Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

+37
rihanna
damfisk
MissShinigami
otpisani
Weekend_Warrior
Dreamer Deceiver
Hunnerkongen
Psi
zbracun
sunce
minutus
SAS
morbuss
The Guardian
pustinja
Narco
FALKON 2
Teo
m
scorpio57
Angie
eva kant
Neukrotivi pastuh
evitaa
THUNDER_DINIX
shakti
Prop
gio_deluxe
Love
bittersweet
House
Arkannen
Sinister
WEYLAND-YUTANI
Mass
Hell
Neu
41 posters

Stranica 10 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by minutus pet oľu 23, 2012 8:21 am

pustio sam 20ak minuta na vrućoj ploči
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by sunce pet oľu 23, 2012 8:25 am

Jel jedeš ti i piješ išta drugo osim marice?
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by m pet oľu 23, 2012 8:37 am

minutus je napisao/la:pustio sam 20ak minuta na vrućoj ploči

znači kaj ostavio si da kuha 20 min .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty14 / 99914 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Gost pet oľu 23, 2012 1:51 pm

Neu je napisao/la:Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Jeste li za ili protiv?

Ja sam za to da bude legalna totalno, tko oce pusit ce ju pusit i ovako i onako, kao u bilo cemu tako i u travici se ne treba pretjerivati . Cak u jako malim kolicinama vise pomogne organizmu nego odmogne a isto tako da vi vidite kakvu je covjek kucu napravio od stabljika (ne mislim naravno sad na listove) nego bas stabljike kakvu je kucu napravio bolila bi vas glava, al to je ono, kako javnost prikaze neke stvari svi ko tukci odmah povjeruju sve sto vide i cuju. Kao i za elektricne aute, prije koju godinu SENZACIJA kao izmislili elektricni auto, a zapravo ima desetljece ak ne i vise da postoji elektricni auto al ga nisu dali da se proizvede radi naftasa pa tako i za sve od zdravstva pa do svega ostaloga.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by zbracun sub oľu 24, 2012 5:11 pm

U svakom slučaju bi trebala bit legalna i dobavljiva na kioscima, dućanima. Puno manje bi se zloupotrebljavala, novac od prodaje bi išao na bolje mjesto, porez bi pokupila država, i svi sretni.
Spaljo, kažeš prije koju godinu izmislili električni auto. Ja sam bio mali klinac u osnovnoj školi kad su električni auti trebali ići u normalnu upotrebu. Onda im je radijus kretanja bio kao kod današnjih najmodernijih električnih, dakle, ništa se nije od onda promjenilo, a kao istražuje se svim silama, ulažu se ogromna sredstva.
Sve je to, od marice, preko jako puno drugih stvari, do automobila, samo interes određenih pojedinaca i grupa.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty3 / 9993 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by minutus sub oľu 24, 2012 5:35 pm

i imao bi još jednu primjedbu na legalnost. wc
ako je razbojnicima legalno opljačkati narod i državu, nekoliko pojedinaca napraviti legalno multimilijunerima, a široku masu jednako legalno napraviti sirotinjom, lišiti životnih osnova i proglasiti lijenčinama i kriminalcima, pitanje za legalnošću je apsolutno bespredmetno. pa kad freaka s dvije bilke u tegli proglase kriminalcem i dosude mu dvije godine, a kojekakvim gangsterima oduzmu 3 od ne znam koliko pokradenih milijuna i time stvar smatraju riješenom, na njihove definicije legalnosti i ilegalnosti ne trebamo se osvrtati.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Mass pet ruj 28, 2012 8:21 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty200 / 999200 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Psi pon lis 08, 2012 12:55 pm

Jako draga drogica, toliko draga da joj svi tepaju Very Happy
Psi
Psi
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 06.08.2011
Broj postova : 75
Reputacija Reputacija : 23
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by m pet lis 12, 2012 12:51 pm

sramota , drogeraši ...........
hah hah haa .........


drogerašia , hašišari ..........


m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty14 / 99914 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by pustinja pet lis 12, 2012 1:31 pm

veča je opasnost od alkohola nego od travulje, a o ljekovitosti da ne govorimo. Osim toga od konoplje se moreš i obleči, grijati i još kojekaj drugoga što ne paše farmaceutskim i drugim velikim kompanijama.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Hunnerkongen pet lis 12, 2012 6:31 pm

Stalno se to provlači po medijima. Mislim da je to totalno nevažna tema koja se tiče samo male količine ljudi i nije od nikakvog životnog značenja za opće pučanstvo neke države, u ovom slučaju naše. Ima puno važnijih tema za raspravu od ove.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty39 / 99939 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Dreamer Deceiver pon stu 26, 2012 4:28 pm

nisam čuo da je itko nekog napao/isprebijao pod utjecajem marihuane... Neznam zašto je uopće ilegalna
Dreamer Deceiver
Dreamer Deceiver
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 06.07.2012
Broj postova : 112
Reputacija Reputacija : 34
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by minutus pon stu 26, 2012 5:29 pm

na pritisak farmaceutske i kemijske industrije 1937 u ujedinjenim državama donesen je zakon o oporezivanju marihuane.
Prvo su zamrla sva istraživanja na marihuani kao ljekovitoj biljci. 1941 sve kanabis-produkte su izbacili iz popisa lijekova.
2. svjetski rat zategnuo je ban nad kanabisom. privremeno su nanovo dozvolili preradu jer du pont nije mogao zadovoljiti potrebu za kvalitetnom užadi. Ali koncem 40ih godina definitivno je započelo kemijsko razdoblje.
zabrana nema veze sa argumentima političara o ulaznoj drogi, opasnosti od ovisnosti ili fizičkim i psihičkim smetnjama slijedom uporabe itd. oni laprdaju s ciljem odstraniti uspješnog konkurenta navedenih industrijskih divova.
marihuana kod čovjeka i životinja pospješuje u hippocampus-u rast novih stanica odgovornih za pamćenje (memoriju). tisućljećima se tradicionalno koristila za suzbijanje straha i depresija, protiv bolova, epilepsije, mučnine, moždanog udara i mnogih drugih smetnji.
zabrana kanabisa je izmišljotina usa, a svjetski su ju etablirali preko ujedinjenih naroda.
akciju kormani i podupire industrija papira, industrija umjetnih niti i farmaceutska. u njemačkoj su se opet osvijestili bogatog potencijala i počeli rekultivirati vrstu felina 34, siromašnu thc-om. bayer ag u južnoj engleskoj uzgaja plantaže kanabisa za proizvodnju farmaceutike. ipak se ne žele odreći povoljnog izvora prihoda. cijeli posao je vrlo diskretan i očigledno rezerviran za mali krug kapitalističkih razbojnika. medicinski potencijal je prepoznat ali se bayer ag i du pont energično suprotstavljaju legalizaciji biljke.
jupy
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by pustinja uto stu 27, 2012 6:00 am

U potpunosti se slažem sa minutusom jer je to zbilja i realnost
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Weekend_Warrior uto pro 25, 2012 1:32 am

ne bi trebala biti legalna jer je to narkotik.podloga za jače droge.poznajem dosta ljudi koji se upušavaju travom i prešli su na jače droge.ima i onih koji sada nisu sa nama a cijeli život su se drogirali i mogli su se nazvati iskusnima.ovi koji su samo na travi vole imati povremne izlete na nešto jače kao koku ili dop.to su obične propalice i klošari kojima je smisao života piti pivo i biti napušen.krezube budale koji "beru" ljude i sve znaju samo se ne znaju otuširati.svaka droga pa i trava je zlo koje ne bi trebalo biti dopušteno.
Weekend_Warrior
Weekend_Warrior
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 27.02.2011
Broj postova : 203
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 45
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by minutus uto pro 25, 2012 10:45 am

Weekend_Warrior je napisao/la:ne bi trebala biti legalna jer je to narkotik.podloga za jače droge.poznajem dosta ljudi koji se upušavaju travom i prešli su na jače droge.ima i onih koji sada nisu sa nama a cijeli život su se drogirali i mogli su se nazvati iskusnima.ovi koji su samo na travi vole imati povremne izlete na nešto jače kao koku ili dop.to su obične propalice i klošari kojima je smisao života piti pivo i biti napušen.krezube budale koji "beru" ljude i sve znaju samo se ne znaju otuširati.svaka droga pa i trava je zlo koje ne bi trebalo biti dopušteno.
u tvojim godinama sad već bio koji univerzum pametniji.
ako tako eksplicitno druge nazivaš propalicama i klošarima i na
njima želiš silom ostvariti svoj zahtjev, normu i pravičnost,
preporučujem ti isprobati se prvo na najbližim, a tada,
ako još uvijek osjećaš poriv, na drugim, udaljenijim susjedima.
pa ćeš dobiti odgovor koji ti pristoji.

[You must be registered and logged in to see this image.]

ti si lijepi uzorak bezumne mase, koju nazivamo mob,
koja je kroz 18 stoljeća napunila rijeke krvlju
(a danas s industrijskim otpadom)
i s obala klicala haleluja.

teza o ulaznoj drogi marihuana je blebetanje zlonamjernih,
a recitiranje još glupljih kriminalnih budala.
s jednakim parametrima možeš ulaznom drogom proglasiti
majčino mlijeko ili kakao,
a drogom generalno svaku tvar koju unosiš u tijelo,
uključivo zrak koji dišeš.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by otpisani uto pro 25, 2012 11:18 am

Odgovor na pitanje iz naslova teme je DA
-ne volim gledati dilere pred školom ..loši su uvjeti pred školom , ljeti vruče -zimi ledeno .
Jadni ljudi ..još budu i oni tražili besplatno dopunsko i mirovinu .

Nek se prodaje u trgovini gdje se vage redovito atestiraju i kontrolira vlaga uz modernu tehnologiju

otpisani
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.12.2012
Broj postova : 166
Reputacija Reputacija : 8
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Weekend_Warrior uto pro 25, 2012 7:16 pm

@minutus molim te da me više ne citiraš,ne vrijeđaš i ne demoniziraš.samo ne znam gdje si ti godine skupio i otkud ti hrabrost tako pljuvat a ne znaš tko sam ni što sam proživio.vidim da se tebi drago upušavati pa te moj post pogodio u mjesto i odlučio si me izvrijeđati.ja ne podržavam travu i da sam roditelj ne bih htio da mi djeca to koriste.a ti bi zbog svoje ovisnosti i komoditeta uništavao ljudske živote.ponavljam opet ne obraćaj mi se više.
Weekend_Warrior
Weekend_Warrior
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 27.02.2011
Broj postova : 203
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 45
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by MissShinigami uto pro 25, 2012 8:03 pm

Ljudi su i prije koristili marihuanu i nije im štetila, ali odjedanput zbog neznam kojeg razloga je proglašena štetna i ilegalna neznam
A one priče da vodi do težih droga ima veze sa osobom i stavom te osobe,a ne uzrok pušenja marice. Ako se mene pita, ja bi stavila da je legalna. Ako može nikotin i alkohol zašto ne i ovo?
MissShinigami
MissShinigami
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 22.12.2012
Broj postova : 55
Reputacija Reputacija : 19
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty2 / 9992 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by m čet pro 27, 2012 2:28 pm

otpisani je napisao/la:
Nek se prodaje u trgovini gdje se vage redovito atestiraju i kontrolira vlaga uz modernu tehnologiju

da ,da ,ali onda bi cijene otišele u vražiju mater i opet bi bilo isplativije kod čoškara .......
tako da ilegalnu prodaju ne bi suzbio niti legalizacijom
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty14 / 99914 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by damfisk čet pro 27, 2012 3:39 pm

Weekend_Warrior je napisao/la:ne bi trebala biti legalna jer je to narkotik.podloga za jače droge.poznajem dosta ljudi koji se upušavaju travom i prešli su na jače droge.ima i onih koji sada nisu sa nama a cijeli život su se drogirali i mogli su se nazvati iskusnima.ovi koji su samo na travi vole imati povremne izlete na nešto jače kao koku ili dop.to su obične propalice i klošari kojima je smisao života piti pivo i biti napušen.krezube budale koji "beru" ljude i sve znaju samo se ne znaju otuširati.svaka droga pa i trava je zlo koje ne bi trebalo biti dopušteno.

Reci, da li se ti baš trudiš pisat ovakve budalaštine, ili ti inspiracija samo nadolazi?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by minutus čet pro 27, 2012 6:47 pm

marko je napisao/la:

da ,da ,ali onda bi cijene otišele u vražiju mater i opet bi bilo isplativije kod čoškara .......
tako da ilegalnu prodaju ne bi suzbio niti legalizacijom
gledamo li trošak uzgoja, žetve i prerade, cijena marihuane bi trebala biti niža od cijene brašna. a stabljike se mogu također unovčiti kao vrlo kvalitetna sirovina.
s obzirom koliko love se vrti oko toga i s pogledom da materijal u stvari ništa ne košta, vidimo da se radi o velikoj igri. tako nije daleka pomisao da bi otpor protiv legalizacije mogao doći od samih trgovaca i organizatora, koji si uz to još prave dobru reputaciju. to je mnogo unosniji posao od trgovanja sa legalnim sirovinama ili stambenom štednjom. i ! tim poslom se mogu i mali baviti.

[You must be registered and logged in to see this image.]
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Weekend_Warrior pet pro 28, 2012 12:43 pm

damfisk je napisao/la:

Reci, da li se ti baš trudiš pisat ovakve budalaštine, ili ti inspiracija samo nadolazi?


glavno da su sad levičari postali pušači trave.ti ćeš mi govorit da pišem gluposti majmune jugoslovenski sa miloradom četnikom mosorom.odmah sam vidio koliko pizaš čim ti je to smeće udbaško neradničko na profilu.di ti je miljenko jergović ante tomić i još ostala neradnička intelektualna elita.možda ti fali janjetinja ćićo senjanović.jadniče jugoslovenski jesi na blatinama u oficirskim stanovima ili na trsteniku?ti ćeš me dočekivati da pišem gluposti ne znaš di si šupalj.uzmi šporkog dopa pukni zlatni šut da je jedno smeće manje na svijetu.takvi govnari kao ti su klip pod kola normalnom narodu izrode jedan mešanački jugoslovenački.


Zadnja promjena: Weekend_Warrior; pet pro 28, 2012 12:57 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Weekend_Warrior
Weekend_Warrior
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 27.02.2011
Broj postova : 203
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 45
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty0 / 9990 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Neu pet pro 28, 2012 12:49 pm

a jesi opaljen, minutus. ti uvijek neke slikice i smajliće stavljaš, zato mi tvoji postovi i jesu tako atraktivni.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty999 / 999999 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by tanuki pet pro 28, 2012 1:55 pm

Weekend_Warrior je napisao/la:


glavno da su sad levičari postali pušači trave.ti ćeš mi govorit da pišem gluposti majmune jugoslovenski sa miloradom četnikom mosorom.odmah sam vidio koliko pizaš čim ti je to smeće udbaško neradničko na profilu.di ti je miljenko jergović ante tomić i još ostala neradnička intelektualna elita.možda ti fali janjetinja ćićo senjanović.jadniče jugoslovenski jesi na blatinama u oficirskim stanovima ili na trsteniku?ti ćeš me dočekivati da pišem gluposti ne znaš di si šupalj.uzmi šporkog dopa pukni zlatni šut da je jedno smeće manje na svijetu.takvi govnari kao ti su klip pod kola normalnom narodu izrode jedan mešanački jugoslovenački.

nije mi namjera braniti minutusa, ali odgovaram ti samo zato što djelim njegovo mišljenje!
sve zabrane koje postoje na ovome svjetu proizašla je iz vodeće elite koja smatra da pojedinac nema slobodnu volju!
za razliku od homoseksualaca, ovisnik uvijek ima slobodnu volju

i pušać i alkoholićar i ovisnik o kavi, o tabletama ili bilo kojoj drogi!
vidim u svojim argumentima si prozvao i ljude koje izuzetno cijenim poput jergovića i tomića, koji nisu niti bogati a nisu ni neradnici, ali da su intelektualci to je činjenica makar ne zarađuju ni stoti dio popularnih gurača lopte!

ako si bio ovisnik i izvukao se iz toga mogu ti čestitati, ali opet nemaš pravo reći kako to treba zabraniti!
od droge se radi fama, mladi koji su uvjek u buntu, probavaju i ako nemaju drugih sadržaja u životu, postaju ovisnici!
kako npr. da nizozemska nema problem sa ovisnicima o mari?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty700 / 999700 / 999Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty

[Vrh] Go down

Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto  - Page 10 Empty Re: Treba li marihuana u HRV biti legalna i zašto

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.