Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

+32
MovieTime
Sinister
Instruktor
Hate
gio_deluxe
Stevo Largo
9
Blue Bane
pustinja
JOCA
scorpio57
BAGIRA
Svajcenegerka
evitaa
tanuki
Narco
Neukrotivi pastuh
silent
Amyicha
eva kant
AryMan
Prop
Optimyst
Iron Man
WEYLAND-YUTANI
Hell
goc
Mass
Love
THUNDER_DINIX
Neu
House
36 posters

Stranica 3 / 12. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by THUNDER_DINIX ned pro 20, 2009 10:07 pm

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Brittany_murphy_grooms_3

strava
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu ned pro 20, 2009 10:08 pm

R.I.P
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Amyicha pon pro 21, 2009 7:06 pm

R.I.P. Sad baš mi je žao. gledala sam ju samo u onom filmu djevojke iz visokog društva ili tak nekak. predobra je glumica bila Sad i premlada je bila Sad
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by AryMan pon sij 04, 2010 2:09 pm

"Avatar" ruši rekorde!

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 4b41ee6f06046

Rušenju rekorda s Avatarom čini se da još nije kraj. Ovaj je vikend zaradio 68 milijuna američkih dolara i postao film koji je najviše zaradio u trećem tjednu prikazivanja.
No, to nikako nije sve: u samo 17 dana Avatar je zaradio 1,02 milijarde dolara od prodaje ulaznica u svijetu i tako se našao među samo 5 filmova u povijesti kinematografije kojima je to uspjelo.
Princ Tame je već ostao iza njega, sa zarađenom 1 milijardom dolara, na trećem je mjestu film Pirati s Kariba: Mrtvačeva škrinja, drugo pripada filmu Gospodar prstenova: Povratak kralja, a prvo opet Cameronu: Titanic je zaradio 1,84 milijarde dolara.

Izvor: Moj Film
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty405 / 999405 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Morgan Freeman želi dijete s unukom svoje bivše?

Postaj by Neu sub sij 09, 2010 3:05 pm

Priča oko ljubavne veze glumca Morgana Freemana i njegove unuke E’Denae Hines se nastavlja. Nakon niza tračeva oko njihova vjenčanja strani su se mediji raspisali o tome kako ovaj bizarni par radi na dijetetu.

Američki časopis Esquire ponovno se raspisao o vezi glumca Morgana Freemana i njegove unuke E'Dena Hines. Nakon što su objavili kako je 72- godišnji glumac u vezi sa 27- godišnjom E'Denom raspisali su se i o njihovom navodnom vjenčanju.

Iako E'Dena nije Morganova biološka unuka te su priče zgorzile javnost. Naime, E'Dena je zapravo unuka od Morganove prve supruge Jeanette Adair Bradshaw, no iako nisu u krvnome srodstvu Freeman je Janette uvelike pomogao u odgoju tada malene E'Dene.

Kada je E'Dena zakoračila u tinejdžerske godine Morgan je navodno započeo ljubavnu vezu s njom. Ako je za vjerovati kuloarima upravo E'Dena bila je razlog Freemanovog razvoda od njegove druge supruge Myrne.

Nakon gotovo pola godine 'apstinencije' od medija Esquire je objavio novi 'moment' ove bizarne ljubavne priče. Naime, sada se šuška kako 72- godišnji Morgan i 27- godišnja E'Dena rade na djetetu.


Izvor:net.hr

affraid
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by silent sub sij 09, 2010 7:46 pm

Da, kazu ljubav nezna za godine i razlika u godinama nije bitna kad je ljubav u pitanju. Iako je ovdje stvarno velika razlika, sve i da to zanemarimo, ovo je jednostavno pogresno
Neukrotiva je napisao/la: Freeman je Janette uvelike pomogao u odgoju tada malene E'Dene.

Jednostavno on je njoj predstavljao oca dok je bila mala bez obzira sto nisu u krvnom srodstvu.

onda ovo
Neukrotiva je napisao/la:
Kada je E'Dena zakoračila u tinejdžerske godine Morgan je navodno započeo ljubavnu vezu s njom.

Opet pogresno iz toliko razloga.

I dok mi je donekle mozda i jasno zasto on zeli biti s njom nikako mi nije jasno sto to ona vidi u njemu.
Je li u pitanju njegov novac? Je li pomijesala ljubav prema roditelju s ljubavi prema suprotnom spolu?

silent
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 03.07.2009
Broj postova : 90
Reputacija Reputacija : 69
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Amyicha ned sij 10, 2010 10:14 am

ma fuj... gade mi se ti tako... nek si pucaju u glavu... jbt to je pedofilija... :S:
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neukrotivi pastuh ned sij 10, 2010 10:16 am

Bolesno
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty72 / 99972 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu ned sij 10, 2010 12:30 pm

Nakon Pandore - Hirošima?

Hoće li James Cameron nakon idilične Pandore režirati film o spaljenoj Hirošimi u kojoj je atomska bomba posijala smrt?

James Cameron kupio je filmska prava za knjigu 'The Last Train to Hiroshima', dokumentarističku knjigu Charlesa Pellegrina o atomskim bombardiranjima Japana 1945. Knjiga će biti objavljena 19. siječnja, a objedinjuje izjave mnogih preživjelih koji se prisjećaju bombardiranja.

Cameron je krajem 2009. u Japanu promovirao 'Avatara' i tom se prilikom susreo s Tsutomom Yamaguchijem, koji je s brojim opekotinama preživio bombardiranje Hirošime. Yamaguchi se nakon toga vratio u svoj rodni Nagasaki na koji je samo tri dana kasnije također bačena atomska bomba. Tako je postao jedina osoba koja je preživjela oba atomska napada. O svom iskustvu je govorio i pred Ujedinjenim narodima, zagovarao je nuklearno razoružanje i pisao knjige i pjesme. Preminuo je u ponedjeljak, 4. siječnja u svojoj 93. godini. Gradonačelnik Nagasakija tom je prikilom izjavio da je Japan izgubio 'velikog pripovjedača'. Ipak, njegova priča mogla bi biti ispričana svjetskoj publici i to kroz kameru Jamesa Camerona.

Špekulira se da bi se Cameron sam prihvatio redateljske palice tako da bi možda uskoro mogao počeo raditi na ovom projektu. Nadamo se samo da mu neće trebati 10 godina, koliko je radio na 'Avataru'.

Izvor:filmski.net
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu ned sij 10, 2010 12:39 pm

Ljudi izabrali vampire

Na 36. dodjeli nagarada People’s Choices vampirski filmovi i serije zarili su svoje očnjake u brojne nagrade.

Za ovogodišnje People’s Choices nagrade glasalo je preko 60 milijuna ljudi koji su složno najboljima proglasili vampire, Johnnya Depppa, Sandru Bullock i doktora Housea.

'Sumrak' je odnio četiri nagrade - za najbolji film, franšizu i glumačku ekipu, a Taylor Lautner proglašen je najboljim debitantom. Osim na velikom, ljudi vole i vampire na malom ekranu pa su serije 'Okus krvi' i 'The Vampire Diaries' odnijele nagrade - prva kao najbolja televizijska opsesija, a druga kao najbolja nova TV drama. Od 'ljudskih' filmova najbolje su prošli 'Nemilosrdni gadovi' kao najbolji nezavisni film.

Johnny Depp je proglašen najboljim filmskim glumcem, a počasno je nagrađen i kao omiljeni filmski glumac desetljeća jer je za njega u zadnjih 10 godina glasalo više ljudi nego za bilo koga drugog. Sandra Bullock nastavila je svoj vrlo uspješan ovogodišnji niz i odnijela nagradu za najbolju filmsku glumicu, a njena komedija 'Prisila na brak' nagrađena je kao najbolja komedija.

Najbolja dramska serija je 'Doktor House', a glumac Hugh Laurie je najbolji televizijski dramski glumac.

Izvor:filmski.net
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by AryMan ned sij 10, 2010 10:58 pm

rep+ neu,
svaka čast sumrak ekipi, a baš bi bilo super da naši otkupe seriju true blood i/ili the vampire diaries
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty405 / 999405 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Narco ned sij 10, 2010 11:02 pm

^^^^
istina
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty30 / 99930 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by AryMan sri sij 13, 2010 3:47 pm

Praskozorje u jesen?

Producent filmskog serijala Sumrak Wyck Godfrey za Los Angeles Times je najavio kako bi snimanje četvrtog nastavka popularne sage moglo početi već ove jeseni i to ponovno u Vancuveru.

Mladi mjesec je krajem prošle godine poharao filmske blagajne srušivši nekoliko rekorda po zaradi, a Pomrčina se to tek sprema učiniti početkom ljeta. Međutim, ono što muči Summit Entertainment jest - snimiti ili ne četvrti i eventualno, peti film?

U čemu je problem? Ako još uvijek niste pročitali knjigu, a planirate to učiniti, odgovor na ovo pitanje mogao bi vam otkriti neke detalje. Ako ih ne želite znati, ovdje bi trebali prestati s čitanjem.

U Praskozorju se Edward Cullen i Bella Swan žene. Na medenom mjesecu Bella otkriva da je trudna i da se njezina trudnoća razvija neuobičejenom brzinom. Hitno se vraćaju u Forks gdje Bella rađa poluvampirsko, poluljudsko dijete koje naziva Renesmee. Renesmee se razvija, i fizički i umno, mnogo brže od obične djece - govoriti nauči sa sedam dana. Do kraja knjige ona nauči čitati, trčati, loviti i izvršavati mnoge druge zadatke koji nisu primjereni njezinoj dobi.

I tu leži glavni problem koji muči Summit i producente: na koji način na filmsko platno prenijeti to nevjerojatno dijete?

Godfrey je izjavio rekao kako kreativni tim još uvijek nije siguran na koji način riješiti taj problem. To ipak neće zaustaviti produkcijske planove, tvrdi, pa bi tako ove jeseni, najvjerojatnije ponovno u Vancouveru, trebalo početi snimanje jednog ili dva filma. Glavne zvijezde, Kristen Stewart, Robert Pattinson i Taylor Lautner već su potpisali ugovore kojim su se obvezali sudjelovati u projektu, a scenaristica Melissa Rosenberg već radi na scenariju za Praskozorje.

Odluku o tome hoćemo li snimiti jedan ili dva filma nećemo donijeti sve dok ne vidimo gotov scenarij. Treba vidjeti koliko vjerno slijedi knjiški predložak. U četvrtom se nastavku pojavljuje mnoštvo novih vampira, zatim su tu cijela poglavlja koja prate Jacoba.. Bit će to vrlo dugačak uradak ukoliko se odlučimo snimiti samo jedan film, objašnjava Godfrey.

Ipak, najveći će izazov biti prenijeti lik Renesmee na veliko platno, istaknuo je. Posve je sigurno da ćemo se koristiti vizualnim efektima koji će pratiti nastup male glumice, otkrio je producent. Bit će to vrlo teško. Ne bih se čudio da se na kraju odlučimo potpuno kompjuterski generiran (CG) lik.

Godfrey je rekao kako još uvijek nisu odabrali redatelja, koji neće imati lagan zadatak - na platno treba prenijeti snažne emocije besmrtne ljubavne priče, ali i čvrstom rukom režirati mnogobrojne akcijske scene i vizualne efekte.

Izvor: hrt.hr
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty405 / 999405 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty 'Avatar' odnio prvu žrtvu

Postaj by AryMan sri sij 20, 2010 9:49 pm

Neimenovani Tajvanac star 42 godine umro je od moždanog udara izazvanog prevelikim uzbuđenjem prigodom gledanja filmskog hita.

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 60284673

Tajvanac koji je inače patio od viskog tlaka izgubio je svijest za gledanja filma u kinu u gradu Hsinchuu. U bolnici je CT mozga pokazao obilno krvarenje. Čovjek je umro 11 dana kasnije, ne povrativši svijest.
'Vjerojatno je da je moždani udar izazvalo preveliko uzbuđenje pri gledanju filma', rekao je liječnik u bolnici. List China Times piše da je ovo prvi smrtni slučaj povezan s gledanjem epskog znanstveno-fantastičnog spektakla redatelja Jamesa Camerona.
Nekoliko filmskih internetskih portala objavilo je da se gledatelji znaju žaliti na glavobolje, mučnine i vrtoglavice pri gledanju filmova snimljenih u 3D tehnici.

Izvor: dnevnik.hr
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty405 / 999405 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Love sri sij 20, 2010 10:28 pm

hmm molim?pa zar je i to moguče
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty672 / 999672 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by AryMan sri sij 20, 2010 10:34 pm

danas je svašta moguće Very Happy nevjerojatno, ali istinito
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty405 / 999405 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Love sri sij 20, 2010 10:35 pm

valjda se lik prejako uživio Very Happy
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty672 / 999672 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neukrotivi pastuh čet sij 21, 2010 6:42 am

Umro je Very Happy
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty72 / 99972 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Hell čet sij 21, 2010 7:51 am

pa.. nije se mogo tolko uzbuditi..pa kaj je tek s orgazmom?
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty497 / 999497 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Amyicha čet sij 21, 2010 8:21 am

isuse bože :S: u današnje vrijeme više ne moš ni filmove gledati, a da se ne bojiš da ćeš umrijet :S:
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by THUNDER_DINIX čet sij 21, 2010 10:39 am

toliko je dobar da ljudi i ginu za njega Very Happy
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by tanuki čet sij 21, 2010 10:47 am

senzacionalistički i bzvz-
kako se može ustanoviti zbog čega je nastupila smrt?
liječnik kaže vjerojato???
a novine kažu prva žrtva, samo da se još više izreklamira film!
govnari!
prvi film braće limjer-
ulazak vlaka u stanicu je šokirao dio gledateljstva-
koliko njih je umrlo nakon 11 dana ?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by THUNDER_DINIX čet sij 21, 2010 11:20 am

epilepsija, infarkt, ko da je bitno. umro covjek
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by tanuki čet sij 21, 2010 11:25 am

THUNDER_DINIX je napisao/la:epilepsija, infarkt, ko da je bitno. umro covjek
je, umro čovjek, ali novinski naslovi idu ovako:
Neimenovani Tajvanac star 42 godine umro je od moždanog udara izazvanog prevelikim uzbuđenjem prigodom gledanja filmskog hita.
ago mi se što gadi , onda je to ovakva reklama!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by THUNDER_DINIX čet sij 21, 2010 1:07 pm

a istina, slazem se
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 3 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 12. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.