Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

+37
rihanna
damfisk
MissShinigami
otpisani
Weekend_Warrior
Dreamer Deceiver
Hunnerkongen
Psi
zbracun
sunce
minutus
SAS
morbuss
The Guardian
pustinja
Narco
FALKON 2
Teo
m
scorpio57
Angie
eva kant
Neukrotivi pastuh
evitaa
THUNDER_DINIX
shakti
Prop
gio_deluxe
Love
bittersweet
House
Arkannen
Sinister
WEYLAND-YUTANI
Mass
Hell
Neu
41 posters

Stranica 8 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Teo pon sij 24, 2011 9:17 pm

tanuki je napisao/la:
Teo je napisao/la:protiv sam legalizacije bilokakvih droga da se mene pita i proizvodnja duhana bi se zabranila, srećom ne pita me se
da i alkohol npr-
poznat je period prohibicije u americi!
sad nam na tv reklamiraju ljekove-
misliš da to nisu droge?
institucija zabrane je po meni glupa-
tko voli, nek izvoli-
umjesto u zabrane i ganjanje dilera- lovu trebaa preusmjeriti u edukaciju- a ko voli nek izvoli- - samo 1% alkoholičara su registrirani- jer alkohol je u slobodnoj prodaji- samo oni koji prolupaju su registrirani-
sad imamo jedan paradoks-
alkohol je legalan- ali zakonski priznat da je droga
jer se kažnjavaju vozaći pod utjecajem alkohola-
e sad duhan kao i alkohol nije droga, ali dio je privrede!
zar je bitno što je legalno a što nije-
društvo je kršćansko, religiozno-
koje bi se trebalo temeljiti na moralu i odgovornosti pojedinca!
dakle nije isto ako pripiti čovjek vozi auto 200 na sat ili ako je svjestan da je pijan vozi 30 na sat!

naj apsurdnije je zakon o pušenju-

neznam, jer nism pušać-i koje su najjeftinije cigarete-
moj frend puši largo i kaže da je to sirotinjski malboro!
znam da proizvodna vrijednost kutijae cigareta mora biti ispod jedne kune- (jer recimo jedan upaljać uvezen iz kine koji ima 46 pozicija dođe 35 lipa)
pušačka industrija je nametnula ideju pušenja kao nešto normalno!
i ok- tko voli nek izvoli!


ali zgrožen sam licemjerjem-
kafići u kojim je dozvoljeno pušenje su instalirali zakonom propisane uređaje, ali ih nitko ne obvezuje da ih koriste
no nisam ja antinikotinski fašista-
ne smetaju me pušaći, ali smetaju mi glupi zakoni!
zato sam i napisao srećom ne pita se mene, a što se tiče edukacije to podržavam
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by scorpio57 uto sij 25, 2011 2:09 pm

tanuki je napisao/la:scorpi, jesi li ti probao maru Very Happy

Nikada bbbb
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty65 / 99965 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Mass uto sij 25, 2011 2:13 pm

Malo mi je bedasto što se tu izjašnjavaju ljudi koji nikad nisu vidili maricu a ne daj bože da su je probali.. To mi je isto ko kad političari počnu o travici ko da je to najveće zlo u hrvatskoj a nikad nisu probali.. Da su probali par puta - prvo i osnovno - shvatili bi da ne možeš bit ovisan o marihuani
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty200 / 999200 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Neu uto sij 25, 2011 2:14 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] ^^slažem se. Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty999 / 999999 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by scorpio57 uto sij 25, 2011 2:21 pm

masiello88 je napisao/la:Malo mi je bedasto što se tu izjašnjavaju ljudi koji nikad nisu vidili maricu a ne daj bože da su je probali.. To mi je isto ko kad političari počnu o travici ko da je to najveće zlo u hrvatskoj a nikad nisu probali.. Da su probali par puta - prvo i osnovno - shvatili bi da ne možeš bit ovisan o marihuani

Ako misliš na mene da je nisam vidio -grdo se varaš...i previše sam je vidio
probao nisam kako rekoh jer sam vidio previše koji su sa marice prešli na
žešće smoking
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty65 / 99965 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by m uto sij 25, 2011 2:24 pm

masiello88 je napisao/la:Malo mi je bedasto što se tu izjašnjavaju ljudi koji nikad nisu vidili maricu a ne daj bože da su je probali.. To mi je isto ko kad političari počnu o travici ko da je to najveće zlo u hrvatskoj a nikad nisu probali.. Da su probali par puta - prvo i osnovno - shvatili bi da ne možeš bit ovisan o marihuani

ej mass da su bar , ne bi nam država ovoliko otišla u kurac .........
da nam bar političari fumaju ...........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty14 / 99914 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Mass uto sij 25, 2011 2:37 pm

scorpio57 je napisao/la:Ako misliš na mene da je nisam vidio -grdo se varaš...i previše sam je vidio
probao nisam kako rekoh jer sam vidio previše koji su sa marice prešli na
žešće smoking

Ne mislim na tebe, mislim općenito.. Šteta što nisi vidio likove koji su na marici i ostali
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty200 / 999200 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by FALKON 2 uto sij 25, 2011 4:01 pm

Ma jasno je nama sve masi vezano za to......

potraži gabrijevo izvinjenje od sinoć vezano što ti je rekao na brusnici Very Happy
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty9 / 9999 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Mass uto sij 25, 2011 4:11 pm

Ti si čorav pored (kolko-tolko) zdravih očiju
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty200 / 999200 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Mass uto sij 25, 2011 4:14 pm

Inače mislim da bi mogli uvelike produžit ( i ojačat) turističku sezonu kad bi legalizirali travicu. Napravit nešto ko Nizozemska, s tim da oni nemaju ovako divno more kao mi
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty200 / 999200 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Neu uto sij 25, 2011 4:14 pm

hammer

Masi, kak ne kužiš foru? To on misli da ću se ja naljuti što ti tamo pišeš. A naravno da se ja ne ljutim, ni za tebe, ni za Gabija. Tako da Falky, opet si popušio u postu.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty999 / 999999 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Mass uto sij 25, 2011 4:22 pm

Na brusnicu misliš? Ne pište tam ni gabri i falk, svi su odjeBANi. Ima nas 5 i to je plafon, ne može se niko više regat.
A ovo o čem on priča je ono kao da nisam ja kriv što sam ovakav kakav jesam, kriva je majka priroda ili trava. Ja osobno mislim - krivo je more
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty200 / 999200 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Neu uto sij 25, 2011 4:24 pm

A kakav si ti to? Normalan dečko s normalnim i zdravim razmišljanjem. Svašta, možeš si mislit što pušiš, moj ujo je u braku pa isto nekad zapali s svojom škvadrom. Kako mi je neki dan reko "sve što raste iz zemlje je zdravo" Very Happy

Da, kontala sam da mene želi isprovocirat da se ja naljutim na tebe jer spominje idi vidi tamo... Ali mene to ne jebe.

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty999 / 999999 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by scorpio57 uto sij 25, 2011 5:23 pm

i ona raste iz zemlje kao

[You must be registered and logged in to see this image.]

vidio sam ih mas,vidim ih svaki dan-zasad se drže nekog ajnšlaga smoking
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty65 / 99965 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by FALKON 2 uto sij 25, 2011 6:07 pm

masiello88 je napisao/la:Na brusnicu misliš? Ne pište tam ni gabri i falk, svi su odjeBANi. Ima nas 5 i to je plafon, ne može se niko više regat.
A ovo o čem on priča je ono kao da nisam ja kriv što sam ovakav kakav jesam, kriva je majka priroda ili trava. Ja osobno mislim - krivo je more

E neu sada lijepo pročitaj ovo što je napisao i to znači sa onim postom gore kako ja mislim da ćeš se napizditi si ispala glupa i to si si sama kriva jer trčiš pred rudo i ovdje te nije nitko spominjao klanjanje (može ban sada pošto sam te uvrijedio Very Happy )
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty9 / 9999 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Teo uto sij 25, 2011 9:48 pm

masiello88 je napisao/la:Malo mi je bedasto što se tu izjašnjavaju ljudi koji nikad nisu vidili maricu a ne daj bože da su je probali.. To mi je isto ko kad političari počnu o travici ko da je to najveće zlo u hrvatskoj a nikad nisu probali.. Da su probali par puta - prvo i osnovno - shvatili bi da ne možeš bit ovisan o marihuani
ma nisam ni ja probao no oni koji su probali rekli su da je sranje nije nešt
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Mass uto sij 25, 2011 10:06 pm

Teo je napisao/la:ma nisam ni ja probao no oni koji su probali rekli su da je sranje nije nešt

Da je tako onda ne bi bilo više pušača..ne?
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty200 / 999200 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Teo sri sij 26, 2011 8:12 am

masiello88 je napisao/la:
Teo je napisao/la:ma nisam ni ja probao no oni koji su probali rekli su da je sranje nije nešt

Da je tako onda ne bi bilo više pušača..ne?
tako oni da nije nešt sad ko voli nek izvoli
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by tanuki sri sij 26, 2011 10:55 am

Ako misliš na mene da je nisam vidio -grdo se varaš...i previše sam je vidio
probao nisam kako rekoh jer sam vidio previše koji su sa marice prešli na
žešće smoking

i ja ponekad pređem sa vina na žestice Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Mass čet svi 05, 2011 2:21 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty200 / 999200 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by pustinja čet svi 05, 2011 4:15 pm

Ne samo u hrvatskoj, marihuana treba biti legalizirana svugdje u svijetu, ionako je poznato da je zabranjena zbog velikog utjecaja kemijske industrije ljekova.
Opće je poznato da se radi o najstarijem poznatom lijeku koji djeluje protiv više čimbenika bolesti, isto tako je znanstveno dokazano da ljudsko tijelo sadrži iste tvari koje se nalaze u marihuani.
Zabranjena je zbog profita farmaceutske industrije a time i profita koji zgrče država na tim lijekovima, a osobno se pitam kakvi su to lijekovi koje moraš piti do kraja života, onda to nisu lijekovi jer te ne mogu izliječiti.
Ja sam osobno za lealizaciju i to :
- u medicinske svrhe
- neće više biti interesantna pušačima jer više nije zabranjeno voče
- država može na njoj zarađivati kao i na svoim ostalim proizvodima
- neće se trošiti toliki novac na izmišljene komisije za spriječavanje pušenja
- i tako dalje i tako dalje.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by pustinja čet svi 05, 2011 4:38 pm

Ne znam jel smijem ali nakon ovog dokumentarca sam debelo promjenio mišljenje:

CANNABIS

pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Mass čet ruj 08, 2011 7:29 pm

'Zemlje u kojima je konoplja legalizirana imaju manji broj ovisnika o težim drogama, pokazale su studije.'
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty200 / 999200 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by eva kant čet ruj 08, 2011 8:11 pm

ljetos sam je opet probala Very Happy
joj kad se samo sjetim. Laughing
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty92 / 99992 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by The Guardian čet ruj 08, 2011 9:32 pm

naravno da je treba legalizirati Very Happy Very Happy

uostalom trebali bi se ugledati u zemlje EU:

[You must be registered and logged in to see this link.]
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 8 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.