Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ante Gotovina i Mladen Markač

+27
tanuki
vector
bokaso1
m
BAGIRA
crofriends
walter
Stevo Largo
Hunnerkongen
pustinja
Prop
Dawor
Purgy
Ly
Iron Man
evitaa
scorpio57
Hell
AryMan
Amante
Neu
ager
WEYLAND-YUTANI
Mass
FALKON 2
House
THUNDER_DINIX
31 posters

Stranica 3 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Dawor pet tra 15, 2011 3:02 pm

Politički sud, političke presude. No
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Iron Man pet tra 15, 2011 3:15 pm

Ne znam, svi kažu da je odluka prvostupanjska, zar očekuju da će doći do promjene...
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty336 / 999336 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by THUNDER_DINIX pet tra 15, 2011 3:22 pm

ja sam mislio da ce mu spakovat 5 godina, iako je i to previse, kad sam cuo 24 skoro sam se onesvijestio.

slazem se s purgyem, oni svoje cuvaju i placaju mu bijeg, sigurno njihovi zive po nekim vilama s bazenima, a vlasti im to placaju i prave se grbavi. to samo ovi nasi pizde izrucuju nase ljude. i mamu svoju bi izdali i prodali da se domognu para i pozicije.

od samog pocetka mi nije uopce jasno sta haag radi uopce, koji k oni imaju sudit, sta su oni u cijeloj prici?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Prop pet tra 15, 2011 3:47 pm

scorpio57 je napisao/la:Već smo proglašeni zločincima-četnici likuju MAMU IM JEBEM SRPSKU

Srbi s ovom odlukom imaju veze koliko i Jamajkanci. Nije da je tebe briga.

THUNDER_DINIX je napisao/la:u danasnje vrijeme je najbolje bit agresor. nitko te nis ne pita, pobijes sve, radis sta oces, setas mirno, sramota.

mene tak da netko napadne pa ne znam sta bi mu napravio. agresoru se treba suditi, a ne napadnutoj drzavi, pa to nema nigdje. po haagu vjerovatno im je trebalo zapljeskati sto su napali. ma mamu im....

Kakve to veze ima sa pojmovima agresor/žrtva? Ti misliš da to zanima Haag?

Zar je itko ovdje mislio da će biti drugačije? Pa di vi živite!
Ono, sve ovo ima veze s pojmovima pravo i pravda isto ko' i Marin krivi kurac...

Politička odluka il', ako vam draže, dajemo guze za malo Europe...

Isto tako, nadodat ću i ovo - govorim, dakako, općenito - ubijanje civila ne spada u rat i nema tu opravdanja tipa agresor/žrtva.

Al' ponavljam, ovdje je riječ o političkoj odluci, ništa više...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by THUNDER_DINIX pet tra 15, 2011 3:49 pm

pa znam da je, zato i kazem, jadan covjek. politicare sve redom treba na lomacu
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Prop pet tra 15, 2011 3:52 pm

Da se razumimo, ne virujem da je Gotovina radio zločine, ali nismo ni mi čistih ruku i nedvojbeno smo radili zločine kontra civila - problem je taj što je samo Hrvatsko pravosuđe trebalo to riješiti još prije 10ak godina i nikad se ne bismo našli u ovakvim govnima.

Dakako, smatram kako će nakon par žalbi ove kazne pasti na odslužene godine, slično kao i Blaškiću...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by pustinja pet tra 15, 2011 4:00 pm

Tako će najvjerovatnije biti, samo je sranje što žalbeni postupak može potrajati 2 godine, jebo te ažurnog li suda, a presude su ispolitizirane do jaja.
No, ponosan sam što sam i kao dio udružene zločinačke organizacije na terenu sjebo hrpetine terorista u akciji OLUJA, ako ništa drugo bar smo im namazali pičke onak pošteno, i vidli su da imaju kosovo polje na dvije strane i u različitim vremenskim zonama.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Prop pet tra 15, 2011 4:03 pm

Ne da može, već vjerovatno i hoće - s te dvi godine imat će nekih 11, jel' tako, eto, vuk sit, ovce na broju...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by THUNDER_DINIX pet tra 15, 2011 4:22 pm

nije ni haaško pravosudje kolko vidim bolje, 3 godine ga drze tamo zatocenog da bi tek sad bilo sudjenje, tj. presuda
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Neu pet tra 15, 2011 4:27 pm

Skorpione,ajde se ti suzdrži od govora mržnje ili ćeš bit baniran!
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by THUNDER_DINIX pet tra 15, 2011 4:34 pm

e da mi je samo znat koje su sve svjetske sile ovo smuckale
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Neu pet tra 15, 2011 4:36 pm

Nisu svjetske, već domaće.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Purgy pet tra 15, 2011 5:12 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:e da mi je samo znat koje su sve svjetske sile ovo smuckale

Sve.
SAD, VB, Rusija, Francuska, Njemačka, Japan i Kina.
Svi su protiv nas. Svi! I svugdje.
Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty142 / 999142 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Gost pet tra 15, 2011 7:42 pm

Purgy je napisao/la:Turizam, treća država po pitkoj vodi u svijetu, izvori plina i nafte...

Da...
Nismo dovoljno bogati...
Naravno da nismo kad se hrvatski plin Italiji prodaje za duplo nižu cijenu nego šta se UVOZI iz Rusije.

ne da mi se sad gledat u predavanja iz energetike radi točnog postotka ali mislim da hrvatska pokriva 60% svojih potreba vlastitim plinom, 40% je uvoz.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Purgy pet tra 15, 2011 8:18 pm

Ja sam čitao da Hrvatska svoj plin prodaje Italiji...
Jbg...
Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty142 / 999142 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Hunnerkongen pet tra 15, 2011 8:30 pm

Ja ne želim u EU i biti dio nečega što smatra da smo zločinci i zločinačka organizacija jer smo branili svoj teritorij, a stoje iza agresora.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty39 / 99939 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Gost pet tra 15, 2011 8:34 pm

moguće je da temeljem nekog ugovora prodaje italiji jeftinije. pitanje je samo što dobiva zauzvrat kao
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Stevo Largo pet tra 15, 2011 8:39 pm

i mater svoju za EU u koju nikad nećemo ući.... fala sanader fala HDZ Friends


Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty20 / 99920 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Purgy pet tra 15, 2011 10:20 pm

Nego...
Da ja sad vas nekaj pitam.
Jel' istaknuto da im se sudi za Oluju, ili nije ništa definirano?
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty142 / 999142 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Neu sub tra 16, 2011 6:03 am

Istaknuto je koliko sam čula na vijestima.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Hunnerkongen sub tra 16, 2011 7:07 am

Purgy je napisao/la:Ja sam čitao da Hrvatska svoj plin prodaje Italiji...
Jbg...
Very Happy

Normalno kad italija isto ima pravo na plin iz Arijane 1 i 2. A osim toga nemamo dovoljno skladišta pa višak prodajemo van za bagatelu.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty39 / 99939 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by walter sub tra 16, 2011 1:37 pm

Uvažavajući svakog forumaša ovdje moram nešto primjetiti;

1. Najviše komentara na presudu generalima Gotovini i Markaču daju osobe kojima u profilu piše da imaju od 20-25 godina, znači u vrijeme Oluje su bili ili bebe ili dječica koja su negdje bezbrižno trčkarala i igrala se...ako su im godine u profilu istinite.....
2. Svaki sudionik Domovinskog rata bilo da se radi o dragovoljcu, branitelju ili osobi pod radnom obvezom dajem potpunu i bezrezervnu podršku u komentarima.

MOJ OSVRT NA TEMU: Presuda generalima i osuda na 24/18 godina nema veze sa pravom, pravnim regulativama niti ima veze sa Ženevskom konvencijom, niti Konvencijom UN-a...nadasve pravno gledajući nedopustivo je i nečasno od jednog tako visoko rangiranog suda da u kontekstu presude pominje mrtve osobe koje nemaju više mogučnosti da se brane ili ulože žalbe na ovakvu presudu...Haški sud je poništio sve norme pravnih postupanja bilo da se radi o vojnim ili o civilnim sudovima bilo gdje u svijetu...
Izvlačeći iz konteksta vojno-redarstvene akcije "OLUJA" Haški sud pod tom izlikom osuđuje nastalu tvorevinu na teritoriju bivše SFRJ ..HRVATSKU..
Nadasve ..nedopustivo je od strane takvog suda da na teritoriju međunarodno priznate države umeče Krajinu kao državu čime je pristrasno okarakterizirao rat kao sukob dviju zaračenih država, odnosno međunarodni sukob..
U postu PURDA..dao sam nekoliko komentara koji se tiču Domovinskog rata i njegovih početaka gdje sam između ostalog napisao da je srpski lobi jak u svijetu, te se to pokazalo i sada na ovoj presudi...što je potvrđeno i od strane međunarodnog pravnog savjetnika gosp. Anića u javnom istupu na Novoj TV prilikom komentiranja u emisiji o presudi generalima...kada je prije presude rekao cit: " Moje mišljenje je 98% da će genarali biti osuđeni, a razlog je jedna država koja stoji iza toga"..da bi nakon presude rekao cit: Evo sad je presuda donešena i moralno je da kažem da iza presude stoji ENGLESKA te je ova presuda čisto političko pitanje.....
Ovom izjavom potvrdio je moje tvrdnje i teze koje sam prije napisao....
Međutim specifično je što HAŠKI sud nije uzeo u razmatranje da je general Gotovina isključivo profesionalni vojnik...odlikovan od niza država za hrabrost i etičko ponašanje u ratovanju, te što niti u jednom dijelu presude nema argumenata obrane kao olakotnih okolnosti...već je samo tužiteljeva optužnica prepisana..
DOBRA JE STVAR za HRVATSKU DRŽAVU što Haški sud nije utvrdio da je bilo prisilnog preseljenja civila, te da su Srbi napustili dragovoljno svoju državu Hrvatsku.
PRESUDA GENERALIMA je čisto političko pitanje..nikako pravno, nikako vezano za bilo koji oblik prava...
Danas u emisiji "VETERANI MIRA" konačno smo dobili potvrdu da je bilo pojedinačnih zločina, ali nikako kolektivnih što je Haški sud ustvrdio

OSOBNO mislim da će u žalbenom postupku doći do oslobađajuće presude, ali do tada će naši generali već dobro odležati u zatvoru..i bit će pojela maca..nikom ništa...

TEŠKA TEMA..U KOJOJ SE TRUDIM ZADRŽATI EMOCIJE BEZ DA NEKOGA UVRIJEDIM...kosti mog mrtvog brata prevrču se sada u grobu..majčine riječi..ja sam im oprostila i vi djeco im oprostite, ali nikada ne zaboravite zašto i tko vam je ubio brata...njima će BOG da sudi
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty80 / 99980 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Dawor sub tra 16, 2011 1:51 pm

walter je napisao/la:Uvažavajući svakog forumaša ovdje moram nešto primjetiti;

1. Najviše komentara na presudu generalima Gotovini i Markaču daju osobe kojima u profilu piše da imaju od 20-25 godina, znači u vrijeme Oluje su bili ili bebe ili dječica koja su negdje bezbrižno trčkarala i igrala se...ako su im godine u profilu istinite.....
2. Svaki sudionik Domovinskog rata bilo da se radi o dragovoljcu, branitelju ili osobi pod radnom obvezom dajem potpunu i bezrezervnu podršku u komentarima.


Moj osvrt samo na ovo iznad.

Evo još jednog deal kojem su ljudi koji su rođeni kasnije tj. prekasno da bi bili u ratu nevažni i njihovo mišljenje manje vrijedno od sudionika domovinskog rata bez obzira ako taj sudionik piše gluposti ili nešto pametno. Potpuno nepotrebna primjedba, sram te može bit.

Sa ostalim se slažem ali zato što sam imao 10 (čitaj DESET) godina kada je počeo rat onda nema veze što ja mislim.
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Neu sub tra 16, 2011 2:10 pm

Na mladima svijet ostaje.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by walter sub tra 16, 2011 2:17 pm

Dawor je napisao/la:
walter je napisao/la:Uvažavajući svakog forumaša ovdje moram nešto primjetiti;

1. Najviše komentara na presudu generalima Gotovini i Markaču daju osobe kojima u profilu piše da imaju od 20-25 godina, znači u vrijeme Oluje su bili ili bebe ili dječica koja su negdje bezbrižno trčkarala i igrala se...ako su im godine u profilu istinite.....
2. Svaki sudionik Domovinskog rata bilo da se radi o dragovoljcu, branitelju ili osobi pod radnom obvezom dajem potpunu i bezrezervnu podršku u komentarima.


Moj osvrt samo na ovo iznad.

Evo još jednog deal kojem su ljudi koji su rođeni kasnije tj. prekasno da bi bili u ratu nevažni i njihovo mišljenje manje vrijedno od sudionika domovinskog rata bez obzira ako taj sudionik piše gluposti ili nešto pametno. Potpuno nepotrebna primjedba, sram te može bit.

Sa ostalim se slažem ali zato što sam imao 10 (čitaj DESET) godina kada je počeo rat onda nema veze što ja mislim.

Mene sram..ne nikada..jer ova populacija o kojoj sam ja napisao komentira nešto samo onako ..tek reda radi...PUSTINJA JE NAPISAO: cit: I OPET ĆE NEKI SLUŠATI CECU,BAJU MALOG KNINĐU, MILE DELIJU I SL.... dokle god ta djeca ne shvate razmjere u kojima se nešto odvijalo, čiji su očevi ginuli za ovu državu, čije su majke umirale naprijeko zbog smrti sinova svojih...do tada moj komentar stoji....kada oni to budu shvatili i dali mi argument za to...ja ću se svakom nakloniti i pružiti ruku uz ISPRIKU...

moj brat je poginuo u 21 godini...upravo u godinama u kojima sada ovi dragi forumaši daju svoj usud o nečemu...
Ti si samo izvukao iz konteksta nešto što nisi razumio, oi nemoj izvlačiti krive zaključke i onako kako tebi odgovara, jer onaj tko me pozna dobro zna da sam jedan od rijetkih koji uvažava mišljenja svakoga..i pokušava razumjeti od male bebe do iskusnog dide..i iz svega ponešto nauči...

Možda bi se ti trebao postidjeti na svoj komentar citirajući mene!!!!!!!
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty80 / 99980 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 3 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.