Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liga Prvaka

+22
JOCA
Stevo Largo
scorpio57
GUSTI
Neu
Ive
franja
Iron Man
m
gio_deluxe
WEYLAND-YUTANI
FALKON 2
goc
Purgy
Sinister
Prop
Mass
interista
tekilinho
Max007
fernando torres
THUNDER_DINIX
26 posters

 :: Sport :: Nogomet forum

Stranica 14 / 40. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by Prop sri stu 25, 2009 5:56 pm

I ja imam neki sličan dojam, zato se nisan ni kladija Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty108 / 999108 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by tekilinho sri stu 25, 2009 7:05 pm

Liverpool ispao. Šteta. Ajd valjda će osvojit Euro League
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty19 / 99919 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by THUNDER_DINIX sri stu 25, 2009 10:37 pm

kak su igrali dns? nisam pratio
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty889 / 999889 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by Ive sri stu 25, 2009 10:47 pm

Girondins de Bordeaux 2-0 Juventus
FC Bayern München 1-0 Maccabi Haifa FC
PFC CSKA Moskva 2-1 VfL Wolfsburg
Manchester United FC 0-1 Beşiktaş JK
Real Madrid CF 1-0 FC Zürich
AC Milan 1-1 Olympique de Marseille
FC Porto 0-1 Chelsea FC
APOEL FC 1-1 Club Atlético de Madrid


Jedino pravo iznenađenje je pobjeda Bešiktaša u sred Manchestera, ali očito United plaća danak ozljedama, pola momčadi im je ozlijeđeno... i po meni je isto iznenađenje i pobjeda Bordeauxa protiv Juventusa, ne zbog same pobjede, nego zbog toga što je Bordeaux već i prije osigurao prolaz a Juventus nije pa su im trebali bodovi, al su ipak izgubili...
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty111 / 999111 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by THUNDER_DINIX sri stu 25, 2009 11:03 pm

milan slabo....
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty889 / 999889 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by Ive sri stu 25, 2009 11:07 pm

Da, i još su imali dosta sreće da nisu i izgubili... ali proć će vjerojatno dalje, imaju još to jedno kolo da isprave stvari...
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty111 / 999111 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by Mass čet stu 26, 2009 2:34 pm

Reprezentativac BiH je na gostovanju u Moskvi mogao biti heroj, a ispao je glavni krivac za to što njemački prvak još nije u osmini finala Lige prvaka. Njegova nepromišljenost razljutila je čelnike kluba.

Njemački prvak je u petom kolu Lige prvaka gostovao kod CSKA i pobjedom je mogao osigurati plasman u osminu finala Lige prvaka, a Edin Džeko je prvi korak prema tom cilju napravio u 19. minuti kada je zabio vodeći pogodak.

Naime, u jednom napadu Wolfsburga Obafemi Martins je prevario domaćeg golmana, a u trenutku dok je lopta putovala prema mreži u akciju se nepotrebno upleo Džeko, koji je bio u zaleđu, i tako poništio siguran gol svog suigrača.

"Da Edin nije dirao loptu bilo bi 2:0 za nas i utakmica bi bila riješena", izjavio je nakon susreta trener Wolfsburga Armin Veh, a njemački mediji tvrde da je potez reprezentativca BiH razbjesnio klupske čelnike, pogotovo izvršnog direktora Jürgena Marbacha.

Njemačka momčad je mogla posljednje kolo skupine Lige prvaka čekati uz osigurani plasman u sljedeću fazu natjecanja, a ovako će morati strepiti i na svom terenu tražiti pobjedu protiv Manchester Uniteda, dok će CSKA gostovati kod Beşiktaşa.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty200 / 999200 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by tekilinho pet stu 27, 2009 8:51 pm

hahahahah. Koji idiot. A Misimović kaže da kao nije namjerno Edin to napravio. Polakomio se Džeko
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty19 / 99919 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by Neu ned stu 29, 2009 11:42 am

Corriere: Rubin kroji Mourinhovu sudbinu

UTAKMICA protiv kazanjskog Rubina mogla bi odrediti sudbinu Josea Mourinha na klupi Intera, tvrdi talijanski sportski dnevnik Corriere dello Sport.

Ne izbori li momčad talijanskih prvaka nokaut fazu Lige prvaka, portugalskom bi treneru mogla biti pokazana izlazna vrata kluba. Uspije li Mourinho susret 6. kola skupine F okončati trobodom Inter će biti siguran sudionik završnice šesnaest najboljih europskih klubova, bez obzira na ishod susreta u Kijevu gdje se sastaju Dinamo i Barcelona.

Predsjednik Interove momčadi Massimo Moratti navodno već ima i kandidate za preuzimanje klupe Interna. U slučaju Mourinhova neuspjeha momčad bi mogao preuzeti Luciano Spalletti, a spominje se i ime Bordeauxova stratega Laurenta Blanca.

Inter zauzima drugo mjesto grupe F Lige prvaka s šest osvojenih bodova koliko ima i trećeplasirani Rubin. Barcelona je s osam osvojenih bodova lider skupine na čijem se posljednjem mjestu nalazi kijevski Dinamo s pet osvojenih bodova iz pet odigranih utakmica.

Rubin bez Šaronova u odlučujućem susretu protiv Intera

Utakmicu posljednjeg kola razigravanja po skupinama kazanjski će Rubin u Milanu kod Intera vjerojatno odigrati bez iskusnog braniča Romana Šaronova.

Centralni branič ruskih prvaka ozlijedio je koljeno u remiju bez pogodaka (0-0) protiv kijevskog Dinama u 5. kolu skupine F u utorak, te je bio primoran napustiti travnjak u 53. minuti susreta.

"Prve pretrage ukazuju na puknuće lateralnog ligamenta, no više ćemo znati nakon dodatnih pretraga. Teško da ću istrčati protiv Intera", izjavio je 33-godišnji branič ruskim medijima.

Rubin je trećeplasirana momčad skupine F bodovno izjednačena s Interom na drugom mjestu. Obje momčadi imaju šest bodova, te će se pobjednik toga susreta sigurno kvalificirati u nokaut fazu Lige prvaka. Skupinu predvodi Real Madrid s dva boda više, a posljednjeplasirani kijevski Dinamo ima pet bodova.

Na konju pokušala pohoditi Interov trening

Dodajmo kako su nemalo ostali zatečeni prizorom nogometaši Intera kada se na njihovom terenu za trening pojavila osoba na konju s namjerom da progalopira travnjakom.

Sky Sport Italia jutros (četvrtak) piše da se ispred trening kampa na konju pojavila jahačica koja je pokušala ući na glavni ulaz prije no što ju je zaštitarsko osoblje udaljilo. Koji su bili njeni razlozi za takvo što ostalo je nepoznato autoru teksta.

Inače, igrači koji su nastupili u porazu od Barcelone (2-0 na Camp Nou) u 5. kolu Lige prvaka odradili su tek lakši trening, dok su ostali trenirali većim intenzitetom. Na treningu je viđen i napadač Genoe, a nekadašnja špica Intera, Hernan Crespo koji je došao pozdraviti bivše suigrače


izvor:bih vijesti
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty999 / 999999 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by Ive uto pro 08, 2009 2:27 pm

Danas izravni dvoboj za osvajanje druge pozicije u skupini A i prolazak u osminu finala, naravno dvoboj je između Juventusa i Bayerna iz Munchena. Juventusu je dovoljan bod da obrani tu drugu poziciju i prođe dalje.

Prijenos je večeras u 20:45h na novoj tv, ćete gledat?
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty111 / 999111 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by THUNDER_DINIX uto pro 08, 2009 10:18 pm

super je bayern bio. juve je zaspao malo
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty889 / 999889 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by GUSTI uto pro 08, 2009 10:26 pm

ispa juventus! wee
joj što mrzim taj klub! guzičari najobičniji!
samo me ManU može usrećit ovako kako je bayern večeras! Oliću care! klanjanje
GUSTI
GUSTI
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 23.09.2009
Broj postova : 1332
Reputacija Reputacija : 131
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty21 / 99921 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by THUNDER_DINIX uto pro 08, 2009 10:30 pm

ja vise volim Juve nego bayern
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty889 / 999889 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by Neu ned vel 14, 2010 12:44 pm

Ždrijeb osmine finala Lige prvaka spojio je nekoliko zanimljivih parova, kao Manchester United - Milan, Real Madrid - Lyon, Chelsea - Inter, Barcelona - Stuttgart. U tim dvobojima nekoliko igrača i jedan trener imat će ogroman motiv ili pritisak jer su branili boje i jednog i drugog kluba...


David Beckham: 265 nastupa za Manchester United, 62 gola

O Davidu Beckhamu suvišno je trošiti riječi. U dresu Manchester Uniteda odigrao je 11 sezona, šest puta osvojio Premiership, dva puta FA kup, a 1999. godine i Ligu prvaka. Za Crvene vragove postigao je 62 pogotka u 265 nastupa. Međutim, zbog sukoba sa trenerom Fergusonom, 2003. godine odlazi u Real Madrid sa kojim 2007. godine osvaja naslov prvaka Španjolske. Nakon epizode u Španjolskoj, Beckham je odlučio otići u Ameriku, potpisavši petogodišnji ugovor sa momčadi Los Angeles Galaxyja.

Igrajući u MLS ligi Beckham se zaželio europskog nogometa, te se za vrijeme pauze u američkom prvenstvu odlučio vratiti u Europu. Stigao je na petomjesečnu posudbu u Milan. U svom prvom razdoblju u Milanu od siječnja pa do svibnja 2009. godine, Beckham je odigrao 18 utakmica i postigao dva gola. Početkom ove godine Englez se ponovno vraća u Milan, a kuglice su odlučile da se u osmini finala Lige prvaka sastanu upravo Manchester United i Milan. Nekoliko mjeseci na San Siru ne stanu u istu rečenicu sa jedanaest sezona provedenih na Old Traffordu i zasigurno će i sam Beckham imati osjećaj da igra na "krivoj strani".

Karim Benzema: U Lyonu stekao nogometno ime

Karim Benzema francuski je nogometaš alžirskih korijena. Čitavu nogometnu školu prošao je u Lyonu, za kojeg je u 112 prvenstvenih utakmicama postigao 43 pogotka. Za svoj bivši klub u Ligi prvaka postigao je 12 golova u 19 utakmica. Mnogi ga po izgledu i igri uspoređuju sa legendarnim Ronaldom, a sam Benzema nekoliko je puta izjavio da mu je baš on nogometni uzor. Sa Lyonom je osvojio četiri naslova prvaka te tri francuska superkupa.

Svojim igrama "zaludio" je čelne ljude mnogih europskih velikana, te je 1. srpnja 2009. godine Benzema za 35 milijuna eura prešao u Real Madrid. Otkako je došao u španjolsku ligu odigrao je 19 utakmica i postigao sedam golova, a u Ligi prvaka sa Realom odigrao je četiri utakmice upisavši se jednom u strijelce. U utakmici između Reala i Lyona, Benzema će zasigurno zadavati najviše problema svojim dojučerašnjim suigračima. Međutim, bit će zanimljivo vidjeti hoće li i kako Francuz slaviti ukoliko zatrese Lyonovu mrežu.

Aleksandar Hleb: Bjelorus se želi dokazati


Još jedan igrač koji će zaigrati protiv svog bivšeg/sadašnjeg kluba je i Aleksandar Hleb. Hleb se proslavio u Stuttgartu za kojeg je od 2000. pa do 2005. godine odigrao 137 utakmica. Nakon odličnih predstava u njemačkom prvoligašu, veznjak je za 15 milijuna eura u ljeto 2005. godine preselio u Arsenal. U tri godine u Londonu Hleb je još više napredovao, što mu je omogućilo transfer "života" u Barcelonu, koji je stajao 17 milijuna eura.

Dolaskom u Primeru Hleb se nije previše naigrao. U prvoj sezoni za Bercelonu odigrao je samo 19 utakmica, što zbog ozljeda, što zbog nepovjerenja trenera. Bjelorusu klupa nije najbolje legla te je u više navrata izjavio da želi igrati, ako ne u Barceloni onda u nekom drugom klubu. Njegove želje dospjele su do čelnika Barcelone, koji su ga u ljeto prošle godine odlučili poslati godinu dana u Stuttgart na posudbu. Hleb u njemačkom prvoligašu ponovno pruža odlične igre, te će sigurno imati ogroman motiv da pokaže Guardioli da za njega ima mjesta na Camp Nou.

Jose Mourinho: Njegov klub je uvijek najbolji

Nakon tri igrača koji se nalaze na "krivoj strani", za kraj smo ostavili nešto reći i o jednom treneru koji se igrom slučaja našao također na "krivoj strani". Radi se o bivšem treneru Chelseaja i sadašnjem Intera, riječ je naravno o Joseu Mourinhu. Kontroverzni Portugalac u London je stigao 2004. godine, nakon što je osvojio Ligu prvaka sa Portom. Od dolaska na klupu Chelseaja njegov odnos sa vlasnikom kluba Romanom Abramovičem nije bio baš najbolji. Međutim, dok je momčad pobjeđivala ništa drugo nije bilo važno. Mourinho je vratio Chelsea u vrh engleskog i europskog nogometa, te je u svoje tri i pol sezone koje je proveo na Stamford Bridgeu osvojio dva naslova u Premiershipu i jedan FA kup.

Dolaskom Mourinha na Apeninski poluotok "živnula" je cijela Serie A, jer sa tvrdoglavim Portugalcem nikad nije dosadno, što zbog sukoba sa novinarima, što zbog kontroverznih izjava... Otkako ih je preuzeo u igri Nerrazzura odmah se prepoznala Mourinhova čvrsta ruka. Počistio je Interovu svlačionicu od nepotrebnih igrača, doveo one kojima vjeruje i stvorio je momčad koja "gazi" sve pred sobom u talijanskom prvenstvu. Ipak, biti će vrlo zanimljivo vidjeti hoće li sa svojim sadašnjim klubom uspjeti nadigrati svoj bivši klub. Taj susret biti će sve samo ne "obična utakmica" za Mourinha. Premda će imati veliku želju pobijediti Engleze, zasigurno će u glavi, nekoliko puta tijekom utakmice, prevrtiti dane provedene na Stamford Bridgeu, jer je Chelsea ipak njegov klub.

Izvor:sportnet.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty999 / 999999 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by Neu pon vel 15, 2010 12:09 pm

"Jedva čekamo utakmicu s Unitedom"

Branič Milana Daniele Bonera odbrojava dane do susreta Lige prvaka s engleskim gigantom Manchester Unitedom...

Imamo veliku želju što prije testirati naše mogućnosti protiv kluba poput Uniteda", izjavio je za domaće medije 27-godišnji branič.

"Svjesni smo težine koju susret ima i koliko će nam teško biti na samoj utakmici. Ali u isto vrijeme vjerujemo u sebe, posebno zbog načina na koji se pripremamo za ovaj dvoboj. Neprestano gledamo snimke, a potom na treninzima uvježbavamo igru koja bi nam trebala donijeti dobar rezultat."

Bonera posebno upozorava na jedno ime. "Moramo se čuvati svih igrača u protivničkom sastavu, ali Rooneya posebno. Odličan je na kojoj god poziciji zaigra, a trenutno se nalazi u strahovitoj formi."

Izvor:sportnet.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty999 / 999999 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by scorpio57 pon vel 15, 2010 12:18 pm

Milan dobiva
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty65 / 99965 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by Stevo Largo pon vel 15, 2010 9:09 pm

napokon malo europskog nogometa nakon zimske pauze nogoš
parovi osmine finala:
Lyon - Real Madrid

Milan - Manchester United

Porto - Arsenal

Bayern - Fiorentina

Stuttgart - Barcelona

Olympiacos - Bordeaux

CSKA Moskva - Sevilla

Inter - Chelsea
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty20 / 99920 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by Prop pon vel 15, 2010 9:10 pm

UNITED!!!!!!!!!!!!!!! Liga Prvaka - Page 14 572492

Mada, opasan je taj starački dom što ga Milan zovu Liga Prvaka - Page 14 Icon_redface
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty108 / 999108 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by Purgy pon vel 15, 2010 9:29 pm

Lyon - Real Madrid 20:80

Milan - Manchester United 40:60

Porto - Arsenal 35:65

Bayern - Fiorentina 75:25

Stuttgart - Barcelona 10:90

Olympiacos - Bordeaux 30:70

CSKA Moskva - Sevilla 50:50

Inter - Chelsea 35:65


Moje prognoze.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty142 / 999142 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by Prop pon vel 15, 2010 9:31 pm

Lyon - Real Madrid 10:90

Milan - Manchester United 50:50

Porto - Arsenal 45:55

Bayern - Fiorentina 80:20

Stuttgart - Barcelona 2:98

Olympiacos - Bordeaux 30:70

CSKA Moskva - Sevilla 45:55

Inter - Chelsea 45:55

Here I go!


Zadnja promjena: Prop; pon vel 15, 2010 9:37 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty108 / 999108 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by Purgy pon vel 15, 2010 9:33 pm

Prop je napisao/la:

Bayern - Fiorentina 80:30



Taman! klanjanje
belj


Meni je samo važno da sutra pobjedi Real. Ne zbog ljubavi prema njima nego zbog koeficjenta od 2,20. Very Happy


I da. Zakaj su sutra samo dva para, a ne četiri?
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty142 / 999142 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by Prop pon vel 15, 2010 9:37 pm

ponosni purger je napisao/la:

Taman! klanjanje
belj


Meni je samo važno da sutra pobjedi Real. Ne zbog ljubavi prema njima nego zbog koeficjenta od 2,20. Very Happy


I da. Zakaj su sutra samo dva para, a ne četiri?

Rugalice, to je zato jer san te citira, pa po tebi, zaboravija to prominiti Liga Prvaka - Page 14 91798

Inter i Milan su oboje domaćini u prvoj tekmi, pa da se ne igra dan za danom, razdužili su osminu finala u 4-tjedna, po dvi utakmice dnevno!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty108 / 999108 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by Purgy pon vel 15, 2010 9:46 pm

Aha, barem imam 4 tjedna za dizat pare. Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty142 / 999142 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by JOCA pon vel 15, 2010 10:46 pm

Real,Barsa,Mancester i Inter su sigurni a blizu su i Arsenal i Bajern
JOCA
JOCA
Junior
Junior

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 598
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty0 / 9990 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by gio_deluxe uto vel 16, 2010 8:45 am

arsenal??nebi baš reko,al vidjet ćemo
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Liga Prvaka - Page 14 Empty41 / 99941 / 999Liga Prvaka - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Liga Prvaka - Page 14 Empty Re: Liga Prvaka

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 40. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 :: Sport :: Nogomet forum

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.