Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

+61
daka
RWhaterby
zagi988
Watcher
Shepard
Blind Passenger
Dr.Kiyu
Neukrotivi pastuh
eva kant
Biker
pustinja
scorpio57
tanuki
Hell
walter
piroman
Melinda
KOLERIN
Narco
Amyicha
Hunnerkongen
H[a]D
Ive
Luxe
DarthShone
evitaa
Mr.Cooly
škorpija
KaTe
_zloduh_
plavooka
bittersweet
BAGIRA
Dedli Minđa
m
Prop
gio_deluxe
interista
Mass
Pinkica01
WEYLAND-YUTANI
Angie
ivanna
Sasuke
Hitman
diabolik.
Iron Man
THUNDER_DINIX
ylangylang
goc
Purgy
SANELXXL
Max007
House
wjewerica
mrkyblu
Achilles
Optimyst
fernando torres
Love
Neu
65 posters

Stranica 1 / 10. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Neu sub pro 20, 2008 2:42 pm

Pušenje i cigarte: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?


Zadnja promjena: Neu; pet vel 24, 2012 4:58 pm; ukupno mijenjano 4 put/a.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty999 / 999999 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Love sub pro 20, 2008 3:27 pm

Ne,netrebaju mi cigare u životu smajlić
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty672 / 999672 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by fernando torres ned pro 21, 2008 1:13 pm

da... bijeli walter
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty57 / 99957 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Optimyst ned pro 21, 2008 2:23 pm

da...ronhill rich
frendica upravo odlučila prestat,nije zapalila od utorka navečer!
Ja ne bi uspio izdržat par sati bez pljuge...
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty168 / 999168 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Achilles ned pro 21, 2008 11:10 pm

Nepusac sam
Achilles
Achilles
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 748
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty104 / 999104 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by mrkyblu pon pro 22, 2008 1:15 am

vise ne vec osam godina....
mrkyblu
mrkyblu
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 1482
Reputacija Reputacija : 40
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty165 / 999165 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by wjewerica pon pro 22, 2008 5:02 pm

Bravo Mrky !!
To je stvarno pohvalno..
Ja da, Ronhil Light smajlić
wjewerica
wjewerica
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 1120
Reputacija Reputacija : 77
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty0 / 9990 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by House pon pro 22, 2008 5:14 pm

ne

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty390 / 999390 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Max007 pon pro 22, 2008 6:21 pm

Nepušim ništa... 🎅
Max007
Max007
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 22.12.2008
Broj postova : 225
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 98
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty31 / 99931 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by mrkyblu pon pro 22, 2008 8:31 pm

wjewerica je napisao/la:Bravo Mrky !!
To je stvarno pohvalno..
Ja da, Ronhil Light smajlić

hvala....
mrkyblu
mrkyblu
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 1482
Reputacija Reputacija : 40
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty165 / 999165 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by SANELXXL pon pro 22, 2008 10:38 pm

ne pusim! nisam nikad ni probao king
SANELXXL
SANELXXL
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 22.12.2008
Broj postova : 24
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty0 / 9990 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Optimyst pon pro 22, 2008 11:21 pm

SANELXXL je napisao/la:ne pusim! nisam nikad ni probao king

Svaka čast,ni nemoj,otrov je to...
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty168 / 999168 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Purgy pon pro 22, 2008 11:22 pm

Ne...
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty142 / 999142 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by goc sub pro 27, 2008 2:25 pm

vishe ne Very Happy, probao i ostavio
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty62 / 99962 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by ylangylang sub pro 27, 2008 2:46 pm

Ne, nisam nikad.
ylangylang
ylangylang
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 256
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 59
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty0 / 9990 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by THUNDER_DINIX sub pro 27, 2008 3:29 pm

ponekad
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty889 / 999889 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Iron Man sub pro 27, 2008 4:32 pm

Ne pušim
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty336 / 999336 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by diabolik. sub pro 27, 2008 4:37 pm

Prestao sam prije tri mjeseca.
Baš sam sad neki dan i ženu nagovaral da i ona prestane, no ona neće, pa neće, stalno se nekaj izmotava.
Onda sam popi*dil i reko joj da joj je bolje i zdravije da puši curac.
a ona mi je rekla da bi drage volje, ali joj teško naći dvadeset komada dnevno.
Kak me zajebala :oops:
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty74 / 99974 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by ylangylang sub pro 27, 2008 6:12 pm

Imaš ženu sa smislom za humor Very Happy
ylangylang
ylangylang
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 256
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 59
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty0 / 9990 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Love uto pro 30, 2008 5:59 pm

skofik je napisao/la:Prestao sam prije tri mjeseca.
Baš sam sad neki dan i ženu nagovaral da i ona prestane, no ona neće, pa neće, stalno se nekaj izmotava.
Onda sam popi*dil i reko joj da joj je bolje i zdravije da puši curac.
a ona mi je rekla da bi drage volje, ali joj teško naći dvadeset komada dnevno.
Kak me zajebala :oops:

wee wee wee Koja si ti legenda tj tvoja žena,dobro ti je odbrusila wee
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty672 / 999672 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Hitman sri sij 07, 2009 5:37 pm

Achilles je napisao/la:Nepusac sam
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty257 / 999257 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Sasuke sri sij 07, 2009 5:58 pm

Ne, iako 98% mog drustva pusi >_>
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty43 / 99943 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Hitman sub sij 10, 2009 8:56 am

Sasuke je napisao/la:Ne, iako 98% mog drustva pusi >_>

šta ti jedini ne pušiš u svom društvu
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty257 / 999257 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by ivanna ned sij 11, 2009 5:49 pm

:cigara: walter
ivanna
ivanna
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 132
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty0 / 9990 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Angie pon sij 12, 2009 12:35 pm

ne
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty14 / 99914 / 999Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty

[Vrh] Go down

Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač? Empty Re: Pušenje i cigarete: koliko cigareta popušite dnevno, koje cigarete pušite? Jeste li pušač?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 10. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.