Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

+47
zbracun
bokaso1
Ly
soprano
smokvica
Purgy
Hell
gio_deluxe
Melinda
minutus
scorpio57
walter
Ive
4 od 1
hogar_grozni
eva kant
evitaa
Amyicha
Hrc@
fosforica
tanuki
daka
sanjich
Iron Man
Mr.Cooly
m
diabolik.
FALKON 2
Dedli Minđa
bittersweet
Mass
Turrican
fernando torres
wjewerica
Little_Thin_Goddess
josari
Prop
Hitman
mala_plava
Shtiriputanac
THUNDER_DINIX
Sinister
WEYLAND-YUTANI
Love
goc
House
Neu
51 posters

Stranica 19 / 20. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Go down

Dali ste protiv zakona o pušenju ?

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 I_vote_lcap56%Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 I_vote_rcap 56% 
[ 9 ]
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 I_vote_lcap44%Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 I_vote_rcap 44% 
[ 7 ]
 
Ukupno glasova : 16
 
 

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Pušiona!

Postaj by tanuki pon lip 21, 2010 2:37 pm

upravo sam došao doma nakon sat vremena provedenog u "pušačkoj" birtiji
koja je dobila dozvolu za pušioničare-
upravo skidam gornji dio trenirke koja ogavno smrdi po duhanu, a oči mi još uvijek suze od duhanskog dima!
pitam se tko je tu lud?
nisam aninikotinski fašist, imam puno prijatelja koji puše,
ali zgrožen sam-
inspekcije će kažnjavati pušaća i vlasnika birtije, koja nije platila uvođenje tzv- pročistača i uređaja!
ovo što sam danas vidio je totalno šokantno!
u lokalu radioničke ventilacijske cjevi, a iznad šanka halogena svjetla koja ocrtavaju snop kroz duhanski dim-
(da možda spomenem i smrad mokrače u wc-u ali to ne ide uz ovutemu)
dakle birtija je ugradila zakonom propisane uređaje, ali zakon je ne obavezue da te uređaje i koristi!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty700 / 999700 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Neu pon lip 21, 2010 3:00 pm

Mrzim cigare, mrzim miris dima, mrzim sve što ima veze s pušenjem,cigarama i dimom.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty999 / 999999 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Amyicha pon lip 21, 2010 3:15 pm

ne volim biti u zatvorenoj prostoriji punoj dima jer mi smeta za oči. ali ne smeta mi inače dim ili cigareta jer sam se navikla na to. mama i tata mi puše tako da nemam ništa protiv tog
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty113 / 999113 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Hell pon lip 21, 2010 3:48 pm

ugl..do 2014 cigarete moraju poskupjeti 50%
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty497 / 999497 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by eva kant pon lip 21, 2010 3:55 pm

tanuki je napisao/la:
dakle birtija je ugradila zakonom propisane uređaje, ali zakon je ne obavezue da te uređaje i koristi!
to što vlasnik birtije ne koristi te uređaje, ne znači da ga zakon na to ne obavezuje.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty92 / 99992 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Neu pon lip 21, 2010 4:03 pm

Hell je napisao/la:ugl..do 2014 cigarete moraju poskupjeti 50%
stvarno? tool. neka bude 100 kuna kutija.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty999 / 999999 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Hell pon lip 21, 2010 4:06 pm

Neukrotiva je napisao/la:
Hell je napisao/la:ugl..do 2014 cigarete moraju poskupjeti 50%
stvarno? tool. neka bude 100 kuna kutija.
tak kaže EU
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty497 / 999497 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Purgy pon lip 21, 2010 4:13 pm

Toooo.
Više prometa za Bosnu!
Misliš da će se promjeniti broj pušača poskupljenjem? Neće.
Jer, tko je ovisan , ovisan je.

I, ne razumijem zašto stalno ljude pokušavaju maknuti od toga. Ako je to zbog "zdravlja" ljudi, onda neka prvo razmisle kako smanjiti ozonske rupe, kako sprječiti katastrofe potput Černobila, kako zaustaviti ovakve stvari kakve se događaju na naftnoj platformi, kako smanjiti udio štetnih plinova u zraku i kako prestati korisiti GMO hranu.
A ako nije zbog "zdravlja" neznam koji im drugi razlog može biti.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty142 / 999142 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Mass pon lip 21, 2010 4:34 pm

S jedne strane daju poticaj za sadnju duhana, a s druge strane brane pušenje kiša
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty200 / 999200 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Purgy pon lip 21, 2010 4:40 pm

Pa, naša vlada daje poticaj za sadnju svega, pa uvoze iz Hondurasa.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty142 / 999142 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by tanuki pon lip 21, 2010 4:43 pm

eva kant je napisao/la:
tanuki je napisao/la:
dakle birtija je ugradila zakonom propisane uređaje, ali zakon je ne obavezue da te uređaje i koristi!
to što vlasnik birtije ne koristi te uređaje, ne znači da ga zakon na to ne obavezuje.
r e pa eva- postoji u hr nešto što se zove forma!
birtija u kojoj sam danas bio je koma,
ali idemo sada-
uđe nekakav inspektor u tu birtiju,
birtija ima sve papire ateste-
i nema nikakve veze što dim možeš nožem rezati!
spomenuo sam i wc-
relativno čist,
a to što ti se želudac okreće od smrada nema veze, jer smrad nije zakonski definiran, a klik znam ne postoje ni jedinice mjere za smrad!
dali ti je poznat onaj restoran plitvice na izlasku iz zagreba?
zadnji put smo tamo stali-na putu prema planinama
restoran prazan- kad sam otišao u wc sve mi je bilo jasno!
eva, shvati da je hrvatska još jako daleko od europe!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty700 / 999700 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by eva kant pon lip 21, 2010 4:47 pm

oh, količina/koncentracija dima se itekako može mjeriti.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty92 / 99992 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by tanuki pon lip 21, 2010 5:32 pm

eva kant je napisao/la:oh, količina/koncentracija dima se itekako može mjeriti.
naravno da se može. ali kog je briga!
eva -nock, nock Very Happy
pa ideja i halabuka, nemju veze jedno s drugim!
ali drago mi je što u tebi vidim iskrenu i nevinu dušicu koja vjeruje, da su te akcije upućene u zaštitu pojedinca!
pa ti podržavaš i gay parde, jer u njima vidiš ljude,
dobronamjerne, koji se vesele i šire pozitivne vibre!
eva izuzetno bi mi bilo drago da si u pravu!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty700 / 999700 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by tanuki pon lip 21, 2010 5:43 pm

eva kant je napisao/la:oh, količina/koncentracija dima se itekako može mjeriti.
i nemoj me eva zajebavat-
dakle
birtija je dobila aest da se u njoj smije pušiti-
u ovoj smrdljivoj birtiji u kojoj sam danas bio, može doći inspektor ,ali činjeca je kad se ukljući taj ventilator koji ne radi, da će promjeniti zrak u jednoj minuti,

ili će inspektor mjerenje napraviti neprijavljeno,
a gazda će reči- jbga, zbog preopterećenj izbacila sklopka i sistem nije radio 15 min, baš kad je vršeno mjerenje!
eva, eva- ovo e hrvatska a ne europa Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty700 / 999700 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by eva kant pon lip 21, 2010 8:32 pm

pa mislim, ako znaš da je to hrvatska, što se buniš? onda prihvati da živiš u vukojebini koja ne poštuje zakone i živi sa time.
ja sam ionako danas posebno ljuta na hr državnu upravu. toliko kao danas, nisam već dugo bila ljuta. Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty92 / 99992 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Amyicha pon lip 21, 2010 8:38 pm

Neukrotiva je napisao/la:
Hell je napisao/la:ugl..do 2014 cigarete moraju poskupjeti 50%
stvarno? tool. neka bude 100 kuna kutija.
ahahahaha ali još uvijek postoji BOSNAAA ahahahaha XD
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty113 / 999113 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Mass pon lip 21, 2010 8:42 pm

Te cigarete iz bosne su veće smeće nego ove kupljene u hrvatskoj, one iz srbije su još gore
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty200 / 999200 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Amyicha pon lip 21, 2010 8:44 pm

nije da me previše zanima XD cigareta ko cigareta XD
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty113 / 999113 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by tanuki pet lip 25, 2010 10:34 am

pa meni je žao pušaća, jer su jednostavno diskriminirana kategorija!
država debelo zarađuje na njima- sad ih je stavila u geto-
u birtije koje su dobile dozvolu, i sad se pušaći okupljaju u brtijama gdje dim možeš nožem rezati!
ja jesam nepušać,ali imam prijatelje pušaće,
pa i snjima želim biti u "birtiji za pušaće"
ali ne da mi suze cure, i da odjeću moram bacati u vešmašinu!
da uživam u pšenju, sam bi si motao cigarete, a duhan nabavljao na crno!
ili recimo što je uopće birtija-

i kje je uopće birtija- mjesto bazirano na socijali!
mjesto gdje se okupljaju ljudi, u pravilu piju kavu, alkohol i puše cigarete!
e sad, zabrana pušenja, zabrana točenja alkohola, maloljetnicima, zabrana toćenja alkohola alkoholiziranim osobam!
sve zakonom definirano-ali sve se svodi na istu priću-
dali bi birtija mogla uopće poslovati da se pridržava slova zakona?
jednom godišnje uleti nekakva inspekcija, uzme harač za državu ( a malo i za sebe), jer jednostavno svaka birtija mora kršiti propise, jer u protivnom nije konkurentna!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty700 / 999700 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by scorpio57 pet lip 25, 2010 12:06 pm

ajme kiša inače mas.u pravu si pogotovo one
sa plavom markicom
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty65 / 99965 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by diabolik. sub lip 26, 2010 8:25 pm

tanuki je napisao/la:

i kje je uopće birtija- mjesto bazirano na socijali!
mjesto gdje se okupljaju ljudi, u pravilu piju kavu, alkohol i puše cigarete!

Ne paše ti birtija, ne paše ti crkva, šta bi ti?
Gori si od moje punice. Very Happy
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty74 / 99974 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by smokvica sub lip 26, 2010 8:34 pm

tanuki tebe stvarno pokusavam prouciti i nemoguce je! neznam



smokvica
smokvica
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 04.06.2010
Broj postova : 66
Reputacija Reputacija : 4
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty0 / 9990 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by tanuki sub lip 26, 2010 8:47 pm

smokvica je napisao/la:tanuki tebe stvarno pokusavam prouciti i nemoguce je! neznam



jel to neka nova disciplina?
proučavanje tanukija-
zašto se opterečuješ s tim hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty700 / 999700 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by smokvica sub lip 26, 2010 8:52 pm

Neznam djeluješ komplicirana osoba ma nemam pojma...
smokvica
smokvica
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 04.06.2010
Broj postova : 66
Reputacija Reputacija : 4
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty0 / 9990 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by soprano pet lis 29, 2010 9:24 pm

ja mislim da je to dvolično ...kutija cigara ne vrijedi 1 kunu a sad su svi protiv pušenja,čak i moja žena koja mi je pušila deset godina,a država dobiva na porezu više nego boravišne takse od od turizma....njemačka ide već na legalizaciju kanabe a mi izigravamo budale.....tko ne želi da puši ne mora ja hoću i imam ista prava kao nepušač
soprano
soprano
Junior
Junior

Registriran/a : 05.10.2010
Broj postova : 588
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 67
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty7 / 9997 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 19 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 20. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.