Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili?

+5
m
Iron Man
Petra Sanader
Teo
Neu
9 posters

Go down

Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili?

Postaj by Neu sri svi 01, 2013 8:16 pm

Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Koje su i zašto?

Zašto su baš te najgore, po čemu su lošije od drugih?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty999 / 999999 / 999Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty

[Vrh] Go down

Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty Re: Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili?

Postaj by Teo sri svi 01, 2013 8:56 pm

Za mene su sve najgore. smajlić
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty0 / 9990 / 999Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty

[Vrh] Go down

Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty Re: Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili?

Postaj by Petra Sanader sri svi 01, 2013 8:57 pm

Bugarski marlboro. Recima se ne moze opisati taj zbjuv.

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty0 / 9990 / 999Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty

[Vrh] Go down

Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty Re: Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili?

Postaj by Iron Man sri svi 01, 2013 9:31 pm

One slim cigarete, uzeo jednom u prijateljice i katastrofa su...
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty336 / 999336 / 999Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty

[Vrh] Go down

Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty Re: Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili?

Postaj by m pon svi 06, 2013 4:59 pm

Petra Sanader je napisao/la:Bugarski marlboro. Recima se ne moze opisati taj zbjuv.

ma općenito mi je marlboro odvratna cigareta ....
bilo koji ...
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty14 / 99914 / 999Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty

[Vrh] Go down

Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty Re: Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili?

Postaj by tanuki pon svi 06, 2013 5:14 pm

pušenje jest ovisnost, možete pisati što hoćete, ali kad padnete u apstinencijsku krizu popušili bi i zadnje govno ako u njemu ima nikotina,
dakle ne lažite sami sebe!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty700 / 999700 / 999Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty

[Vrh] Go down

Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty Re: Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili?

Postaj by Amyicha sri svi 15, 2013 1:19 am

kolumbo! fuj odvratno i winston crveni. kolumbo ne znam odvratan je fuj. jednom sam zapalila jednu cigaretu i ostatak podijelila jer sam se sprdala s frendom neš nisam imala 18 pa nisam mogla kupiti sama, a on je imao i otišao je na benzinsku i rekao da će kupiti kolumbo mislila sam da se sprda pa sam rekla kupi i fakat je kupio. fuj! a winston crveni je prejak. znači ima onih gluposti katran, nikotin i ugljični monoksid baš kao i drina i prejak je. pluća sam ostavila na jednoj cigareti, to sam bila uvalila bivšem on je rekao da voli drinu pa evo ti ovo sam nije drina. i još šta je najbolje bile su duge cigarete -.-'

lošije su od drugih zbog duhana, to je takav neki duhan ogavni. ko zna šta trpaju u to. neš s otpada očito.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty113 / 999113 / 999Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty

[Vrh] Go down

Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty Re: Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili?

Postaj by Lenica pon lip 03, 2013 10:11 am

znam samo koje su jedna od boljih cigareta - Ronhill

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty0 / 9990 / 999Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty

[Vrh] Go down

Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty Re: Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili?

Postaj by Purgy pon lip 03, 2013 11:10 am

Crveni Dunhill
Crvena mekana Drina
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty142 / 999142 / 999Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty

[Vrh] Go down

Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty Re: Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili?

Postaj by Iron Man pon lip 03, 2013 12:59 pm

Drina jača od rakije Laughing
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty336 / 999336 / 999Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty

[Vrh] Go down

Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili? Empty Re: Najgora vrsta cigareta - cigarete koje (više) nikada ne bi popušili?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.