Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

+47
zbracun
bokaso1
Ly
soprano
smokvica
Purgy
Hell
gio_deluxe
Melinda
minutus
scorpio57
walter
Ive
4 od 1
hogar_grozni
eva kant
evitaa
Amyicha
Hrc@
fosforica
tanuki
daka
sanjich
Iron Man
Mr.Cooly
m
diabolik.
FALKON 2
Dedli Minđa
bittersweet
Mass
Turrican
fernando torres
wjewerica
Little_Thin_Goddess
josari
Prop
Hitman
mala_plava
Shtiriputanac
THUNDER_DINIX
Sinister
WEYLAND-YUTANI
Love
goc
House
Neu
51 posters

Stranica 18 / 20. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Go down

Dali ste protiv zakona o pušenju ?

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 I_vote_lcap56%Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 I_vote_rcap 56% 
[ 9 ]
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 I_vote_lcap44%Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 I_vote_rcap 44% 
[ 7 ]
 
Ukupno glasova : 16
 
 

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by diabolik. ned ruj 20, 2009 5:24 am

Zakon o pušenju je na snazi i još nije promijenjen.
Ministar je dao u proceduru izmjenu zakona u Sabor, što ne mora značiti da će parlament i prihvatiti ( što je malo vjerojatno).
Slovenija ima takav zakon već par godina, Italija još duže. Promet je u kafićima pao, ljudi su se prilagodili, ali se na primjeni zakona ustrajalo, jer se pokazalo da usprkos smanjenju prometa u kafićima to ne dovodi do ugrožavanja egzistencije ugostitelja, dok s druge strane dugoročno gledano će zabrana polučiti daleko veći efekat na zdravlje ljudi, ali i na uštede na liječenju bolesti koje su posljedica udisanja duhanskog dima.
Zabrana treba ostati na snazi u obliku kakav je sada, a ministar Milinović je trebao ostavku dati.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty74 / 99974 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by tanuki ned ruj 20, 2009 6:51 am

vlada stalno donosi izmjene- dopune, nove zakone!
pa jaca je skoro izmjenila zakon o školstvu- ali tu se malo zaletila- jadnica ;
ali vlada funkcionira- po principu
trla baba lan da joj prođe dan i kruha i igara za mase!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty700 / 999700 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by evitaa ned ruj 20, 2009 12:51 pm

skofik je napisao/la:Zakon o pušenju je na snazi i još nije promijenjen.
Ministar je dao u proceduru izmjenu zakona u Sabor, što ne mora značiti da će parlament i prihvatiti ( što je malo vjerojatno).
Slovenija ima takav zakon već par godina, Italija još duže. Promet je u kafićima pao, ljudi su se prilagodili, ali se na primjeni zakona ustrajalo, jer se pokazalo da usprkos smanjenju prometa u kafićima to ne dovodi do ugrožavanja egzistencije ugostitelja, dok s druge strane dugoročno gledano će zabrana polučiti daleko veći efekat na zdravlje ljudi, ali i na uštede na liječenju bolesti koje su posljedica udisanja duhanskog dima.
Zabrana treba ostati na snazi u obliku kakav je sada, a ministar Milinović je trebao ostavku dati.
Izmjene zakona o pušenju su napravljene 10.rujna kada je donešena odluka da se ponovo može pušiti u kafičima,psih.bolnicama i zatvorima.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty0 / 9990 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by diabolik. ned ruj 20, 2009 1:17 pm

evitaa je napisao/la:Izmjene zakona o pušenju su napravljene 10.rujna kada je donešena odluka da se ponovo može pušiti u kafičima,psih.bolnicama i zatvorima.



TEKST Objavljeno: 30.09.2008 13:14h
Vlada je na sjednici usvojila Nacrt konačnog prijedloga zakona o ograničavanju uporabe duhanskih proizvoda, prema kojem će se najvjerojatnije od svibnja iduće godine zabraniti pušenje u svim javnim prostorijama, dok će u psihijatrijskim bolnicama pušenje i dalje biti dozvoljeno.

Zakon je poslan na hitnu saborsku proceduru, a osam dana nakon službene objave u Narodnim novinama počet će se primjenjivati u obrazovno-znanstvenim ustanovama i bolnicama, a javne ustanove, kafići, restorani i duhanska industrija imat će rok od šest mjeseci za njegovu prilagodbu.


Zabrana pušenja je još uvijek na snazi. :=U:
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty74 / 99974 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by evitaa ned ruj 20, 2009 2:26 pm

skofik je napisao/la:
evitaa je napisao/la:Izmjene zakona o pušenju su napravljene 10.rujna kada je donešena odluka da se ponovo može pušiti u kafičima,psih.bolnicama i zatvorima.



TEKST Objavljeno: 30.09.2008 13:14h
Vlada je na sjednici usvojila Nacrt konačnog prijedloga zakona o ograničavanju uporabe duhanskih proizvoda, prema kojem će se najvjerojatnije od svibnja iduće godine zabraniti pušenje u svim javnim prostorijama, dok će u psihijatrijskim bolnicama pušenje i dalje biti dozvoljeno.

Zakon je poslan na hitnu saborsku proceduru, a osam dana nakon službene objave u Narodnim novinama počet će se primjenjivati u obrazovno-znanstvenim ustanovama i bolnicama, a javne ustanove, kafići, restorani i duhanska industrija imat će rok od šest mjeseci za njegovu prilagodbu.


Zabrana pušenja je još uvijek na snazi. :=U:
Ja govorim o izmjeni zakona od 10.rujna 2009.godine,što je i najnovija izmjena tog zakona.
Ovo što si ti postao prijedlog zakona star godinu dana,koji je usvojen i baš o njegovoj izmjeni 10.rujna2009 govorim,tako da malo pripazi na argumente kojima se služiš. Wink
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty0 / 9990 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by diabolik. ned ruj 20, 2009 2:34 pm

evitaa je napisao/la:
Ja govorim o izmjeni zakona od 10.rujna 2009.godine,što je i najnovija izmjena tog zakona.
Ovo što si ti postao prijedlog zakona star godinu dana,koji je usvojen i baš o njegovoj izmjeni 10.rujna2009 govorim,tako da malo pripazi na argumente kojima se služiš. Wink

Uh, stvarno sam nešto promašio. jao

No, ipak se još uvijek nesmije pušiti u kafićima.
Mislim da još Sabor treba potvrditi tu izmjenu zakona, jer je vlada odustala od ideje da se to riješi uredbom.

Ak sam i sad u krivu, maljem me lupi po tintari. glavauzid
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty74 / 99974 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by evitaa ned ruj 20, 2009 2:43 pm

skofik je napisao/la:
evitaa je napisao/la:
Ja govorim o izmjeni zakona od 10.rujna 2009.godine,što je i najnovija izmjena tog zakona.
Ovo što si ti postao prijedlog zakona star godinu dana,koji je usvojen i baš o njegovoj izmjeni 10.rujna2009 govorim,tako da malo pripazi na argumente kojima se služiš. Wink

Uh, stvarno sam nešto promašio. jao

No, ipak se još uvijek nesmije pušiti u kafićima.
Mislim da još Sabor treba potvrditi tu izmjenu zakona, jer je vlada odustala od ideje da se to riješi uredbom.

Ak sam i sad u krivu, maljem me lupi po tintari. glavauzid
Možda malo i jesi u krivu,izmjena potvrđena.Šta nisi vidio da se puši u kafičima?
btw.vidiš da se može dokazat i riječima,nisam za nasilna uvjeravanja. hh
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty0 / 9990 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by diabolik. ned ruj 20, 2009 2:53 pm

evitaa je napisao/la:
Možda malo i jesi u krivu,izmjena potvrđena.Šta nisi vidio da se puši u kafičima?
btw.vidiš da se može dokazat i riječima,nisam za nasilna uvjeravanja. hh


Sad sam totalka zbunjen....
U petak sam bio u Zagrebu (doduše samo u jednome kafiću) i nije se pušilo.
Jutros sam bio v seoskoj birtiji i nitko nije zapalio (to je opet selo, pa informacije stižu sa zakašnjenjem)...
Stvarno, di ja živim hmm
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty74 / 99974 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by diabolik. sri ruj 23, 2009 6:29 pm

Draga moja Evita, ipak sam ja u pravu.
Izmjene zakona su na dnevnome redu Sabora na prvoj sjednici nakon ljetne stanke.
Bravo ja! :=U:
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty74 / 99974 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by evitaa čet ruj 24, 2009 10:13 am

skofik je napisao/la:Draga moja Evita, ipak sam ja u pravu.
Izmjene zakona su na dnevnome redu Sabora na prvoj sjednici nakon ljetne stanke.
Bravo ja! :=U:
Skofik ja se ne nadmečem tko je u pravu a ko nije.
Kada smo kod nadmetanja opet nisi u pravu jer izmjene o kojima sam pisala su napravljene, i provode se i čudi me da to neznaš,a pišeš stalno o tome. :smajlić:
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty0 / 9990 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by walter pet stu 13, 2009 10:12 pm

Iako je Zakon izmjenjen...još uvijek je na snazi zabrana pušenja u prostorijama i prostoru bolničkih ustanova.....Znate li kako to izgleda...Na svakom iole malo skrovitijem mjestu u Osječkoj bolnici na zemlji se nalazi na tisuće opušaka koje nitko ne čisti niti kupi....Zaštitari i osobe zadužene za red...isto tako puše ...tako da nemamo više o čemu govoriti...
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty80 / 99980 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by eva kant pet stu 13, 2009 11:12 pm

u pulskoj bolnici npr. na plućnom odjelu, pacijenti puše u wc-u. katastrofa.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty92 / 99992 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by evitaa sub stu 14, 2009 12:12 am

Neukrotiva je napisao/la:Jeste li za ili protiv?Šta mislite o tome?


Nisam za zabranu pušenja na javnim mjestima ,tko želi neka puši.kada pušaći odu u kafić na kavu svakako da ta kava vuće i cigaretu za sobom .osim toga kao što smo vidjeli dok je zabrana bila na snazi koliko je malih ugostitelja baš iz tog razloga ostalo bez posla a isto tako vjerujem da je i sama Vlada osjetila manjak priljeva novca u kasi radi donešenog zakona te stoga i napravila njegovu izmjenu.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty0 / 9990 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Neu pon oľu 15, 2010 2:10 pm

Zabrana pušenja u kafićima uskoro stupa na snagu, a u Ministarstvo zdravstva stiglo je 16 zahtjeva za izdavanje rješenja za prostore za pušenje. Dosta ugostitelja čeka proljeće, kada će svoje kafiće pokušati prilagoditi novim zakonskim uvjetima.

Zahtjeve za izdavanje rješenja, doznaje se u Ministarstvu zdravstva i socijalne skrbi, podnijeli su vlasnici ili korisnici ugostiteljskih objekata na području Grada Zagreba, Karlovca, Jastrebarskog, Kutine, Čazme i Pisarovine, piše Novi list.

Nakon što netko podnese zahtjev, inspekcija provjerava udovoljava li objekt svim zakonom propisanim tehničkim uvjetima da bi se u njemu moglo pušiti.

Krajnji rok za izdavanje rješenja je 60 dana od dana podnošenja zahtjeva sa svom potrebnom dokumentacijom.

Ugostitelji će i nakon 9. travnja moći podnositi zahtjeve za izdavanje rješenja za pušačke prostore, no u objektima za koje do tog roka nisu ishodili rješenje, pušenje neće biti dopušteno, objašnjavaju u Ministarstvu zdravstva.

To što će se stupanjem na snagu Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o ograničavanju uporabe duhanskih proizvoda moći zapaliti cigareta u samo 16-ak od oko 16.000 ugostiteljskih objekata u državi, cehovske predstavnike ne čudi ni najmanje.

"Ljudi ne predaju zahtjeve iz jednostavnog razloga što još nisu prilagodili svoje objekte novim zakonskim uvjetima. U ugostiteljskim objektima su sada gosti, a vlasnici čekaju da počnu raditi terase da bi krenuli u adaptacije, da im posao ne stoji", kaže Zlatko Puntijar, predsjednik Ceha ugostitelja Hrvatske.

Kafići će, dakle, proljeće redom dočekati kao nepušački, da bi tijekom toplih mjeseci udovoljili strogim tehničkim zahtjevima novog zakona i zatražili od Ministarstva dodjelu pušačkog statusa prije zimske sezone.

Net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty999 / 999999 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by scorpio57 pon oľu 15, 2010 2:20 pm

pa neka u kafić koji ja idem pušim uvijek bbbb
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty65 / 99965 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by THUNDER_DINIX pon oľu 15, 2010 3:31 pm

joj stalno nes mjenjaju idu mi na k*
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty889 / 999889 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by eva kant pon oľu 15, 2010 4:39 pm

sad će toplije vrijeme, pa će ljudi pušit na terasama.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty92 / 99992 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Neu pon oľu 15, 2010 4:47 pm

meni je draže da se ne puši,jer sam nepušač i dim mi ide na živce.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty999 / 999999 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by THUNDER_DINIX pon oľu 15, 2010 5:45 pm

eva kant je napisao/la:sad će toplije vrijeme, pa će ljudi pušit na terasama.

a na zimu?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty889 / 999889 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by minutus pon oľu 15, 2010 7:03 pm

1.10. će opet povući odluku.
osim toga, šta ih briga. ako ih nije briga da li dobijem plaću i od čega živim, ne mogu mi ni popušiti
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty0 / 9990 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by eva kant pon oľu 15, 2010 9:01 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:
eva kant je napisao/la:sad će toplije vrijeme, pa će ljudi pušit na terasama.

a na zimu?
na zimu će vjerojatno biti gužva oko tih dozvola za prostore za pušenje.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty92 / 99992 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by THUNDER_DINIX pon oľu 15, 2010 9:13 pm

minutus je napisao/la:1.10. će opet povući odluku.
osim toga, šta ih briga. ako ih nije briga da li dobijem plaću i od čega živim, ne mogu mi ni popušiti

i ja isto mislim da ce tada povući
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty889 / 999889 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Melinda pon oľu 15, 2010 10:01 pm

pa tako je već i bilo. preko ljeta se pušilo na terasama, a čim je došla jesen, organizirali su se posebni prostori za pušače i nepušače...
Melinda
Melinda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 1605
Reputacija Reputacija : 223
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty10 / 99910 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by gio_deluxe pon oľu 15, 2010 10:39 pm

cure neznam kaj bude te sada , sreća , pa je ljeto Smile
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty41 / 99941 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by THUNDER_DINIX uto oľu 16, 2010 10:18 am

ne znas di ce sad cure pušit? Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty889 / 999889 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 18 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 18 / 20. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.