Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

+47
zbracun
bokaso1
Ly
soprano
smokvica
Purgy
Hell
gio_deluxe
Melinda
minutus
scorpio57
walter
Ive
4 od 1
hogar_grozni
eva kant
evitaa
Amyicha
Hrc@
fosforica
tanuki
daka
sanjich
Iron Man
Mr.Cooly
m
diabolik.
FALKON 2
Dedli Minđa
bittersweet
Mass
Turrican
fernando torres
wjewerica
Little_Thin_Goddess
josari
Prop
Hitman
mala_plava
Shtiriputanac
THUNDER_DINIX
Sinister
WEYLAND-YUTANI
Love
goc
House
Neu
51 posters

Stranica 17 / 20. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

Go down

Dali ste protiv zakona o pušenju ?

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 I_vote_lcap56%Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 I_vote_rcap 56% 
[ 9 ]
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 I_vote_lcap44%Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 I_vote_rcap 44% 
[ 7 ]
 
Ukupno glasova : 16
 
 

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Neu sub srp 04, 2009 1:12 pm

Gabrijel je napisao/la:

Pada zakon o nepušenju: Od jeseni će cigareta uz kavu vjerojatno biti dozvoljena

SABORSKI Odbor za turizam sa šest glasova za naspram pet suzdržanih prihvatio je prijedlog izmjene Zakona o ograničavanju duhanskih proizvoda. Ukoliko izmjene Zakona prođu u Saboru, u kafićima i restoranima uskoro će se ponovo moći pušiti!

Odbor za turizam predlaže opciju za koju se zalažu i ugostitelji: objekti manji od 50 metara moći će se opredijeliti hoće li biti pušački ili nepušački, dok će veći ugostiteljski objekti dobiti opciju da osiguraju poseban odjeljak za pušače. U odjeljcima za pušače bit će dozvoljeno služenje hrane i pića.

S obzirom da prijedlog zakona predviđa i period prilagodbe od tri godine, to praktički znači da rušenje zakona o nepušenju za kojeg se ministar zdravstva Darko Milinović borio rukama i nogama. Vladajuće strukture su izgleda napokon uvidjele koliku je štetu Zakon o ograničavanju duhanskih proizvoda nanio gospodarstvu nakon što se u vrlo kratkom vremenu zatvorilo više od sto ugostiteljskih objekata, a ostalim je ugostiteljima promet drastično pao.

Zanimljivo je da HDZ-ovi zastupnici u Odboru za turizam nisu htjeli rušiti postojeći zakon, ali nisu željeli ni odbaciti prijedlog izmjena. Svih pet HDZ-ovaca u Odboru za turizam bilo je suzdržano, ali navodno su nagovorili predsjednika Hrvatske stranke umirovljenika Silvana Hrelju da se pojavi na sjednici kojoj nije mislio prisustvovati i podrži zakon. O prijedlogu izmjene Zakona o ograničavanju duhanskih proizvoda u Saboru će se vjerojatno glasati tek nakon ljetne stanke.

Index.Hr


a kad sam ja to govorio da je ne održiv zakon,sam bio budala,pih... nn


SPRDAČINA TEŠKA
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty999 / 999999 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by FALKON 2 sub srp 04, 2009 1:12 pm

ma nedurim se,već sam samo dao komentar, soorry..............
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty9 / 9999 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Hrc@ pet srp 17, 2009 8:43 am

opet ce se smjeti pusiti grrrrrrrr
Hrc@
Hrc@
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 16.07.2009
Broj postova : 116
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty0 / 9990 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by THUNDER_DINIX pet srp 17, 2009 1:48 pm

ne valja to jao
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty889 / 999889 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Neu uto kol 25, 2009 8:15 am

sprdačina,sad na jesen se navodno opet može dimini unutra,šta su onda uvodili taj zakon,da zajebavaju ljude
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty999 / 999999 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Amyicha uto kol 25, 2009 8:58 am

ma joj oni su budale ne znaju šta bi od sebe pa jedan te isti zakon mjenjaju milijun puta :S:
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty113 / 999113 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Vlada donijela izmjenu zakona o pušenju

Postaj by evitaa čet ruj 10, 2009 5:47 pm

Četri mjeseca nakon što je Vlada donijela zakon o zabrani pušenja,danas je napravljena izmjena zakona.Izmjene su regulirane tehničkim uvjetima:površina prostora nesmije biti manja od 10 četvornih metara i nesmije zauzimati vše od 20% kafiča.Prostor mora biti opremljen sustavom za filriranje i recikliranje zraka.To su tehnički uvjeti koje su ugostiteljski objekti ionako imali.Ministar je danas samo stavio naglasak,na ionako postoječe tehičke uvjete u ugostiteljskim objektima.
Izmjena zakon se također odnosi na prostorije socijalne skrbi,bolnicama za metalno bolesne,kaznionicama i zatvorima.
Zabrana se i dalje odnosi na hotele,bolnice,restorane.
Ugostitelji su radi donošenja zakona o nepušenju, u velikom broju zatvarali kafiče ,ostajali bez posla i novca kojim su osiguravali egzistenciju svojim obiteljima.
Vlada je ipak [b]popustila,na štetu malih ugostitelja 4 mj.prekasno
Ministar Milinović već dva puta u 4 dana radi izmjenu dva različita zakona,ne pokazuju li time vlastito priznanje o donošenj loših zakona.
Vlada je ipak danas popustila pred pritiskom javnosti.
Dali če na kraju Hrvatsk biti prva zemlja u Evropi,koja je donijela zkon o nepušenju zatim glasala protiv njega?
Što mislite o izmjeni zakona o pušenju?


Zadnja promjena: evitaa; sri lis 14, 2009 4:53 pm; ukupno mijenjano 1 put.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty0 / 9990 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by eva kant pet ruj 11, 2009 1:47 pm

strašno ovca i neodgovoran potez od ministra i vlade koji su prije samo nekoliko mjeseci tvrdili kako je njima stalo do zdravlja ove nacije. svaki normalan ministar dao bi nakon ovoga ostavku na licu mjesta. inače, zakon donesen na brzinu i u lošem trenutku, kao onaj prije par mjeseci, osuđen je tako i tako na propast.


Zadnja promjena: eva kant; pet ruj 11, 2009 1:55 pm; ukupno mijenjano 1 put.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty92 / 99992 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by hogar_grozni pet ruj 11, 2009 1:53 pm

ma ja sam ti u principu protiv zakona......ak su ljudi odgojeni kak treba.... da imaju srčnu kulturu.....ne trebaju zakone..... a ovo samo dokazuje da ići na pobjedu bez obzira da li si u pravu..nije nikad na dobro ispalo.....a milinović i hdz uvijek tako rade...ima da je po našem makar i ne bilo dobro....imamo mi to i ovdje...važno da je naš (partijski)
hogar_grozni
hogar_grozni
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 451
Reputacija Reputacija : 34
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty1 / 9991 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by 4 od 1 pet ruj 11, 2009 1:57 pm

Protiv zakona sam ,jednostavno pusac sam .
To kod nas da svaka vlada mora imat takvog jednog ministra prvo je bio Kirin ,sad na njegovo mjesto dosao je Milinovic
4 od 1
4 od 1
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.09.2009
Broj postova : 94
Reputacija Reputacija : 3
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty0 / 9990 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Ive pon ruj 14, 2009 11:22 am

Iskreno meni je svejedno, iako nisam pušač.

Činjenica je da su zakon donijeli brzopleto, a isto tako brzopleto su ga i nanovo promijenili.

U europskim zemljama postoji zakon o nepuštenju u kafićima i sl., ali je stvar u tome da su ugostitelji imali 5 godina za prilagodbu tome, a kod nas su to bili uveli nakon par mjeseci.
S obzirom da je sada baš i recesija, nije mi jasno zbog čega bi država sama sebi ukidala ogromne prihode koji stižu u državnu blagajnu od kafića, a koji su se drastično smanjili ukidanjem pušenja u ugostiteljskim objektima, a tko zna što bi tek bilo po zimi kada ljudi ne mogu sjediti vani na terasama. A činjenica je da su i nepušači sjedili vani sa pušačima, jer nećeš se razdvajat od društva, ako jedan od tri puši svi će sjest vani.

A uostalom neznam tko puši fore da je političare briga za naše zdravlje pa da su zato uveli taj zakon. Briga njih za to, nego oni 'moraju' napravit sve isto kao u Europi.
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty111 / 999111 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Neu uto ruj 15, 2009 9:59 pm

nisam protiv zakona da se ne smije pusit,meni je svejedno,nepusac sam ali vlada ne treba zajebavat narod i svaki cas mijenjat zakone
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty999 / 999999 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Gost uto ruj 15, 2009 10:28 pm

šta da ja ovdje kažem osim "Rekao sam vam"
ovdje se vodila rasprava dal će i zašto će past taj zakon,obratite pažnju na datum postanja Wink


[You must be registered and logged in to see this image.]
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Prop sri ruj 16, 2009 6:51 am

Hvalisavac Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty108 / 999108 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Gost sri ruj 16, 2009 6:55 am

aha,aha,sad znam još jednu istinu o sebi Very Happy
sad moram i to nadopisat tamo Laughing Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Prop sri ruj 16, 2009 6:59 am

Ajde, ajde, što čekaš Laughing



OT, inače, ovca zakon bio, što se drugo očekivalo, mada će hvalisavac reći kako je on jedini to predvidio Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty108 / 999108 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by tanuki sri ruj 16, 2009 7:01 am

anketa je nejasna- šta da a šta ne- protiv starog? ili novog, koji još nije usvojen!
ja sam za stari zakon koji zabranjuje pušenje u javnim prostorima!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty700 / 999700 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Gost sri ruj 16, 2009 7:03 am

a neću,ak sam hvalisavac nisam lažac,a sjećam se da si i ti to već govorio,
i još par ljudi ovdje Wink
a mislim,ko što sam i tad rekao,da je zakon bio nedorečen i da je propao iz
istog razloga kao i 0 promila,jer je bio neizvodiv i neprimjenjiv na taj način.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Prop sri ruj 16, 2009 7:06 am

A zar nisu rekli da si lažac?! Il' nema fos da ti veli što da kažeš Laughing Laughing Laughing
I da, novi zakon je također ovca, vlasnici kafana će biti u nemogućnosti ispuniti pola uvjeta koji su im dati, al' neće ih ni ispunjavati, jednostavno će ih kršiti, koja smijurija od države Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty108 / 999108 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by tanuki sri ruj 16, 2009 7:12 am

naravno- novi zakon je dao mig ugostiteljima- da krše zakon- inspektori će donjeti par kaznica- ugostitelji će reći e narućena je oprema- evo sad će lokal u rekonstrukciju!
pa zakon protiv pušenja u javnim prostorijama je postojao i prije ovog famoznog zakona- ali niko ga se nije pridržavao!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty700 / 999700 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Prop sri ruj 16, 2009 7:13 am

Kad srce kaže lopovluk, kaže Hrvatska zaljubljen
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty108 / 999108 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Gost sri ruj 16, 2009 7:22 am

prop_ovednik je napisao/la:A zar nisu rekli da si lažac?! Il' nema fos da ti veli što da kažeš Laughing Laughing Laughing
I da, novi zakon je također ovca, vlasnici kafana će biti u nemogućnosti ispuniti pola uvjeta koji su im dati, al' neće ih ni ispunjavati, jednostavno će ih kršiti, koja smijurija od države Laughing
a neznam,nisam vidio da sam lažac..... hmm
a nema mi drage,radi,pa moram improvizirat Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by evitaa čet ruj 17, 2009 9:12 pm

tanuki je napisao/la:anketa je nejasna- šta da a šta ne- protiv starog? ili novog, koji još nije usvojen!
ja sam za stari zakon koji zabranjuje pušenje u javnim prostorima!
Tanuki anketa se odnosi na zakon koji je izglasan 6.lipnja 2009 a 10.rujna je napravljena izmjena zakona kojom se opet dopušta pušenje u kafičima,ment.bolnicama i zatvorima.Tko da ja neznam što je tebi nejasno.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty0 / 9990 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Amyicha pet ruj 18, 2009 5:00 am

nisam protiv zakona. niti imam biti šta protiv njega jer se mene ne pita XD
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty113 / 999113 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Neu sub ruj 19, 2009 11:29 pm

Amyicha je napisao/la:nisam protiv zakona. niti imam biti šta protiv njega jer se mene ne pita XD
me pita se nikoga ali svejedno trebamo i mi imat pravo glasa
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty999 / 999999 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 17 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 17 / 20. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.