Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ima li rock budućnost?

+10
infišan
pametnom dosta
Godal
Neu
damfisk
Bugarski apolon
Sizif2
Otokar
histrion
Kapistran
14 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Ima li rock budućnost? - Page 3 Empty Re: Ima li rock budućnost?

Postaj by  sub lis 12, 2013 4:44 pm

Tema ostaje samo zbog naslova jer mislim da o tome vrijedi raspravljati. Postove do sada napisane još neću brisati, ali od sada ću post koji skreće na teme koje nemaju veze s glazbom obrisati ili ću zaključati temu na neko vrijeme. Ni meni se ne sviđa uvodni post jer bi trebao biti neutralan, a ne odmah izražavati mišljenje određenog forumaša i skretati razgovor na nebitno.

Duje, slažem se s tobom, rock itekako ima budućnost, baš zbog nas koji se na sve načine trudimo da ne umre.

Sljedeće godine rock slavi svoj 60. rođendan Very Happy

rihanna je napisao/la:kada čujem glazbu  Frank Zappe i pjesmu  We're Only in It for the Money odmah odgovaram kako rock nema blistavu budućnost
Bilo bi dobro da obrazložiš svoje mišljenje, prije svega za one koji ne znaju o čemu se točno radi (nadam se da nećeš kao Godal mlatiti praznu slamu). smajlić
Inače se radi o albumu, a ne o pjesmi. Ali uz toliku Zappinu diskografiju, čovjek se izgubi.


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Ima li rock budućnost? - Page 3 Empty30 / 99930 / 999Ima li rock budućnost? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ima li rock budućnost? - Page 3 Empty Re: Ima li rock budućnost?

Postaj by Šobota sub lis 12, 2013 4:48 pm

Margarita_Bulgakova je napisao/la: Ni meni se ne sviđa uvodni post jer bi trebao biti neutralan, a ne odmah izražavati mišljenje određenog forumaša i skretati razgovor na nebitno.
Nevažno je to što nije neutralan, smije se i u uvodnom postu iznijeti osobno mišljenje.
No problem je u tome što autor ne piše o glazbi, njega glazba ne zanima, osim Ive Robića, Vice Vukova i Cece koji, priznati ćeš, po nijednom kriteriju ne spadaju u rock.

Ima li rock budućnost? - Page 3 250px-Creedence_Clearwater_Revival_1968
Tko nije slušao Creedence taj ne zna što je rock.

Šobota
Trajno baniran/a

Registriran/a : 07.10.2013
Broj postova : 247
Reputacija Reputacija : 5
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Ima li rock budućnost? - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Ima li rock budućnost? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ima li rock budućnost? - Page 3 Empty Re: Ima li rock budućnost?

Postaj by  sub lis 12, 2013 5:23 pm

Šobota je napisao/la:Nevažno je to što nije neutralan, smije se i u uvodnom postu iznijeti osobno mišljenje.
No problem je u tome što autor ne piše o glazbi, njega glazba ne zanima, osim Ive Robića, Vice Vukova i Cece koji, priznati ćeš, po nijednom kriteriju ne spadaju u rock.
Za mene je dobar uvod onaj koji je neutralan, koji iznosi neke činjenice i koji pita za mišljenje. Forumaš koji je otvorio temu može u istom tom uvodu napisati i svoje osobno mišljenje, ali ga onda odvojiti od uvoda. Ne branim ni ovakav način kakav je u ovoj temi, ali ne sviđa mi se.


No vratimo se rocku...

Nedavno su se u Osijeku zatvorila dva kultna mjesta (Mini teatar i Big Ben) u kojima su se održavale svirke i gdje su izlazili oni koji slušaju rock, blues, punk, metal i sl.
Drava fest koji se ove godine održao prvi put nije uspio skupiti dovoljno publike (na svirci mladih osječkih bendova bilo je desetak ljudi u publici, na Električnom orgazmu malo više od sto).
Upad na UFO ove je godine bio besplatan pa je i dalje dvorište Vege bilo poluprazno (ili polupuno, zavisi kako se gleda).
Koncert Partibrejkersa u Osijeku je otkazan jer je prodaja karata bila katastrofalna.
Svi se pitaju gdje je problem. U publici koja ne podržava scenu? U publici koja nema novaca? U mladim bendovima koji su loši i dosadni? U bendovima koji su svake godine u Osijeku? U nečem desetom?
Kada se tako postavi problem, onda se čini da rock u Osijeku baš i nema budućnost.
Ali ja sam optimistična. Probudit će se mladi, otvorit će se neki novi prostori, i dalje će se organizirati festivali...

Pa evo, zanima me kako je to u drugim gradovima smajlić


Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Ima li rock budućnost? - Page 3 Empty30 / 99930 / 999Ima li rock budućnost? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ima li rock budućnost? - Page 3 Empty Re: Ima li rock budućnost?

Postaj by Neu sub lis 12, 2013 5:23 pm

Meni je jako žao što u Os nema rock klub, kao što je bio prije West. Puštao se domaći rock i svi smo uživali. Nikad nneću prežaliti što je klub zatvoren.

Obožavam domaći rock.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ima li rock budućnost? - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Ima li rock budućnost? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Ima li rock budućnost? - Page 3 Empty Re: Ima li rock budućnost?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.