Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Registrirajte se i postanite naš član već danas!

4 posters

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Peku Meoči pet kol 08, 2014 9:56 am

žužika je napisao/la: kiša mukaa mukaa mukaa ti i dalje živi u svom neznanju..ali sto posto tvrdim da nisam ničiji klon,,jebemu miša,šteta što ne možeš u galeriju zaviriti pa da se uvjeriš...tvoja draga manijakalna supruga je lažljivica pa je upravo zbog toga provaljena x puta,,,nije lijepo ni odgojena,,,poradite malo na tom rječniku i slobodno pričajte ekavicom,,,niste vi jadni krivi što ste takvi rođeni Very Happy
Ti i dalje disciplinirano izvršavaš naredbe, tako si stvorena, jel.
Glede galerije - svašta se može podmetnut u galeriju, radio sam to pa znam.
Ne znam pisati ekavicom ali ti samo daj, opleti s ustaškim sranjima. Iako tvoji tvorci nisu imali baš to na umu, dobro dođe tu i tamo za razmrdati žabokrečinu.
 ghh
Anonymous
Peku Meoči
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Peku Meoči pet kol 08, 2014 9:58 am

damfisk je napisao/la:Nema to veze jedno s drugim.

Francuska je osnivač EU a smrtnu kaznu je ukinula tek 2002. dakle 44 godine nakon osnivanja EEZ.

Italija (još jedna zemlja osnivač) je smrtnu kaznu ukinula 1998. godine, dakle 40 godina nakon osnivanja EEZ.
Gledajući unatrag, tako je.

No država koja želi ući u EU ne smije imati smrtnu kaznu, dakle ima veze.
Anonymous
Peku Meoči
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by damfisk pet kol 08, 2014 10:00 am

Točno, ali nitko nije prijetio Francuskoj i Italiji izbacivanjem iz EU zbog toga šta su imali smrtnu kaznu
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Peku Meoči pet kol 08, 2014 10:01 am

Jasno, ali to je povijest.

Nove članice ne smiju egzekutirati.
Anonymous
Peku Meoči
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by damfisk pet kol 08, 2014 10:03 am

Da, to je točno.

Prema Europskoj povelji o temeljnim pravima i Europskoj konvenciji o ljudskim pravima, nepostojanje smrtne kazne je temeljna vrijednost.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Peku Meoči pet kol 08, 2014 10:13 am

S time se slažem, radikalan ali dobar potez.
Anonymous
Peku Meoči
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Žužika pet kol 08, 2014 10:29 am

Peku Meoči je napisao/la:
Ti i dalje disciplinirano izvršavaš naredbe, tako si stvorena, jel.
Glede galerije - svašta se može podmetnut u galeriju, radio sam to pa znam.
Ne znam pisati ekavicom ali ti samo daj, opleti s ustaškim sranjima. Iako tvoji tvorci nisu imali baš to na umu, dobro dođe tu i tamo za razmrdati žabokrečinu.
 ghh

pozdravi suprugu  ajme 
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Peku Meoči pet kol 08, 2014 10:33 am

žužika je napisao/la:pozdravi suprugu ajme
Nemaš što za reći...? Pojela maca jezik..
Klon za jednokratnu uporabu, opozvana nakon uspješno izvršene misije, tako to ide..  ghh 
Anonymous
Peku Meoči
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Žužika pet kol 08, 2014 11:06 am

ne,ne želim se svađati s budalom,,kratko i jasno...
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Peku Meoči pet kol 08, 2014 11:10 am

žužika je napisao/la:ne,ne želim se svađati s budalom,,kratko i jasno...
Ne, ne želiš. Nego tko je ranom zorom doletio prosut se na mojoj temi?

Šteta da ti tvorci nisu izmislili i nekog s kurcem do poda koji bi izvršavao svoje obveze da makar prividno ne djeluješ frustrirana i nedojebana babuskara koja nema pametnija posla nego naskakati i proljevati žuč po forumu...
Anonymous
Peku Meoči
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Neu pet kol 08, 2014 11:21 am

Ja ne znam jeste li vi pismeni, ali očito da niste, opis podforuma je boldan i primjetan i jasno piše tko smije pistai u ovaj podforum.

Usmeno upozorenje svima, idući član koji bude ovdje pisao dobiti će ban na 2 tjedna
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko pet kol 08, 2014 5:40 pm

Neu je napisao/la:Je li samozadovoljavanje masovno ubojstvo?
To je ono kad ti netko kaže, bolje da si otišla niz nogu svog oca  ghh 

Nije ubojstvo, puno se prospe ali dosta i ostane.

Kad nitko ne bi drkao nego svi radili djecu trebali bi voditi više ratova da se pobije ta pusta populacija, a što je humanije - izdrkati ili ubijati živog čovjeka?
Drkica nema alternativu ghh
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko pet kol 08, 2014 5:44 pm

Neu je napisao/la:Gdje su granice slobode?

Neu je napisao/la:Obavezna registracija blogera

Jednim naslovom si odgovorila na drugi.
Gdje su granice slobode kad svaki ušljivi blog moraš registrirati?
Nema slobode No
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Neu pet kol 08, 2014 5:46 pm

Kyra
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko pet kol 08, 2014 5:49 pm

Neu je napisao/la:Koji je naš pravi rođendan? Trenutak začeća ili trenutak rođenja?

Rođendan je kad te je mater porodila, a ako je pitanje trebamo li slaviti i začećdan moj odgovor je pozitivan.
Rođendan, imendan, začećdan, nebitno kako se zove, bitno da slavimo.

Bed je što mnogi ne znaju kad su točno začeti... opss 
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko pet kol 08, 2014 5:54 pm

Neu je napisao/la:Kad duša ulazi u tijelo bebe?
U nekog uđe u nekog ne uđe. Ti u koje ne uđe su takozvani bezdušni ljudi..
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko pet kol 08, 2014 6:06 pm

Ne sjećam se što sam od fotki postao a što nisam, mislim da ovu nisam. Ako i jesam, neće biti jedini duplikat na forumu... ghh 

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 86404788621419744924
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko pet kol 08, 2014 7:35 pm

Koliko knjiga planirate pročitati ovog ljeta?

Ništa ne planiram, štoviše odlučio sam tijekom odmora ne čitati ništa no knjige me same pronađu.. kao
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko pet kol 08, 2014 8:42 pm

Miljeta da ili ne?

Uvijek sam za miljetu. Imam i naslijeđenih i darovanih, i sam ih izrađujem pa ću i ovaj kutak za neželjenog gosta ukrasit s miljetom:

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Phoca_thumb_l_heklani%20radovi%20sheme1
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko pet kol 08, 2014 10:47 pm

Neu je napisao/la:Ponekad u filmu možemo vidjeti gusare, zanima me, koliko ej to danas zastupljeno? Ima li danas gusarstva i u kolikim mjerama? Što mislite o gusarima? Bojite li ih se? Biste li se usudili ploviti morem gdje oni haraju? Gdje ih najviše ima?

Ima, otimaju se brodovi, uzimaju taoci i traži se otkup.
No ja ne plovim morima, i kad idem preko mora idem zrakoplovom.
Zapravo najviše volim gusarske sajtove koji nas filmofile snabdijevaju najnovijim holivudskim sranjima prije neg dođu u kino.
 afro 
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko pet kol 08, 2014 10:56 pm

Neu je napisao/la:Crnci i obrazovanje
U crnačkim filmovima svi crnci su obrazovani, dobro građeni, uredno nabildani, lijepo obučeni, zdravi i jaki, dočim su bijelci u njihovim filmovima ružni, niski, debeli, bolesni, ludi, alkosi, narkomani, košulja im viri iz gaća, imaju pivski trbuh i neugodno im vonja iz ustiju.

K tomu, i predsjednik im je obrazovani crnac, jel.  zlocko 
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko pet kol 08, 2014 11:07 pm

Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko sub kol 09, 2014 12:02 am

Ako postoje pakao i raj, ja želim u pakao.

Zašto? Samo da bih izbjegao svece, jer je raj pun tih mrtvih, dosadnih i prašnjavih svetaca.
Ne bih mogao ni minute izdržati u takvom drustvu. A tek zamisao da provedem vječnost okružen tim leševima koji ne poznaju ljubav, koji ne poznaju prijateljstvo, koji nikada ne idu na odmor..!?

Svetac je svetac svih sedam dana u tjednu. Nije mu dozvoljeno da bar jednog dana, recimo nedjeljom, uživa u tome da bude ljudsko biće. Ne, on ostaje svetački ukočen, a ta se ukočenost pojačava kako vrijeme prolazi.
U paklu ćete naći sve prave ljude ovoga svijeta - pjesnike, slikare, buntovnike, naučnike, kreativne ljude, glumce, plesače, pjevače.

Pakao mora da je raj, jer raj nije ništa do pakao.
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko sub kol 09, 2014 12:13 am

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 The+hermit
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko sub kol 09, 2014 4:14 pm

Što biste vi rado posjedovali a teško da ćete ikad..

Ovo:

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Tumblr_mbfwlwZtXN1qau50i
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 2 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.