Ante Gotovina i Mladen Markač

Stranica 6 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by BAGIRA on sri tra 20, 2011 12:34 pm

scorpio57 je napisao/la:Bagira ovo su učinili tvoji sunarodnjaci

https://www.youtube.com/watch?v=nrozgt-N2Og&feature=related

Ti da si neki covek odgovorio bi kad sam ti trazio savet Very Happy
Sa' ja tebe bojkotujem belj
BAGIRA
BAGIRA
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 1329
Reputacija Reputacija : 129
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by scorpio57 on sri tra 20, 2011 12:38 pm

Ja i nisam čovek,nego čovjek kavica
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 62
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty65 / 99965 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on sri tra 20, 2011 1:16 pm

[quote="marko"]
BAGIRA je napisao/la:

I
da te pitam zbog čega su ugijani oni na ovčari ili oni u srebrenici ...
zbog čega

Mogu da dam samo delimican odgovor jer objasnjenje za te zlocine nema ni jedan posten covek.... Imam samo predpostavke na osnovu onoga sto sam cuo....... Slazem se da se ni po koju cenu nije smelo dogoditi ni Ovcara ni Srebrenica........ Mislim da su oba zlocina planski uradjena jer su nekome trebali...... Narocito u to vreme..... Ovcara na jedan a Srebrenica na drugi nacin....... Strasni zlocini koji su posle strasno manipulisani...... Kao i Kupres i Medacki dzep ili Vukovar ili Osjek, ili Kopacki rit ili Koranski most ili Dobrovoljacka ili Vase Mishina ili Tuzla ili Brcko ili Majevica ili Vozuca ili Kravice....... (da ne nabrajam niti znam nimi mogu....)......

Sve je jako ruzno i strasno...... Tragedija za vecinu neduznih ljudi koji su poginuli i platili strasnu cenu.......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty120 / 999120 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on sri tra 20, 2011 1:27 pm

scorpio57 je napisao/la:Bagira ovo su učinili tvoji sunarodnjaci

https://www.youtube.com/watch?v=nrozgt-N2Og&feature=related

Cuo sam za to u Vocinu i sta da kazem..... Ucinili su to Srbi i stvarno je sramota i bezobrazluk...... Ako se dobro secam ( ne zamerite mi ako gresim 20 ak civila je ubijeno......)...... To je sramota za kou bi trebalo da odgovara pocinioc...... (I ako se secam da su pocinioci procesuirani bas u Hrvatskoj....). Svi osim jednok kojeg je oslobodio intervenciom ambasadora jedne Evropske drzave...... ( Ako me secanje sluzi....)
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty120 / 999120 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on sri tra 20, 2011 1:46 pm

Izvinjavam se ako sam permutovao nesto jer brkam "Vocin" i "Paulin Dvor" Na jednom mestu su pobijeni Hrvati a na drugom Srbi.......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Stevo Largo on sri tra 20, 2011 1:49 pm

bitno je da se međusobno ubijamo No
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty20 / 99920 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by m on sri tra 20, 2011 1:51 pm

Stevo Largo je napisao/la:bitno je da se međusobno ubijamo No

koliko danas malo čitam štampu , nema prestanka ........

No
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty14 / 99914 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by scorpio57 on sri tra 20, 2011 1:54 pm

toćno bokaso,istina je to-si čuo za Škabrnju di su Hrvate terali kroz m/p
i ja sam zato da se osude ratni zločini-bilo sa koje strane.Jbg bio je rat u takvim operacijama kao "Oluja"ratnici ne čine zločine već idu dalje...zločine čine kokošari....ovo o Voćinu,Škabrnji,Ovčari nisu baš bili kokošari.I sam si čini mi se napisao nešta o Šljivančaninu...dakle Gotovina,Markač nisu smijeli dobiti toliko godina(budimo realni),no tu su zakazali niži zapovjednici.I ja sam bio učesnik te akcije ali nije mi palo na pamet da ubijam starce-imao sam zadaću koju sam časno obavio...ubijalo se ali vojnik na vojnika

edit:da Paulin Dvor i zbog toga su osuđeni

Sudsko vijeće osječkoga Županijskoga suda proglasilo je danas optuženika Nikolu Ivankovića krivim za ratni zločin počinjen nad civilnim stanovništvom u Paulin Dvoru kod Osijeka, u prosincu 1991. godine, te ga je nepravomoćno osudilo na zatvorsku kaznu od 12 godina, dok je drugi optuženik Enes Viteškić oslobođen optužbe.

Optužnica ih je teretila da su 11. prosinca 1991., kao pripadnici pričuvne 130. brigade Hrvatske vojske, nalazeći se u tom trenutku izvan dužnosti, skupa s više zasad nepoznatih osoba, naoružani vatrenim oružjem i ručnim bombama, otišli u Paulin Dvor te iz osvete usmrtili 19 civila srpske nacionalnosti.

postat ću ti jednom da za Škabrnju čini mi se nitko nije osuđen-barem ne u RH
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 62
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty65 / 99965 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on sri tra 20, 2011 2:04 pm

Stevo Largo je napisao/la:bitno je da se međusobno ubijamo No
Na zalost samo nam skrecu sa ovakvim stvarima paznju sa pravih pitanja...... Sto je naj gore to je karta na koju ce se igrati jos puno puta ovde na balkanu.......

Na kraju se pitam da li je Gebels mrtav ili je imao odlicne ucenike...... Ko da je kloniran ( mamicu im alavu i nezasitu....).

Ovo me podseca na eksperiment sa 5 majmuna....

U kavezu je bilo 5 majmuna...... Na sredini je bila platforma tolika da stane samo 1 majmun na nju..... kada stave bananu na platformu mamun koji se prvi popne jede a druge prskaju vodom dok on jede...... Vremenom su majmuni poceli da tuku onoga koji proba da se popne na platformu....... Onda su zamenuli jednog po jednog majmuna a prstali su da polivaju vodom...... Na kraju i ako su zamenuli sve majmune oni su se tukli kad se stavi banana na platformu i ako nisu znali zasto se tuku jer ni jedan od tih majmuna nije bio prskan.......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Stevo Largo on sri tra 20, 2011 2:06 pm

prešlo im u naviku...
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty20 / 99920 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on sri tra 20, 2011 2:15 pm

scorpio57 je napisao/la:toćno bokaso,istina je to-si čuo za Škabrnju di su Hrvate terali kroz m/p
i ja sam zato da se osude ratni zločini-bilo sa koje strane.Jbg bio je rat u takvim operacijama kao "Oluja"ratnici ne čine zločine već idu dalje...zločine čine kokošari....ovo o Voćinu,Škabrnji,Ovčari nisu baš bili kokošari.I sam si čini mi se napisao nešta o Šljivančaninu...dakle Gotovina,Markač nisu smijeli dobiti toliko godina(budimo realni),no tu su zakazali niži zapovjednici.I ja sam bio učesnik te akcije ali nije mi palo na pamet da ubijam starce-imao sam zadaću koju sam časno obavio...ubijalo se ali vojnik na vojnika

Sudsko vijeće osječkoga Županijskoga suda proglasilo je danas optuženika Nikolu Ivankovića krivim za ratni zločin počinjen nad civilnim stanovništvom u Paulin Dvoru kod Osijeka, u prosincu 1991. godine, te ga je nepravomoćno osudilo na zatvorsku kaznu od 12 godina, dok je drugi optuženik Enes Viteškić oslobođen optužbe.

Optužnica ih je teretila da su 11. prosinca 1991., kao pripadnici pričuvne 130. brigade Hrvatske vojske, nalazeći se u tom trenutku izvan dužnosti, skupa s više zasad nepoznatih osoba, naoružani vatrenim oružjem i ručnim bombama, otišli u Paulin Dvor te iz osvete usmrtili 19 civila srpske nacionalnosti.

Jako je skakljiva tema i osetljiva jer se radi oljudskim zivotima...... Opet kazem da ne komentarisem presude jer ne znam sve cinjenice i naveo sam idiotizme "Haskog Tribunala"...... To sto sam naveo je za mene vrh sramote za Hag......

Znam da je Ante odlican prijatelj sa Legijom (a on je bio desna ruka Arkana).... Licno mislim da niko tu nije nevin samo je pitanje da li Hag ima prava da bilo kome sudi....... Jer se tu jako selektivno i cudno smatra pravda..... ( kad kazem nije nevin ne mislim da konkretan zlocun za koji ga optuzuju... vec na malo siru pricu....)....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on sri tra 20, 2011 2:54 pm

Hoćemo malo smanjiti hrvatsko-srbijanske tenzije?

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty999 / 999999 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Prop on sri tra 20, 2011 2:55 pm

Uopće nema nekih tenzija, pobogu.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty108 / 999108 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Stevo Largo on sri tra 20, 2011 4:59 pm

da baš... za divno čudo nitko se ne vrijeđa... kao
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Dawor on sri tra 20, 2011 7:06 pm

BAGIRA je napisao/la:
Korektno.
Tako nekako i ja mislim mada vidim i jos jednu stvar - nikome ( ili skoro nikome) ne bi palo na pamet da se glupira da je stvorena realna atmosfera. Dakle da se zna ko je protivnik, koji je cilj i da se znaju pravila ( i kazne). Za taj propust nisu krivi obicni prasinari Jozo ili Nemanja vec onaj ko je imao moc da to sprovede.
A to su naravno generali i predsednici.

Bez da ulazim u neku dublju raspravu. Kreteni i psihopati kao Jozo i Nemanja ubijaju i siluju i u miru a ne samo u ratu. Tako da nije bitno što se dopušta ili zabranjuje, pošten i častan čovjek je pošten i častan bez obzira na vrijeme i situaciju.

Također nikakve izričite naredbe se nebi niti trebale izdavati jer svaki vojnik polaže zakletvu da će časno služiti.

Treba pobacati u zatvor direktne krivce za zločine a ne po zapovjednoj odgovornosti.

Iako mi je zapravo glupo tu raspravljati o svemu tome jer Haški sud nema veze ni sa pravdom a bome ni sa pravom. Ako je netko uočio u objašnjenju presude neke gluposti koje se neprihvačaju na sudu, kao: Svjedok je čuo kako netko kaže: Ubio sam još jednog - koji sud još prihvača takve iskaze. Čuo sam i ja da kad se opalim po prstu da ga trebam gurnit u pič.. pa če zarast. Također izjava svjedoka iz Knina koji je rekao da mu se ČINILO da granate padaju na takav način da se ih zastraši. To nema veze sa pravim sustavom.
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on čet tra 21, 2011 1:03 am

Dobro je da nema svadje jer je uzaludna...... Ima mrznje ali svadje ne....... Svi mi da se poubijamo necemo nista promeniti ni za pedalj....... Tako da je to samo skretanje sa zivotnih pitanja i projektovanje krivice na tamo neke Srbe...... Koji su ovakvi ili onakvi..... Razmislite ko je to zakuvao, i ko ce da kusa tu corbu....... Srbi ili Hrvati...... Mislim da su vas bas vasi prodali i zajeb... Isto je i kod nas.... Nisu nama Hrvati krivi za bilo sta.....

Mislim da pucate na pogresnu stranu sa mrznjom........ Potpuno vas razumem i neljutim se....... Jako je tesko kad se osetis prodanim i iskoristenim........ Pogotovo ako si na nesto gledao iz jednog uzvisenog i casnog ugla a sada ti neko servira drugaciju sliku ( koja i ne mora biti tacna....)..... Jos je kod vas ta slika mnogo vise potencirana i vecina stanovnistva je deli....... Ne vidim nista ruzno u tome vec podrzavam ali na zalost sve ce vise isplivavati pozadina tog rata i prljavstina koju vecina ne zeli ni da vidi...... Odnosno mnogo je lakse ne videti je...... I odredjenim krugovima ne odgovara da se vidi pozadina tog patriotskog rata iz vaseg ugla.........

Izvinjavam se ako sam necija osecanja povredio bez zelje da dolivam ulje na vatru....... Mislim da je to unutrasnja stvar koju vi morate resiti sami..... Bojim se da ce te se sve vise razocaravatu u neke do juce istaknute domoljube koji su nesto sasvim drugo...... ( Ne mislim da generale....)

bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on čet tra 21, 2011 1:21 am

scorpio57 je napisao/la:toćno bokaso,istina je to-si čuo za Škabrnju di su Hrvate terali kroz m/p

Tu bi se donekle mogao sloziti sa tobom...... Naime pricao sam u vise navrata sa ocevidcima, akterima nekih gluposti i otprilike zakljucak je sledeci.....

Retko kad su gluposti pravili mestani koju tu zive...... U vecini slucajeva su sranja pravili neki ljudi koji su dosli tu od nekud slucajno ali cevinom namerno i imaju odredjenu ulogu bas u cilju podizanja tenzija i gluposti........ Iz toga zakljucujem da su gluposti uglavnom planirane i svesno predvidjene iz odredjenih razloga....... I naravno ispastaju uvek nevini...... Jako retko akteri........

Inace zadnje sto sam nasao su zlocini nad ne muslimanskim stanovnistvom u Bosni kad su muslimani pokrenuli ofanzivu a naj gnusnije zlocine su radili pripadnici jedinice El Mudzahid pogotovo nad Hrvatskim pa i Srpskim stanovnistvom...... Ta kolicina grozote se tesko moze shvatiti a jos teze razumeti...... Stvarno sam iz nekoliko puta citao to jer normalan covek to ne moze da prihvati.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on čet tra 21, 2011 1:38 am

Neu je napisao/la:Hoćemo malo smanjiti hrvatsko-srbijanske tenzije?

Neu, nemoj da se cudis..... Ovo je jako skakljiva tema i normalno je da bude razlike u misljenju izmedju nas i vas...... Vama se ovde prica jedno a nama drugo i razlike moraju da postoje...... Nasa iskrivljena slika se videla posle pada Milosevica i to je bio strahovit samar svakom postenom coveku koji je isao iz patriotskih razloga za tom idejom....... Kod vas se to jos nije desilo i zato vam ova presuda se cini samar i udar na postenje.......Mrznja takodje jer smo pogotovo prosli vek obelezili krvavo i mrznja ne prestaje preko noci........ Pogotovo kod onih koji su ostali bez naj milijih...... Treba biti na visem stuplju svesti da bi prevazisao mrznju...... Verujem da kad bi zakopao u proslost 95% zitelja Bbalkana ima neke nerasciscene racune sa komsijama ili Susjedima...... Zato ce ta mrznja postojati dokle god kod vas Hrvata i nas Srba se ne odvoji zito od kukolja i naj iskrenije se razresi sa svojima koji su pravili gluposti....... I kad vidis da tamo neko iskreno i casno radi takav posao i posteno tog coveka ne mozes da mrzis....... Hteli ili ne osudjeni smo na zajednicki zivot...... Ovako idemo samo dublje u svadju i drugi uzivaju u nasoj nesreci........ Ni jedan normalan covek se ne raduje tudjoj nesreci niti zeli da mu naj miliji idu u rat..... Tako da bez zestoke manipulacije narocito marketinske i mediske to nebi moglo......

( nisam zeleo nikoga uvrediti sa tekstovima i izvinjavam se onima koje jesam uvredio...... Mozda nisam u pravu i mozda gresim ali iznosim moje misljenje....)
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by vector on čet tra 21, 2011 1:41 am

mislim da ste suvisno zakomplicirali star,bazicno pitanje je....tko jos od vas vjeruje u ispravnost tog suda, pa oni se tamo jos prakticiraju, a vidi se da u biti bas i ne znaju sto rade...pa mnogi su osporili i samu legitimnost suda...
vector
vector
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 08.03.2011
Broj postova : 58
Reputacija Reputacija : 13
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on čet tra 21, 2011 2:00 am

Tu se slazem sa time Vektore.... Naveo sam drastican primer onog pripadnika Srpskih snaka koji je priznao ubijanje vise od 1100 logorasa i dobio samo 5 godina...... Pa to je uvreda za svakoga postenog coveka...... Dobiti 1,56 dana po jednom ljudskom zivotu...... Da ne govorim o Ramusu Haradinaju koji je oslobodjen jer je pobio sve svedoke...... A coek licno ucestvovao u likvidacijama....... Ili ne optuzivanje krivca za Ovcaru i njegovo slobodno setanje...............
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on čet tra 21, 2011 5:10 am

dali je gotovina kriv, to samo on zna ( a pokazao je svojim postupcima)
mene više brine histeriziranje SVIH politićara- kojima su puna usta ante i haga- a ne socijalnih slučajeva, ekonomske krize baz riješenja...
patetični su naši političari kad više brinu o onome što se dogodilo juće, nego o onome što će se dogoditi sutra!
biti političar u hrvatskoj još uvijek je profitabilno zanimanje, i stvarno se bojim za budućnost hrvatske-
od rata poremečen je sistem vrijednosti,
polupismeni su postali gradonačelnici , kerum , bandić, đapić, kiro...
da ne zaboravimo i ministricu
izbori neće donjeti ništa novog,
siđi kurta da se popne murta-
da i dalje želim hrvatsku u eu-
ako zbog ničeg, da se barem političarima smanji manevarski prostor-
jer narod je stoka-
puše sve-
pamčenje kratko!
tko je uopće taj Ante Gotovina-
hrvatski general?
a bio je pod optužnicom za pljačku u francuskoj kad je postao general!
vojnik iz legije stranaca!
dali je titula general adekvatna tituli doktor?
kako su vodoinstalateri, kamionđije, skladištari postali generali???
da i sada se čudimo kao puran glisti optužnici-

tuđom krivnjom opravdavamo svoju krivnju, jer oni su bili više krivi!

kada su pitali jednog poglavicu što je to zlo?
rekao je kad nam drugo pleme spali selo i otme žene,
a što je to dobro?
kada mi njima spalimo selo i otmemo žene!

otprilke tako funkcioniraju i naše poglavice!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Dawor on čet tra 21, 2011 9:26 am

tanuki je napisao/la:
kada su pitali jednog poglavicu što je to zlo?
rekao je kad nam drugo pleme spali selo i otme žene,
a što je to dobro?
kada mi njima spalimo selo i otmemo žene!

otprilke tako funkcioniraju i naše poglavice!

Cijeli post je dobar ali za ovo rep+

Nažalost tako funkcionira cijeli svijet.
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on sub tra 23, 2011 7:28 am

vidim scorpio se ponovo razbacuje minusima Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub tra 23, 2011 12:27 pm

nebitni su detalji oko presude. nebitno je što se sad pokušava spasiti cijela stvar izjavama da je sama akcija bila opravdana, ali presuda upućuje na suprotno. zašto? zbog percepcije u javnosti. javnost se ne zamara detaljima jer većina nije ni pročitala tekst presude. a zašto i bi? kad se podvuče crta, presuda mora oslikavati sami tekst presude i 24 godine su ono što se iz svih tih detalja može zaključiti. detalji će se zaboraviti, ostat će samo jedan jedini broj na koji se sve svelo i epitet ratnog zločinca. u očima svjetske javnosti to će se jedino pamititi (bar oni koji znaju da se tu nekakav rat vodio).

tko bi normalan htio bit general i braniti svoju zemlju kad ti ovako mogu zabiberiti?

srbi sad ovo iskorištavaju kako bi kompromitirali cijelu oluju. oni se sigurno neće opretećivati detaljima.
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on sub tra 23, 2011 12:33 pm

Franco je napisao/la: u očima svjetske javnosti to će se jedino pamititi (bar oni koji znaju da se tu nekakav rat vodio).

Ne znam baš.. Čitao sam na nekim stranim portalima članke koje su pisali strani novinari i čini mi se da znaju puno više o Oluji i svemu prije i poslije nje nego što o tome zna velika većina Hrvata..
Slažem se sa ostalim što si naveo, nekoliko novinara nije dovoljno da bi se popravila ukupna slika, većina će i dalje pamtiti samo broj. 24
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty200 / 999200 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 6 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]