Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 339460
Koji ?
Ja volim SF i to epsku fantastiku ( ne pucacinu) i pre Avatara tako me opcinio samo "Blade Runner" i Odiseja u svemiru .
takvi filmovi se pojavljuju 1 u 10 godina
BAGIRA
BAGIRA
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 1329
Reputacija Reputacija : 129
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 4 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 12. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.