Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

+48
damfisk
Mihovil
Teo
Žužika
nikolina
blazee
Tava Karabatić
vili
Petra Sanader
JShepard
evitaa
slavonka
Noidan Kirot
zagorac
rider331
rihanna
John Kimble
Lenica
bokaso1
Prop
zbracun
sunce
pustinja
Hunnerkongen
m
Narco
Stevo Largo
Dawor
Turrican
Baka Slavica
Ive
diabolik.
scorpio57
AryMan
Porotnica
Dorian Gray
Layla
shakti
Dr.Kiyu
tanuki
zrinčica
Love
blu-blu
Amyicha
FALKON 2
Mr.Cooly
Mass
eva kant
52 posters

Stranica 21 / 21. Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Neu sri sij 14, 2015 8:33 pm

Nemo je napisao/la:Homoseksualni brakovi se u potpunosti moraju legalizirati i izjednaciti sa hetero. Po meni životno partnerstvo je korak unaprijed, al za mene je još uvijek konzervativan.
što je kontraverzno?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty999 / 999999 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Nemo sri sij 14, 2015 8:35 pm

Kontraverzno? Ne kužim...
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty4 / 9994 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by tanuki sri sij 14, 2015 9:10 pm

RobinUd je napisao/la:Ne "svrbi" homoseksualce priznavanje svjetovnih brakova. To se dalo ugovorima srediti cak i prije, nego se tu drzava direktno umijesala.
Homoseksualce "svrbi" crkveno legaliziranje braka.
+to bi bilo to
brak je zastarjela institucija koju bi trebalo ukinuti Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty700 / 999700 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Nemo sri sij 14, 2015 9:21 pm

Ja stvarno ne kužim taj brak. Ljudi se mogu voljeti i poštivati bez papira. I nema opravdanja, aha, cura mi je trudna, moramo se oženit.
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty4 / 9994 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Teo sri sij 14, 2015 9:52 pm

Nemo je napisao/la:Ja stvarno ne kužim taj brak. Ljudi se mogu voljeti i poštivati bez papira. I nema opravdanja, aha, cura mi je trudna, moramo se oženit.

ne mora se oženiti/udati ako ne želi ukoliko cura ostane trudna
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty0 / 9990 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Nemo sri sij 14, 2015 9:58 pm

To sam i rekao.
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty4 / 9994 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by tanuki sri sij 14, 2015 10:20 pm

Teo je napisao/la:

ne mora se oženiti/udati ako ne želi ukoliko cura ostane trudna
da lijepo rečeno ne mora, ali to može reći samo netko tko to nije proživio,
pritisak društva je ogroman, a osim toga postoji i odgovornost i obveza!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty700 / 999700 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by RobinUd sri sij 14, 2015 10:22 pm

Ne mjerite tudja razmisljanja po svojem.
Jos uvijek postoje zabacene sredine, u kojima je to vise od sramote.
Ne samo za to dvoje, nego za citavu obitelj.
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty0 / 9990 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Teo čet sij 15, 2015 7:56 am

tanuki je napisao/la:
da lijepo rečeno ne mora, ali to može reći samo netko  tko to nije proživio,
pritisak društva je ogroman, a osim toga postoji i odgovornost i obveza!
Odgovornost je čim uđeš s nekim u spolni odnos. Čovjek treba biti sam svoj gazda svog života pogotovo po tim pitanjima. Ako se dečko i cura  uistinu vole i djevojka je ostala truda ući se u brak iz ljubavi jer su zajedno to odlučili, ako ljubavi među njima nema neće ući u brak jer brak će ima samo stvarati probleme, neće se slagati i kad tad će se brak raspasti, a tu se mogu javiti opet problemi. Zato najboje je imati djecu kad dečko i cura to zajedno odluče i time zajedno kreiraju svoju budućnost. Ako idu na to ako se dogodi trudnoća dogodi se onda moraju biti spremni i na poteze što činiti ukoliko se dogodi.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty0 / 9990 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by nikolina čet sij 15, 2015 7:58 am

Teo potpisujem tvoj post.

Najviše se brakova raspalo zbog toga što su se "morali" uzeti.

nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty0 / 9990 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by RobinUd čet sij 15, 2015 8:28 am

nikolina je napisao/la:Najviše se brakova raspalo zbog toga što su se "morali" uzeti.

Statistike kazu da su najstabilniji brakovi takozvani dogovoreni brakovi.
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty0 / 9990 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 21 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 21 / 21. Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.