Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite?

+7
bokaso1
The Guardian
Stevo Largo
Mass
Prop
Purgy
Neu
11 posters

Go down

Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite?

Postaj by Neu pet vel 24, 2012 5:39 pm

Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? I što vam ta brojka govori? Da li je vrijeme da nastavite ili stanete? Jeste li pokušali izračunati koliko ste keša za to vremensko razdoblje ostavili na svoju "strast" ? Molim adekvatne odgovore, bez spama!
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty999 / 999999 / 999Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty

[Vrh] Go down

Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty Re: Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite?

Postaj by Purgy pet vel 24, 2012 5:56 pm

Neznam, dvije ili tri godine.

Nisam. Niti neću.
Jer, i da ne pušim, potrošio bi novce na nekaj drugo.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty142 / 999142 / 999Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty

[Vrh] Go down

Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty Re: Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite?

Postaj by Neu pet vel 24, 2012 5:58 pm

Ja sam mislila da i duže pušiš, recimo 5 godina sam imala osjećaj da pušiš, dobro je, ti si relativno mlad pušač, još su ti pluća čitava.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty999 / 999999 / 999Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty

[Vrh] Go down

Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty Re: Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite?

Postaj by Prop pet vel 24, 2012 5:59 pm

Jebeš život bez poroka.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty108 / 999108 / 999Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty

[Vrh] Go down

Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty Re: Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite?

Postaj by Mass pet vel 24, 2012 9:11 pm

Pušim od 2. srednje, a to je, kad bolje razmislim, bilo davno
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty200 / 999200 / 999Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty

[Vrh] Go down

Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty Re: Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite?

Postaj by Stevo Largo sub vel 25, 2012 9:29 am

2 godine i ne namjeravam prestat...
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty20 / 99920 / 999Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty

[Vrh] Go down

Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty Re: Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite?

Postaj by The Guardian sri vel 29, 2012 12:14 am

15 godina, ne mislim prestat, jebe mi se za novac koji sam potrosio na cigarete
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty0 / 9990 / 999Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty

[Vrh] Go down

Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty Re: Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite?

Postaj by bokaso1 sri vel 29, 2012 9:56 am

Ja ne pusim ali mogu da ponudim...... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


To ume da mi smeta dosta..... Jebo te vecina oko mene pusi i stvarno je problem i ume da mi smeta....... Tako da cesto ispadne da sam i ja pusac jer sam u prostoriji sa njima.......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty120 / 999120 / 999Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty

[Vrh] Go down

Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty Re: Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite?

Postaj by Amyicha sri kol 08, 2012 10:46 pm

pušim bar dvije godine, ne želim uopće računati ono kad sam počela jer je tu bilo mali milijun puta prestanaka, a kad bi se računalo i to onda je to 5 godina. ali recimo da pušim samo dvije. ne znam koliko sam potrošila na cigarete, ali sigurna sam da sam jakooooo puno potrošila. svaki dan bar kutiju kupim. ako ne kupim onda uzmem od mame, ali i ona je platila te cigarete. znači ma ne znam šta da kažem jako mnogo puno sam potrošila na cigarete. em u hrvatskoj, em u bosni, em u sloveniji :O
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty113 / 999113 / 999Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty

[Vrh] Go down

Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty Re: Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite?

Postaj by Teo čet kol 09, 2012 4:54 am

Ima li tko na forumu da bi htio prestati ili namjerava prestati pušiti, a pušač je? kao
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty0 / 9990 / 999Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty

[Vrh] Go down

Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty Re: Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite?

Postaj by Iron Man čet kol 09, 2012 1:19 pm

Teo je napisao/la:Ima li tko na forumu da bi htio prestati ili namjerava prestati pušiti, a pušač je? kao

Ja pušim ima 5 godina, pokušavam prestati ali smanjio sam na jednu cigaretu dnevno, nemam želju ko prije kao
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty336 / 999336 / 999Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty

[Vrh] Go down

Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty Re: Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite?

Postaj by evitaa čet kol 09, 2012 1:29 pm

Iron Man je napisao/la:

Ja pušim ima 5 godina, pokušavam prestati ali smanjio sam na jednu cigaretu dnevno, nemam želju ko prije kao


Ako si samnjio na cigaretu dnevno , sta ne mozes i bez te jedne? Very Happy
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty0 / 9990 / 999Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty

[Vrh] Go down

Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty Re: Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite?

Postaj by Iron Man čet kol 09, 2012 1:36 pm

Nekad i mogu ali nekad mi je potrebna kao
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty336 / 999336 / 999Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty

[Vrh] Go down

Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite? Empty Re: Pitanje za pušače: koliko dugo (godina) već pušite?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.