Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

+32
MovieTime
Sinister
Instruktor
Hate
gio_deluxe
Stevo Largo
9
Blue Bane
pustinja
JOCA
scorpio57
BAGIRA
Svajcenegerka
evitaa
tanuki
Narco
Neukrotivi pastuh
silent
Amyicha
eva kant
AryMan
Prop
Optimyst
Iron Man
WEYLAND-YUTANI
Hell
goc
Mass
Love
THUNDER_DINIX
Neu
House
36 posters

Stranica 12 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu pon vel 21, 2011 10:31 am

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 1b271461-277c-4ed0-9ec0-d5aa3f3dc833

Christian Slater: U zatvoru mi nije bilo tako loše!

Nekadašnji zločesti holivudski dečko smatra kako postoje gore stvari u životu od zatvora, jer ih je sam prošao

Foto: PRphotos

Bojite li se da biste jednog dana mogli završiti u zatvoru? Pa, bez brige. Christian Slater kaže da nije tako loše.

Slater, zvijezda filmova Prava romansa i Intervju s vampirom, u šoubiznisu je od svoje sedme godine. No tek zadnjih pola desetljeća započelo je njegovo ponovno rođenje - Christian, bivši 'zločesti dečko', već pet godina je trijezan. Iako je prošao mnogo toga, vrlo je pomiren sa svojom burnom prošlošću.
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 RWP-000146

- Mogao bih potrošiti mnogo vremena mučeći se zbog glupih izbora koje sam napravio. Borio sam se s alkoholizmom i ovisnošću i bio sam prisiljen progutati mnogo toga bez pravog životnog iskustva. Ovisnost nije lijepa, a ne razumijete je potpuno, osim ako ste u tome u potpunosti. Cijenim ljude koji su mi pomogli - kaže 41-godišnji glumac.

Slater je 1998. godine proveo 59 dana u zatvoru, na što je bio osuđen zbog napada na djevojku i odupiranja prilikom uhićenja. Kaže kako mu boravak u zatvoru nije bila najgora stvar u životu.
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 ALO-121971

- Iskreno, nije bilo tako loše. Zatvor je bio rezultat toga što nisam odvajao dovoljno vremena za sebe. Tako sam bio prisiljen uzeti vrijeme a sebe. Bilo je to nužno. Kad se uputite pravcem kojim sam ja išao u to doba, ili se ubijete ili ste prisiljeni uzeti odmor - rekao je Slater.

Izvor: mojtv.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu pon vel 21, 2011 9:45 pm

Seymour: "Ne mogu nositi svoju OBE medalju!"
Jane Seymour, zvijezda filma "Wedding crashers", otkrila je lošu stranu njezine OBE medalje - rijetko kad smije nositi to odličje u javnosti.

Kraljica je 1999. nagradila Jane sa OBE medaljom (Orden britanskog carstva, nap. prev.) ali Seymour priznaje da ona većinom stoji u kutijici u njenom domu u Los Angelesu - razlog za to su stroga aristokratska pravila koja glumici zabranjuju da ju nosi na običnim zabavama i hollywoodskim promocijama.

Pokazujući odličje tijekom gostovanja u američkom show-programu "Access Hollywood Live" u petak, 18. veljače, objasnila je "Mogu ju (medalju) nositi samo kad ljudi nose tijare, bijele kravate i svečana odijela. Postoji samo jedna takva zabava za koju znam, a to je ona koju priređuje Elton John. Ona se održava u Engleskoj. Mislim da on to priređuje za svakoga tko primi odličje."

Izvor: hbo.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu pon vel 21, 2011 9:47 pm

Del Toro i njegova mračnija 3D verzija priče "Pinocchio"
Scenarij će biti malo drukčiji od originalne izvorne bajke, a namijenjen je djeci starijoj od deset godina

Prošlo je već nekoliko godina otkada je meksički redatelj Guillermo del Toro najavio kako će producirati novu filmsku verziju "Pinokija".

U suradnji s Matthewom Robbinsom, napisao je scenarij, a radi se o animiranoj 3D verziji klasične priče. Scenarij će biti malo mračniji od originalne izvorne bajke, a namijenjen je ipak djeci starijoj od deset godina.

Prema pisanju stranih medija, Del Toro je trenutno zauzet poslom na adaptaciji horor klasika "At The Mountains of Madness", pa bi se autorskog posla na stop-motion animaciji "Pinokija" trebao prihvatiti poznati ilustrator Gris Grimly.

Cjelokupne 3D elemente i lutke izraditi će britanska kompanija, koja stoji iza popularnog i uspješnog filma "The Fantastic Mr. Fox". Za glazbu će navodno biti zadužen Nick Cave, a film bi se u kinima trebao pojaviti tek za tri godine.

Spomenimo kako se lik Pinokija prvi put pojavio u knjizi ''The Adventures of Pinocchio'' iz 19. stoljeća, a prvi film je snimio studio Walt Disney 1940. godine. Talijanski redatelj Roberto Benigni snimio je čak i komediju 2002. godine u kojoj je on sam glumio Pinokija.

Izvor: mojtv.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu uto vel 22, 2011 12:10 pm

Petica za DiCapria i Scorsesea

Klapa ide! Ton ide! Kamera ide! Leonardo i Martin zajedno snimaju film, po peti put! Klap!


Zajedno su već snimili 'Bande New Yorka', 'Aviatora', 'Pokojne' i 'Otok Shutter' - Martin Scorsese je režirao, a Leonardo DiCaprio je glumio mladog odmetnika, ekscentričnog milijunaša, policajca na tajnom zadatku i istražitelja. Sad ponavljaju suradnju, surađivati će na filmu 'The Wolf of Wall Street', prema istinitoj priči o propalom financijeru.

Jordan Belfort bio je devedesetih godina prošlog stoljeća yuppie u usponu na Wall Streetu. Poslove je rješavao brzo, ekspeditivno i uspješno, a u slobodno vrijeme jednako je brzo i ekspeditivno uživao u seksu i drogama. Sve je bilo sjajno i bajno i haj - dok nije završio u zatvoru zbog financijskih malverzacija na burzovnom tržištu. Nakon 20 mjeseci federalnog zatvora, danas je vani i danas je 'čist' i kaže: 'Nakon četiri godine rada na filmskom projektu jako se veselim suradnji s Leom i Martyem.'

Njegove memoare za scenarij je adaptirao scenarist 'Sopranosa', Terry Winter, a za projekt je početno bio vezan redatelj Ridley Scott. Realizacija ovoga filma ipak će morati pričekati da Leo i Marty dovrše svoje projekte.

Scorsese završava snimanje 'Hugo Cabreta', ekranizaciju dječjeg bestselera o siročetu koje živi tajnim životom na pariškom željezničkom kolodvoru i upada u niz magičnih i misterioznih dogodovština. Nakon toga raditi će na adaptaciji romana Shusaku Endoa 'Silence', povijesnoj priči o redovniku koji živi u Japanu za vrijeme kršćanskih progona u 17. stoljeću. DiCaprio trenutno igra naslovnu ulogu u 'J. Edgar', redatelja Clinta Eastwooda, a nakon toga planira glumiti sadističkog manijaka i to onog kojeg smatraju prvim modernim serijskim ubojicom u Americi!

Izvor; filmski.net
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu čet vel 24, 2011 11:43 am

'Slava me ne čini sretnim'
Britanski komičar Russell Brand nije sretan unatoč braku sa Katy Perry i njegovim svjetskim uspjehom - tvrdi da slava "uopće nije tako dobra".


Bivši narkoman i Don Juan, našao se pod svjetlima reflektora zahvaljujući ulogama u filmovima poput "To je rock'n'roll!" i tome što se prošle godine oženio sa pop-zvijezdom Katy Perry.

Unatoč velikom priljevu novca i statusu zvijezde, Brand priznaje da se i dalje bori da bude optimist iako sad ima sve ono o čemu je kao dječak sanjao.

U Brandovom posljednjem dokumentarcu, o sreći, rekao je: "Sada sam slavan. Nisam se na to navikao ali kada sam bio dječak, uvijek sam želio postati slavan. Mislio sam da će me to usrećiti. A sada imam slavu i neke stvari za koje sam mislio da će me činiti sretnim - ali nisu."

"Ne želim reći 'Sažalite se nada mnom'. Mogu samo zamisliti što bi ljudi na to rekli 'Zar nije dobro kao što si i priželjkivao? Da li su seks i sav taj alkohol dok si bio sam, bili razočaravajući? Ili razočarenje počinje tek sada kada živiš u vili sa tri mačke i Katy Perry? Baš si se napatio.' Meni je to kao dečku koji je odrastao u Essexu, Londonu, samo neobično da dajem toliku važnost tome da postanem slavan i sve to, a to uopće nije tako dobro.

Izvor: hbo.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu čet vel 24, 2011 11:44 am

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Ca562575-f8be-4b50-96bc-4af300ae3ac7

Sylvester Stallone zapostavlja glumu zbog slikarstva?

Svestrani umjetnik i glumac nedavno je imao svoju prvu izložbu te prodajom za sada zaradio 50 tisuća dolara

Kako od hobija napraviti uspješan i unosan posao, nedavno je pokazao Sylvester Stallone. Malo je poznato kako se zvijezda filmova "Rocky" već više od 30 godina bavi slikarstvom. Naime, prošli tjedan glumac je u galeriji Gmurzynska u švicarskom St. Moritzu imao i svoju prvi izložbu [color:92e9=#018D25 ! important]slika. Trenutno je na prodaji zaradio zavidnih 50 tisuća dolara, a kako je zainteresiranost za njegovu umjetnost sve veća, na računu bi mu moglo sjesti još toliko.

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Sly-2

- Ako osjećate strast prema nečemu, kao ja prema slikarstvu, onda ćete moći pomicati i planine - simbolički je pojasnio Sly te dodao kako je iznimno ponosan na svoj uspjeh. Inače, glumac je u galeriji izložio svojih tridesetak apstraktnih radova, a neke cijeni i do 100 tisuća dolara. Na otvaranju je kazao kako ga slikanje trenutno više ispunjava od glume te da će se više posvetiti toj umjetnosti.

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Sly-3


Izvor: L.M./MojTV
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu čet vel 24, 2011 11:48 am

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 3db31e43-b914-4046-8696-ef98e8050a2b

Bio sam s previše žena i uzeo previše droge, da bih bio političar

Clooney kaže, da ako bi se ikada upustio u političke vode, slogan bi mu bio 'Pio sam vodu iz bonga'

Foto: PRphotos
Iskrenost je najbolja politika, pogotovo za političare, bar tako kaže George Clooney. Glumac i aktivist, kojeg povremeno spominju kao potencijalnog kandidata Demokrata za američki Kongres, smatra kako je njegov stil života malo previše šaren da bi bio izabran.

- Nisam živio svoj život na pravi način za političara. Bio sam previše žena i uzeo previše droge, i to je cijela istina - rekao je 49-godišnji glumac časopisu Neewsweek.
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 SPX-020299

No, Clooney kaže, političari bi trebali biti iskreni o svojoj prošlosti i zatim se posvetiti političkoj funkciji. Zdravorazumska
politička figura bi, kaže Clooney, započela karijeru priznanjem - Sve sam radio. Pio sam i vodu iz bonga. Sada, krenimo na političke probleme. Moj bi slogan sigurno bio: 'Pio sam vodu iz bonga' - kaže.
Umjesto da uroni u svijet Washington D.C.-a, Clooney radije želi fokusirati svoju zvjezdanu moć kako bi podigao svjesnost oko nekih drugih problema, kao što je to rat u Sudanu, gdje je proveo mnogo vremena zadnjih godina.
Antigenocid paparazzo

Upotrijebivši vlastita sredstva, Clooney je pokrenuo kamere financirajući satelist koji prati vojna kretanja u vrlo nasilnom dijelu
Sudana.

- Nisam vezan s UN-om, ili američkom vladom, pa nemam ista ograničenja. Ja sam tip sa kamerom koja se nalazi 800 km od zemlje. Ja sam antigenocid paparazzo - kaže glumac, koji u svom najnovijem redateljskom ostvarenju The Ides of March glumi političara.
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 PPF-002111%281%29
J.K.

Izvor: mojtv.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu čet vel 24, 2011 11:50 am

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Cb736c8c-deb3-46f5-acde-e1b17d8644f0

Jennifer Aniston na premijeri s novom frizurom!

Glumica se u novom izdanju pojavila na premijeri svog filma 'Just Go With It' te zasjenila mlađu Brooklyn Decker

Foto: PR Photos
Glumica Jennifer Aniston spontano je odlučila skratiti kosu te se takva pojaviti na premijeri svog novog filma "Just Go With It". Nakon što je posljednjih dana bila u drugom planu, jer su sve oči bile uprte u njezinu glumačku partnericu, 23-godišnju Brooklyn Decker,Aniston je mudrim potezom ovaj put privukla svu medijsku pažnju na sebe. Osim što se ošišala i promijenila frizuru, obukla je i crnu kratku haljinu kojom je prisutnima oduzimala dah. Inače, film "Just Go With It" je u Americi zaradio već preko 60 milijuna dolara i nalazi se na vrhu američkog Box-officea.

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Aniston-3

Radnja se vrti oko glavnog lika Dannya, kojeg glumi popularni Adam Sandler. On je još za vrijeme studentskih dana shvatio kako djevojke najviše 'padaju na foru' ako na ruku staviš prsten i kažeš da si nesretno oženjen. No, nakon što upozna i zaljubi se u mlađu Palmer (Decker), on zamoli svoju poslovnu kolegicu Katherine (Aniston) da u kombinaciji sa svojom djecom, odglume imaginarnu obitelj. Svi zajedno, uključujući i Dannyevog prijatelja, odlaze na Havaje, gdje ih očekuje veliki izazov i humoristična avantura.

Film je režirao Dennis Dugan, a osim spomenutih, glume još i Nicole Kidman te Nick Swardson. Film će se u hrvatskim kinima naći 10. ožujka.

Izvor: L.M./MojTV
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu pet vel 25, 2011 9:17 am

Bill Murray potvrdio je da je on taj koji koči mogućnost snimanja trećeg dijela popularne komedije "Istjerivači duhova" - a sada je to postao problem za njegove glumačke kolege i redatelja Ivana Reitmana.

Zvijezda filma "Izgubljeni u prijevodu", koji je u prva dva dijela "Istjerivača duhova" glumio Dr. Petera Venkmana priznaje da ima scenarij za treći film - no nije ga pročitao.

Za radijskog voditelja Howarda Sterna rekao je "Mislim da sam ja problem. Prije sam bio važan dio toga, sad sam problem. Imam scenarij negdje, samo ga još nisam pročitao."

"Dosad smo napravili dva 'Ghostbusters' filma, a drugi dio nije završio onako kako je trebao završiti... ali dugujem mu (Reitmanu)... Mislim da ga muči to što još uvijek nisam pročitao scenarij."

"Bacit ću se na to... Moram se baciti na to. Osjećam se loše... Nije mi to baš prva stvar na pameti, pa ne razmišljam baš o tome. Znate, šefovi filmskih studija se oko toga uzbude otprilike svakih 10 godina. Ono što bi oni zapravo voljeli je ponovno oživjeti tu franšizu.

Izvor: HBO.HR
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu pet vel 25, 2011 9:18 am

Predstavnik glumice Glenn Close odbacio je navode britanskih tabloida koji tvrde da je zvijezda "Kobne privlačnosti" pristala utjeloviti škotsku pjevačicu Susan Boyle u novom biografskom filmu.

Mjesecima je bilo nebrojeno puno špekulacija o tom filmu i o tome tko će glumiti pjevačku senzaciju Susan Boyle - a po najnovijim špekulacijama upravo je Glenn Close glumica kojoj je pripala ta uloga.

No njezin je predstavnik jako brzo opovrgnuo tekst iz britanskog tabloida "Sun" koji ovu glumicu povezuje s tom ulogom.

Njezin je glasnogovornik za BroadwayWorld.com izjavio: "Ovo je bio najobičniji trač tabloida iz Velike Britanije. To uopće nije istina."

Susan Boyle je 2009-te godine. praktično preko noći postala zvijezda kada je njezino izvođenje pjesme "I Dreamed A Dream" u reality showu "Britain's Got Talent" postao najgledaniji video na YouTube.com.

Izvor: HBO.HR
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu pet vel 25, 2011 9:19 am

Halle Berry bila je počasni gost na 13. ceremoniji dodjele nagrada Udruženja kostimografa u utorak 22. veljače te je također dobila i jednu od najvažnijih nagrada večeri.

Glumica je dobila "Lacoste Spotlight" nagradu kao priznanje za njezina profesionalna dostignuća i zahvalnost što pridaje važnost dizajnu kostima.

Samuel L. Jackson uručio joj je trofej, najavivši je prisutnima s riječima: "Moja draga prijateljica i kolegica. Zar jednostavno ne volite njeno ime? To je poput glazbene strofe."

Film koji se odvija 30-tih godina prošlog stoljeća, "The King's Speech", u kojem Colin Firth glumi britanskog kralja Georgea VI - bio je zvijezda večeri osvojivši nagradu za najbolji kostim u povijesnom filmu.

Baletski triler Natalie Portman, "Crni Labud", dobio je priznanje za najbolji kostim suvremenog filma, dok je "Alisa u zemlji čudesa" trijumfirala u kategoriji fantasy filmova.

"Fantom u operi", redatelja Joela Schumachera, dobio je nagradu Uvaženi suradnik, a u televizijskoj kategoriji nagrade su pokupile serije "Glee" i "Carstvo poroka" (originalna HBO produkcija) i film "Temple Grandin" (originalna HBO produkcija).

Izvor: HBO.HR

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu pet vel 25, 2011 9:21 am

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 70bc0209-6f99-4ded-8df3-6ebfe40ec6e1

Koga ćemo gledati u remakeu hit filma "Tjelohranitelj"?

Nova verzija filma trebala bi imati sličnu ljubavnu priču, ali novi tjelohranitelj će biti bivši veteran iz rata u Iraku

Foto: PR Photos
Warner Bros studio planira snimiti remake kultnog filma "Tjelohranitelj" ("The Bodyguard") redatelja Micka Jacksona. Radi se o hitu iz 1992. godine u kojem su glavne uloge tumačili Kevin Costner i pjevačica Whitney Houston.
Osim što je postao svjetski hit, "Tjelohranitelj" je jedan od najrepriziranijih filmova na HTV-u, a u svijetu je zaradio skoro pola
milijarde dolara. Radnja filma, snimljenog prije skoro dvadeset godina, u originalnoj verziji, vrti se oko tjelohranitelja (Costner) koji dobije zadatak zaštititi pjevačku divu (Houston) jer joj je netko zaprijetio smrću. No, stvari se zakompliciraju kada se on zaljubi u nju.

Naime, nova verzija filma bi trebala imati sličnu ljubavnu priču, ali novi tjelohranitelj je bivši američki veteran iz rata u Iraku. Zaštita pjevačice mu je prvi zadatak nakon otpuštanja iz vojske. No, svijet Twittera, Facebooka, Google Mapsa te masa internetskih portala koji prate živote poznatih i slavnih, njegov posao učine puno težim i kompleksnijim.

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Par02

Ključno pitanje je tko će u remakeu dobiti glavne uloge? Nedavno se špekuliralo kako bi Rihanna bila idealna za ulogu pjevačke zvijezde, ali su te glasine brzo bile demantirane. Neki portali i forumi lobiraju za Christinu Aguileru i Channinga Tatuma kao savršen par za spomenuti film. No, neki su čak otišli toliko daleko te predložili Justina Biebera, ali u ulozi zvijezde, kojoj treba zaštita tjelohraniteljice Michelle Rodriguez. Koga biste vi voljeli vidjeti u ulogama?

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Par1_01


Izvor: L.M./MojTV
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu sub vel 26, 2011 10:27 am


Matt Damon boji se da je njegov prijatelj Steven Soderbergh mrtav-ozbiljan u vezi s planovima da prestane sa snimanjem filmova i da se posveti umjetnosti - čak ga ni on ne može odgovoriti od promjene karijere.


Glumac je zabrinut da će novi biografski film o Liberaceu u kojem će utjeloviti pijanistovog gay ljubavnika biti posljednji film na kojem će raditi sa poznatim redateljem.

Damon, Soderbergh i Michael Douglas planiraju započeti rad na novom filmu iduće godine (2012.) nakon niza zastoja - a to bi moglo biti ujedno i posljednje ostvarenje tog redatelja.

Za "The Orlando Sentinel" Damon je izjavio: "To je njegov život i on može raditi što želi."

"Puno sam sa Stevenom pričao o tome. Mislim da će se povući na neko vrijeme. On jako želi posvetiti se slikarstvu. I smatra da bi bio prilično dobar, kada bi se tome stvarno posvetio. On još nema ni 50 godina. Uložit će vrijeme u sve to. Ima radnu etiku kao nitko koga znam. Osjeća da ako posveti cijelo jedno desetljeće tome, da bi stvarno nešto dobro od toga moglo ispasti."

"Ali ja to vidim kao gubitak ogromnog filmskog umijeća. Ali on je zainteresiran za formu. Kaže 'Zainteresiran sam samo za to da vidim što sve mogu napraviti sa formom. Snimio sam gotovo svaki film koji sam želio. I ako budem vidio još jednu 'snimku preko ramena' ubit ću se.'"

"Rekao sam mu, odmah nakon filma 'Invictus', 'Stevene, upravo sam završio film s tipom koji ima preko 70 godina (Cint Eastwood) i koji još uvijek skače iz kreveta svakog jutra jer ne može dočekati da dođe na snimanje. On se stvarno zabavlja i jako to voli, a radi to puno duže od bilo koga od nas."

"I bez i jednog treptaja, Steven je rekao 'Ali Clint je pripovjedač. Fenomenalan pripovjedač. Mene ne zanimaju priče. Mene zanima forma.'"

Izvor: HBO.HR
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu sub oľu 12, 2011 11:55 am

Julianne Moore utjelovit će u novom biografskom filmu bivšu kandidatkinju za potpredsjednicu SAD-a, Sarah Palin.

Zvijezda filma "The Kids Are All Right" po mnogima je čudan izbor za glumicu koja će utjeloviti bivšu guvernerku Aljaske u filmu "Game Change".

Film Jaya Roacha, koji je temeljen na istoimenoj knjizi Johna Heilemanna i Marka Halperina, prikazat će predsjedničku utrku senatora Arizone, Johna McCaina iz 2008.

McCain je odabrao Palin za svoju desnu ruku, a mnogi i dan danas vjeruju da ga je ta odluka stajala izbora. Barack Obama i Joe Biden pobijedili su u utrci za Bijelu kuću.

Izvor: HBO.HR
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu sub oľu 12, 2011 11:56 am

Redatelj "Pobješnjelog Maxa" George Miller umirio je fanove i izjavio da novi film iz te franšize nije u opasnosti unatoč tomu što su vremenske nepogode u Australiji odgodile projekt do 2012.

Četvrti film iz tog serijala, "Mad Max: Fury Road" je remake originala sa Melom Gibsonom iz 1979., u kojem će britanski glumac Tom Hardy preuzeti glavnu mušku ulogu.

Filmski šefovi za snimanje su odabrali zabačeni australski gradić "Broken Hill" zbog njegovog burnog krajolika, no neuobičajeno velike količine kiše koja je u toj zemlji pala tijekom prošle godine (2010.) pretvorili su taj pustinjski krajolik u "prekrasni zeleni vrt".

Stoga je snimanje filma odgođeno na početak 2012., što je potaknulo strahove kod fanova da se film možda nikada neće ni snimiti - no Miller inzistira da su filmski šefovi i svi ostali članovi filmske ekipe potpuno odani ovom projektu.

Za "Sydney's Daily Telegraph" rekao je, "Izgradili smo vozila. Dizajnirali smo film. Glavna glumačka postava je spremna. Film ima financije. Sve je spremno. Samo trebamo čekati."

"Svi ugovori su potpisani. To je potpuno siguran projekt. Tako je već 18 mjeseci. Ponovo ćemo krenuti sa predprodukcijom kasnije ove godine, a sa snimanjem krećemo početkom iduće godine - ako nam majka priroda dopusti."

U filmu će glumiti i Charlize Theron i Nicholas Hoult.

Izvor: HBO.HR
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu sub oľu 19, 2011 9:16 am


Australski glumac Sam Worthington vraća se svojim počecima i jahanju valova zbog uloge u drami o surferima u njegovoj rodnoj zemlji.


Glumac iz "Avatara" - koji je strastveni surfer - posljednjih se godina fokusirao na hollywoodske blockbustere, ali se jako želi vratiti u Australiju kako bi snimao film "Drift, koji se reklamira kao najveći surferski film još od "Point Break" iz 1991.

Worthington će utjeloviti jednog od braće Fisher, koji pokušavaju otrgnuti se od problematične prošlosti kako bi započeli nov život na australskoj zapadnoj obali.

U službenoj izjavi australskog državnog filmskog fonda "Screen Australia" stoji: " Film 'Drift' kombinira australski talent kako ispred tako i iza kamere, sa redateljima Morganom O'Neillom i Benom Nottom i glumcem Samom Worthingtonom koji je glumio u nekim od najprofitabilnijih filmova u posljednjih nekoliko godina."

Izvor: HBO.HR
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu sub oľu 19, 2011 9:18 am

Jude Law u ekranizaciji ruskog klasika "Ana Karenjina"?
U tragičnoj ljubavnoj priči redatelja Joe Wrighta uz Lawa će se naći i lijepa Keira Knightley te Aaron Johnson

Uzorna supruga i brižna majka, zna za zadovoljstvo, ali ne i za strast. To se mijenja kada upoznaje vatrenog grofa Vronskog. Zbog njega ona odbacuje brak, obitelj, društveni položaj i na kraju život - radnja je kultnog ruskog klasika "Ana Karenjina" koji će uskoro stići i na velika filmska platna.

Tako bi se u ekranizaciji Tolstojevog djela, u jednoj od glavnih uloga uz Keiru Knightley, trebao naći i Jude Law. Glumac se navodno tek nalazi u fazi pregovora, a još nije poznato koju bi ulogu točno trebao utjeloviti, Alekseja Karenjina ili Vronskog? Redatelj filma Joe Wright, zaslužan za "Pride and Prejudice" i "Atonement", na kojima je već surađivao s Knightley, isto tako pregovara i sa mladim Aaronom Johnsonom ("Kick-Ass") u vezi angažmana u spomenutom filmu. Scenarij za tragičnu romancu trebao bi napisati Oscarom nagrađeni Tom Stoppard ("Shakespeare in Love").

Inače, Ana Karenjina je na velikim filmskim platnima prikazana još davne 1935. i kasnije 1997. godine, gdje su glave uloge tumačile sjajna Greta Garbo i Sophie Marceau te Fredric March i Sean Bean u ulozi Vronskog.

L.M./MojTV
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu sri svi 18, 2011 10:36 am


Glumica Angelina Jolie potvrdila je da pokušava nagovoriti redatelja Davida Finchera da prihvati novi projekt o "Kleopatri" u 3D tehnologiji.


Zvijezda filma "Tomb Raider" ne skriva želju da upravo ona utjelovi slavnu vladaricu, a u Hollywoodu se već mjesecima nagađa hoće li baš Jolie biti nasljednica legendarne Elizabeth Taylor čija se izvedba egipatske faraonice do danas pamti.

Boraveći u Cannesu na filmskom festivalu konačno je potvrđeno da će sudjelovati u projektu te da upravo ona želi da redatelj "Kluba boraca" preuzme redateljsku palicu.

Na pitanje o Fincherovom sudjelovanju u filmu o "Kleopatri", Jolie je za MTV.com izjavila: "Da, još uvijek ništa ne znamo. Još je rano pričati o tome. David Fincher je moj vrlo stari prijatelj i uvijek smo imali želju da radimo zajedno na nekom projektu".

Izvor: HBO.HR
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu pet vel 17, 2012 9:16 pm

Hollywood se priprema na snimanje biografskog filma o legendi Formule 1 - Jackieju Stewartu, čija je želja u glavnoj ulozi vidjeti Ewana McGregora.

Producent filma "Planina Brokeback", Bill Pohlad, priprema se na snimanje filma koji će se temeljiti na prijateljstvu između Stewarta i njegovog kolege Francoisa Ceverta, koji je poginuo u nesreći 1973. u SAD-u.

Trostruki svjetski prvak u Formuli 1, Sir Jackie Stewart, pročitao je još nedovršeni scenarij filma i dao projektu zeleno svjetlo, sugerirajući Pohladu da za glavnu ulogu uzme Ewana McGregora.

Umirovljeni vozač automobilističkih utrka, za britanski časopis "The Sun" je izjavio: "Prijateljstvo s Francoisom bilo je nešto posebno. Bili smo najbolji prijatelji, koji su se među sobom natjecali unutar iste momčadi. Bill Pohlad je to jako dobro prikazao u scenariju. On je već je radio s mnogim zvijezdama i moj je dobar prijatelj - poznajemo se još od 1971. godine. Htio bi snimiti taj film i ja sam se složio."


Britanska glumica, Emma Watson ušla je u posljednji krug pregovora za uloge Belle u nadolazećem remakeu Disneyjevog klasika "Ljepotica i zvijer", navode svjetski mediji.


Producentica Denise Di Novi, prošle je godine tijekom jedne zabave, slučajno otkrila da zvijezda filmova o Harryju Potteru pregovara s redateljem Guillermom del Torom. Di Novi je tom prilikom Emmu Watson opisala kaO "savršenu glumicu" za tu ulogu.

Emmi je sada samo preostalo potpisati ugovor za ulogu u ovom filmu, navodi "Variety".

Film pod nazivom "Beast" u kina dolazi 2014.

Izvor: HBO.HR
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Lenica sri svi 09, 2012 11:10 am

https://youtu.be/XQy3QoD4Os0

Triler.

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty0 / 9990 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu ned svi 13, 2012 12:16 pm

Evo čime se zbilja 'drogiraju' glumci u filmu

Ako ste se ikada pitali što to točno glumci konzumiraju kada glume scene drogiranja onda ste na pravom mjestu.

Naime, kako je uzimanje droga kažnjivo i za glumce i nema umjetničko opravdanje na setu se koriste različite zamjene za različite droge.

Metamfetamin
'Speed' koji kuha Walter White (Bryan Cranston) u popularnoj seriji Breaking Bad mogao bi jedino izazvati karijes, jer riječ je o tvrdom bombonu.


Marihuana
U urnebesnoj komediji Pineapple Express glumci puše biljku koja nema nikotina, a izgleda kao 'trava' i dimi se kao 'trava'.


Kokain
Iako se pisalo kako je Al Pacino uzimao pravi kokain na setu Lica s ožiljkom, zna se sigurno kako su glumci na snimanju filma Bijeli prah iz 2001. ušmrkavali vitamin B u prahu.


Crack
Ryanu Goslingu je na setu indie filma Half Nelson crack 'glumio' komadić slomljene šalice obojan kavom, a malo duhana je dao dim, piše wired.com.


Hot.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Neu ned ruj 16, 2012 10:29 am

Snima se igrana verzija legendarnog Šegrta Hlapića te novi nastavak “Koka”, koji je prošle godine rušio kinorekorde

Nakon velikog prošlogodišnjeg uspjeha filma “Koko i duhovi”, koji je dokazao da u domaćim kinima i te kako ima interesa za filmove usmjerene prema mlađoj publici, najavljeno je nekoliko novih dječjih filmova, od kojih se dva gotovo istodobno počinju snimati sredinom ovog tjedna. Prvi je novi nastavak Koka pod nazivom “Zagonetni dječak”, a drugi je igrana verzija “Čudnovatih zgoda Šegrta Hlapića”, koja će podjednako zanimati roditelje odrasle na pričama Ivane Brlić Mažuranić kao i njihovu djecu.

– Želja nam je napraviti pravi obiteljski film. Animirana verzija koju smo prije nekoliko godina gledali pomalo je infantilizirala Hlapića, a mi ga sad vraćamo u nešto realniji kontekst, bliži onome kako ga je zamislila autorica – objasnio nam je scenarist, redatelj i producent Silvije Petranović, koji na projektu Šegrta Hlapića radi već nekoliko godina.

Kaže, svjestan je da se u produkcijskim kapacitetima ne može mjeriti sa spektaklima poput Harryja Pottera, no smatra da to nije ni važno – iza njegova projekta stoji priča na kojoj su cijele generacije gradile svoje svoje svjetove mašte.

– Ivana Brlić Mažuranić naš je pravi, domaći brend i to je ono što će publika prepoznati. Smatram da je vrijeme da u kreativnom smislu počnemo snažnije crpiti iz naše kulturne baštine. Pri tome priču nećemo osuvremeniti jer to nije potrebno – izjavio je Petranović, istaknuvši da je u filmu sve hrvatsko, “pa čak i pas koji glumi Bundaša”. Njegova producentica Maydi Mervar ipak je dodala je kako tržišno računaju na cijelo područje bivše Jugoslavije, gdje je Ivana Brlić Mažuranić uvijek bila rado čitana.

Skrivaju djecu glumce

Glavne uloge u filmu imat će dječak Mile iz Zagreba i Ena iz Đakova, no u pokušaju da doznamo više o njima, udarili smo u zid – producenti u navodnom interesu dječje privatnosti ne žele otkriti njihov identitet do premijere filma! Neobična je to, pa čak i bizarna praksa ako uzmemo u obzir da ćemo ih i tako uskoro gledati na velikim ekranima, no u ovoj fazi projekta producentova je zadnja.

ZAGONETNI DJEČAK

Akcijske scene kakve dosad nismo vidjeli

Za razliku od Petranovića, autori “Zagonetnog dječaka” rado su nas upoznali sa svojim mladim protagonistima. U glavnoj je ulozi i dalje Antonio Parač, a u rješavanju misterija zagonetnog dječaka pomažu mu Karlo Maloča i Vanja Markovinović.

– U prvom filmu Koko je bio povučeniji, prepuštao je glavnu riječ Zlatku koji je bio stariji, iako je na kraju on riješio problem. Sad moj lik od početka preuzima odgovornost za sebe i svoju družinu – objasnio nam je spremno Antonio.

Redatelj prvog nastavka Daniel Kušan, čiji je otac Ivan Kušan autor predloška, ovog je puta zadržao samo ulogu koscenarista i umjetničkog supervizora, scenarij je razradila mlada Hana Jušić, a redateljsku palicu preuzeo Dražen Žarković.

– Knjigama i prvim filmom jasno je postavljen Kokov univerzum pa je utoliko moja uloga bila lakša, iako je tu i velika odgovornost zapravo zbog visokog standarda radova na koje se oslanjamo. Taj film puno više počiva na dječjim likovima, a mogu vam najaviti i akcijsku scenu kakva u nas još nije viđena – rekao je Žarković.

Što se određenih povijesnih nekonzistentnosti tiče (milicajac sa šahovnicom na glavi u prvom filmu), producentica Ankica Jurić Tilić rekla je da nikad nije rečeno da se film događa u bivšoj Jugoslaviji, nego samo u osamdesetima, te dodala:

– Djeca se u to lako užive. Odrasli su problem.

Izvor: vecernji.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty999 / 999999 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Racist Alien Big Boobied Explosions (With Masks): Michael Bay’s TMNT (Ninja Turtels Reboot)

Postaj by Dr.Kiyu čet vel 28, 2013 10:55 am

Ovo je vec stara vijest ali ima nekih novosti!
Znaci prije dvi godine idiot Michael Bay je odlucija napraviti reboot ninda kornjaca...ali jedna izmjena...vise nisu mutanti nego iz svemira.
Naravno fanovi su ga rastrgali zbog toga na sto je on spremno odgovorio "Bez brige ljudi, orginalni tvorci ninda kornjaca ce mi pomagat u filmu".
S obzirom na to da su to isti likovi koji su u jednom trenutku u film ili seriju (ne sicam se vise) ubacili zensku ninda kornjacu i mislili da je to pametno to bas i nije utjesujuce.
Ovo su sve stare vijesti, a sad malo novosti koje su jos gore.
Znaci kada je bay tek objavija da radi reboot svi su pali u sok ali bila je jedna pozitivna stvar.
Bay se krvnicki zakacija sa megan fox (od sad a nadalje zovem ju ona koja nezna glumiti) i svi smo mislili "ajde dobro bar nece megan fox biti april o'neil u filmu.
I sada po zadnjim vijestimA starim nekiih tjedan ipo Ona Koja Nezna Glumiti je stavljena u film u glavnu zensku ulogu (April O'Neil).
nije mi jasno zasto...nisu li njih dvoje posvađani..
Ugl svi koji su volili transformerse i bili su uzasnuti kad je bay unistija ih mozete se opustiti jer njegovo silovanje tuđeg djetinjstva nije gotovo.
Cak vas i ne zelim pitat sto mislite o ovome jer kako bi iko moga ista pozitivno misliti.
Dr.Kiyu
Dr.Kiyu
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 04.09.2009
Broj postova : 4084
Reputacija Reputacija : 308
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty51 / 99951 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Lady with hat sub tra 27, 2013 8:42 pm

Romantične komedije mogu da upropaste ljubavni život!?

Gledanje romantičnih komedija kao što je "Četiri venčanja i sahrana" može da upropasti nečiji ljubavni život stvarajući kod gledaoca nerealne očekivanja kad je o ljubavi reč, pokazala je studija Edinburškog univerziteta.

Stručnjaci za međuljudske odnose tog univerziteta utvrdili su da ljubitelji filmova kao što su "Noting Hil" i "Odbegla mlada" često neuspešno komuniciraju sa partnerima, preneo je BBC.
Mnogi od njih smatraju da, ako je nekome suđeno da bude sa njima, da ta osoba treba to da zna pa nema potrebe da joj to kažu.
Psiholozi sa univerziteta proučavali su 40 hitova snimljenih između 1955. i 2005. i identifikovali zajedničke teme koje su ocenili kao nerealne.
Problem je u tome što većina ljudi zna da je ideja o savršenoj vezi nerealna, ali su neki više pod uticajem medija nego što i sami to shvataju.


Izvor: Blic

Slažem se sa ovim.
Lady with hat
Lady with hat
Junior
Junior

Registriran/a : 16.07.2012
Broj postova : 681
Reputacija Reputacija : 97
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty0 / 9990 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Petra Sanader sub tra 27, 2013 9:04 pm

Ne slazem se.
Gledala sam Odbeglu mladu milion puta bez ikakvih stetnih posledica. Laughing

Ono sto moze da naskodii gledaocu, narocito gledaocu tinejdjerskog uzrasta su masa filmova i serija (uglavnom americkih) koji sugeriraju gledaocu da smrt nije kraj, da ce ga neko izabrati da se vrati na zemlju da obavi ovo ili ono, da nema smrti za zaljubljene, dovoljno je samo cvrsto verovati...
A takvih ostvarenja je svakim danom sve vise.

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty0 / 9990 / 999Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty

[Vrh] Go down

Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih - Page 12 Empty Re: Filmske novosti, zanimljivosti i komentari na njih

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.