Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Registrirajte se i postanite naš član već danas!

4 posters

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko sri kol 20, 2014 9:59 pm

Kamo duh odlazi nakon smrti?

Teo je napisao/la:g) I je li Bog za tebe doista takav sadist da muči ljude, a drugi iz raja to gledaju, ako jest je li to onda raj?
Svatko vidi svojeg Bpga sukladno svojem svjetonazoru.
Za neme ljude nema rajskog užitka dok ne vide druge koji se muče, jer dok nema usporedbe nema ni užitka.
Kako ćeš znati da ti je dobro ako ne vidiš nekog kojemu je loše?
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko čet kol 21, 2014 11:27 am

FALKON 2 je napisao/la:Jednako kako vrijedi kada i vlast širi međunacionalnu mržnju sa provođenjem zakona koji diraju u pijetet grada koji je doslovno izgorio od onih koji žele sada prava i dvojezičnost.

Sereš.
Ti bi za zločine sudio ne počiniteljima nego narodima u cjelini.
Po tvojem bi svi Srbi, pa i oni nerođeni imali biti krivi, dočim bi svi Hrvati bili abolirani od svega što su počinili.

Jebe mi se za pijetet grada, grad je beton, opeka, željezo. Samo ljudske žrtve zaslužuju pijetet, a po tvojem ispada da jedni smiju nekažnjeno ubijati (čitaj ETNIČKI ČISTITI), dočim će drugi plaćati i za ono što je počinjeno prije njihovog rođenja.

Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko čet kol 21, 2014 11:33 am

Gabriel je napisao/la:nekad negdje ja pročitah, na ovom forumu, da su SVI članovi HDZ-a lopovi i da SVI članovi HDZ-a trebaju završit na optuženičkoj klupi po stranačkoj pripadnosti (ili nešto slično), čisto me zanima koji je taj koji poznaje baš SVE članove HDZ-a i zna da su svi lopovi, za to bi, valjda, trebao i neki dokaz...? mislim...neznam, samo pitam, otkud znam massy

Nekad negdje ja pročitah, na ovom forumu, da su SVI Srbi ratni zločinci i da ih sve treba potjerati s njihovih staništa, pa i djecu rođenu prije koju godinu.
Čisto me zanima koji je taj koji poznaje baš SVE Srbe u Vukovaru i zna da su svi odreda zlikovci, za to bi valjda trebao i neki dokaz...? mislim... ne znam, samo pitam... massy
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty neregistrirani korisnik

Postaj by Suzy Mioko čet kol 21, 2014 11:53 am

Kako rastava roditelja utječe na dijete?

Žužika je napisao/la:svjedoci smo brojnih razvoda,,ali najviše me brine kako zapravo on utječe na razvoj djeteta i njegovu budućnost?

djeca pate,to je neupitno,,,ali kolike su dugoročne posljedice izazvane razvodom? prati li ih taj traumatični događaj cijeli život ili ipak prerastu to i izrastu u zdrave i normalne osobe?

jel razvod manje zlo od života s oba roditelja gdje je nasilje oblik ponašanja?

Nasilje nije jedini razlog zbog kojeg se parovi rastaju (iako je, nažalost, najčešći).

Jest dijete najdragocjenije što imamo, ali ono je gost kojeg ćemo odgojiti i ispratiti, ne moramo radi njega godinama trpit u vezi s kojom nismo zadovoljni.

Rastava nije kraj brige za djecu, niti natjecanje tko će djetetu više kupit i dati više novaca, pa samim time "dokazati" da ga više voli.

Sve ovisi razumu i zrelosti bračnih drugova. Dijete će novu situaciju prihvatiti onako kako mu bude predstavljena. Ako ga roditelj kojemu je dodijeljeno bude trovao mržnjom prema drugom roditelju izrasti će u frustriranu, nezadovoljnu osobu.
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty neregistrirani korisnik

Postaj by Suzy Mioko čet kol 21, 2014 12:58 pm

Hvala, ne treba. Nikad više neću pisati iz klona.
Imam ja svoj originalni nick registriran 22. 12. 2009, prva brigada.
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty neregistrirani korisnik

Postaj by Suzy Mioko čet kol 21, 2014 4:05 pm

In memoriam

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Brian+G.+Hutton

Brian. Hutton (1935–2014)

19. 08. umro je glumac i redatelj Brian Hutton, autor kultnih filmova Last Train from Gun Hill (1959), Where Eagles Dare (1968) i Kelly's Heroes (1970).

RIP
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko čet kol 21, 2014 4:32 pm

Ćirilica u Vukovaru

tanuki je napisao/la:većina Srba u hrvatskoj koji se izjašnjavaju kao Srbi samo stoga što su pravoslavne vjeroispovijedi u stvarnosti ne žele biti srpska manjina, većina ih ne govori srpskim jezikom, ćirilica im je sekundarno pismo i sam status manjine im ne odgovara, ali zašto eskalacija zahtjeva za pravima srpske manjine u Vukovaru to je jasno!
Pripadnici srpske manjine u Hrvatskoj (i drugim državama) izjašnjavaju se kao Srbi, to nema veze s vjeroispovjedi. Po tvojem nakaradnom shvaćanju ateist nema pravo zvati se Srbinom?
Nacionalnost i vjeroispovjest su dvije odvojene stvari.
O njihovim željama ti ne znaš ništa, pa je ostatak tvojeg upisa laprdanje.



tanuki je napisao/la:u srpskim Moravicama (sada samo Moravicama ) je stanovništvo 50 % pravoslavno, a samim tim bi podmjevali i srpsko,ali tamo Srbi baš i ne bi bili sretni da ih se tretira kao manjinu, da govore srpski koji ne znaju i da pišu ćirilicom koju isto tako ne znaju!
Ti ne poznaš tamošnje Srbe pa samim time o njihovoj sreći ne znaš ništa. Riječju, laprdaš bez pokrića.


tanuki je napisao/la:hrvatski i srpski jezik je gotovo identičan i moramo se praviti mutavi s obje strane da to ne priznamo,
ali eto službene vlasti u hrvatskoj se jako trude pokazati i dokazati da su to dva različita jezika!
Hrvatski i srpski su dva različita jezika, DVA, a ne jedan. Laprdaš bez pokrića.


tanuki je napisao/la:da usporedimo gradišćanske hrvate u Austriji sa srpskom manjinom u hrvatskoj!
gradišćanski hrvati poštuju tradiciju i folklor,ali su vezani uz Austriju , a ne uz hrvatsku,
govore arhaičnim jezikom koji nitko živ u hrvatskoj ne razumije, ali svi savršeno znaju austrijski i ne zahtijevaju dvojezičnost u ustanovama!
Austrijski jezik ne postoji, laprdaš bez pokrića.

tanuki je napisao/la:biti manjina u jednoj državi, zahtijevati poštovanje jezika i pisma s kojim ni sam ne barataš!
Biti manjina u jednoj državi znači imati pravo na dvojezičnost u mjestima gdje je popisom stanovništva utvrđena potrebna trećina. To je zakon. Tko s čime barata ili ne barata nije tvoj problem.

tanuki je napisao/la:srpska kultura, pismo i jezik se trebaju poštovati, ali na adekvatni način!
Dvojezičnost u mjestima gdje srpska manjina čini trećinu stanovništva je taj adekvatni način.
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko čet kol 21, 2014 5:15 pm

Komentari na foto natječaj

tanuki je napisao/la:evo novo natjecanje, Neu misli da je pobjednik i onda je Mihovil popiša doslovno svojim pelikanom doslovno
Baš ju nije puno popišo, tanuki.
No tri laste ne čine natječaj, veći dio natjecatelja je na čekanju.

Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko čet kol 21, 2014 6:55 pm

tanuki je napisao/la:ne kužiš da su Srbi u hrvatskoj prisiljeni izjašnjavati se Srbima zbog dugoročne velikosrpske politike koja je bila zapakirana u jugoslavenstvo , pa je hrvatsko proljeće i 70 ih godina bilo šokantno i za samog Tita!
nije ti jasno da je Miloševićeva Jugoslavija bila velika Srbija ?
Naravno ni kurca ne razumiješ jer imaš samo prenesena iskustva, ne znaš da su u srce hrvatske došli ljudi iz Srbije koji su potakli balvan revoluciju, koji su strašili ljude s ustašama i Jasenovcu , a oni koji im nisu pristupili, pojeo ih je mrak!
Nebitno je to za temu ćirilica u Vukovaru.
Zakonom su predviđena prava manjina, Srbi nisu iznimka. S trećinom građana pripadnika manjinskog naroda mjesto dobija dvojezičnost.

tanuki je napisao/la:za mene sigurno ne možeš reći da sam ustaša, jer ne mrzim nikog
Mene si potjerao u vječni ban kaoMiloševićevog špijuna i osnivača srboslavije.

tanuki je napisao/la:kao i ja siguran sam da bi bili nezadovoljni putom kojim hrvatska kroči danas, ali zasigurno sam da ne bi opravdali ovo bezumlje i ludilo s dvojezičnim tablama u Vukovaru , jer to nema blage veze s pravima nacionalnih manjina!
o kojim srpskim manjinama govoriš čovječe?
ZAŠTO BI ONI UOPĆE ŽELJELI BITI MANJINA?
na visokim funkcijama u hrvatskoj stoje ljudi koji su potekli iz pravoslavnih obitelji, ali se ne smatraju manjina, jer sam pojam manjina pdmjeva manje prava od većine!
Svjesno, hotimice griješiš.
Manjina jesi ili nisi, manjina se ne želi.
Rijetke su one države koje su etnički (gotovo) čiste, manjine su naša stvarnost diljem svijeta.
Manjina ima svoja zakonom garantirana prava i zakonske odredbe se s dvojezičnim tablama sprovode u djelo u Vukovaru.

tanuki je napisao/la:za razliku od Čeha, Mađara ,Talijana koji ta svoja manjinska prava ostvaruju na određenom regionalnom području, srpska manjina nije definirana !
dali je Vukovar njihov teritorij?
Posve je definirana, kao Talijani u Istri.
Trećina stanovnika Vukovara je srpske nacionalnosti, može li biti jasnije?

tanuki je napisao/la:zašto i u (srpskim)Moravicama ne bi bili ćirilični napisi hmm
jebem te glupog u dvojezičnost imbecilu kretenski,
jebem ti kevu glupavu
kad to ne razumiješ,

Jebe mi se za srpske Moravice, tema je Ćirilica u Vukovaru.
Trećina stanovnika Vukovara su Srbi koji imaju pravo na dvojezičnost.



***Neu, obrati pažnju na crveni bold. Ti si na potezu.
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Suzy Mioko čet kol 21, 2014 8:09 pm

Ćirilica u Vukovaru

tanuki je napisao/la:pa apsolutno nitko ne zabranjuje srbima na cijelom teritoriju hrvatske da govore srpski ( da ih ceo svet razume)
ali nije mi jasno što to konkretno znači u Vukovaru ?
narušena su im prava ako napisi ulica neće biti istaknuti ćiriličnim pismom?
koja su to narušena prava srpske manjine konkretno?
Niti jedno nije narušeno, zakon o manjinama se provodi na zadovoljstvo sviju strana.

tanuki je napisao/la:normalni srbi u hrvatskoj ne žele biti manjina! oni su rođeni u vjerničkoj pravoslavnoj obitelji, ali nemaju nikakve veze sa srbijom , ali eto pripadnici su SRPSKE PRAVOSLAVNE CRKV
pa su po difoltu Srbima da se tako ne osjećaju!
I manjine i većine su uglavnom normalne (osim takvih poput tebe).

Sve Hrvate ne možeš na silu ugurati u vjerničke katoličke obitelji, ali sve Srbe možeš u pravoslavne?
Po kojoj logici?
Tvrdiš da Srbi osim pravoslavnih vjernika ne postoje?
A Hrvati ateisti? Oni se ne osjećaju Hrvatima?
Bez vjere u boga nema nacije, to želiš reći?
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty neregistrirani korisnik

Postaj by Suzy Mioko čet kol 21, 2014 8:30 pm

Kamo ide duša nakon smrti?

tanuki je napisao/la:upitno je zašto se ljudi, koji vjeruju toliko u zagrobni život, isto toliko boje napustiti ovaj stvarni život?
Ne vjerujem da je umirućem vjerniku opstanak duše nekakva utjeha.. massy 
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty neregistrirani korisnik

Postaj by Suzy Mioko čet kol 21, 2014 8:52 pm

Neu je napisao/la:Više od polovice muškaraca depilira "bikini zonu"
Polovice čega? Svjetske muške populacije? Ne vjerujem.

A eto, ja se ne depiliram, volim svoje dlake zlocko 
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty neregistrirani korisnik

Postaj by Suzy Mioko čet kol 21, 2014 9:11 pm

neu je napisao/la:Danas se obilježava 175 godina otkako je izumljena fotografija, a paralelno s tim se vrijedi podsjetiti ne samo vrhunskih radova, već i brojnih tekstova u kojima se tvrdi kako je fotografija - mrtva. Fotografija je zahvaljujući razvoju tehnologija raširenija nego ikad prije, a kakvim se alatima ona stvara uistinu nije toliko bitno, ponekad čak ni profesionalcima. Jesu li pak fotografi danas zbog svega skupa postali lijeni (u smislu koliko su brojni dobri uradci među nebrojeno mnogo okidanja), već je druga priča, baš kao i problem otpuštanja fotoreportera u brojnim medijia, piše Tportal


jesu li po vašem sudu fotografiju ubili mobiteli ili su je pak unaprijeidli?

Ni jedno ni drugo, samo su umjetnost fotografije pojednostavili i približili narodnim masama, pa sad, zahvaljujući mobitelima i jeftinim fotićima svatko može fotkati, dočim je fotografija u prošlom stoljeću bila obavijena velom misterije.

Naravno, nije svatko tko fotka ni fotograf ni umjetnik, no realno su veće mogućnosti da oni talentirani to postanu.

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Danilo%20kias%20i%20njegova%20porodica%20subotica%20maj%201936
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty neregistrirani korisnik

Postaj by Suzy Mioko čet kol 21, 2014 9:25 pm

tanuki je napisao/la:ako misliš da su ćirilički napisi u Vukovaru pravo srpske manjine u Hrvatskoj onda si glup do boli!

Jesu, a ti si šovinist i fašist.
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty neregistrirani korisnik

Postaj by Suzy Mioko čet kol 21, 2014 9:34 pm

Neu je napisao/la:Ima li duša svijest i jesmo li nakon smrti svjesni života

Jebiga neu, i ti ga zasra... Kako ćeš nakon smrti biti svjestan života (kojeg više nemaš)??!  opss 

Tijelo umire, duša ide dalje, u novo tijelo, bez sjećanja na tijelo u kojem je boravila.
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty neregistrirani korisnik

Postaj by Suzy Mioko čet kol 21, 2014 9:41 pm

tanuki je napisao/la:mobitel ma koliko piksela imao, nema i ne može imati kvalitetan objektiv, duboku gamu!
kada bi to bilo moguće, onda bi profi fotići već otišli u ropotarninicu prošlosti, ali je i dalje činjenica da jedan vrhunski objektiv vrijedi deseterostruko više od jednog mobača!

Ti o novcima, ja o talentu.
U mojoj ruci mobač je ubojitiji od tvojih jebenih vrhunskih objektiva  Zločesti osmijeh 
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty neregistrirani korisnik

Postaj by Suzy Mioko čet kol 21, 2014 10:41 pm

Što smo gledali?

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Night-moves02

Pravo dobar  Like
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty neregistrirani korisnik

Postaj by Suzy Mioko čet kol 21, 2014 11:00 pm

Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty neregistrirani korisnik

Postaj by Suzy Mioko čet kol 21, 2014 11:39 pm

tanuki je napisao/la:za mene ljudi , pravoslavci , Srbi nisu neprijatelji, jer su se skupa s nana borili protiv agresije, i svim tim ljudima ne trebaju prava manjinske zajednice u hrvatskoj , jer oni se ne osjećaju s pravom kao manjina.

pa ok idemo onda Vukovar naprahviti centar srba
dakle teritorij postojanja srpske manjine jest u Vukovaru i nigdje drugdje!
Za tebe su Srbi (koji nisu svi pravoslavci kao što ni ti iako Hrvat nisi katolik) dobri ukoliko pljunu na sebe i svoje podrijetlo i odreknu se svega što ih čini Srbima. O tome da njima ne trebaju prava možeš samo sanjati.

Zakon o manjinama nije vodio računa o osjećajima takvih ljigavaca nego je odredio da manjinska trećina vuče dvojezičnost.

Teritorij postojanja srpske manjine je u svakom naseljenom mjestu gdje Srbi čine trećinu stanovništva.
Dakle, na tvoju ogromnu žalost, i u Vukovaru.
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty neregistrirani korisnik

Postaj by Suzy Mioko pet kol 22, 2014 12:21 pm

Niti jedne zanimljive teme na koju bi odgovorio. Mogu samo napisati

Što smo sanjali?

Sanjao sam lijepu plavušu s velikom renesansnom guzicom kako silazi u bazen. Nisam siguran jesam li to sanjao ili je kadar iz nekog filma kojeg sam gledao prije spavanja... :faceklanjanje: 
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty neregistrirani korisnik

Postaj by Suzy Mioko pet kol 22, 2014 5:17 pm

Neu je napisao/la:Što tipovi misle o curama koje odmah puše kurac i dozvoljavaju svršavanje u usta?

Koliko nebuloza i predrasuda samo u naslovu teme.
Sori Neu, jedno intimno pitanje: jesi li ti nevina? Jesi li ikad imala seksualni odnos s muškarcem?
Jer da jesi, ne bi postavljala ovakve teme.  kiša 
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty neregistrirani korisnik

Postaj by Suzy Mioko pet kol 22, 2014 6:43 pm

Ćirilica u Vukovaru

tanuki je napisao/la:eto u hrvatskoj se rađaju ljudi ne svojom voljom i nebitno dal će to kmezavo biće politi svetom vodom katolički ili pravoslavni pop,činjenica jest da samim činom krštenja. dijete postaje rob i sluga jedne religije, jednog sistema!
rođen slučajno u Vukovaru kao dijete pravoslavne obitelji imat će jebeni problem!
iako rođen u hrvatskoj i kao takav trebao bi biti hrvat , ali po difoltu on je Srbin i trebao bi učiti ćirilicu prije latinice ?
i tu nije problem, baratanje jednim pismom može biti samo pohvalno, ali zašto bi građanin rođen u hrvatskoj bio automatski manjina?
zašto bi to sićušno dijete ni krivo ni dužno rođeno u hrvatskoj trebalo biti Srbin koji će učiti ćirilicu prije latinice i biti manjina?
zašoto je to kmezavo dijete rođeno u hrvatskoj na ponos svojih roditelja odjedared Srbin i pripadnik manjine u hrvatskoj
koji je to kriterij po kojem je netko srbin a netko hrvat. koje su to genetske razlike?
Ti si se bit će nagutao onih lijekova od damfiska pa ti se sve pobrkalo..?  opss 
No, idemo redom.
Kao prvo, riječ Srbin zamijenit ćemo s riječi Talijan i odmah će sve biti kristalno jasno.

Dakle, to kmezavo biće, Talijanče rođeno u Hrvatskoj, iako će ga svetom vodom politi isti katolički pop (jer su obje države katoličke), iako je rođen u Hrvatskoj i kao takav trebao bi biti Hrvat, on je po difoltu Talijan iz jednog jedinog razloga - jer su mu roditelji Talijani.

Pa iako će učit istu latinicu koju i Hrvati, on će govorit "Prego, signore", a ne "Prosim, gospon".

To sićušno dijete, ni krivo ni dužno rođeno u Hrvatskoj, mora biti Talijan, govoriti talijanski i biti nacionalna manjina jer mu roditelji Talijani žive u Hrvatskoj (gdje su većinsko stanovništvo Hrvati).

Kriterij po kojem su jedni Hrvati a drugi Talijani?

Ako te otac Talijan začne s materom Talijankom, ti si Talijan iako si rođen u Hrvatskoj, i samim time si nacionalna manjina.
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty neregistrirani korisnik

Postaj by Suzy Mioko pet kol 22, 2014 9:22 pm

Ćirilica u Vukovaru

tanuki je napisao/la:zašto i zbog ćega bi na tablama grada vukovara za svaku ulicu trebao stajati i ćirilični napis?
meni je to neshvatljivo,
Samo šovinistima poput tebe je neshvatljivo, zapravo je jednostavno.
Vukovar je grad svih svojih građana pa i srpske trećine koja ima svoja prava jednako kao i Talijani u Istri.
Dvojezični natpisi, civilizacijska tekovina.
Anonymous
Suzy Mioko
Gost


[Vrh] Go down

Registrirajte se i postanite naš član već danas! - Page 7 Empty Re: Registrirajte se i postanite naš član već danas!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.