Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

+61
daka
RWhaterby
zagi988
Watcher
Shepard
Blind Passenger
Dr.Kiyu
Neukrotivi pastuh
eva kant
Biker
pustinja
scorpio57
tanuki
Hell
walter
piroman
Melinda
KOLERIN
Narco
Amyicha
Hunnerkongen
H[a]D
Ive
Luxe
DarthShone
evitaa
Mr.Cooly
škorpija
KaTe
_zloduh_
plavooka
bittersweet
BAGIRA
Dedli Minđa
m
Prop
gio_deluxe
interista
Mass
Pinkica01
WEYLAND-YUTANI
Angie
ivanna
Sasuke
Hitman
diabolik.
Iron Man
THUNDER_DINIX
ylangylang
goc
Purgy
SANELXXL
Max007
House
wjewerica
mrkyblu
Achilles
Optimyst
fernando torres
Love
Neu
65 posters

Stranica 5 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Luxe ned stu 08, 2009 10:46 am

nepušim..
znam punooo osoba koje su počele u 7 razredu, a starci im znaju i neznaju

Luxe
Trajno baniran/a

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 1157
Reputacija Reputacija : 55
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty11 / 99911 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Amyicha ned stu 08, 2009 12:30 pm

ja sam pušila, tj. znam zapaliti jednu u mjesec dana, nekada i u tjedan dana jednu. kako kada. a počela sam u sedmom, ali da budemo jasni, ja nisam pušač, ja to gledam samo kao zabavu ne kao da sam ovisna o tome. meni je dovoljna jedna u dva mjeseca npr. ali zabavljam se tako da uzmem u tjedan dana jednu prilikom kave XD prije dva tjedna sam zapalila i nimalo ne mi ne fali cigareta tako da ponavljam ja to gledam samo kao zabavu
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty113 / 999113 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by THUNDER_DINIX ned stu 08, 2009 12:49 pm

znao sam katkad zapalit, cak i kutiju kupit, to prije dok sam isao van, vise ne pusim
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty889 / 999889 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Mr.Cooly ned stu 08, 2009 5:51 pm

pusim od kraja 8 razreda
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Melinda uto stu 10, 2009 7:36 am

zapalila sam prvi put u prvom srednje i ne pušim redovito, već tu i tamo uz kavu ili jednostavno kad mi dođe. znala sam kupit kutiju al ta kutija bi onda trajala po mjesec dana jer mi to nije navika, ne treba mi cigareta svaki dan, svakih pola sata.
Melinda
Melinda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 1605
Reputacija Reputacija : 223
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty10 / 99910 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by H[a]D uto stu 10, 2009 9:44 am

Pušio sam od prvog srednje,prestao sam prije par mjeseci.
H[a]D
H[a]D
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 21.08.2009
Broj postova : 1277
Reputacija Reputacija : 73
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Love sri stu 11, 2009 12:57 pm

na početku 1 srednje smo kakti svi počeli pušit naravno iz preseravanja pa tak i ja,sva sreča da je to bila samo glupa faza koja je trajala tj dana,samo zato da budem faca ko i ostali bbbb

i baš mi drago zbog toga
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty672 / 999672 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Prop sri stu 11, 2009 1:01 pm

Neukrotiva je napisao/la:Dakle pitanje za omladinu-teense, pušite li? S koliko godina ste počeli pušiti? Znaju li vam roditelji?

Kad sam bio teen stalno sam bio u treningu, cigare mi nisu bile fora, samo pivica, kasnije malo(puno Very Happy ) trava, opa je trening, počeja faks i te pizdarije, pa mi nije do toga, eventualno kad je dernek znam potamanit koji bili malboro, to mi je genetski, stari trusi tri kutije dnevno! Very Happy
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty108 / 999108 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by piroman pet stu 27, 2009 5:14 pm

ne vidim razlog zakaj se trovati...
piroman
piroman
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 18.11.2009
Broj postova : 70
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Amyicha sub stu 28, 2009 8:24 pm

kod teensa je zanimljivo ovo : oni koji smiju pušiti njima se toliko i neda pušiti, a oni koji ne smiju pušiti oni puše i to vole.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty113 / 999113 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Prop sub stu 28, 2009 8:27 pm

Sitni znak bunta, dakle?! Very Happy
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty108 / 999108 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Amyicha sub stu 28, 2009 8:39 pm

XD
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty113 / 999113 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by walter ned stu 29, 2009 2:32 pm

Da.. pušim...Davidoff
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty80 / 99980 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Mass ned stu 29, 2009 2:35 pm

Plavi walter godinama
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty200 / 999200 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by WEYLAND-YUTANI ned stu 29, 2009 2:36 pm

masiello88 je napisao/la:Plavi walter godinama

...ja ga derem 15 g.i mislim od nove prekinut s pusenjem.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty133 / 999133 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Mass ned stu 29, 2009 2:39 pm

Sta bas si cvrsto odlucio? Ja nisam nikad pokusavo prestat..to mi je gust..a i ne pusim puno, kad ne idem na kojekakve kave ili u grad popusim mozda 10 cigara dnevno, naravno, taj broj se utrostruci kad se malo popije
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty200 / 999200 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by WEYLAND-YUTANI ned stu 29, 2009 2:41 pm

..odlucio sam cvrsto...pusim 2-3 kutije dnevno...moram prestat..ovo vise nije nomalno..
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty133 / 999133 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Mass ned stu 29, 2009 2:43 pm

uuuu 2-3 kutije..puno previse..jako puno.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty200 / 999200 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by WEYLAND-YUTANI ned stu 29, 2009 2:47 pm

ma znam..tu se nade jos crveni malboro,camel...sve zestoke cigarete..ako zelim dozivjet 60..moram presat..
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty133 / 999133 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Neu ned stu 29, 2009 2:49 pm

wy prestani dok još imaš vremena. jer nedo bog da dobiješ rak pluća,a onda je kasno.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty999 / 999999 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by diabolik. ned stu 29, 2009 2:52 pm

Puše dva raka na dnu mora i priđe im treći pa kaže:
- Bolje vam je da prestanete pušiti, nije zdravo, a i mogli bi dobiti čovjeka na plućima.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty74 / 99974 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Neu sri pro 09, 2009 3:02 pm

meni se cigare sad gade,sva sreća, zapalim samo nekad uz pivo
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty999 / 999999 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Hell sri pro 09, 2009 3:03 pm

dobro za tebe...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty497 / 999497 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by tanuki sri pro 09, 2009 3:19 pm

skofi+
ja sam imun- ali nekad je bilo inn
pa budući da nisam bio žestoki
kupovao sam šteku dunhila ili davidoffa, ,pa crno sobranje ili saratogu , pa eve za ponudit u ženskom društvu-
naravno gitanes i guluaz su bile za svarne frajere koji su o mogli popušiti-
naravno pa sam prešao na motanje!:
pal mal samson, druum, van neil!
joj to je tak dobro mirišalo dok nije ulazilo u moja usta i pluća-
onda smo još znali dodati malo kanabisa, a jezik poslje toga kao da ima sloj smole!
na većeri nisam mogao razlikovati parizer od kavijara, a pivo je bilo najbolje piće uz vrhunsku većeru, jer najbolje je neutralizirlo aj okus duhana! prošlo je puno vremena dok se nisam zapitao čemu! smajlić
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty700 / 999700 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Gost čet pro 17, 2009 2:14 am

Neu_krotiva je napisao/la:pušite li?

da-walter

ne i pusaci me odbijaju jer im smrdi iz usta, smrde im ruke, nokti su im kao i vrhovi prsti zuti i ispucala im je koza na usnicama i prstima i osobe koje puse sklone su slabim zivcima i zivcanim slomovima i stanjima. vrijedi samo za vezu. kod drustva je druga prica.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? - Page 5 Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.