Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

+47
zbracun
bokaso1
Ly
soprano
smokvica
Purgy
Hell
gio_deluxe
Melinda
minutus
scorpio57
walter
Ive
4 od 1
hogar_grozni
eva kant
evitaa
Amyicha
Hrc@
fosforica
tanuki
daka
sanjich
Iron Man
Mr.Cooly
m
diabolik.
FALKON 2
Dedli Minđa
bittersweet
Mass
Turrican
fernando torres
wjewerica
Little_Thin_Goddess
josari
Prop
Hitman
mala_plava
Shtiriputanac
THUNDER_DINIX
Sinister
WEYLAND-YUTANI
Love
goc
House
Neu
51 posters

Stranica 16 / 20. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next

Go down

Dali ste protiv zakona o pušenju ?

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 I_vote_lcap56%Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 I_vote_rcap 56% 
[ 9 ]
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 I_vote_lcap44%Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 I_vote_rcap 44% 
[ 7 ]
 
Ukupno glasova : 16
 
 

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by daka čet lip 11, 2009 9:21 am

Slažem se sa 2 posta iznad mene Very Happy

daka
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 22.12.2008
Broj postova : 169
Reputacija Reputacija : 21
Godina imam : 913
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty0 / 9990 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by tanuki čet lip 11, 2009 9:25 am

Ja sam nepušać, ali zakon je sranje, razbija se o glavu potrošaća-
Ako politićari toliko brinu o zdravlju nacije, zašto ne zabrane proizvodnju i distribuciju duhanskih proizvoda?
ali ne, niko se neće odreći poreza i prihoda- proizvođaći su genijalci- napravili su cigaretu koja se ne gasi u pepeljari ( i pitanje je šta se još trpa u konfekcijske cigarete- jer strašno mi je upitno zbog ćega pušaći više ne kašlju kao nekada, jer ćini mi se da je u cigareti omrznuti nikotin, najmanje otrovan i nije faktor koj najviše utjeće na ovisnost)-
godine reklame, od pušenja su stvorile naviku i socijalnu ovisnost o cigareti i sada zakon van svake pameti!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty700 / 999700 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by sanjich čet lip 11, 2009 9:28 am

tanuki je napisao/la:
godine reklame, od pušenja su stvorile naviku i socijalnu ovisnost o cigareti i sada zakon van svake pameti!

pa nisu oni stvorili od nekoga ovisnika.... i ja isto gledam reklame i to sve.... pa nisam NIKADA zapalila cigaretu... ko je kriv onome tko puši?? oni sigurno nisu....

sanjich
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.05.2009
Broj postova : 980
Reputacija Reputacija : 55
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty0 / 9990 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by THUNDER_DINIX čet lip 11, 2009 9:30 am

ma sta je sranje nemoj pricat gluposti tanuki. zalosno je to samo sto je drustvo toliko debilno i izmanipulirano da ne vide da je to korisno
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty889 / 999889 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by THUNDER_DINIX ned lip 28, 2009 10:18 am

joj sad kad krene lančani udar na kafice u sezoni, bit ce belaja
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty889 / 999889 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Neu ned lip 28, 2009 10:19 am

baš je kewl što se ne puši više
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty999 / 999999 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by THUNDER_DINIX ned lip 28, 2009 10:19 am

predobro. ko renesansa je-preporod iz mraka srednjeg vijeka, odnosno pusenja Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty889 / 999889 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by tanuki ned lip 28, 2009 10:24 am

pa nisu oni stvorili od nekoga ovisnika.... i ja isto gledam reklame i to sve.... pa nisam NIKADA zapalila cigaretu... ko je kriv onome tko puši?? oni sigurno nisu....[/quote]
Jedan mudri čovijek je rekao-"sve je lijek i sve je otrov, samo ovisi o kolićini"
ja ne govorim o ovisnosti , već o pušenju deda
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty700 / 999700 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Gost sub srp 04, 2009 7:20 am


Pada zakon o nepušenju: Od jeseni će cigareta uz kavu vjerojatno biti dozvoljena


SABORSKI Odbor za turizam sa šest glasova za naspram pet suzdržanih prihvatio je prijedlog izmjene Zakona o ograničavanju duhanskih proizvoda. Ukoliko izmjene Zakona prođu u Saboru, u kafićima i restoranima uskoro će se ponovo moći pušiti!

Odbor za turizam predlaže opciju za koju se zalažu i ugostitelji: objekti manji od 50 metara moći će se opredijeliti hoće li biti pušački ili nepušački, dok će veći ugostiteljski objekti dobiti opciju da osiguraju poseban odjeljak za pušače. U odjeljcima za pušače bit će dozvoljeno služenje hrane i pića.

S obzirom da prijedlog zakona predviđa i period prilagodbe od tri godine, to praktički znači da rušenje zakona o nepušenju za kojeg se ministar zdravstva Darko Milinović borio rukama i nogama. Vladajuće strukture su izgleda napokon uvidjele koliku je štetu Zakon o ograničavanju duhanskih proizvoda nanio gospodarstvu nakon što se u vrlo kratkom vremenu zatvorilo više od sto ugostiteljskih objekata, a ostalim je ugostiteljima promet drastično pao.

Zanimljivo je da HDZ-ovi zastupnici u Odboru za turizam nisu htjeli rušiti postojeći zakon, ali nisu željeli ni odbaciti prijedlog izmjena. Svih pet HDZ-ovaca u Odboru za turizam bilo je suzdržano, ali navodno su nagovorili predsjednika Hrvatske stranke umirovljenika Silvana Hrelju da se pojavi na sjednici kojoj nije mislio prisustvovati i podrži zakon. O prijedlogu izmjene Zakona o ograničavanju duhanskih proizvoda u Saboru će se vjerojatno glasati tek nakon ljetne stanke.

Index.Hr


a kad sam ja to govorio da je ne održiv zakon,sam bio budala,pih... nn
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Prop sub srp 04, 2009 9:37 am

Sad se javljaš, ja prvi protiv njega bija, pih nn
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty108 / 999108 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Gost sub srp 04, 2009 11:58 am

ja nisam ni sad protiv njeg,samo sam rekao tad,i sad
da je neodrživ kao takav......
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by fosforica sub srp 04, 2009 12:00 pm

pa to je bilo jasno od prvih dana.
to je politika.
sad ti dam, pa ti uzmem, pa sam baš super kad nađem sredinu...
tak je to uvijek.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty21 / 99921 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Gost sub srp 04, 2009 12:03 pm

pa upravo sam to ja i govorio al nisam imao kom,
klinci zabrijali da je to moguće izvest,mislim moguće je
ali ne na takav način...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by FALKON 2 sub srp 04, 2009 12:18 pm

fosforica je napisao/la:pa to je bilo jasno od prvih dana.
to je politika.
sad ti dam, pa ti uzmem, pa sam baš super kad nađem sredinu...
tak je to uvijek.

ovo je jako zanimljiva izjava king
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty9 / 9999 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by fosforica sub srp 04, 2009 12:25 pm

jel? kak to misliš? Very Happy
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty21 / 99921 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by FALKON 2 sub srp 04, 2009 12:27 pm

pa sad ti dam, pa ti uzmem, pa onda nađemo sredinu............ na ovo mislim Very Happy
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty9 / 9999 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by fosforica sub srp 04, 2009 12:31 pm

a to je tebi nešto sexualno....vriiiišt

ok Laughing
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty21 / 99921 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Gost sub srp 04, 2009 12:37 pm

FALKON 2 je napisao/la:pa sad ti dam, pa ti uzmem, pa onda nađemo sredinu............ na ovo mislim Very Happy
a da ja tebi dam,pa ti uzmem i nađem sredinu glavuše sa bezbolnim

🇸🇭
pročitaj cjeli post da vidiš smisao a ne vadit iz konteksta......
ili griješim hmm
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by fosforica sub srp 04, 2009 12:45 pm

svako vidi ono što želi...sam se otkrio Very Happy
falk nam je sexualno ugrožen Very Happy
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty21 / 99921 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by FALKON 2 sub srp 04, 2009 12:58 pm

neke stvari je potrebno pročitati i između redova, a gabri pokušaj, tj neke osobe bi ti bile zahvane........... Very Happy

pa i nisam fos, ja nisam opsjednut sa sexom, ja probo vidio da znam i otišo u apstinenciju iliti celibat..
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty9 / 9999 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by fosforica sub srp 04, 2009 1:00 pm

koje osobe i na čemu?
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty21 / 99921 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Gost sub srp 04, 2009 1:03 pm

FALKON 2 je napisao/la:neke stvari je potrebno pročitati i između redova, a gabri pokušaj, tj neke osobe bi ti bile zahvane........... Very Happy .

pa kad dva put jednu rečenicu izvučeš iz citata,onda se tu nema šta puno čitat između redova,
sasvim dovoljno se pročita i u redovima,
btw offtopičiš opet.........
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by FALKON 2 sub srp 04, 2009 1:07 pm

zanimljivo, opominjaš mene a svi ovdje offtopičare..........

niš pozdrav onda..........
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty9 / 9999 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Gost sub srp 04, 2009 1:10 pm

stavio sam članak,fosy ga komentirala a ti odma
na ševu okrenio,heh.......neznam..
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by fosforica sub srp 04, 2009 1:10 pm

klasika..nadureni falki
ak ne cendra, onda se duri...

[You must be registered and logged in to see this image.]
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty21 / 99921 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 16 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 20. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.