Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

+15
FALKON 2
rider331
eva kant
Gabriel
histrion
fosforica
igor malteze
tanuki
damfisk
Žužika
zbracun
Mihovil
Neu
Teo
Dr. Hannibal Lecter
19 posters

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by eva kant ned pro 07, 2014 11:47 pm

histrion je napisao/la:

Krenimo od zadnje tvrdnje.

Da bi postojao raj mora postojati stanje duha ... da bi postojalo stanje duha mora postojati tijelo ...
Znači da je čovjek nastao prije raja.

Postojanje boga uvjetovano je postojanjem duše.
Znači da je duša nastala prije boga.


Ako je bog utkan u sve što postoji najprije je moralo postojati "to sve" da bi netko ili nešto boga utkalo u sve postojeće.

Nije mi jasno što vam tu nije jasno ??!!??

u ovom boldanom ti je pogreška. postojanje boga nije uvjetovano postojanjem duše, nego se zbog postojanje duše može spoznati ili osjetiti boga.
ako je bog nekakva životna energija, nju posjeduju i biljke, a one nemaju dušu ni svijest.
i nitko nije ništa naknadno umetao ili utkao u sve, nego je ta energija sama po sebi prisutna.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty92 / 99992 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by Goran81 ned pro 07, 2014 11:49 pm

Pomalo čudno kako netko može tako katastrofalno povezati sve Histrion, tj. izvesti iz nečega tako krive zaključke, ali dobro. Pisao sam da je Bog sveprisutna i svemoćna pozitivna energija. Tvorac je i svega materijalnog i svih bića koja postoje. U sve je stavio dašak sebe, pozitivne energije. To je vidljivo i kroz auru koju sve ima - i bića i materije, imaš brdo knjiga i emisija o tome, auru je moguće snimiti. Boga nije nitko naknadno trebao utkati u nešto, jer je on tvorac svega i u svemu je kao što rekoh.
Goran81
Goran81
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 30.04.2010
Broj postova : 171
Reputacija Reputacija : 32
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by histrion pon pro 08, 2014 12:06 am

Goran81 je napisao/la:
... Pomalo čudno kako netko može tako katastrofalno povezati sve Histrion ..

Uh; još jedan taliban.

Ja sam elektroničar ... bavim se automatizacijom. Da bih napravio neki stroj i napisao program moram najprije znati funciju, princip djelovanja i slijed događaja.

Ako sam pravilno shvatio tvoj pogled na postojanje boga ... najprije je postojao bog; pa je stvorio sve što postoji i između svega toga i ljude; u sve je ugradio dio sebe; ljudima je ugradio stanje duha da mogu otići u raj ili pakao; istovremeno im je ugradio dušu da pozitivno djeluju i da ga mogu prepoznati.

U kojem trenutku mu je vrag sjebao algoritam i zajebao stanje ljudskog duha odnosno tko je meni uzeo dušu da nisam sposoban prepoznati boga???
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by histrion pon pro 08, 2014 12:07 am

Goran81 je napisao/la:
... To je vidljivo i kroz auru koju sve ima - i bića i materije, imaš brdo knjiga i emisija o tome, auru je moguće snimiti...

kiša
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by Goran81 pon pro 08, 2014 12:07 am

Taliban? Nemam namjeru diskutirati na toj razini, na toj razini možeš diskutirati sa sebi sličnima.
Goran81
Goran81
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 30.04.2010
Broj postova : 171
Reputacija Reputacija : 32
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by RobinUd pon pro 08, 2014 12:08 am

Pa razlika izmedju vjernika i normalnog covjeka je (i) u tome, sto normalan covjek uvijek odgovara za svoje postupke.
Vjerniku je uvijek netko kriv.
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by Goran81 pon pro 08, 2014 12:11 am

histrion je napisao/la:

kiša
Goran81
Goran81
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 30.04.2010
Broj postova : 171
Reputacija Reputacija : 32
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by histrion pon pro 08, 2014 12:25 am

Goran81 je napisao/la:
.... aura ...


Laughing



Neki vide auru .... a neki vide Mariju. Damfisk u svojoj garaži vidi zmaja kako jede sir.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by tanuki sub pro 13, 2014 5:18 pm

kirilijanova fotografija je dokazala postojanje tzv. aure, odnosno energetskog naboja koje je moguće snimiti, ovo sa ruba znanosti nemam živaca gledati, jer dovoljno toga sam pregledao!
treba tražiti i istraživati, a ne stvarati glupave teorije Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty700 / 999700 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by histrion ned pro 14, 2014 12:31 am

tanuki je napisao/la:
... kirilijanova fotografija je dokazala postojanje tzv. aure ...

Najzabavnije je saznanje da 1 Kuna ima bolju auru nego 1 Euro.

p.s. - za neupućene ... slika aure je veoma dugom ekspozicijom slikano pražnjenje (visokofrekvetnog) elektriciteta. Veličina i boja aure direktno ovise o temperaturi objekta ili tijela, % vlage u zraku odnosno objektu, električnom otporu ...

Objašnjenje fotografije aure naučno je na istom stupnju kao što je najava budućnosti iz taloga kave ili predviđanje sudbine na osnovi zbrajanja vrijednosti pojedinih slova u imenu i prezimenu (numerologija).
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by RobinUd ned pro 14, 2014 2:09 pm

*******Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera*********

Kad se govori (pise) o vjeri, obican smrtnik (na ovim prostorima) misli na krscanstvo.
Na zalost, religija nikad nece izumrijeti. Krscanstvo vjerojatno hoce uskoro.
Religija nikad nece izumrijeti iz jednostavnog razloga, jer temelj svake religije su vjernici skromnijih intelektualnih mogucnosti.
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by tanuki pon pro 15, 2014 12:11 pm

RobinUd je napisao/la:*******Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera*********

Kad se govori (pise) o vjeri, obican smrtnik (na ovim prostorima) misli na krscanstvo.
Na zalost, religija nikad nece izumrijeti. Krscanstvo vjerojatno hoce uskoro.
Religija nikad nece izumrijeti iz jednostavnog razloga, jer temelj svake religije su vjernici skromnijih intelektualnih mogucnosti.
ovo jest definitivno filozofsko pitanje,
temelj svake religije nisu vjernici,već strah od konačnosti na koji nisu imuni ni oni većih intelektualnih mogućnosti,
činjenica jest da ne prihvaćamo game over,
kršćanstvo jest aut,
biblija kao zbirka bajkica ne pruža odgovor modernom čovjeku,
ali vjerojatno će se desiti opet nekakav prevrat, možda scijentologija kao vodeća religija Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty700 / 999700 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by eva kant pon pro 22, 2014 1:27 pm

ATEISTI su napisali vlastitu verziju deset zapovijedi, a radi se o prijedlozima koji su izabrani u sklopu natjecanja AMHH-a (Atheist Mind Humanist Heart).

1. Budite otvorena uma i voljni mijenjati svoja uvjerenja u skladu s novim dokazima

2. Težite razumijevanju onoga što je najvjerojatnije istina, a ne vjerovanju u ono što želite da je istina

3. Znanstvena metoda je najpouzdaniji način razumijevanja prirodnog svijeta

4. Svaka osoba ima pravo kontrolirati vlastito tijelo

5. Bog nije nužan da biste bili bolja osoba ili živjeli potpun i smislen život

6. Vodite brigu o posljedicama koje izazivaju vaši postupci i prepoznajte da za njih morate preuzeti odgovornost

7. Postupajte prema drugima onako kako želite da oni postupaju prema vama i na način na koji je razumno očekivati da oni žele da se prema njima postupa. Imajte na umu njihovo gledište

8. Naša je odgovornost brinuti o drugima, a to uključuje i buduće generacije

9. Ne postoji samo jedan ispravan način življenja

10. Ostavite svijet boljim mjestom nego što ste ga zatekli


http://www.index.hr/black/clanak/ateisti-napisali-novih-deset-zapovijedi/791282.aspx

sviđaju mi se ove zapovijedi gore
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty92 / 99992 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by histrion pon pro 22, 2014 1:33 pm

Uh.
Osim sedme i desete, te jednim djelom šeste sve su u konfliktu s zapovjedima RKC.

Ne govori o ovim zapovjedima suviše glasno dok si u Hrvatskoj.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by FALKON 2 pon pro 22, 2014 2:40 pm

Što se mene tiče mogu se ateisti jebati i sa svojim ocem i materom te prašiti vlastitu djecu ... to je njihova stvar, jer eto KC to brani ali ateisti rade sve kontra KC-a pa neka onda se slobodno praše i neka uživaju u tome ... Very Happy
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty9 / 9999 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by histrion pon pro 22, 2014 4:18 pm

FALKON 2 je napisao/la:Što se mene tiče mogu se ateisti jebati i sa svojim ocem i materom te prašiti vlastitu djecu ... to je njihova stvar, jer eto KC to brani ...

Opet lažeš.
RKC propagira jebanje svoje matere i vlastite djece.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by FALKON 2 pon pro 22, 2014 5:56 pm

Pa što se mene tiče onda imaš moje odobrenje da jebeš sam svoju mater i svoju djecu i to po nalogu KC-a Wink

Znači niej laž nego konstatacija Very Happy

Nije uvreda nego samo potvrđivanje onoga što si upravo ustvrdio da ja lažem i eto priznajem da lažem pa slobodno izvrši sve iz prve rečenice ... Wink
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty9 / 9999 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by histrion pon pro 22, 2014 6:31 pm

FALKON 2 je napisao/la:Pa što se mene tiče onda imaš moje odobrenje da jebeš sam svoju mater i svoju djecu i to po nalogu KC-a

Ti si mi odobrio ????
Odobrenje funkcionalno nepismenog lažova bilo bi mi potrebno tek nakon lobotomije.
Po nalogu KC ????
Nalog RKC nije vrijedan ni pola vrijednosti govna mog psa.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by RobinUd uto pro 23, 2014 11:35 pm

Temelj svake religije su vjernici. Da tome nije tako, jos bi postojali poklonici Jupitera, Zeusa, Peruna... i drugih iz "ekipe".
Jupiter, Zeus, Perun i drugi iz "ekipe" su jos uvijek tu, samo im nedostaju vjernici.
Vjernik je (osim drugih negativnih osobina) veoma prevrtljiva individua.
Jucer je vjerovao u neke druge "bogove", danas vjeruje u Isusa.
Tko ponudi bolje uvjete, vjernik ce mu se prikloniti.
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by Teo sri pro 24, 2014 6:50 am

RobinUd je napisao/la:Temelj svake religije su vjernici. Da tome nije tako, jos bi postojali poklonici Jupitera, Zeusa, Peruna... i drugih iz "ekipe".
Jupiter, Zeus, Perun i drugi iz "ekipe" su jos uvijek tu, samo im nedostaju vjernici.
Vjernik je (osim drugih negativnih osobina) veoma prevrtljiva individua.
Jucer je vjerovao u neke druge "bogove", danas vjeruje u Isusa.
Tko ponudi bolje uvjete, vjernik ce mu se prikloniti.

Prevrtljivost ne ovisi o tome jel netko vernik. Svatko može biti prevrtljiv.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by minutus čet pro 25, 2014 6:29 pm

novorvacka škola?
to je slično pametno, kao da je neznanje neka vrsta znanja,
ili nepostojanje također neka vrsta postojanja.

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 954
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera - Page 7 Empty Re: Mislite li da je ateizam čvrsto znanje ili čvrsta vjera

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.