Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

+37
rihanna
damfisk
MissShinigami
otpisani
Weekend_Warrior
Dreamer Deceiver
Hunnerkongen
Psi
zbracun
sunce
minutus
SAS
morbuss
The Guardian
pustinja
Narco
FALKON 2
Teo
m
scorpio57
Angie
eva kant
Neukrotivi pastuh
evitaa
THUNDER_DINIX
shakti
Prop
gio_deluxe
Love
bittersweet
House
Arkannen
Sinister
WEYLAND-YUTANI
Mass
Hell
Neu
41 posters

Stranica 9 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by eva kant pet ruj 09, 2011 2:06 pm

a vidi ovo Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty92 / 99992 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Mass pet ruj 09, 2011 2:08 pm

ludnica
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty200 / 999200 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Neu ned vel 26, 2012 10:34 am

Sad kad si to pročitao, sigurno više nisi za legalizaciju, Masy?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty999 / 999999 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Mass ned vel 26, 2012 10:46 am

Ma lažu misa
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty200 / 999200 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Prop ned vel 26, 2012 3:15 pm

Čista laž misa
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty108 / 999108 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Neu ned vel 26, 2012 3:19 pm

Ako sudimo po propu, onda je to čista istina! prop
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty999 / 999999 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Prop ned vel 26, 2012 3:29 pm

Kako ti možeš suditi o tomu?
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty108 / 999108 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Neu ned vel 26, 2012 3:31 pm

Pa ti si u krevetu nikakav, zar ne? Very Happy

Ne seksaš se, i tako.. misa
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty999 / 999999 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by tanuki pon vel 27, 2012 7:29 am

Marihuana se jednostavno treba izjednačiti sa duhanom, alkoholom i kavom!
Nije u redu da babe uz kavu ogovaraju susjedinu kči- sina koji puši travu!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty700 / 999700 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Prop pon vel 27, 2012 9:10 am

Neu je napisao/la:Pa ti si u krevetu nikakav, zar ne? [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne vidim kako ti znaš išta o tome.


Neu je napisao/la:Ne seksaš se, i tako.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ponovno, ne vidim kako ti išta o tome znaš.

Bilo bi ti bolje da više pažnje posvetiš svome seksualnom životu, a moj ostaviš na miru.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty108 / 999108 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Neu pon vel 27, 2012 9:25 am

vidim da nisi za zajebanciju pa te neću zajebavat, ljutibabo
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty999 / 999999 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by m pon vel 27, 2012 9:28 am

treba biti legalna ............

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty14 / 99914 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by morbuss pon vel 27, 2012 9:33 am

Treba inkriminirati ilegalnost.
Zašto bi išta bilo ilegalno što netko smarta za potrebno, poželjno i sl. Neka sve bude legalno, pa kome drago nek izvoli. Tek bi onda vidjeli kamo bi stigli s ovom našom licemjernom civilizacijom.
Legalizirati travu odmah !
morbuss
morbuss
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.02.2012
Broj postova : 83
Reputacija Reputacija : 6
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by tanuki pon vel 27, 2012 9:57 am

morbuss je napisao/la:Treba inkriminirati ilegalnost.
Zašto bi išta bilo ilegalno što netko smarta za potrebno, poželjno i sl. Neka sve bude legalno, pa kome drago nek izvoli. Tek bi onda vidjeli kamo bi stigli s ovom našom licemjernom civilizacijom.
Legalizirati travu odmah !
a zašto samo travu,
ako netko hoće šmrkati koku, jednostavno ode u apoteku, prijavi se kupi je, ušmrka svoju dozu i sve pet, nema dilera, nema narko-mafije,
ako netko hoće heroin, opet sve pet- komlet na akciji sa sterilnom špricom, bez straha od side, jedino da se zna- to toliko košta i to je samo za tebe i kao takav ne možeš voziti auto i ugroziti živote drugih ako ugrožavaš sam sebe!
malo je glupo da se možeš narokati alkoholom ko svinja legalno, sjesti za volan ugroziti svoj život i tuđi, ak te uhvate, mala kazna, više naknada državi, ali ak te uhvate da pušiš maru, ulaziš u dosije, okarakteriziran si za cijeli život kao narkoman!,

na graničnim prelazima će ti prekopati auto, a zaposlenju se ni ne nadaj ako nisi sin ili kći utjecajnog tate, jer u tom slučaju briše se i dosije Very Happy!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty700 / 999700 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by morbuss pon vel 27, 2012 10:13 am

Istaknuo sam travu kao direktni odgovor na pitanje iz naslova teme.
Inače u svom postu sam iznio mišljenje o legalizaciji svega što je u današnjem konzumerizmu ilegalno. Znači svega. Taj moj zamišljeni legalizam se ne odnosi na ponašanja ljudi, moralne, etičke i sl. norme. Te kategorije treba dignuti na veću odgovorniju razinu bez baljezganja o ljudskim pravima. Za svoje postupke treba svak odgovarati, doslovno svatko. Nije me briga za mame, tate, lovu. Normalno da nemaš pravo narokati se bilo čime i ugrozit nečiji život.
morbuss
morbuss
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.02.2012
Broj postova : 83
Reputacija Reputacija : 6
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by tanuki pon vel 27, 2012 10:32 am

morbuss je napisao/la:Istaknuo sam travu kao direktni odgovor na pitanje iz naslova teme.
Inače u svom postu sam iznio mišljenje o legalizaciji svega što je u današnjem konzumerizmu ilegalno. Znači svega. Taj moj zamišljeni legalizam se ne odnosi na ponašanja ljudi, moralne, etičke i sl. norme. Te kategorije treba dignuti na veću odgovorniju razinu bez baljezganja o ljudskim pravima. Za svoje postupke treba svak odgovarati, doslovno svatko. Nije me briga za mame, tate, lovu. Normalno da nemaš pravo narokati se bilo čime i ugrozit nečiji život.
lijepo razmišljaš i imaš+
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty700 / 999700 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by tanuki uto oľu 06, 2012 2:06 pm

dileri i policija protiv dekriminalizacije mare:

- Ukoliko se pušenje marihuane prebaci u domenu prekršaja to će znatno sniziti cijenu robe i prepoloviti zaradu. Nećemo dopustiti da nas Vlada gazi. U slučaju da bude donesena takva odluka dileri će blokirati glavne zagrebačke prometnice i organizirati prosvjed na Trgu svetog Marka, ispred Sabora i Banskih dvora. Preko pet stotina dilera već je izrazilo spremnost za ovaj prosvjed i neće nam biti nikakav problem skupiti 250 ljudi, koliko ih sukladno zakonu smije prosvjedovati na toj lokaciji, rekao je predsjednik krovne udruge narkodilera Mateo Žgela.
Želeći pokazati da misle ozbiljno, narkodilerske udruge u subotu će besplatno dijeliti marihuanu na zagrebačkoj tržnici Dolac.


Sindikat policije također protiv dekriminalizacije

Predsjednik Sindikata policije Dubravko Jagatić, pak, Vladi je poručio da tri puta razmisli prije nego dekriminalizira marihuanu.- Dekriminalizacija bi pogubno utjecala na policijske statistike, što bi dovelo do općeg rasula u MUP-u. Vlada očito nije upoznata s podatkom da čak 30 posto kaznenih djela u policijskim statistikama za 2011. godinu otpada na tinejdžere koje smo u parkovima ulovili da puše marihuanu. Petnaest posto svih zatvorenih u hrvatskim zatvorima završilo je zbog posjedovanja jednog ili dva grama marihuane. Ukoliko marihuana bude tretirana kao prekršajno djelo, statistike bi mogle pokazati u kojoj mjeri policija uistinu rješava kaznena djela, a tim podatkom, vjerujte mi na riječ, neće biti zadovoljna niti javnost, niti ministar, niti policija, istaknuo je Jagatić. Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty700 / 999700 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Gost uto oľu 06, 2012 8:04 pm

E sad je kontra, sad se možeš drogirat al ne smiješ skidat (torrente) afro
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by SAS sri oľu 21, 2012 8:28 pm

Marica bi trebala biti dopuštena tako bi se lakše i efikasno pobila mafija koja živi od droge. Od marihunane praktički od koliko tolko normalne doze nitko nije umro niti je kome ugrožen život evo ta i kućni ljubimci rado konzumiraju maricu ! Very Happy



SAS
SAS
Junior
Junior

Registriran/a : 17.12.2011
Broj postova : 739
Reputacija Reputacija : 154
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by minutus čet oľu 22, 2012 11:25 am

video ...eats marijuana leaves
očigledno materijal treba sazrijevati još najmanje tjedan-dva.
[You must be registered and logged in to see this image.]
tada biljku treba u cjelini polako, polako (dakle u zatvorenom prostoru, vreći, ali svaki dan jednom kratko prozračiti) u mraku sušiti (naglavce objesiti). time znatno dobiva na kvaliteti. kao što čovjek polako odumire (još danima rastu kosa i nokti), tako i biljka još danima producira cijenjenu tvar, koja se na uv svjetlu razgrađuje.
kad se konačno skinu cvjetovi, od eventualnog ostatka listova i stabljika može se pripremiti vrlo djelotvoran čaj. također se stabljike mogu izrezati u komadiće i neko vrijeme (sat-dva) pacati u rastopljenom maslacu. taj maslac se može upotrijebiti za pripremu bilo koje hrane ili npr. pomiješati s pekmezom od naranče (zbog intenzivnog okusa). peciva poput medenjaka i medvjeđih šapa (ovak u stilu s muškatom i orasima) dolaze osobito dobro jer harmoniraju s okusom trave. orahnjača dolazi također dobro. ako za to uzmeš cvjetove djelovanje je naravno bitno jače.
djelovanje maslaca provjeriti prije daljnje uporabe. inače pojedeš pola pleha i tri dana si na tripu - doslovno. neugodno ako imaš nekih drugih obveza u životu.
(neiskusni dobiju paniku i traže liječničku pomoć – [You must be registered and logged in to see this image.] )
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Mass čet oľu 22, 2012 1:21 pm

minutus je napisao/la:djelovanje maslaca provjeriti prije daljnje uporabe. inače pojedeš pola pleha i tri dana si na tripu - doslovno. neugodno ako imaš nekih drugih obveza u životu.
(neiskusni dobiju paniku i traže liječničku pomoć – [You must be registered and logged in to see this image.] )

To vrijedi za stabljike? Ili samo ako u to ubaciš i cvijetove?
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty200 / 999200 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by m čet oľu 22, 2012 2:24 pm

ne razmen baš , lijepo je napisao da se okrene , ima razlog zakaj se okrene pri sušenju ....

onda je u principu stabljika za baciti ko i liščoba ......
od toga samo glava boli ....

bar tako kažu afro

napisao je friške stabljike nisam pročitao , eh znači to može onaj tko se sa time u kučnoj radinosti zajebava ...........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty14 / 99914 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by minutus čet oľu 22, 2012 5:23 pm

na stabljikama se također stvara thc - u malim količinama - za pušit nije, ali za čaj valja.

overdose orahnjače sam jednom pojeo prije 35 godina. majka pekla, ja samo obogatio filu. također sam u ono vrijeme imao sličan doživljaj s čajem - ali sve to s cvijetom. treći dan predvečer sam se polako normalizirao.

sa stabljikama imam samo iskustva s čajem. ali zapravo je ista priča, samo slabija. a danas imaju mnogo potentnije vrste nego prije 35 godina.

eto, treba isprobavati. meni to nije nitko rekao. ali kad su stabljike na vrhovima potentne, isprobao sam i sve sporedne grane. kliješta za rezati nokte ili žicu su dobar alat za usitniti. tak režeš štapiće koje možeš čuvati u staklenki.
naravno je riječ o sušenoj biljci.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by tanuki čet oľu 22, 2012 7:11 pm

e moj minutus-
prije 35 g su bila druga vremena,
sad kad pivu popiješ u zg van lokala, mogao bi završiti u bajboku Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty700 / 999700 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by m pet oľu 23, 2012 7:15 am

minutus je napisao/la:na stabljikama se također stvara thc - u malim količinama - za pušit nije, ali za čaj valja.

overdose orahnjače sam jednom pojeo prije 35 godina. majka pekla, ja samo obogatio filu. također sam u ono vrijeme imao sličan doživljaj s čajem - ali sve to s cvijetom. treći dan predvečer sam se polako normalizirao.

sa stabljikama imam samo iskustva s čajem. ali zapravo je ista priča, samo slabija. a danas imaju mnogo potentnije vrste nego prije 35 godina.

eto, treba isprobavati. meni to nije nitko rekao. ali kad su stabljike na vrhovima potentne, isprobao sam i sve sporedne grane. kliješta za rezati nokte ili žicu su dobar alat za usitniti. tak režeš štapiće koje možeš čuvati u staklenki.
naravno je riječ o sušenoj biljci.

što onda se u principu koristi kao čaj u rifuzi , mislim na stabljiku , ostoji nekiliko minutica , procijedi se ?
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty14 / 99914 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 9 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.