Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ante Gotovina i Mladen Markač

+27
tanuki
vector
bokaso1
m
BAGIRA
crofriends
walter
Stevo Largo
Hunnerkongen
pustinja
Prop
Dawor
Purgy
Ly
Iron Man
evitaa
scorpio57
Hell
AryMan
Amante
Neu
ager
WEYLAND-YUTANI
Mass
FALKON 2
House
THUNDER_DINIX
31 posters

Stranica 5 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by m sri tra 20, 2011 8:36 am

najme nije bilo protjerivanja srba iz krajine, to govore svi dokumenti , pa čak i ta jebena presuda , u kojoj piše akoo pažljivo čitaš , a nadam se da znaš čitati da su se srbi usrali i pokupili par dana prije nego je oluja započela , znači surali se , dolili proljev i utekli .........

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by m sri tra 20, 2011 8:41 am

crofriends je napisao/la:
ako te bas zanima moje licno misljenje je da je ovaj zlocinac zajedno sa ostalima trebo trebao da dobije smrtnu kaznu al nije steta pa su ukinuli jbg. toliko...

koga boli kurac za tvoje osobno mišljenje , dade se isčitati da je tvoje osobno mišljenje
da je trebala na teritoriju hr ostati velika srbija ............

pošto za ove sve koji su oslobađali hr trežiš smrtnu kaznu ...
neka , dobro je da je bilo tih ljudi , koji nisu dozvolio veliku srbiju , jebla vas ona ........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by m sri tra 20, 2011 8:58 am

sada ču nešto napisati svima vama kojima je Oluja bila zločin , genocid i ostalo ........... odnosi se na srbe koji su članovi ovog foruma a pišu nebuloze , čast izuzetcima ...

jako mi je drago što je albanskome stanovništvu , koje živi na kosovu uspijelo ono što vama srbima u hr nije iako ste imali namjeru na našem teritoriju osnovati neku veliku srbiju , svaka im čast što su prijatelji albanci uspijeni na teritoriju srbije dobiti svoju državu , svaka im čas , majstorski su vam oteli teritorij i to uspijeli legalizirati ,napraviti samostalu i suverenu državu .........
KOSOVO REPUBLIKA :::::::::::

jebote koje sranje , san o velikoj srbije se prtvorio u realu , malena šumadija , još kad vam se odcjepi vojvodina , stvarno če te ostati malena šumadija .......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by m sri tra 20, 2011 9:07 am

kako ste bježali ...................


i onda osude Gospodina Gotovinu .......


m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by BAGIRA sri tra 20, 2011 10:46 am

marko je napisao/la:
antiša nije zločinac nikad bio , svaka mu čast i slava ............
Pa dobro ako nije on..a ko jeste kriv za smrt babe Jelice iz Osijeka ili Knina ?
BAGIRA
BAGIRA
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 1329
Reputacija Reputacija : 129
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by bokaso1 sri tra 20, 2011 10:53 am

Marko nisam citao sve sto je napisano ali sta te je tako iznerviralo....?
( Lupetas i ne mislis......)....

Ne zelim da komentarisem presudu jer nemam informacija niti sam pratio niti znam sta se zbilo...... Moje licno misljenje nije bitno, jedino sto se slazem da je Haski tribunal idiotizam svetskih razmera........

Samo jedan primer koji znam i koji me je uplasio......

Izvesni gospodin koji je priznao da je pobio preko 1000 ljudi ( jer je bio komandant zarobljenickog logora i streljao i ubijao kako je hteo, izivljavao se nad zarobljenicima) je dobio 5 godina zatvora i postao saradnik...... KOJU PRAVDU ONI PROVODE......?

Znaci dobio je 1,56 dana po ljudskom zivotu......
Pa kom se oni bogu mole....? Jer ih nije sramota da tako nesto presude......?
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty120 / 999120 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by m sri tra 20, 2011 11:11 am

BAGIRA je napisao/la:
marko je napisao/la:
antiša nije zločinac nikad bio , svaka mu čast i slava ............
Pa dobro ako nije on..a ko jeste kriv za smrt babe Jelice iz Osijeka ili Knina ?

svaka mu časti slava , svima njima što su stavili svoj život na kocku da bi OSLOBODILI hrvatski prostor , hrvatski teritorij ,..........
to je naša zemlja koju ste svojatali , na kraju vam kolega albanac stavi karu u dupe , to ti je tako kad želiš tuđe , ostaneš bez svoga ..............


nego crofrende , jesi li to ti bokaso .......
reči ču ti dali je pravedno da je četnik šljivančani dobil par godina zatvora ..


m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by BAGIRA sri tra 20, 2011 11:24 am

marko je napisao/la:
BAGIRA je napisao/la:
marko je napisao/la:
antiša nije zločinac nikad bio , svaka mu čast i slava ............
Pa dobro ako nije on..a ko jeste kriv za smrt babe Jelice iz Osijeka ili Knina ?

svaka mu časti slava , svima njima što su stavili svoj život na kocku da bi OSLOBODILI hrvatski prostor , hrvatski teritorij ,..........
to je naša zemlja koju ste svojatali , na kraju vam kolega albanac stavi karu u dupe , to ti je tako kad želiš tuđe , ostaneš bez svoga ..............


nego crofrende , jesi li to ti bokaso .......
reči ču ti dali je pravedno da je četnik šljivančani dobil par godina zatvora ..



Imenjace, motas se izmedju paranoje (nisam Bokaso) i offtopica ( siptari, gay sex, hrvatska itd Very Happy )
Lepo te pitah ko je kriv za baba Radu, Jelicu, Ruzicu itd?

Neko mora da jeste ili po tebi nije niko?
BAGIRA
BAGIRA
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 1329
Reputacija Reputacija : 129
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by m sri tra 20, 2011 11:29 am

ne razumijem koji je kurac vašoj državi srbiji .........
ajmo ovako ........

nas parr se skupi i dojde do npr subotice i kaže ovo je naše , to je neka hrvatska ,,,,,
dojdete vi i poterate nas , jel je normalno to je vaša zemlja srbija .......
onda nas par koji smo došli na vaš teritoriji , otimati vašu zemlj , kao što je to napravio albanac .....
kažemo da ste vi napravili zločin jel ste poterali nas sa vaše zemlja koju smo mi nasilno okupirali , koju smo nasilno svojatali a nikada nije bila naša .....

to je prrimjer ....

ma ne trebali bi nas lijepo zamoliti da vas i vaš teritorij ostavimo na miru , donjeti nam čokoladu i konjak ...
uz normalno pismenu zamoldu sa cviječem ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Mass sri tra 20, 2011 11:29 am

To u vezi Gotovine i Markača je previše ispetljano, mislim da, puno ljudi ne kuži potpuno zbog čega je njemu suđeno i zbog čega mu je suđeno, i ja sam među tim koji ne kuže u potpunosti sve optužbe.
Eto, ako ima neko da je pratio suđenje i optužbe više od mene molio bi da mi kaže koliko je civila ubijeno (znači ne vojnika) neposredno prije, za vrijeme trajanja Oluje ili neposredno poslije..
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty200 / 999200 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by bokaso1 sri tra 20, 2011 11:30 am

Jesam Marko , Ja sam..... Po mom misljenju nije u redu ako je Sljivancanin kriv da dobije samo par godina jer je on bio komandant i snosi ako nista drugo po komandnoj odgovornosti krivicu...... Onda je to isto sramota da se on tako blago kazni........

Inace taj o kome sam pricao je VRSrpske ali sve jedno je, to je idiotizam i bruka........ Bolje da ga nisu ni osudili ili da su prekinuli zbog nedostatka dokaza....... Manja bi bruka bila......

U Hagu znaju ko je organizovao "Ovcaru" pa se i dalje seta slobodan i neverujem da ce ga ikada optuziti za taj idiotizam...... Verujem da i Hrvati jako dobro znaju ali nikako da ga optuze..........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty120 / 999120 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by BAGIRA sri tra 20, 2011 11:30 am

marko je napisao/la:ne razumijem koji je kurac vašoj državi srbiji .........
ajmo ovako ........

nas parr se skupi i dojde do npr subotice i kaže ovo je naše , to je neka hrvatska ,,,,,
dojdete vi i poterate nas , jel je normalno to je vaša zemlja srbija .......
onda nas par koji smo došli na vaš teritoriji , otimati vašu zemlj , kao što je to napravio albanac .....
kažemo da ste vi napravili zločin jel ste poterali nas sa vaše zemlja koju smo mi nasilno okupirali , koju smo nasilno svojatali a nikada nije bila naša .....

to je prrimjer ....

ma ne trebali bi nas lijepo zamoliti da vas i vaš teritorij ostavimo na miru , donjeti nam čokoladu i konjak ...
uz normalno pismenu zamoldu sa cviječem ....

A ja pricam o babama a ti prepricavas "Spasavanje redova Rajana".
Lepo te pitam zbog cega su ubijane babe i ko je kriv za to ?
BAGIRA
BAGIRA
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 1329
Reputacija Reputacija : 129
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Mass sri tra 20, 2011 11:34 am

BAGIRA je napisao/la:A ja pricam o babama a ti prepricavas "Spasavanje redova Rajana".
Lepo te pitam zbog cega su ubijane babe i ko je kriv za to ?


A i ti imaš pitanja...
Ko kad bi ja tebe unakazio od batina, ono, pokido ti pola kostiju na tijelu i onda me ti na kraju svega pljuneš a ja se nakačim na to tvoje pitanje i stalno te ispitujem zašto si me pljunio
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty200 / 999200 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by BAGIRA sri tra 20, 2011 11:38 am

Mass je napisao/la:
BAGIRA je napisao/la:A ja pricam o babama a ti prepricavas "Spasavanje redova Rajana".
Lepo te pitam zbog cega su ubijane babe i ko je kriv za to ?


A i ti imaš pitanja...
Ko kad bi ja tebe unakazio od batina, ono, pokido ti pola kostiju na tijelu i onda me ti na kraju svega pljuneš a ja se nakačim na to tvoje pitanje i stalno te ispitujem zašto si me pljunio
QQ nemoj mene. Previse sam lep za takve stvari a i moji misici nisu za fizikaliju nego za druge stvari...

Nego,posto se mare ucutao - imas li ti odgovor na pitanje "Ko je kriv za ubijanje baba (i civila)" ?
Kakve to veze ima sa odbranom?
BAGIRA
BAGIRA
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 1329
Reputacija Reputacija : 129
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by m sri tra 20, 2011 11:39 am

BAGIRA je napisao/la:


Imenjace, motas se izmedju paranoje (nisam Bokaso) i offtopica ( siptari, gay sex, hrvatska itd Very Happy )
Lepo te pitah ko je kriv za baba Radu, Jelicu, Ruzicu itd?

Neko mora da jeste ili po tebi nije niko?

pa anapisao sam par stranica prije ,,,,,
ma nekako sam stako mišljenje da je ovaj crofriend naš boki .........

gledaj treba netko odgovarati ,ja držim da bi trebalo po osobnoj odgovornosti to riješiti , isto kao i običan zločin ,,,,nije srbija kriva za ovčaru , nemože se reči da je to bio zločinački pothvat ili možda je , ja to ne znam , nego su krivi svi oni imenom i prezimeno koji su bili osobno tamo i ubijali .....



ali ako se krene od toga da nije bilo zapovijedi o protjerivanju , jel apsolutno nisu imali što poterati , otišlo sve pod prisilom ali ne hr vojske , nego onih krajinskih četnika .....
onda treba suditi svakog hr vojnika koji je ubijao starce , a taj vojnik ima ime ....
ali to nije gotovina ..........

bagira , ubijane su jel je bilo totalno ludih ljudi pod oružijem a nisu smjeli biti ,,
da te pitam zbog čega su ugijani oni na ovčari ili oni u srebrenici ...
zbog čega ,

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Mass sri tra 20, 2011 11:45 am

Jebemu kako ne kužiš, ako ti meni ubiješ mamu savjetujem ti da se i ti oprostiš od svojih. Oluja je bila '95., Srbi su se utaborili na hrvatskom teritoriju još '91. godine i učinili puno veća sranja nego što su Hrvati napravili '95.. Srbi su zauzeli trećinu Hrvatskog teritorija, protjerali 180 000 Hrvata iz SVOJIH kuća, poubijali nekoliko desetaka tisuća Hrvata. I onda na kraju sude Hrvatu zato što je branio SVOJU zemlju.
Jbg, kužim da je Gotovina bio general i da netko mora snositi posljedice za izolirana ubojstva pojedinih hrvatskih vojnika, ali kad se pogleda cijela slika rata od '91. pa do '95. ili čak i do '98. onda bi se ladno moglo reći da je presuda nebulozna.
Inače, za Gotovinu i Markača sam očekivao da će dobiti svaki po 6-7 godina, da će još par mjeseci biti u Haagu i onda se vratiti kući
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty200 / 999200 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Mass sri tra 20, 2011 11:47 am

http://danas.net.hr/svijet/page/2011/04/20/0417006.html?pos=n0
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty200 / 999200 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by BAGIRA sri tra 20, 2011 11:48 am

marko je napisao/la:
gledaj treba netko odgovarati ,ja držim da bi trebalo po osobnoj odgovornosti to riješiti , isto kao i običan zločin ,,,,nije srbija kriva za ovčaru , nemože se reči da je to bio zločinački pothvat ili možda je , ja to ne znam , nego su krivi svi oni imenom i prezimeno koji su bili osobno tamo i ubijali .....


Korektno.
Tako nekako i ja mislim mada vidim i jos jednu stvar - nikome ( ili skoro nikome) ne bi palo na pamet da se glupira da je stvorena realna atmosfera. Dakle da se zna ko je protivnik, koji je cilj i da se znaju pravila ( i kazne). Za taj propust nisu krivi obicni prasinari Jozo ili Nemanja vec onaj ko je imao moc da to sprovede.
A to su naravno generali i predsednici.

marko je napisao/la:
bagira , ubijane su jel je bilo totalno ludih ljudi pod oružijem a nisu smjeli biti ,,
da te pitam zbog čega su ugijani oni na ovčari ili oni u srebrenici ...
zbog čega ,
I onda ja treba da deganziram loptu nazad u pravcu Knina, Lore, Srebrenice1 i...nista. Sve se pretvara u pijacarsku zahebanciju a dogovora nigde.
Ne mogu tako da vodim drzavu
BAGIRA
BAGIRA
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 1329
Reputacija Reputacija : 129
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by BAGIRA sri tra 20, 2011 11:50 am

Mass je napisao/la:Jebemu kako ne kužiš, ako ti meni ubiješ mamu savjetujem ti da se i ti oprostiš od svojih.
Zlocin ne pravda zlocin i to nema veze sa odbranom.
I koliko si siguran da je ubici baba Rade neko ubio njegovu babu Katicu? Mozda je samo dijabola, psajho itd ?
BAGIRA
BAGIRA
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 1329
Reputacija Reputacija : 129
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by m sri tra 20, 2011 11:52 am

je ali si postavio takvo jebeno pitanje druže , da je morao biti takva odgovor .
nego tko je kriv opčenito za taj jebeni rat , velika hrvatska ili velika srbija ...........

d
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by BAGIRA sri tra 20, 2011 11:55 am

marko je napisao/la:je ali si postavio takvo jebeno pitanje druže , da je morao biti takva odgovor .
nego tko je kriv opčenito za taj jebeni rat , velika hrvatska ili velika srbija ...........

Hbg, Velika Hrvatska i Velika Srbija ne mogu u zatvor.
BAGIRA
BAGIRA
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 1329
Reputacija Reputacija : 129
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by m sri tra 20, 2011 11:56 am

koji odgovor , mislim ne moraš više niti jedno pitanje postaviti .....


sve mi je jasno .......

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by scorpio57 sri tra 20, 2011 12:10 pm

Bagira ovo su učinili tvoji sunarodnjaci

https://www.youtube.com/watch?v=nrozgt-N2Og&feature=related
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty65 / 99965 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by m sri tra 20, 2011 12:10 pm

glupo mi je pravdati zločin počinjen nad nekim babama drugim počinjenim zločinom , tome nema mjesta , iako sam to napravio ......

bilo je pizdarija hr vojske za vrijeme oluje , to jje nepobitna činjenica , ako je zapovijedna odgovornost , onda je to antiša , ali dokazano je da takva zapovijed nikada nije izdana ....
da se ubijaju , protjeruju civili ...

uvjeren sam da su to radili neki totalno nemormalni ljudi , manijaci, sadisti , kojima nije bilo mjesto u vojsci ...
a bili su pod oružijem , ali za to nemože biti kriv antiša , ne
može biti moj zapovijednik bojne biti odgovoran što su me na liječničkom takvog nenormalnog pustili u vojsku ,,,, ili što zapovijednik voda nije prijavio da sam ja pijan , lud , drogiran ....
primjer mojeg vojnog roka , gdje je bio jedna totalno lud lik , na kraju se propucao krouz ruku , raznio si ruku kalašem . ......
uvjeren sam u to jel kad pogledam oko sebe još uvijek vidim neke horde nenormalnih ustaša koji bi klali četnike , ali meni je žao tih ljudi , jel su totalno lud ii žive u nekim godinam ww2 .....


po meni bi mogao antiša biti samo kriv za zataškavnja počinjenih zločina , samo za to , jel niti jedan taj zločin koji se dogodio nije sankcioniran , osim onoga koji se dogodio na području gospiča .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by m sri tra 20, 2011 12:13 pm

scorpio57 je napisao/la:Bagira ovo su učinili tvoji sunarodnjaci

https://www.youtube.com/watch?v=nrozgt-N2Og&feature=related

je škorpione lignjo stara , to su oni radili , ali naši vojnici su trebali pustiti civile na miru , a nisu ubijali su ih ......

ovaj balkan je jebeno proklet , uvijek neki jebeni revanšizam ..........
jebeni četnici , ustaše , partizani ............


ali nitko ne može reči da je oluja bila zločin , nitko ............
jel da nije bilo oluje hr bi bila okrnjena za 40 % svog teritorija ........

nego pitanje , zašto takva jedan akcija nije bila potreban u baranji ....
tako oko belog manastira .........




m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač - Page 5 Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.