Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

+8
pustinja
Hate
minutus
scorpio57
Neukrotivi pastuh
Mass
Prop
Neu
12 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by Neu ned srp 18, 2010 9:14 am

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane


Kao legalan nadomjestak ilegalnoj marihuani, u Zadru se pojavila mješavina aromatičnih trava koja se pod nazivom 'Pot Incense' prodaje u trgovini 'Smart shop' u središtu grada.


Pojedini Zadrani tu smjesu nazivaju afgan i pušenjem navodno izaziva jednaku opijenost kao kad se konzumira marihuana ili hašiš. Afgan se prodaje legalno jer u njemu, piše Slobodna Dalmacija, nema sastojka psihoaktivne tvari THC, koja se nalazi u marihuani.

''Sve smo rasprodali i sada čekamo novu narudžbu. Bilo je toga dosta, ne mogu vam reći koliko, no kupovali su je svi, i turisti i Zadrani. Mi 'Pot Incense' prodajemo kao aromatičnu travu za aromu prostora, a što kupci rade s našim proizvodom, ja ne znam'', kazala je djelatnica zadarske trgovine. Vrećica stoji 100 kuna, a od sadržaja može se navodno napraviti pet do šest džointa, što je, kako tvrde zadovoljni konzumenti, više nego povoljno.

''Puca bolje i duže od 'trave'. Efekt je jači i moram priznati da mi je to bilo pravo otkriće'', ispričao je jedan ljubitelj 'Pot Incensa' dodavši kako je 'afgan', osim što je financijski povoljan, i posve legalan, što su nam potvrdili i u zadarskoj policiji.

''To je nešto za što mi znamo i što se uglavnom prodaje preko interneta. Sastojci tog pripravka nisu na listi opojnih droga, a bilo što što zaplijenimo i što nam je sumnjivo, šalje se na daljnje vještačenje i analizu'', kazala je za Slobodnu Dalmaciju glasnogovornica PU zadarske Sandra Poljak Jurinčić.

U Europi su prošle godine na crnom tržištu otkrivene čak 24 vrste novih psihoaktivnih supstancija. Ubrzani trend kojim se pojavljuju zadnjih godina sve više zabrinjava europske stručnjake, koji sve teže prate moguće posljedice koje 'novokomponirane' droge mogu izazvati u ljudskom organizmu.

Najpopularnija je pri tome grupa tzv. sintetičkih kanabinoida, poznatijih pod zajedničkim nazivom 'Spice', koji su u 2009. godini otkriveni u čak devet različitih vrsta, a sve popularniji na crnom tržištu postaju i tzv. sintetički katinoni. Radi se o derivatima katinona, koji su strukturalno bliski amfetaminima.
Danas.hr

@Što kažete? Je l' neko probo? Će neko probat?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty999 / 999999 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by Prop ned srp 18, 2010 10:29 am

A valjalo bi provat, samo, meni to izgleda ko štela neka...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty108 / 999108 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by Neu ned srp 18, 2010 10:29 am

kak misliš kao štela? štela- veza?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty999 / 999999 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by Mass ned srp 18, 2010 10:38 am

Fora je, valjalo bi probat pa donijet vlastiti sud o tome Very Happy
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty200 / 999200 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by Prop ned srp 18, 2010 10:53 am

Neukrotiva je napisao/la:kak misliš kao štela? štela- veza?

štela - zajeb [You must be registered and logged in to see this image.]
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty108 / 999108 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by Neukrotivi pastuh ned srp 18, 2010 11:20 am

Glupost - napuhano i kemija je. Protiv toga sam dole
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty72 / 99972 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by scorpio57 pon srp 19, 2010 12:30 pm

i ja nema niš do cugeri
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty65 / 99965 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by minutus čet kol 05, 2010 9:27 pm


ima mnogih tvari u mnogim biljkama koje djeluju na psihu i raspoloženje. neke sam isprobao. od tada znam: ne puši se džabe trava. uostalom, nemam ništa protiv ako netko puši svoju staru soknu. zašto bi me to smetalo?

minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty0 / 9990 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by Neu ned svi 13, 2012 9:47 pm

Jeste probali vi koji ste rekli da bi valjalo probat?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty999 / 999999 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by Prop ned svi 13, 2012 10:21 pm

Jesam. Kemija obična, ništa posebno, jedina prednost je što možeš fumati i u srid kavane misa
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty108 / 999108 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by Hate ned svi 13, 2012 10:30 pm

Bezveze. Very Happy
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty245 / 999245 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by pustinja pon svi 14, 2012 4:10 am

Sigurno ima gorije posljedice po zdravlje od trave, trava je prirodna i još ako je iz ekološkog uzgoja zasigurno je manje štetna od parfimiranih cigareta i tih biljaka, ako hočeš pušit biljke zapališ herbaletu i onda se izbljuješ i od trave nitko nije umro a od te kombinacije se još ne zna
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty0 / 9990 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by m pon svi 14, 2012 6:37 am

to je totalna kemija na bazi psihodelika, jebeš to ....
nemojte to konzumirati .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty14 / 99914 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by HESTIJA__ pon svi 14, 2012 8:13 am

Svaka vrsta droge je opasna ali danas ima svega i svacega, ljudi po sopstvenom nahodjenju prave mjesavine. Nama se cesto desava u hitnoj da nam dovedu komiranog pacijenta za kojeg ne mozemo utvrditi sta je unio u sebe, onda nam njegovi prijatelji kazu sta su sve mijesali...ima tu svega...od paracetamola, sedativa, sode bikarbone, raznih trava pa do misomora...Smjesa se napuni velikom kolicinom paracetamola koja drasticno snizi tjelesnu temperaturu i pacijent pada u komu iz koje lako moze da se ne probudi.
HESTIJA__
HESTIJA__
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 15.04.2012
Broj postova : 229
Reputacija Reputacija : 38
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty0 / 9990 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by minutus pon svi 14, 2012 1:44 pm

HESTIJA__ je napisao/la:Svaka vrsta droge je opasna ...
uvijek se nanovo iščuđavam formalnom frazologijom, osobito „medicinskog osoblja“ i njegovom razumijevanju droge.
svaka tvar koju čovjek unese u tijelo djeluje na psihu, čak zrak i voda.
tako ne postoji apsolutno stanje trijeznosti, niti neko normalno. šta znaju ljudi koje bobice jedu ptičice i kada su normalne i je li trebaju jesti loše ilegalne plave ili dobre legalne crvene bobice, da bi bile normalne ptice.
[You must be registered and logged in to see this image.]
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty0 / 9990 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by HESTIJA__ pon svi 14, 2012 1:51 pm

Ja govorim o hemiji zbog koje se zavrsava u hitnoj. "Sve je tako bezopasno", "svi ce uzeti samo ponekad, da bi se opustili" "ma nije to nista strasno" a onda zavrse kod nas.
HESTIJA__
HESTIJA__
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 15.04.2012
Broj postova : 229
Reputacija Reputacija : 38
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty0 / 9990 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by minutus pon svi 14, 2012 6:02 pm

kako vidiš na citiranom, govorila si o svakoj vrsti droge.
stoga ja govorim o formalnoj frazologiji
nametljivog društva.

to nametljivo i isključivo očitava se također u vrednovanju postova.
jebeš forum, na kojem se provodi stranačka stega.
to dakako više nije forum, nego vjerska zajednica koja živi od jednoumlja,
od redukcije na popularne dogme.
hoćemo li utvrditi sadržaje koji garantiraju reputaciju?
hoće li netko nabaciti natuknicu, a drugi će, kao dječica u vrtiću, na to ispisati prikladne dosjetke i dobiti pohvale?
[You must be registered and logged in to see this image.]
čemu to služi?
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty0 / 9990 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by damfisk pon svi 14, 2012 7:12 pm

minutus je napisao/la:kako vidiš na citiranom, govorila si o svakoj vrsti droge.
stoga ja govorim o formalnoj frazologiji
nametljivog društva
.

to nametljivo i isključivo očitava se također u vrednovanju postova.
jebeš forum, na kojem se provodi stranačka stega.
to dakako više nije forum, nego vjerska zajednica koja živi od jednoumlja,
od redukcije na popularne dogme.
hoćemo li utvrditi sadržaje koji garantiraju reputaciju?
hoće li netko nabaciti natuknicu, a drugi će, kao dječica u vrtiću, na to ispisati prikladne dosjetke i dobiti pohvale?
[You must be registered and logged in to see this image.]
čemu to služi?


Srećom, ti se ne služiš otrcanim frazetinama. Da samo znaš kako smo ushićeni zbog toga...
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty0 / 9990 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by minutus pon svi 14, 2012 7:34 pm

damfisk je napisao/la:Srećom, ti se ne služiš otrcanim frazetinama. Da samo znaš kako smo ushićeni zbog toga...
kao drago mi je
usput, kako pravnik naziva ovakvu vrstu postova, kao ovaj tvoji?
imamo li neki stručni termin?
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty0 / 9990 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by m uto svi 15, 2012 7:07 am

karanje , prcanje ................
ali sam zaboravio da ebe to baš ne dira previše
iako na svaki odgovoriš druže Mao
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty14 / 99914 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by minutus uto svi 15, 2012 8:53 am

e jegi ba trola i pravnika koji se bez veze nasere. na temu nema šta reći, krivi padež nije primijetilo, ili nije znalo iskoristiti kao povod. - a hoće se pravdati. misa

ali, priznajem, zabavnije je i to, nego dopisivati se o drogama s vjernicima, koji recitiraju na pamet naučeno, a nemaju svjesno iskustvo. zapravo se radi o stigmatizaciji, o uzdizanju nad drugima, proglašavajući ih zlim, glupim, asocijalnim i ilegalnim a sebe dobrim. najčešće previđaju da sami redovito konzumiraju droge. na kraju oni najgori svoju sveopću inferiornost pretaču u moralne i zakonske norme, kao npr. špeks ili lovrinka, pa proglašavaju sebe onim, što najmanje jesu: pravnici, brižni ili moralni. da su samo 5% toga, ne bi ni došli u situaciju drugima soliti pamet ili uništavati živote silom države.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty0 / 9990 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by diabolik. uto svi 15, 2012 9:07 am

minutus je napisao/la:
svaka tvar koju čovjek unese u tijelo djeluje na psihu, čak zrak i voda.
tako ne postoji apsolutno stanje trijeznosti, niti neko normalno.

Zagorci bi ti za ovo morali spomenik podići... Laughing
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty74 / 99974 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by m uto svi 15, 2012 10:19 am

minutus je napisao/la:
. zapravo se radi o stigmatizaciji, o uzdizanju nad drugima, proglašavajući ih zlim, glupim, asocijalnim i ilegalnim a sebe dobrim.

jebiga ne znam , iz mog čoravog kuta upravo si opisal sebe .......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty14 / 99914 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by HESTIJA__ uto svi 15, 2012 12:07 pm

minutus je napisao/la:kako vidiš na citiranom, govorila si o svakoj vrsti droge.
stoga ja govorim o formalnoj frazologiji
nametljivog društva.

to nametljivo i isključivo očitava se također u vrednovanju postova.
jebeš forum, na kojem se provodi stranačka stega.
to dakako više nije forum, nego vjerska zajednica koja živi od jednoumlja,
od redukcije na popularne dogme.
hoćemo li utvrditi sadržaje koji garantiraju reputaciju?
hoće li netko nabaciti natuknicu, a drugi će, kao dječica u vrtiću, na to ispisati prikladne dosjetke i dobiti pohvale?
[You must be registered and logged in to see this image.]
čemu to služi?
Naravno, svaka droga je opasna ako se koristi van medicinske svrhe. Ne znam sto me napadas bez razloga? Je li ja kao buduci zdravstveni radnik trebam imati drugacije misljenje? Htjela sam samo reci da sve pocinje sa "nije opasno", "to se koristi u cijelom svijetu", te "laka droga" a onda zavrsavaju kod nas. Nije to samo slucaj sa drogom, tu je i prekomjerna upotreba sedativa i za obicnu glavobolju, steroidi i ostale supastance za pumpanje misica, preparati za prekomjerno izbacivanje vode (koriste ih djevojke za mrsavljenje) itd, itd...da ne davim sad...
Nisam razumjela tvoj post...
HESTIJA__
HESTIJA__
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 15.04.2012
Broj postova : 229
Reputacija Reputacija : 38
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty0 / 9990 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by Mass uto svi 15, 2012 12:11 pm

HESTIJA__ je napisao/la:Naravno, svaka droga je opasna ako se koristi van medicinske svrhe.

Ako krenem od pretpostavke kako je trava droga (to si rekao/la već nekoliko puta) onda mi iz glave ne izlazi pitanje kako je trava opasna ako se koristi van medicinske svrhe? Što je to opasno u vezi povremenog pušenja?
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty200 / 999200 / 999Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty

[Vrh] Go down

Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense) Empty Re: Legalna mješavina koja 'puca' bolje od marihuane (Pot Incense)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.