Ante Gotovina i Mladen Markač

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač Empty Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by THUNDER_DINIX on pon oľu 23, 2009 11:47 am

.... i dali predsjednik treba oduzeti ta odličja? jel ih gotovina zaslužio?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač Empty889 / 999889 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač Empty

[Vrh] Go down

Ante Gotovina i Mladen Markač Empty Re: Ante Gotovina i Mladen Markač

Postaj by House on pon oľu 23, 2009 2:27 pm

Ante Gotovinma je heroj.

House
Trajno baniran/a

Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač Empty390 / 999390 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač Empty

[Vrh] Go down

Postaj by FALKON 2 on pon oľu 23, 2009 2:41 pm

netreba oduzeti jer sa tim oduzimanjem činova sami bi srali po sebi i nakraju priznali da je cijeli rat bio zločinački a svako tko se razumije malo u situacije na terenu za vrijeme rata zna da generali nisu mogli nadgledat svakog vojnika a da nije tih generala nebi mi imali sad hrvatsku....
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač Empty9 / 9999 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač Empty

[Vrh] Go down

Postaj by THUNDER_DINIX on pon oľu 23, 2009 6:31 pm

jao Neu nemoj da se ponovi lapsus Laughing
ne treba oduzeti, da nije njega bilo oslo bi sve u k*

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač Empty889 / 999889 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on čet oľu 26, 2009 5:15 pm

a ovako nije sve oslo u qrac?

mislim da je gotovina zasluzeno tamo di je..mislim, ucinio je on mnoga dobra za rvacku ali od neceg onako lijepog s cime se cijela hrvatska mogla ponosit desetljecima (na oluju mislim) on je napravio nesto sto nam je na sramotu, mislim ono sto su radili u kninu sa starijim ljudima nehrvatske nacionalnosti nije za nikakvu pohvalu i kazem po meni je zasluzeno tamo di je neznam neka me neko ispravi ako sam negdje pogrjesio..
mozda nisam u pravu ali mislim da znam, sto si obrijao glavu i sto si nadrkan (pjesma za karadzica) Laughing
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač Empty200 / 999200 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač Empty

[Vrh] Go down

Postaj by WEYLAND-YUTANI on čet oľu 26, 2009 5:22 pm

ma kaj seres,nije on kriv za to,ne da je zasluzio odlicja nego spomenik od 30 metara.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač Empty133 / 999133 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on čet oľu 26, 2009 5:24 pm

a ko je kriv ako nije on? zar nije on bio glavni za to podrucje u to vrijeme?
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač Empty200 / 999200 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač Empty

[Vrh] Go down

Postaj by FALKON 2 on čet oľu 26, 2009 5:35 pm

primjer: otac si i imaš desetero djece mass i svi su tinejdžeri,sad te pitam dali ti možeš njih desetero nadgledat u svakom trenutku a oni su na nekoliko desetaka kvadratni km???
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač Empty9 / 9999 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač Empty

[Vrh] Go down

Postaj by WEYLAND-YUTANI on čet oľu 26, 2009 5:36 pm

daj mi reci kad si upucen,kakvu je zapovijed izdao prije Oluje? Zar mislis da stoji jedan general iza takvog sramotnog cina?
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač Empty133 / 999133 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač Empty

[Vrh] Go down

Postaj by FALKON 2 on čet oľu 26, 2009 5:43 pm

nitko nije dao izravnu zapovjed da se sve nesprsko stanovništvo pobije ili protjera i na terenu je nemoguće nadgledati fanatike šta rade a zna se koja je logika ju samom prvom udaru kad specijalci idu prvi e sad što neki pojedinci su malo nusput skretali i gubili se i iz tih gubenja sa rutine su se dešavali zločini a to nijedan general nije mogo nit spriječiti nit znati al iz tih razloga je dosta naših poginulo jer su pojedinci morali ići se malo iživljavat i ubijati sa strane i slikati se sa istim i sad kad pate od PTSP-a krivi su im svi drugi..........
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on čet oľu 26, 2009 5:45 pm

falkon on je general i on je odgovoran za njihove postupke, kako je mogo dobit odlicja za pozitivne stvari sto su napravili vojnici? al kad je rijec o pokolju onda niko nije kriv..

nostromo nisam upucen, rekao sam sta ja mislim kako je bilo..i da, ja mislim da on stoji iza toga, nahusko je vojnike da rade to sto su radili..a kako ti mozes znat kakvu je on zapovijed izdao? mislis da je istina ono sto su mediji prenosili?

primjer: moj stari otiso na ratiste u bosnu zajedno sa hrpom hrvatskih vojnika, prije odlaska su morali skinut obiljezja hrvatske vojsek (?), dva dana nakon sto je otiso tudjman daje izjavu za novinare, novinar pita: jeli istina da ima hrvatskih vojnika u bosni? tudjman: garantiram da niti jedan hrvatski vojnik nije na ratistu u bosni..taj dan je moja stara puno puta opsovala tudjmana..
Sad negdi prije je vesna pusic u saboru spomenula da je dosta hrvatskih vojnika bilo u ratu u bosni - reakcija ostatka sabora - popljuvali su je (?)
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by WEYLAND-YUTANI on čet oľu 26, 2009 5:48 pm

ma u tome istine,dobro si to napisal.rep plus

primjer: moj stari otiso na ratiste u bosnu zajedno sa hrpom hrvatskih vojnika, prije odlaska su morali skinut obiljezja hrvatske vojsek (?), dva dana nakon sto je otiso tudjman daje izjavu za novinare, novinar pita: jeli istina da ima hrvatskih vojnika u bosni? tudjman: garantiram da niti jedan hrvatski vojnik nije na ratistu u bosni..taj dan je moja stara puno puta opsovala tudjmana.. to je vec druga prica massi
Sad negdi prije je vesna pusic u saboru spomenula da je dosta hrvatskih vojnika bilo u ratu u bosni - reakcija ostatka sabora - popljuvali su je (?)[/quote]
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by FALKON 2 on čet oľu 26, 2009 5:50 pm

onda se u može kreniti od zapovjedne odgovornosti od generala pa do najnižeg čina jer od najnižeg se kreće dok se dođe do glavnog znači svi trebaju u hag ili?

to je javna tajna i ja sam osobno bio kao specijalac 97 na granice sa bosnom sa potporom 50-tak tenkova i čekali zapovjed za pokret na mostar jer u to vrijeme su zaratili hrvati i muslimani.......
gotovina je časnik legije stranaca i da nije takvih bilo ti bi sad bio u vukovaru ali ne pod hrvatskim zastavama........
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on čet oľu 26, 2009 5:54 pm

nostromo samo sam ti dao primjer koliko u medijima ima istine..zasto kazem da nemozes znat sta je gotovina naredio..
falkon kako moze pokupit odlicja za sve tako je kriv za pokolj-bio je nadlezni i .
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by FALKON 2 on čet oľu 26, 2009 6:13 pm

masi on je već imao odličja na početku rata sam e dodo neka. osobno sam vidijo puno toga što nije za javnost a za to nijedan general ni dan danas nezna...........

massi vidiš nama netrba ni hag nit bilo tko drugi već mi sami sebe uništavamo i seremo po onim koji su se borili za ovu državu,primjera radi pogledaj srbe da svoje generale pokušavaju sakriti i spasiti tj bez obzira što su ratovali na tuđem teritoriju,zamisli koliko bi zločinaca bilo da je na dan završetka oluje započela automatski akcija za oslobođenje vukovara ili neznam dal ti je poznato da se šuškalo da se ide do zemuna tj dokle je bilo hrvatsko do nastanka jugoslavije........

massi razmisli o tome mal neznam
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on čet oľu 26, 2009 6:21 pm

falkon krivo ti mene kontas..ja sma samo dao svoje vidjenje o gotovini.
ja po nikom ne serem i nikog ne unistavam, to je MOJE vidjenje toga..oluja je nesto sto je na ponos cijelom narodu - ali samo da nije bilo toga na kraju, mislim vec smo osvojili knin i to i onda se mucilo i ubijalo neduzne starce, ne kazem ja - ubij srbina kad ga vidis na nisanu u medjusobnoj pucnjavi i tome, ali akcija je bila zavrsena, to sa starcima nije trebalo, mislim da za to neko mora odgovarat
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by FALKON 2 on čet oľu 26, 2009 6:37 pm

to je trbala vojna policija odraditi a opet i oni su bili u borbama tak da jednostavno to je bilo nemoguće spriječiti a nijedan general to nije mogo spriječit ili je trebo hodat sa puškom po kninu i okolo i jedino u tom trenutku je mogo ubijat dečke koji su oslobodili taj isti grad jer osjaćaj kad vidiš di ti kolega gine ili ga zarobe i pred tobom ga muče i kolju pa nakraju još usavrše sa metkom u čelo hm neki to pokušaju zaboraviti i idu dalje a nekim to jednostavno zavlada i sa tim pojedincima se nije moglo vladati tj NITKO a pogotovo general koji je bijo zapovjednik u šatoru
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by ager on pon oľu 30, 2009 7:33 pm

general Gotovina je optužen za udruživanje u zločinački pothvat s Franjom Tuđmanom
Sada im se u Hagu dokazuje krivica
Ako im se dokaže, normalno je da treba razmisliti jel u redu da si zločinci međusobno dodjeljuju državna odličja
A ako im se ne dokaže, onda...
iako ja ne bih želio imati ista odličja kao i general Zagorec i Norac jer smatram da su dodjelom njima devastirana
ager
ager
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.03.2009
Broj postova : 59
Reputacija Reputacija : 6
Godina imam : 109
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač Empty1 / 9991 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on ned sij 17, 2010 10:24 am

njega dosta ljudi smatra zločincem

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač Empty999 / 999999 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Amante on ned sij 17, 2010 11:36 am

Nekima je, nekima nije ratni zločinac Very Happy
Amante
Amante
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 415
Reputacija Reputacija : 14
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač Empty0 / 9990 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač Empty

[Vrh] Go down

Postaj by AryMan on pet sij 22, 2010 3:34 pm

ma kakav zločinac? heroj! Very Happy
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač Empty405 / 999405 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Hell on pet sij 22, 2010 3:35 pm

..pa neka mu se dokaže ili krivnja ili nevinost, pa če se onda znati..
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač Empty497 / 999497 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač Empty

[Vrh] Go down

Postaj by scorpio57 on pet sij 22, 2010 4:24 pm

Neukrotiva je napisao/la:pa treba,gotovina je zločinac

Imaš loše mišljenje o njemu-razočaran sam Gotovina je Heroj Domovinskog rata rep-
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 62
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač Empty65 / 99965 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Hell on pet sij 22, 2010 4:25 pm

..nemaš pravo reči to dok je pred sudom smajlić
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač Empty497 / 999497 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač Empty

[Vrh] Go down

Postaj by scorpio57 on pet sij 22, 2010 4:31 pm

masiello88 je napisao/la:falkon on je general i on je odgovoran za njihove postupke, kako je mogo dobit odlicja za pozitivne stvari sto su napravili vojnici? al kad je rijec o pokolju onda niko nije kriv..

nostromo nisam upucen, rekao sam sta ja mislim kako je bilo..i da, ja mislim da on stoji iza toga, nahusko je vojnike da rade to sto su radili..a kako ti mozes znat kakvu je on zapovijed izdao? mislis da je istina ono sto su mediji prenosili?

primjer: moj stari otiso na ratiste u bosnu zajedno sa hrpom hrvatskih vojnika, prije odlaska su morali skinut obiljezja hrvatske vojsek (?), dva dana nakon sto je otiso tudjman daje izjavu za novinare, novinar pita: jeli istina da ima hrvatskih vojnika u bosni? tudjman: garantiram da niti jedan hrvatski vojnik nije na ratistu u bosni..taj dan je moja stara puno puta opsovala tudjmana..
Sad negdi prije je vesna pusic u saboru spomenula da je dosta hrvatskih vojnika bilo u ratu u bosni - reakcija ostatka sabora - popljuvali su je (?)

Koji k**c ti pišeš pa za vrijeme rata nisi mogao imati nadzor nad 10-ak ljudi a kamoli na 200 000,daj se skontaj.Tvoj stari išao u Bosnu
i ja sam-dragovoljno koji nisu htjeli nisu morali ići.90% su išli ljudi koji su porijeklom iz Bosne i Tuđman je rekao istinu a šta je stara psovala nije Tuđman kriv tko ga je tjerao?Ako je bio vojnik-vojnik je.Šta bi ti mama rekla da ti sada starog pošalju u Afganistan-niš
dobra lova ma daj ne pišite neistine.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 62
Započeo/la tema :
Ante Gotovina i Mladen Markač Empty65 / 99965 / 999Ante Gotovina i Mladen Markač Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]